Dziś jest: Środa, 13 listopada 2019, godzina 01:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla HUM

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
UnHolyPri3sT
Wiadomość [#121]: 11.06.2006 o 13:27

Konto skasowane

A jaką rasą gra twoj ally?

OrcHammer
Wiadomość [#122]: 11.06.2006 o 14:01

Konto skasowane

Pisał przecież, że elfem. :P

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#123]: 11.06.2006 o 20:43

Konto skasowane

Hmm... Moze zamiast grac footami w early, sprobuj riffle + pala/mk? Na 2go mk/pal a na 3 BloodMage?

Vogelsang
Wiadomość [#124]: 12.06.2006 o 07:11

Konto skasowane

Rifle to chyba najgorsze na ud.....
1.Drogie
2.Giną prawie tak szybko jak footy
3.Nie ma surround
4.Nie zadają fiendom poważnych obrażeń

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#125]: 12.06.2006 o 13:59

Konto skasowane

Moze i tak, ale jezeli ida w fiendy to spokojnie wytrwasz do aira...

LordDavy
Wiadomość [#126]: 12.06.2006 o 15:18

Konto skasowane

niech elf robi mgsy i uzywa drwiny, do tego potrzebne sa 2-3 miski ktore niech trzyma z tylu, zeby destro ich nie zjadly pierwszym rzuci ryk a dwoma pozostalymi hela na dh i drugiego hero, Ty rob czarodziejki jesli widzisz abo, do tego sb i no co tu duzo gadac czekaj na trier 3 na aira.. zbuduj kilka wiez ale zeby byly efektywne musisz koniecznie ulepszyc budownictwo, exp bedzie niezbedny.. wogole na dwoch ud sie gra ciezko.. zwlaszcza to leczenie sie 2 dk jest wnerw, jedyna mozliwosc ich wyslania do piachu to spalenie im many (chociaz jednemu) i wtedy bolt+light.. na destro niech elf zrobi hipo bez luczniczek to rozszarpie kazdy air.. i jeszcze jedno na pierwszego hero mk na drugiego pal.. wtedy na pala tarcze a mk do przodu z dh..

Vogelsang
Wiadomość [#127]: 12.06.2006 o 20:08

Konto skasowane

Destro zje heal i ryk za jednym pociągnięciem. Drwina jest skuteczna ale tylko przy liczbie mg >5 !!! Inaczej jest to łatwo wymicrować.
Zresztą jak koles zobaczy rifle to weźmie jeszcze z bazy ghule + skulle i to zje potluczony.gif

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#128]: 12.06.2006 o 22:11

Konto skasowane

Zle na to patrzysz...

Przykład?

Powszechnie zakłada się, że Elf > Ork. Ale co by było gdyby ork miał archimonda?

Vogelsang
Wiadomość [#129]: 13.06.2006 o 17:49

Konto skasowane

Nie rozumiem ostatniego posta Cylon_anim.gif

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#130]: 13.06.2006 o 18:07

Konto skasowane

Odpowiedz na powyzej zadane pytanie.

LordShu
Wiadomość [#131]: 13.06.2006 o 23:01

Konto skasowane

byloby mniej wiecej to samo, co gdyby elf mial cenariusa

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#132]: 14.06.2006 o 12:13

Konto skasowane

Nie chodzi o to...

Patrzysz na wszystko z punktu widzenia kogos kto uwaza, ze nie da sie z czyms wygrac, bo na wszystko co zrobisz on znajdzie kontre. Skad niby ja nagle wytrzasnie? To tak samo jakbys patrzył na MU UD vs NE - Driady + Panda > Gargi, jednakże w jakiś sposob udy wygrywaja "Bo robia abo + meat wagony" - niestety to pochłania troche czasu i golda.... Podobnie jest z twoim problemem - Jak zrobie riffle to on wezmie z bazy ghoule i uzyje sacrifical scull... lecz skad on ja wytrasnie? Mozesz sobie spokojnie abusowac nuka na jego fiendach, podczas gdy dh + towerki spalą DK'om całą manę. I co wtedy? Twoja odpowiedz bedzie brzmiała nastepujco: "Bedzie miał mana potka"... A skad on go do (wulg.) nedzy wytrzasnie? Jezeli on bedzie miał mana potka to go zboltuj i zsurrounduj. Jest jeszcze Drugi dk - postaw 2 towery... A jezeli Ci sie niechce to powiedz alliemu zeby Ci zrobił aowy przed baza to Ci sie udy nie wjebia... Poogladaj takze repki a nie czekasz na gotowe... "All we need is believe we can"...

[Edycja - UnHolyPri3sT w 14-06-2006 o 12:30]

Doomforge
Wiadomość [#133]: 14.06.2006 o 12:20

Konto skasowane

w sumie dobrze powiedziane. Kontra na wszystko w grze jest, ale nie zawsze posiada się odpowiedni unit/item w danym momencie. I wtedy trzeba kombinować ; )

Vogelsang
Wiadomość [#134]: 14.06.2006 o 14:48

Konto skasowane

Wiesz rożdżke od skulli ma każdy ud.... A co to za problem wziąć ghule z bazy ? Po prostu wycoofa się na 20 sec. creepnie coś i wróci cię wymieść.
Może fakt że źle na to patrze ale ja wygrywam tylko wtedy jak ciągle mam kontakt z przeciwnikiem tzn. ciągle go pushuje itd. bo inaczej zawsze tak jakoś wychodzi że jak nie mam z nim kontaktu i jest po 20 min. decydująca bitwa to mnie rozwala.....T_t

LordShu
Wiadomość [#135]: 14.06.2006 o 14:50

Konto skasowane

heh Priest bardzo ladnie powiedziane, nie zalapalem o co chodzi ale teraz kumam;) i masz racje, bo gracze czesto maja inne rzeczy na glowie niz analizowanie skladu twoich jednostek i robienie odpowiednich kontr/kupowania odpowiednich przedmiotow, jak kupi mana pota czy zrobi cos innego to nie zrobi kosztem tego czegos jeszcze innego, co z kolei Ty mozesz wykorzystac i nie jest on komputerem ktory automatycznie wykonujac milion rzeczy na raz kontruje wszystko co zrobisz, tylko on zwyczajnie moze nie pomyslec/zapomniec/zrobic missclick/dac sie otoczyc/nie trafic coilem (zdaza sie uwierzcie;p;p;p;p) wiec nei mozne mowic ze jak na jednego ud cos nie wejdzie to na drugiego tez nie;) to sa tyylko ludzie i popelniaja bledy ktorych Ty musisz zrobic mniej;) chyba o to chodzi tak? dobrze zalapalem? ;p

[Edycja - LordShu w 14-06-2006 o 14:51]

LordShu
Wiadomość [#136]: 07.07.2006 o 11:44

Konto skasowane

eh no musze napisac drugi pod rzad bo nikt tu nic nie pisze a ja mam problem. otoz kompletnie nie umiem grac vs undead. umiem skontrowac tylko triple hero+abos+destros, czyli robie swoje triple, knightow i zyro, wszystko na upgradzie, to jako tako mi wychodzi. ale mam przesrane jak koles tego nie zrobi, tylko dorzuci fiendy meat wagony i necrosow na przyklad. ja nie mam sanktuarium ani priestow, ale chyba zaczne je robic, gdzies slyszalem ze priestow sie nie robi wiec niech mi ktos wytlumaczy dlaczego, bo ja uwazam ze piresty by jednak tu pogmogly, ale nie chce ryzykowac, wiec niech mi ktos wytlumacz, prosze!!! kiedy i jak mam skautowac, po czym mam poznawac (z wyjatkiem obserwacji jego jednostek oczywiscie) co koles na mnie szykuje, i czym mam kontrowac np mass fiendy i destro. w early jak koles mi wpada fiendami to sie bronie footami z defem i wbrew powrzechnym komentarzom, footy z defkiem sa na to skuteczne;p wogole jakie jednostki mam robic bo z tego co slyszalem to priesty vs und nie, rifle vs und tez nie, footy vs und tez nie, wiec sobie mysle o sb+knightach+mimo wszystko priestach+zyro, to moze byc dobre? a jak nie to jak mam grac na und? jak wy gracie? (humem oczywiscie) prosze pomozcie (zeby nie bylo czytalem poradnik ale tam jest napisane zeby robic rifle, pozniejsze komentarze mowia ze rifle sa do bani i tak w sumie wszystko nawzajem jest wykluczane wiec prosze o konkretna pomocbiggrin.gif)

Doomforge
Wiadomość [#137]: 07.07.2006 o 11:49

Konto skasowane

Modę na necry jako dodatek do abo i fiendów to TeRRoR wprowadził.. całkiem ciekawe przyznam

Jak koleś idzie w coś takiego to priesty, gryfy i zyro go zmiotą, dorzuć sorce (mass zyro = destro giną w 10 sekund = nie ma dispella = slow ownuje abo/fiendy a jak nie ma żadnej statuy to nawet można się w polymorph pobawić)

LordShu
Wiadomość [#138]: 07.07.2006 o 13:28

Konto skasowane

no o tym myslalem wlasnie, moj blad polega raczej na tym ze od razu stawiam dwa warsztaty myslac ze koles idzie glownie w destro, a sie potem okazuje ze zamiast drugiego warsztatu moglem postawic sanktuarium dla priestow i innych, wiec poradzcie mi jak mam profesjonalnie skautowacbiggrin.gif chlopa co 3 minuty wysylac? czy zyrem jechac, to jak mam postawic dwa warsztaty sanktuarium i chodowle? czy jak?biggrin.gif bo zawsze jest tak ze ja mam mass zyro, zmiote mu te trzy destra ktore on ma i on potem nie robi detstro a ja mam te moje 15 zyrow i se je moge w d*** wsadzic, bo on zrobil inne unity;p

[Edycja - LordShu w 07-07-2006 o 13:29]

Doomforge
Wiadomość [#139]: 07.07.2006 o 13:46

Konto skasowane

brak desów oznacza że możesz śmiało wykorzystać potęgę casterów huma również na ud.

Co do scoutu, IMO jeden warsztat i scout pierwszym zyro to dobry pomysł. Desów nie massuje się w 1 sekundę, zobaczysz 2 rzeźnie i jakieś statuy - mass zyro. Zobaczysz co innego -> odpowiednia kontra. Hum musi grać elastycznie, bo w kontrowaniu jest najlepszy (najwięcej możliwych kontr)

Vogelsang
Wiadomość [#140]: 07.07.2006 o 18:06

Konto skasowane

taaaaa, bardzo ciekawe ale z 2 rzeźni może polecieć mass abo zamiast mass destro i wtedy wydasz kupę golda na mase gyrosów które wogóle się nie przydadzą....
Wogóle zauważam bardzo duży problem grając vs. ud. Jego 2 budynki tj. krypta i rzeźnia sa strasznie wszechstronne. Powiedzmy że koles idzie w fiendy destro.....ty narobisz mass gyro & gryfy powiedzmy a tu chop, kolo z tych samych budynków nawala fiendy i gargi -,- = loos :[ Jakos uda ci się przetrwać do zrobienia rycerzy to koles znowu wlnie destro i gargi -.- Cały problem tkwi w tym że ud potrzebuje tylko 2 budynków do kontrowania huma, natomiast on potrzebuje 3, a jak chcesz mieć jakis heal to już hum musi zrobić 4 budynki.....niby jest ten fast exp ale on opóxnia techa, sprawia że jesteś podatny na rush i nawet otowerowany jest potem jechany przez destro z mana.... sad.gif

REKLAMA
Strona 7 z 15.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :