Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 00:52
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
charon15
Wiadomość [#101]: 15.02.2006 o 18:33

Konto skasowane

Mam jeszcze jedno pytanko. Jeśli przeciw Lich Kingowi zbuntowal sie Lorderon wraz z nieumarłymi to czym On ich przywróci do porządkuconfused.gif tylko nie piszcie że mu do tego wystarczą crypt friend bo to niemożliwe. Czyżby na dachu świata powstawała jakaś nowa siła. Być morze nowa plaga tym razem nie zależna od Burning Legionconfused.gif? >:-(

jack466
Wiadomość [#102]: 15.02.2006 o 18:50

Konto skasowane

palpatine napisał:
nie prędko wróci bo teraz sie buduje na nowo w Northrend wkońcu musi po Illidanie i Krasnalach posprzatać

ee po jakich znowu krasnalach?tongue.gif tam nagi i BE były tongue.gif

a co do przywracania do porządku to wystarczu mu raczej jego wlasna sila której dostał whooya~~no i ma nerubianow pare~~ nie nalezy zapominac o tym wyrmie jak on tam sie zwal~~ nie pamietam

Ja12
Wiadomość [#103]: 15.02.2006 o 19:00

Konto skasowane

Ano były tam jakies resztki krasnalów co sie z muradinem przypałetały a potem sie pochowały w podziemiach i sie rozmnozyły najwyrazniej smiley.gif
Co do Wojsk Arthasa Kazdy zabity przeciwnik sprawia ze armia nieumarłych sie powieksza wiec arthas sobie powskrzerzał Pogromione armie Blood Elvsów I Nag...
Poza tym ma Super przegietego Smoka..gromade crypt fiendów i całą elitarną gwardie Króla Licha(zakładam ze cos takiego ów lich miał...)
To niby małoconfused.gif

jack466
Wiadomość [#104]: 15.02.2006 o 19:04

Konto skasowane

Ja12 napisał:
całą elitarną gwardie Króla Licha(zakładam ze cos takiego ów lich miał...)
To niby małoconfused.gif

wiesz co to jest ta gwardia? Anub'Arak i pare innych nerubianów:P
gdzie pare-4,5?

Ja12
Wiadomość [#105]: 15.02.2006 o 19:27

Konto skasowane

hmm spróbowałem sobie wyobrazic 5 Władców podzziemi na 10 levelach
I wiesz co? wyobraznie mi sie skonczyła potluczony.gif

charon15
Wiadomość [#106]: 15.02.2006 o 20:08

Konto skasowane

A cobyście powiedzieli gdyby Lich king na nowo splugawił orki(wszak był kiedyś jednym z zielonoskórych) i za ich pomocą odbił Lorderon. Brzmi ciekawie diablotin.gif . Ciekawie też brzmi motyw z tymi wskrzeszonymi elfami i nagami. Ale jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju. Co z tym Kel Thuzadem? Co sie z nim dzialo kiedy Sylvans powoli przejmowała władze nad Lorderonem i całymi Plaguelands confused.gif

Ja12
Wiadomość [#107]: 15.02.2006 o 20:13

Konto skasowane

Siedział Cicho i obserwował zarówno Sylwanas jak i Demoniczni Władcy (nie znam jeszcze nazw bohaterów w warze na pamiec) Byli przeciwnikami Arthasa i Króla Licha... wiec wolał pewnie poczekac az sie wybija a potem wyjsc z twierdzy i posprzątac smiley.gif

ulti15
Wiadomość [#108]: 15.02.2006 o 20:55

Konto skasowane

charon - przyszla fabula zalezy od eventow w WoW'ie wiec nie ma co gdybac...

a ci wladcy to jesli sam sie nie myly - varimathras , detheron, balnazzar

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Hubim7
Wiadomość [#109]: 15.02.2006 o 20:57

Konto skasowane

Mam pytanie.... Co sie stalo z Rexxarem i z kamienna maczuga (klanem ogrow ktorych zostal przywodca ;) )

jack466
Wiadomość [#110]: 15.02.2006 o 21:05

Konto skasowane

przyłączyli sie do hordy:P

Hubim7
Wiadomość [#111]: 15.02.2006 o 21:14

Konto skasowane

No w sumie Rexxar postanowil sluzyc thrallowi ale zastanawiam sie jak to z tymi ogrami jest.

Ja12
Wiadomość [#112]: 15.02.2006 o 21:15

Konto skasowane

Kamienna Maczuga pewnie straciła ze 3/4 swoich zołnierzy i sie wcieliła do hordy (podczas zdarzen opisiwanych w III misji kampani)
A sam Rexxar...pewnie w WoW-ie gdzie siedzi smiley.gif

//albo będzie siedział od jakiegoś dodatku biggrin.gif

[Edycja - Shunt w 15-02-2006 o 22:17]

palpatine
Wiadomość [#113]: 15.02.2006 o 22:54

Konto skasowane

w WoW rexxr wraz z misha samotnie wędrują po kalimdorze chyba w desolace albo feralas
co do kamiennej maczugi na moczarach dustwalow znajdujemy ruiny ich osady i ani jednego żywego ogra z tego klanu wnioskuje więc ze onyxia(która tam niedaleko mieszka) zrobiła sobie neizłe party.jesli jakieś z kamiennej maczugi (stonemaul) spotkaliście to sorry za błąd mało dokładnie zwiedzam Kalimdor
Kel' Thuzad urzęduje w Naxxramas- nekropolii położonej w Stratholme

ulti15
Wiadomość [#114]: 15.02.2006 o 22:59

Konto skasowane

moze ktos dac dokladny opis onyxi?

palpatine
Wiadomość [#115]: 16.02.2006 o 08:01

Konto skasowane

to ja może swoimi słowami narazie dopóki nie znajdzie sie jakiś dokładny opis:
no więc wielka czarna smoczyca. córka Deathwinga pała nienawiścią do przymierza za zabicie jej ojca. przesiaduje na południu dustwalow w swojej jaskini

Silverin
Wiadomość [#116]: 16.02.2006 o 15:41

Konto skasowane

(wulg.)icie, Hipolicie. Onyxia stoi sobie obok młodego króla Stormwind jako panna Katrana Prestor tongue.gif Jak się robi zadanie na klucz do jej jaskini, to trzeba pokonac ją i jej kolegów tongue.gif Co do Kamiennej Maczugi, to spotkałem masę innych rodzajów ogrów, ale nigdy nie spotkałem stonemaulów tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
ulti15
Wiadomość [#117]: 16.02.2006 o 15:51

Konto skasowane

tzn co idzesz do tego mlodego krola gadasz z nia o kluczu a ona na oczach wszystkich zamienia sie w smoka i zlatuja sie jej ziomki? no bo jesli tam stoi a ty 'gdzies tam' zdobywasz kluczi z nia walczysz tzn ze ona nagle znika z zamku? tak sie zastanawiam mozna mi to jakos wytlumaczyc?

Silverin
Wiadomość [#118]: 16.02.2006 o 16:00

Konto skasowane

cóz, nie wiem dokładnie, gram po stronie hordy, a wa wersja jest dla alliance smiley.gif

Ale kolega mi opisywał... idziesz za jakimś Marshalem do zamku, on tam coś krzyczy, ona się denerwuje i zmienia w http://wow.allakhazam.(...)b=12756, przybiegną jej ziomale, a kolega Highlord Bolvar Fordragon (chyba wyzwolony spod jej zaklęcia) ich rozpierdziela, nawet nie musisz się udzielac tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
ulti15
Wiadomość [#119]: 16.02.2006 o 17:23

Konto skasowane

mhm juz mniej wiecej zalapalem, poczytalem tez komentarze... szkoda ze nie wiesz wiecej o quescie.. bo pisze tam ze zmienia sie w zamku tylko w 'small dragon' jak to ujeli, wiec wnioskuje ze 'to cos' co jest na obrazku to nie jej prawdziwa forma bo to nawet smoka niezbyt przypomina... [tylko tego creepa z tft]
jak bys mial jeszcze info przyjemnie przeczytam bo lubie czarne smoki tongue.gif

a sory , to jej elite guard... nom a konkretnie mi sie przypomnialo - smoczy pomiot mi przypomina.

omg xD looknijcie sobie generala drakkisatha tutaj i przyjrzycie sie dokladnie jego dwom 'rogom'.. co wam przypominaja? xD

[Edycja - ulti15 w 16-02-2006 o 17:52]

// http://www.blizzard.com/inb(...)mp;Set=0

[Edycja - Shunt w 16-02-2006 o 18:27]

thx

hubim - zdrowym nie zdrowym, wniosek co mu przyczepili jest jasny xD

aha shunt - nie schodzimy z tematu, przeciez wszystko jest o swiecie i bohaterah w3. nom tak mi sie wydaje

[Edycja - ulti15 w 16-02-2006 o 20:15]

Hubim7
Wiadomość [#120]: 16.02.2006 o 18:04

Konto skasowane

Co mi przypominaja nie powiem ale chyba jestem w pelni zdrowym przedstawicielem plci brzydkiej :P

//schodzicie z tematu.

[Edycja - Shunt w 16-02-2006 o 18:28]

REKLAMA
Strona 6 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :