Dziś jest: Środa, 26 czerwca 2019, godzina 12:05
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
speed159
Wiadomość [#341]: 02.02.2009 o 22:41

Konto skasowane

jeśli chodzi o to czemu Kil'jaeden nie zabił osobiście Króla Lisha.... moim zdaniem to jest tak że nie mógł przyjść do świata ludziów nie będąc przyzwanym i mógł tylko swoim duchem rozmawiać z mieszkańcami tego świata (tak wydawał rozkazy Ilidanowi) a więc jak mógł zagrozić Ilidanowi...? cóż zauważcie że Ili wessał sporo mocy demonów co mogło być odrazu swego rodzaju paktem... do tego możliwe że był w jakiś sposób związany przez kule Kil'jaedena... i ostatecznie... przecież Ili był uzależniony od magii prawda? może Kil groził mu poprostu odcięciemi jej dopływu? ;> (to zabrzmiało jakby Kil'jaeden miał mu prąd odłączyć xD )

1. ja zaś ciekaw jestem jak to się stało że Ilidan jest ślepy?
2. jakie jest w końcu poprawne imie: Malfurion czy Furion ?
3 i czy Ilidan jest jedynym łowcą demonów?

Azuriel
Wiadomość [#342]: 23.02.2009 o 15:54

Konto skasowane

1. Rytualne oślepiania łowców demonów ma za zadanie przystosowania ich do wykrywania demonów.
2. Malfurion Stormrage, Furion to zdrobnienie, zazwyczaj używane gdy Malfurion nie używa jelenia
3. Gdy grasz w normalną rozgrywkę posiadasz przecież możliwość grania innymi Łowcami Demonów, wystarczy sprawdzić ich imiona

Dwie strony wcześniej ktoś zadał pytanie w jaki sposób Arthas stał się nieumrałym. Moja spekulajca:
Według tego co było nam przekazane w kampanii, Arthas zatracił się w podszeptach Ostrza Mrozu przez co skupił na nim swoja uwagę. Wraz z tym jak jego ciało obumierało z głodu i wycieńczenia - fizycznego i psychicznego - król lisz stopniowo przemieniał go w nieumarłego i opanowywał jego umysł. Wkońcu Arthas zatracił się wystarczajaco aby uznać wolę władcy umarłych nad swoją wolą. Przez co ma teraz tak przechlapane że całe małe Azeroth chce mu skopać tyłek w WotLK imao.

Klasyczny przypadek "Tragic-hero" - Chcąc uratować własny lud, przeje8&$ mu na całej lini. ;]

[Edycja Azuriel - 23.02.2009 o 17:19]

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
Malygos
Wiadomość [#343]: 23.02.2009 o 18:11

Konto skasowane

Źle Azuriel, Sargeras go oślepił dając mu wzrok widzący "magię" czyli różne przepływy many w świecie itp, jeszcze strzelił mu parę tatuaży.

Malfurion to po prostu normalne imię jak Azuriel powiedział.

Inni łowcy demonów: Leotheras Ślepy.

Arthas chyba nie stał się nieumarłym takim typowym, imo to wygląda jak człowiek, jest człowiekiem ale nie dycha ani nic :P

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Azuriel
Wiadomość [#344]: 23.02.2009 o 23:28

Konto skasowane

Mały cytacik:
Demon hunters are dark, shadowy warriors who are shunned by the greater night elf society. They made a pact, long ago, to fight against the forces of chaos using its own terrible powers against it. These mysterious warriors ritually blind themselves so that they develop 'spectral sight' that enables them to see demons and undead with greater clarity.

Źródło: www.wowwiki.com

Jestem maniakiem, z maniakami niema co się kłócić. smiley.gif Imao

"Zakład chirurgiczny oraz studio tautażu u Sargerasa - Demoniczna Skuteczność, Ceny niższe niż koszt randki z sukkubem" rotflmao...

[Edycja Azuriel - 23.02.2009 o 23:30]

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
Malygos
Wiadomość [#345]: 24.02.2009 o 10:15

Konto skasowane

UNO Czytałeś trylogię stArożytnych? Tam jest wyraźnie napisane jak Illidan stracił oczy. Wowwiki to jak wikipedia, tam można napisać co się chcę. Źródło niegodne polecenia, Illidan miał inaczej zdobyte oczi tatuaże, inni łowcy demonów to już inna sprawa, kk?
DOS Poczytaj wiarygodniejsze źródła, bo nie masz się ze mną co wykłócać o hitorię WarCrafta.
TRES - nie ma

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
kapitanbomba
Wiadomość [#346]: 19.03.2009 o 17:57

Konto skasowane

A ja mam pare pytań np dużo wiadomo o sylwanas windrunner całkiem sporo o jej młodszej siostrze veressie ale nic nie wiem na temat alleri :/ tak samo wiem o goblinach że pochodzą z undermind ale ja nie wiem gdzie to wogule jest :/ azeroth ? jak tak to gdzie mniej więcej. No i czy sargeras wogule żyje bo przecierz aegwyn zabula chyba jego avatara czy coś bo jak on mógł tak ooo przedostać się do azeroth jak nawet archimonde potrzebował jakiegoś potężnego portalu. jak się myle to mnie oświedźcie smiley.gif pzdr

Olos
Wiadomość [#347]: 19.03.2009 o 19:12

Konto skasowane

kapitanbomba napisał
wogule przecierz zabula tak ooo świedźcie smiley.gif pzdr

OMG! wejdź na wowwiki i wpisz hasło które cie interesuje, chociaż widząc jak posługujesz sie językiem polskim wątpie, czy w ogóle władasz angielskim.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Griwen
Wiadomość [#348]: 27.03.2009 o 16:06

Konto skasowane

Witam potrzebne mi są następujące informacje smiley.gif

W których miejscach w World of Warcraft wydarzyły się jakieś bardzo ważne bitwy itp. i te miejsca występują teraz w WoW: BC (World of Warcraft: Bugning Crusade). Jeśli jest ich dużo poproszę o te najważniejsze wydażenia oraz ich którki opis np walka miedzy tą a tą rasą itp. Z góry dziękuję smiley.gif

Viisk
Wiadomość [#349]: 30.03.2009 o 17:47

Konto skasowane

Ja moze troche poza samym warcraftem, ale bardzo scisle z tym zwiazane: otoz jakie ksiazki/opowiaddanie musze przeczytac aby miec jakakolwiek wiedze na temat fabuly warcrafta? chodzi mi tylko i wylacznie poslkie teksty. (obecnie czytam trylogiewojna starozytnych i bardzo mnie to wciagnelo

This is ten percent luck
twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!
Olos
Wiadomość [#350]: 30.03.2009 o 20:14

Konto skasowane

Świat Warcrafta jest tak rozbudowany, że żeby mieć jakieś pojecie to najlepiej przeczytać wszystkie książki.

Viisk
Wiadomość [#351]: 30.03.2009 o 20:41

Konto skasowane

no rozumiem wszystkie ksiazki, ale jakie dokladnieconfused.gif zaczalem od Knaak'a, a dalej nie wiem co ;)

This is ten percent luck
twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!
Wyjajany
Wiadomość [#352]: 11.07.2009 o 20:56

Konto skasowane

Siemanko, mam pytanko.
Był już taki temat ale jest stary i nie ma w nim jasnej odpowiedzi.
Kto jest sliniejszu KJ kontra arthas po polączeniu z LK?
Imo silniejszy jest LK cuz KJ zawsze chciał go zgładzić posługując się Ilidanem Lady Vashj itp. A gdzieś czytałem że z demonów od Ilidana silniejszy jest tylko KJ a arthas rozwalił ilidana bez pomocy LK z samym ostrzem mrozu...
Co wy o tym sądzicie? Proszę o uzasadnione odpowiedzi

Rozmawiałem także z kolegą i mówił ze C'thun jest równy z siłą yogg-sarronem, i co ma do tego malygos? :P

[Edycja Wyjajany - 11.07.2009 o 21:04]

Olos
Wiadomość [#353]: 11.07.2009 o 21:29

Konto skasowane

Takie wykłócanie sie kto silniejszy imo nie ma sensu. Każdy znajdzie argument który będzie stawaił jego bardziej lubianą postać. W taki sposób stawiam Arthasa+LK nad KJ.

PanebOgnik
Wiadomość [#354]: 04.08.2009 o 08:47

Konto skasowane

Ja się spotkałem tutaj z twierdzeniem "Ilidan nie umarł" Ale Jak to nie nie umarł przecież W filmiku przed walka z Arthasem mówią skończmy to raz na zawsze potem Arthas przebija ostrzem mrozu Ilidana i widać jego zakrwawione ciało i tylko skrzydła machające na wietrze. Więc ślepy nie jestem wiem co widzę.

Lowca
[img]http://aikayasou.269g.net/image/aikayasou-2005-09-18T20:41:55-1.jpg[/img]
Olos
Wiadomość [#355]: 04.08.2009 o 09:11

Konto skasowane

On został zraniony tylko. Illi sie pozbierał z pomocą Kaela i Vash, spieprzył do Outlandu i siedzi tam teraz, a ludzie od czasu do czasu robią raidy na niego.

PanebOgnik
Wiadomość [#356]: 04.08.2009 o 09:31

Konto skasowane

Tylko gdzie to było?

Lowca
[img]http://aikayasou.269g.net/image/aikayasou-2005-09-18T20:41:55-1.jpg[/img]
Olos
Wiadomość [#357]: 05.08.2009 o 09:35

Konto skasowane

Pomiędzy końcem TFT i początkiem TBC.

battlewar15
Wiadomość [#358]: 16.08.2009 o 14:51

Konto skasowane

pytanko: kim był Sargeras i Tytani?

Olos
Wiadomość [#359]: 17.08.2009 o 11:54

Konto skasowane

www.wowwiki.com

Karule
Wiadomość [#360]: 24.08.2009 o 20:23

Konto skasowane

//Brawo za pytanie związane z historią świata War3, ostrzeżenie i użyj opcji szukaj lub pobaw sie w edytorze.

[Edycja Olos - 25.08.2009 o 13:09]

"The wait is finally over...
REKLAMA
Strona 18 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :