Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 05:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Sorc pvp classic.

qble
Wiadomość [#1]: 21.01.2006 o 13:09

Konto skasowane

Sobie zrobiłem czarodziejkę rankingową na classicu, z nastawieniem na pvp, dalem 20 w frozen orb, 20 w cold maestry, 20 w ice bolt, 1 tele, 1 tarcza zimna (ta pierwsza), 1 telekineza, 1 ciepło. Siły dałem parenaście punktów, zręczność nic, vit max, ene 75. Itemki to mniej więcej wiem, jakich mam szukać, natomiast się zastanawiam jak rozdzielić pozostałe punkty uimejętności? myślałem o telekinezie 20 i 1 tarcza energetyczna, a na końcu rozwijać tarczę energetyczną, ale czy wtedy energii 75 wystarczy? A może telekineza 20 tarcza energetyczna 1, a na końcu rozwijać ciepło?

Sivy11
Wiadomość [#2]: 22.01.2006 o 01:53

Konto skasowane

Sus3l - CL to nie LOD zacznijmy od tego...
max mastery w CL na pvp to podstawa tak samo jak max bolt i ofc frozen orb... co do reszty punktow to mozesz jechac na ES ale na CL nie sprawdza sie az tak dobrze jak na LOD... wolalbym raczej dac max cieplo albo teleport glownie dlatego ze tele pozera duzo many a na 20 levelu zjada 5 wiec mozesz sie telepac sucker.gif do znudzenia a mana Ci sie nie skonczy na pvp to bardzo przydatne bo w Cl jest duzo ciezej z mana niz na lod gdzie masz jej pare tysiecy...
takie moje sugestie...
pozdro Sivy

p.s. co do dexa to nie dawaj w niego nic poza tym ile musisz dolozyc do Sharda - bo chyba jego bedziesz uzywal confused.gif - bo dex nie ma znaczenia dla bloku w CL, masz tyle bloku ile jest napisane na tarczy np. ciezka tarcza dla sosy ma 44% to masz 44% bloku...

[Edycja - Sivy11 w 22-01-2006 o 01:58]

Kamallo
Wiadomość [#3]: 22.01.2006 o 03:37

Konto skasowane

polecam dac troche wiecej w Energy, bo mana przy uzywaniu ES bedzie potrzebna i pvp soska nie powinna miec mniej niz 500 many ze wskazaniem na wiecej (nawet moja pvm ma jakies 560 many w ubranku z frostami). Dorzucajac do tego punkty w Cieplo bedzie starczalo many na bardzo dlugo a odrobienie many z tele bedzie kwestia chwili. Moja soska jak dostanie bo to wlasciwie nie widze zeby tracila mane poki ja cos nie trafi (mam jakis 15 lvl ciepla).
Jesli walczysz z barbami to nawet polecam wyprobowanie Twitcha dzieki ktoremu mozesz miec max blok. Jesli chodzi o fcr - na pvp bardzo polecam 70 fcr smiley.gif Szybkie tele jest bardzo uzyteczne. Poza tym nie zapomnij o fhr. W idealnym itemsetupie dla soski jest mozliwosc zrobienia base str i base dex orbki smiley.gif Mam taka na nl, ale potrzebuje ona kilku modyfikacji ktorych nie udalo mi sie znalezc :/ . No ale jak mozna osiagnac sporo sily i dexa z itemkow? Np tak:
- buty - max 9 dex
- pierscien - max 15 str i max 15 dex (mialem na 1.10 taki perfekcik 15/15 double res biggrin.gif szkoda ze nie mial fcr)
- amu - max 20 str i 20 dex
- sa paski ktore nie wymagaja nic poza lvlem a moga dac bonus do 20 str smiley.gif

Tak wiec base str i dex soska jest bardzo realnym projektem smiley.gif Zaleczy tylko czym dysponujesz, bo taki sprzecik z dodatkowymi bardzo dobrymi bonusami typu resy/fcr/fhr itp jest troche wart biggrin.gif

Sus3l napisał:
mistrzostwo zimna zbedne... styknie jeden pkt

zamiast tego max ciepło
max telekineza
i możesz max ES

dex pod blok
ene - tyle ile trza

ciepło w cha potrzebne na pvp ,powiem Ci tyle

Bez mistrzostwa zimna na CL to bylaby najgorsza orbka jaka by widziano, nawet na pvm by miala problemy. Esa w max sie nie oplaci pakowac - za malo many na CL i za malo pktow z itemkow zeby nadrobic nizsze lvle innych skilli, 1 w es w zupelnosci wystarczy, a telekinezy imo tez sie nie oplaci pakowac. Radze uwazniej zagladac na dzial w ktorym powstal temac tongue.gif

[Edycja - Kamallo w 22-01-2006 o 03:44]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
sus3l
Wiadomość [#4]: 22.01.2006 o 10:12

Konto skasowane

o fak... ale gafa Cylon_anim.gif

sorx

Sivy11
Wiadomość [#5]: 22.01.2006 o 12:47

Konto skasowane

ta Kamallo ma racje w energie wiecej (100-150) chyba ze masz zamiar uzywac dwoch soji... fhr tez sie przyda szczegolnie na barbow... twitch to dobry pomysl mysle ze na SvB moze byc polaczony z Sigonem (+ 1 do skilli wiekszy dmg i wogole good blok)... base str i base dex da sie zrobic ale dosc ciezkawa sprawa tzn. ciezko o taki godly sprzet sad.gif ...
pozdro Sivy

[Edycja - Sivy11 w 22-01-2006 o 12:48]

JarKo
Wiadomość [#6]: 22.03.2006 o 11:54

Konto skasowane

A co to Shard i Twitch confused.gif

gekon
Wiadomość [#7]: 23.03.2006 o 01:05

Konto skasowane

Shard - unikatowy sztylet (Widmowa skorupa po polsku confused.gif)
50% Faster Cast Rate
+55 To Attack Rating
All Resistances +10
+50 To Mana

Twitchthroe - unikatowy armorek (Swędziskóra)
+25 Defense
25% Increase chance of blocking*
20% Faster Hit Recovery
20% Increased Attack Speed
+10 To Dexterity
+10 To Strength

Esentiall
Wiadomość [#8]: 07.04.2006 o 21:33

Konto skasowane

JEsli chodyi o sorce na pvp to sprawa na classicu wyglada mniej wiecej tak. Tylko fireball, mastery w ogniu i pomniejsze skille dodajace dmg do FB. Jako ze nie ma juz dueli gdzie lykanie potionow bylo tepione mana sie nie liczy, ladujemy max w vite, majac DOBRE itemy mozemy dawac TYLKO w vite, ale to juz musi byc eq pierwsza klasa. Moja sorka miala 1k zycia bez bo przy wyczesanym eq. Po zrobieniu palka na hc i z itemami mialem 4k life z bo na 90 lv.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :