Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 07:32
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Tasker
Wiadomość [#301]: 08.07.2007 o 00:06

Konto skasowane

@up
Ogry pochodzą z Draenoru (poczytaj sobie historie 2 wojny lub pograj w warcrafta II a się przekonasz, było tam napisane że Cho'gal i Gul'dan planują przeniesienie przez dark portal ogry do Azeroth.)

[Edycja - Tasker w 08-07-2007 o 00:07]
@down
nie historie w3 tylko w2 ;P

ogrów nie było w obozach dlatego że wcześniej zdradziły orków bo zaczęli przegrywać.
W Draenorze ich nie ma bo ten świat przecież wybuchł(zresztą i tak juz tam ogrów nie bylo chyba ze jakieś niedobitki np. ogre lords patrz tu )

[Edycja - Tasker w 08-07-2007 o 00:23]

ulti15
Wiadomość [#302]: 08.07.2007 o 00:13

Konto skasowane

Grałem w w2, ale to dawno i kiedy w zasadzie ang nie znałem zbyt dobrze, a historie w3.. juz nieco zapomniałem ale wciąż w głowie świta - jednak kwestii ogrów nie pamiętam.. wydawało mi się że już w Azeroth były - dodatkowo dla ogrów przecież nie było obozów internowania, występują też jako zwykłe creepy w Azeroth, w Dreanorze ich nie ma.

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Olos
Wiadomość [#303]: 30.08.2007 o 21:32

Konto skasowane

Zawsze ciekawiło mnie jak Illlidan stracił wzrok. Dowiedziałem sie tu tylko dlaczego został uwięziony. Mógłby ktoś powiedzieć dlaczego?

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Jaaa
Wiadomość [#304]: 31.08.2007 o 00:04

Konto skasowane

Mysle że z samego faktu że został łowcą demonów tongue.gif
A czemu ci sie okaleczają to już nie wiem

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Silverin
Wiadomość [#305]: 31.08.2007 o 12:28

Konto skasowane

Uwaga, uwaga. Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli - Blizzard zadał właśnie kolejny potężny cios wymierzony w lore.

Otóż Malygos i jego Blue Dragonflight oszaleli, chcą zatrzymać sobie magię i odciąć od niej resztę raz Azeroth. Malygos został jednym ze słabszych (!) z 25-man bossów w Northrend.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
ArKaTeL
Wiadomość [#306]: 02.09.2007 o 21:00

Konto skasowane

Blizzard się stacza, malgyosa, który ma moc dorównująca kiljaedenowi, i archimondowi razem wziętym, ma być słabszym od nich? A tak się spytam, Aman'Thul, przywódca Tytanów, tak jak reszta tytanów ma coś jak klase postaci w WoWie"? Np. aman'thul to hmmm szaman(bo z piorunami powiązany), a taka eoanr, to mag?

PureEvil
Wiadomość [#307]: 02.09.2007 o 21:08

Konto skasowane

ArKaTeL napisał:
malgyosa, który ma moc dorównująca kiljaedenowi, i archimondowi razem wziętym

To chyba lekka przesada.

Nie wiadomo, czy Malygos będzie do ubicia, czy tylko należy go skopać, a on się opamięta.

Gorszą rzeczą jest wysłanie Dalaranu w powietrze nad Northrend, to już ostra gra. diablotin.gif

Shunt... We miss you sad.gif

Fan Pokemonów, Kodu Lyoko i Power Rangers.

http://www.pokemonff.prv.pl - moje opowiadanie o Pokemonach diablotin.gif
ArKaTeL
Wiadomość [#308]: 02.09.2007 o 21:12

Konto skasowane

Aha, i jeszcze jedno, co było wcześniej krasnoludy czy trolle? NE, to taka ewolucja trolli, a gdzieś wyczytałem, że krasnale zostali stworzeni z kamienia przez tytanów, i zakopały się pod ziemią, przeczekały tam parę tysięcy lat, i wyszły, to w końcu co było pierwszE?

PureEvil
Wiadomość [#309]: 02.09.2007 o 22:20

Konto skasowane

Nigdzie nie widziałem określenia, czy Trolle, czy Earthen (przodkowie krasnoludów) były pierwsze. I prawdopodobnie nie ma to większego znaczenia, bo i tak nie mieli między sobą kontaktu (chyba, że krótki podczas 1. inwazji Płonącego Legionu).

Jaaa
Wiadomość [#310]: 03.09.2007 o 00:31

Konto skasowane

Myśle że nawet w świecie wacrafta pierwsze był ameby

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Zoltrax
Wiadomość [#311]: 03.09.2007 o 10:51

Konto skasowane

Jeśli kogoś interesuje historia Warcrafta to zapraszam do mojego kalendarium: http://www.arcane.pl/forum/viewtopic.php?t=570
Nie jest ono co prawda skończone, gdyż na wakacjach odpuściłem sobie pisanie. Informacje oczywiście pobierałem z różnych stron i od różnych ludzi. Głównie jednak wzorowałem się na kalendarium z tej strony.

[Edycja - Zoltrax w 03-09-2007 o 10:51]

Jaaa
Wiadomość [#312]: 03.09.2007 o 11:49

Konto skasowane

Każdy sposób promocji jest dobry lol.gif
Niemniej to jest świetne,moje opowiadanie z bitwą protossów i zergów do pięt nie dorasta smiley.gif

krecik123
Wiadomość [#313]: 03.09.2007 o 12:42

Konto skasowane

z nudów to kalendarium zoltraxa przeczytałem i się nawet mi podobało, reszte do mniej więcej końca w3 pamietam, nie wiem czy tu pisaliscie w tym topicu czy nie, jest może gdzieś po polsku opisane co potem się po w3 w WoW dzieje? bo po angielsku troszke nie widzi mi się, aż taki pr0 nie jestem by czaić wszystkotongue.gif

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
piankers
Wiadomość [#314]: 07.11.2007 o 21:42

Konto skasowane

Ktoś moglby mi przedstawic historie Durotara (Ojca Thralla) Dlaczego jest uznawany za bohatera?
I mam jeszcze jedno pytanie czemu Thrall był wychowywany przez ludzi?

Malygos
Wiadomość [#315]: 11.11.2007 o 16:14

Konto skasowane

2. Bo taki śmieszny facet, Adelas Blackmore(czy jakoś tak) go złapał i uwięził.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
balzar
Wiadomość [#316]: 04.12.2007 o 20:36

Konto skasowane

a co do Ilidana to bodajże kil`jaden mu "dał" płomienny wzrok. coś takiego ma np. manoroth

Malygos
Wiadomość [#317]: 04.12.2007 o 22:31

Konto skasowane

Rofl, Lol, Noob, Kil'Jaeden xD, on sam se to zrobił wchłaniając moc Czaszki Gul'dana, plz nie wypowiadaj się, jak nie wiesz bo tylko ludzi w błąd wprowadzasz.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
WAzeliniaz
Wiadomość [#318]: 09.03.2008 o 13:23

Konto skasowane

Kiedy Arthas wziął Ostrze Mrozu zwariował i stał się pachołkiem Króla Lisza ale ciekawi mnie jedna rzecz, czy Arthas jest martwy czy żywy?
No bo niby działa na niego Święty Blask ale nie było scenek pokazujących jego śmierć, czy może poprostu nie jadł i padł z głodu?

PureEvil
Wiadomość [#319]: 09.03.2008 o 15:11

Konto skasowane

W czasie, gdy samonie włóczył się w Northrend został zamieniony w Nieumarłego. Niestety, nie mamy wiadomoście od Blizza, w jaki sposób ani w jakich okolicznościach. crying.gif

lapserdak
Wiadomość [#320]: 08.04.2008 o 21:19

Konto skasowane

Witam, mam pytanie dotyczące Ilidana. Ciekawi mnie kiedy Ilidan zmienił wygląd tzn skrzydła, rogi i kopyta i w jakich okolicznościach to się stało.

REKLAMA
Strona 16 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :