Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 18:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla HUM

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Kwaki
Wiadomość [#61]: 06.04.2006 o 17:46

Konto skasowane

Cóż. Ja gram podobnie na UD. 1 - pal 2 - mk 3- panda/BM. Uwielbiam patrzeć na świeżego CL który składa się pod nukiem huma: banish+bolt+light.
Pierwszy pala pozwala nam:
1) na rush 4-10 footów jeśli ud fastetchuje
2) creep jeśli dobrze się rozbudował (uwielbiam na TR z defem brać red creepy biggrin.gif)
3) co zrobi DK footkom gdy obok jest zlevelowany pala??
Ignoruję w wielu grach AM, po prostu hero który jest pierwszy dostaje dużo tomów lub item od regenerki many.. AM na t3 sux. W sumie śmieszy mnie human, który widząc mass desów robi do oporu we. :/
I jeszcze jedno. Zagrajcie sobie kiedyś na UD Pala+footki na t1 i ft do t3. Na t3 gryfy gyro ryce. wszystko się składa biggrin.gif Wtedy na sec idzie MK z bolt/bash (ważne - zero clapa).

[Edycja - Kwaki w 06-04-2006 o 17:46]

Vogelsang
Wiadomość [#62]: 06.04.2006 o 21:49

Konto skasowane

niezłe niezłe ale chyba na początku musisz ze 3 towerki dac w bazie żeby jakoś rush ghuli odeprzeć....

Doomforge
Wiadomość [#63]: 06.04.2006 o 21:54

Konto skasowane

tylko po co kombinować skoro i tak masa zyro robi miazgę z desów, a gryfy i knighty rozwalają resztę? fast tech do t3, exe z towerami i trochę kampienia w bazie jeśli trzeba i już problem z głowy. : ) potem massssssss na chama i gg.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#64]: 07.04.2006 o 12:52

Konto skasowane

Ja kiedyś grałem z takim humem, który brał mk, pal, bm (w takiej kolejnosci), gdy harrasowałem walnal mi bolta i zsurroundował, potem mass hero focus... many MK nie brakło bo BM przekazywał mu swoją... Cylon_anim.gif

A co do tego stratu - jest to tak jakby przeciwieństwo tego co robi UD w armi HUM'a ;), jedynym słabym punktem są footy, ktore chyba sa najslabsza 'pierwsza' jednostka...

Doomforge
Wiadomość [#65]: 07.04.2006 o 15:27

Konto skasowane

... i przed którą wszyscy w early spier****ją. Bo wcale tak szyvko w early nie giną, a AM+żywiołaki+focus footów swoje robią tak czy siak.

SzymonK
Wiadomość [#66]: 07.04.2006 o 15:34

Konto skasowane

Kwaki napisał:
Cóż. Ja gram podobnie na UD. 1 - pal 2 - mk 3- panda/BM. Uwielbiam patrzeć na świeżego CL który składa się pod nukiem huma: banish+bolt+light.
Pierwszy pala pozwala nam:
1) na rush 4-10 footów jeśli ud fastetchuje
2) creep jeśli dobrze się rozbudował (uwielbiam na TR z defem brać red creepy biggrin.gif)
3) co zrobi DK footkom gdy obok jest zlevelowany pala??
Ignoruję w wielu grach AM, po prostu hero który jest pierwszy dostaje dużo tomów lub item od regenerki many.. AM na t3 sux. W sumie śmieszy mnie human, który widząc mass desów robi do oporu we. :/
I jeszcze jedno. Zagrajcie sobie kiedyś na UD Pala+footki na t1 i ft do t3. Na t3 gryfy gyro ryce. wszystko się składa biggrin.gif Wtedy na sec idzie MK z bolt/bash (ważne - zero clapa).

[Edycja - Kwaki w 06-04-2006 o 17:46]

HEHE smiley.gif widze ze wiesz o co chodzi. ja osobiscie lubie nookowac 3 lvl bolt 2 lvl holy + banish na licha smiley.gif

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#67]: 07.04.2006 o 15:58

Konto skasowane

Tak ale przeciez tu nie bedzie WE bo on gra paladynem.

Vogelsang
Wiadomość [#68]: 07.04.2006 o 19:30

Konto skasowane

no w początkowej fazie gry uciekasz przed udkiem do bazy w której czekają na niego 2-3 towery tongue.gif

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#69]: 07.04.2006 o 20:11

Konto skasowane

Też lubie rozwalać towerki fiendami.

SzymonK
Wiadomość [#70]: 07.04.2006 o 22:36

Konto skasowane

pamietaj ze makro tez swoje robi smiley.gif

Arees
Wiadomość [#71]: 09.04.2006 o 11:06

Konto skasowane

Nie wiem czy technika już padła ale ja polecam na elfa tak:

1 Hero-MK (Najpopularniejszy hero NE to BM spali mane i po naszym AM)
2 Hero-AM lub BM (polecam BM dobry na 2 hero zazwyczaj Potm lub GK, można wyssać mane)

Units:
Zaczynamy z Foots choc pod ostrzałem arch szybko padają wiec polecam szybkie przejście na rifle które skutecznie rozprawiają się z Hunts. Na main2 robimy Mortars + SB. Przy ewentualnych Driad mortarki zjadą je w sekunde a miśki szybko padna od SB. To samo tyczy się Talon. Tym razem jednak pod ostrzałem mortars i SB rozprawisz się z nimi w sekune!! Hero z bolta clap i seria mortars sb i nie ma...

Dziękuję GG...

Doomforge
Wiadomość [#72]: 09.04.2006 o 11:31

Konto skasowane

MK to najgorszy hero na elfa jakiego można wziąć na 1st. Serio. Już tinker lepszy.

Vogelsang
Wiadomość [#73]: 09.04.2006 o 15:36

Konto skasowane

mana burn = mk bez bolta = coś na kształt grunta xD (dużo hp, małe obrażenia i na dodatek wolny)

btw. co wy na to gdyby na 1st hero brać paladyna ? W bazie robimy 2 towerki żeby powstrzymać harasującego Dh, a tymczasem paldkiem i footkami creepujemy zdala od bazy do 2 lvl żeby mieć boską tarcze i holy light. Dorabiamy footy i idziemy na elfa. Od razu boska tarcza i miksturka many. No i footy nie bedom szybko padać jak jest leczenie....

SzymonK
Wiadomość [#74]: 10.04.2006 o 08:40

Konto skasowane

Próbowałem wszystko prócz blood maga na 1st.
Paladyn na ne jako 1st hero nie sprawdzi sie. Dobry rush i cie nie ma. Nie opłaca sie inwestować w footmanów, podstawą jest żeby ich nie tracić w early game. Więc wydaje mi się, że nie jest to najlepszy wybór.
Teraz sprawa z MK. Na elfa wydaje sie to być realne Mk na 1st towerek w bazie na 2nd hero Blood Mag z Siphon Mana co by mana burn było mniej użyteczne. Często spotyka sie Dark Rangerke zamiast DH wtedy wydaje mi sie, że na 2nd najlepsza jest naga, niezły nook idzie chociaż dobry silence robi swoje. Na ud MK jest dobrym wyborem nie wiem czy nie lepszym niż AM. Chodzi tu o to, że w rozgrywkach vs Ne i Ud niezbyt archmag sie przydaje a z blood magiem można ciągle utrzymywać mane przy herosach holy light + bolt + banish nie ma licha. Nawet uleczyć nie zdąży.
Natomiast na humana i orka archmag jest końeczny. Próbowałem mk grać na all ale średniego orka trudno zjechać jak zrobi wyvki.
Uwierzcie Mk zabija ... :P

Doomforge
Wiadomość [#75]: 10.04.2006 o 11:17

Konto skasowane

w early UD nachodzi cię wielką kupą ghuli i szkieletów i albo siedzisz w bazie i z niej nie wychodzisz a UD radośnie techuje do desów i Cię miażdży, albo wychodzisz i dostajesz baty (mk+footy przegrywają z dk i ghulami)

[Edycja - Doomforge w 10-04-2006 o 11:38]

Vogelsang
Wiadomość [#76]: 10.04.2006 o 17:47

Konto skasowane

smutna prawda że czasem standartowe taktyki sa najlepsze crying.gif

Arees
Wiadomość [#77]: 10.04.2006 o 22:10

Konto skasowane

Bo ludzie popełniaja błąd i biorą bolta! Na dk i ghule clap rulez!! 1 lvl mk bije 2 razy z clapa i zbije w ten sposób koło 160hp ghulom, spowolni je i footki dobiją. Wiem bo zawsze tak robię. Jak jesteś dobry i wiesz gdze kolo jest wtedy masz już koło 8 foots lub więcej, bierzesz z 6 milicji i wpadasz do miasta. Na jakieś 6-7 takich gier ani razu nie przerałem z ud tą taktyką. Naprawde!!

Ps. Nie kumam why ghul bije foota. W tft z tego co widzałem foot ma more hp, more arm i chyba same atk! Dlazego go bije ghul? Chyba jest nienzacznie szybszy ale nie aż tak!!

[Edycja - Arees w 10-04-2006 o 22:16]

cukierek
Wiadomość [#78]: 10.04.2006 o 22:42

Konto skasowane

ghule z aura dk sa bardzo szybkie mozna wtedy błokowac mk czy am'a, pozatym szybciej atakuja :]

Doomforge
Wiadomość [#79]: 10.04.2006 o 22:57

Konto skasowane

echh fajnie ty masz 5 footów a UD klepie sobie radośnie mass ghuli i jeszcze ze 2-4 skele ma + coil.. głupie gadanie.. ~~ zresztą, widzę że was nie przekonam, więc ok, bierzcie sobie MK na 1st, z clapem w dodatku, tylko nie piszcie potem że nie możecie żadnego UD pokonać który ma więcej niż 45%.. k? smiley.gif

SzymonK
Wiadomość [#80]: 11.04.2006 o 00:33

Konto skasowane

2 clapy na 1 = 120 dmg. ja wale 1 arcane tower 1 normalny i normalnie creepuje zdala od dk jak robi wjazdy na baze to mam juz 2 lvl jest i clap i bolt ( ja biore na 1st bolta )

REKLAMA
Strona 4 z 15.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :