Dziś jest: Czwartek, 19 września 2019, godzina 19:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Atulack
Wiadomość [#361]: 26.04.2010 o 18:57

Konto skasowane

Myślę że ten temat jest naprawdę przydatny, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby trochę lepiej poznać uniwersum Warcraftów, rozwiać niejasności czy zapobiec jakimś błędom fabularnych we własnych mapach. Zresztą po prostu potrzebuję pomocy w jednej czy dwóch kwestiach biggrin.gif

Ogólne pierwsze pytanie - czy nieumarli (pomijając banshee) mają coś w rodzaju własnej świadomości, czy też są absolutnie i całkowicie związani z wolą Króla Licha? Nie mówię tu oczywiście o pełnej sprawności umysłowo-moralnej, ale chyba jakiś stłumiony cień myśli mógł się ostać.
Nie chodzi mi tu również o wyjątki, lecz o przeciętnych szeregowych nieumarłych :P

Marcelino
Wiadomość [#362]: 21.08.2010 o 18:52

Konto skasowane

Hmm, zastanawiałem się nad kwestią Medivha: (...)zostałem zgładzony przez tych, którzy byli mi najbliżsi(..) jak to było Medivh został ożywiony czy co? Nie wiem może to było w W2 ale nie grałem sad.gif .

Napiszę jeszcze kolejność ras (począwszy od czasów przed Wojną Starożytnych i na WoTLK skończywszy)

Old Godsowie - Tytani - Smoki - Krasnoludy, Nocne Elfy, Taureni i Furbolgi (w książce Wojna Starożytnych jest o tych wszystkich rasach) - Demony (przywołani przez Szlachetnie Urodzonych) - Satyry - Wysokie Elfy - Ludzie - Orkowie i Ogry (przybyli z Draenoru) - Nieumarli - Krwawe Elfy - Nieszczęśni. smiley.gif Może coś pomyliłem albo pominąłem ale idę do kuzyna na urodziny za chwilę i mi się spieszy. yabol.gif

[Edycja Marcelino - 21.08.2010 o 18:53]

Midas
Wiadomość [#363]: 22.08.2010 o 16:06

Konto skasowane

Medivha z tego co pamiętam zabił Lothar - jeden z jego kumpli, z ziomkami, zaraz po drugiej wojnie. Aegwynn się wkurzyła i go resnęła. To taki baaaardzo ogólny skrót.

Jaaa
Wiadomość [#364]: 04.09.2010 o 15:37

Konto skasowane

Czemu jungle trolle chcą pomścić zul'jina który był leśnym trollem?

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
DeAthWinG86
Wiadomość [#365]: 27.09.2010 o 20:06

Konto skasowane

Jaaa napisał
Czemu jungle trolle chcą pomścić zul'jina który był leśnym trollem?

Gdzie ty to masz, że chcą go pomścić? podaj linka, albo wytłumacz

,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy." - Mark Twain, amerykański pisarz
,,Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię, a podbiję cały świat." - Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy
,, Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia." - Karol V Habsburg, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, król Hiszpanii.
nEqq
Wiadomość [#366]: 27.09.2010 o 20:26

Konto skasowane

Z tego co pamiętam to jak sie na nie klika to mówią "Pomścić zuljina" ;d

DeAthWinG86
Wiadomość [#367]: 28.09.2010 o 19:12

Konto skasowane

Jungle trolli nie było w grze -.- tylko leśne trolle, mroczne trolle i lodowe trolle. A tak w ogóle to jak się ich szkoli i wyjdą z baraków to mówią "pomścić Zul'Jina". Yyy i to są trolle normalne co z Thrallem były, ale może to są jungle........................

,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy." - Mark Twain, amerykański pisarz
,,Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię, a podbiję cały świat." - Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy
,, Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia." - Karol V Habsburg, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, król Hiszpanii.
Jaaa
Wiadomość [#368]: 16.01.2011 o 23:20

Konto skasowane

No to są jungle trolle,z wysp Echa przypominających swoją geografią archipelagi malajskie porośnięte dżunglą. I jak wyjdzie taki z baraków to za każdym razem melduje się słowami "Pomścić Zul'jina!",który był trollem leśnym. Przecież widać że mają inny kolor skóry

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
SeQur
Wiadomość [#369]: 18.04.2011 o 13:41

Konto skasowane

Macie tu strone na której poznacie historie każdego http://pl.wow.wikia.com/wiki/WoWWiki:Strona_g%C5%82%C3%B3wna coolgleamA.gif

Medivh został zabity przez Lothara, jego najlepszego ucznia Khadgara i jakiegoś pół orka

Bym zapomniał ,trolle bez sensu wymawiają gdy je wyszkolisz Pomścić Zul'jina ,bo trolle z dżungli i te z wysp Echa się nie nawidziłysucker.gif

[Edycja SeQur - 13.04.2011 o 15:59]

Jaaa napisał
No to są jungle trolle,z wysp Echa przypominających swoją geografią archipelagi malajskie porośnięte dżunglą. I jak wyjdzie taki z baraków to za każdym razem melduje się słowami "Pomścić Zul'jina!",który był trollem leśnym. Przecież widać że mają inny kolor skóry
hahaha.gif

Garn
Wiadomość [#370]: 18.04.2011 o 20:09

Konto skasowane

Polska Wikia ssie

wowwiki

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
DeAthWinG86
Wiadomość [#371]: 19.04.2011 o 16:26

Konto skasowane

Garn napisał
Polska Wikia ssie

wowwiki

Sorry za OT ale ten temat jest dla osób które nie wiedzą co to WoWWiki albo jeśli to, czego chcą się dowiedzieć nie ma na WoWWiki ;/

[Edycja DeAthWinG86 - 19.04.2011 o 16:27]

Blutok
Wiadomość [#372]: 02.07.2013 o 21:31

Konto skasowane

A ja mam pytanie do wowowców - uwzględniając wszystkie najnowsze rozszerzenia jak się potoczyła fabuła gry od czasów The Frozen Throne z WC3?

Xardas80
Wiadomość [#373]: 03.07.2013 o 23:23

Konto skasowane

Bohaterscy gracze zabili Illidana, Kael'Thasa, Arthasa i Deathwinga. Thrall sprowadził z Outlandów syna Groma Hellscreama, tak zwanego Garrosha Hellscreama, który dowodził wojskami w Northrend i po zabiciu Arthasa został nowym wodzem Hordy, jednak zginie w następnym patchu, bo sobie narobił zbyt dużo wrogów.

To tak w skrócie.

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
REKLAMA
Strona 19 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :