Dziś jest: Środa, 26 czerwca 2019, godzina 12:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Shunt
Wiadomość [#281]: 02.04.2007 o 23:04

Konto skasowane

Jaaa, ale skąd wiadomo, że oni są wrogo nastawieni do leśnych trolli? To są wyspiarze, niekoniecznie w ogóle znają te inne plemiona, może tylko z legend :/

Szypty
Wiadomość [#282]: 15.04.2007 o 18:45

Konto skasowane

A zkąd wzięli się Beztwarzowi? Bo np w kampanii ud Anuba'Robak mówi do Arthasa gdy spotykają Zapomnianego, by ten walczył jak nigdy w życiu, a Arthas już sporo walk ma za sobą(zdobycie Silvermoon, Kradzież Księgi Medivha z Dalaranu itd)?
I ci Lost Ones to są w Azeroth? Bo Swamp of Sorrows to przecie najbardziej położona na południe część Azerothu?

Personal Achievements
Kara cleared [10/11]
Zul'aman cleared[0/6
Gruul Lair cleared[1/2]
Maghteridon killed [0/1]
SSC cleared[0/6]
The Eye cleared [0/4]
Hyjal Cleared [0/5]
BT cleared[0/9]
Sunwell cleared[0/6]

Hohoho, tyle bossów do zabicia, a tak malo czasu do WotLK;s
ArKaTeL
Wiadomość [#283]: 15.04.2007 o 19:21

Konto skasowane

Zapomnieni, to chyba ci którzy przeżyli inwazje NerZhula, tyle że zostali zdeformowani(szkoda że nie mają takich skilli jak void w doccie :P), walczył jak nigdy w życiu, bo ten stworek miał 4000 hp.

//w sumie, to Arthas już nie żył, więc powinno być "jak nigdy w życiu i nieżyciu" biggrin.gif

[Edycja - Shunt w 16-04-2007 o 00:11]

dragon0506
Wiadomość [#284]: 15.04.2007 o 20:22

Konto skasowane

A ja mam pytanko...
Co sie stanelo z Medivhem...
namotał, ostrzegl wszystkich i co dalej? jego wieza w WoW stoi, ale medivha niegdzie nie ma...
co sie z nim stalo?? wie ktos?

Arkonus
Wiadomość [#285]: 15.04.2007 o 20:57

Konto skasowane

Po prostu gdzieś odszedł.W ostatnim filmie kampani mówi że świat już go nie potrzebuje i może odejść i cos w tym stylu.

Ja mam pytanie do Satyrów.Dlaczego elfy ich odrzuciły i czy Satyry to wyższa generacja elfów czy na odwrót (co było pierwsze).

dragon0506
Wiadomość [#286]: 15.04.2007 o 21:17

Konto skasowane

i co? siedzi gdzies? northrend, draenor czy azeroth... jakos czuje niedosyt po twojej wypowiedzi:P

Jaaa
Wiadomość [#287]: 15.04.2007 o 21:56

Konto skasowane

Arkonus napisał:
Po prostu gdzieś odszedł.W ostatnim filmie kampani mówi że świat już go nie potrzebuje i może odejść i cos w tym stylu.

Ja mam pytanie do Satyrów.Dlaczego elfy ich odrzuciły i czy Satyry to wyższa generacja elfów czy na odwrót (co było pierwsze).

Pierwsze był elfy,jednak część z nich podczas pierwszej inwazji legionu chciały się przyłączyć do archimonde'a,i zostały przez niego skorumpowane... i puf-tak powstał choca... eee... satyrzy lol.gif

A wyspiarskie trolle są chociażby dlatego wrogo nastawione do lesnych że je mordują :P (w ramach creepów)

[Edycja - Jaaa w 15-04-2007 o 21:56]

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Shunt
Wiadomość [#288]: 16.04.2007 o 00:13

Konto skasowane

No co do tych creepów, to te jako creepy to są takie "dzikie trolle" w zasadzie i nie muszą mieć nic wspólnego z Zul'jinem i przeszłością trolli związanych z Zul'jinem... Jak grasz ludźmi to też załatwiasz jako creepy uczniów czarodzieja, renegatów czy bandytów - czy można tu wywnioskować, że ludzie są wrogami ludzi? Chyba nie... smiley.gif

A satyrów opisanych jakby mamy w kampanii RoC - tam widzimy, że to są nocni elfowie spaczeni przez Plagę, ot co smiley.gif

Jaaa
Wiadomość [#289]: 16.04.2007 o 17:54

Konto skasowane

Zwykli ludzie i bandyci są do siebie wrogo nastawieni lol.gif
Ja mam dalej wątpliwości,ale porzuce ten temat,bo nie wiem czy się doczekam odpowiedzi

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Shunt
Wiadomość [#290]: 16.04.2007 o 18:39

Konto skasowane

No skoro wychodzisz z założenia, które niekoniecznie jest prawdziwe, to niekoniecznie musisz uzyskać odpowiedź, bo może ona wtedy w ogóle nie istnieć... :P

Jaaa
Wiadomość [#291]: 17.04.2007 o 20:13

Konto skasowane

No to może inne ciekawe pytanie:Thrall razem z innymi orkami przybyli do Kalimdoru podczas Trzeciej wojny jako pierwsi orkowie.
Skąd więc znaleźli się tam potomkowie orków Mok'nathal?

Arkonus
Wiadomość [#292]: 18.04.2007 o 14:37

Konto skasowane

W 2 części założenia Durotaru jest taki portal do Areny na pustkowiu.Pisze jak sie wchodzi że częstki Drenoru wędrują pomiędzy światami więc możliwe że sobie po prostu przeszli z Drenoru do Kalimdoru 1 z takich portalków.

PureEvil
Wiadomość [#293]: 18.04.2007 o 20:53

Konto skasowane

Jaaa napisał:
No to może inne ciekawe pytanie:Thrall razem z innymi orkami przybyli do Kalimdoru podczas Trzeciej wojny jako pierwsi orkowie.
Skąd więc znaleźli się tam potomkowie orków Mok'nathal?

Gul'Dan popłynął na zachód już przed 3. Wojną. Inni też mogli diablotin.gif

Shunt... We miss you sad.gif

Fan Pokemonów, Kodu Lyoko i Power Rangers.

http://www.pokemonff.prv.pl - moje opowiadanie o Pokemonach diablotin.gif
Jaaa
Wiadomość [#294]: 18.04.2007 o 23:02

Konto skasowane

Myślisz że orkowie bez przyczyny sobie chcięli popłynąć na zachód? (bo Gul'dan miał przyczyne)

PiFPaF
Wiadomość [#295]: 06.05.2007 o 21:12

Konto skasowane

Gul'Dan chciał zdobyć moc Sargerasa. Ogólnie to Warcraft ma bardzo rozbudowaną Fabułę. Mnie osobiście ciekawi jaką nazwę nosi (lub nosił) Klan Thralla. Kolory (czerwony) wskazują na Klan Czarnej skały (BlackRock Clan) ale przecież Thrall jest Synem Wodza Klanu Lodowego Wilka (FrostWolf Clan) Durotana

Sethiel
Wiadomość [#296]: 22.05.2007 o 19:57

Konto skasowane

Kolor czerwony jest kolorem Wodza Hordy i barwy klanowe nie mają tu nic do gadania.

Horda > Frostwolf.

Tasker
Wiadomość [#297]: 04.07.2007 o 14:19

Konto skasowane

Eredarowie nie powstali w nicosci razem z demonami tylko na takiwj planecie (nie pamietam nazwy). dowodzili nimi trzej bracia: archimonde, kil'jaden i jeszcze jakis na V. W tedy sargerasodkryl ta rase i zaczął obiecywac trzem bracia potege jesli przylącza sie do plonacego legionu. Kil'jaden i archimade zgodzili sie dolaczyc do legionu ale ich brat nie, zabral wszystkich mu podleglych i zaczal szukac im innego domu. Legion scigal ich ale bez sktecznie. W koncu podlegli bratu archimąda i kil'jadena znalezli swiat zamieszkiwany przez orkow. Osiedlili sie tam i przyjeli nowa nazwe dla swojego ludu a brzmala ona tak : Draenei. zaczeli oni handlowac z orkami i sie z nimi przyjanic. W koncu kil'jaden odkryl polozenie draenei, ale bardziej zaiteresowali go orkowie. Wiec zaczął ich plugawic. Orkowie zaczęli prowadzic wojne z draenei. Większosci udalo sie uciec stakiem kosmicznym ale reszta zostala prawie wybita i rowniez jak orkowie splugawiona. Draenei ktorzy ucekli znowu musieli szukac swiatu w ktorym mogliby zamieszkac. kiewalidy przelatywali nad azrothem zostali zestrzeleni przez BE i rozbili sie. Jednak przezyli i dolaczyli sie do ludzkiego sojuszu.

teraz o trollach.
ktos wczesniej przedstawil wykres ras powstalych od mrocznych trolli. Tylko ze czemu nie ma tam dżunglowych trolli? i harpi ktore pochodzą od nocnych elfow?
te wasze wyspiarskie trolle to sa dzunglowe trolle z plemienia dark spear ktore z jakiegos powodu zostaly wygnane. I wcale nie pochodza z wysp echa tylko z gór niedaleko ironforge. Prowadzily one wojne z krasnoludami.
Łowcy głów mowia dlatego "pomścic zuljina" dlatego że był on wielkim bohaterem trolli w 2 wojnie.

Co do Malfuriona
Malfurion to jego pełne imie, Furion to tylko taki skrót.

Co do hordy
czerwony byl kolorem klanu czarnej skaly i wodza hordy tez

oto kolejnosc ras
smoki-trolle-nocne elfy-taureni-wysokie elfy-ludzie-krasnoludy-gnomy-orkowie(nie powstali w tym swiecie tylko do niego przybyli)-ogry(tak jAK orkowie)

[Edycja - Tasker w 07-07-2007 o 15:13]

maestrino
Wiadomość [#298]: 04.07.2007 o 16:13

Konto skasowane

A ja mam pytanie co do geografii w WC3.

W ogólnej mapie WC3 znajdują się następujące krainy:
Lordaeron, Quel'Thalas, Khaz Modan, Azeroth, Kalimdor i Northrend. Pytanie, gdzie jest Draenor, i czemu o ogólnym świecie Warcrafta mówi się Azerothconfused.gif

LoL referral link
Shunt
Wiadomość [#299]: 04.07.2007 o 16:21

Konto skasowane

Draenor to jest inny wymiar w ogóle, do niego można się dostać przez tzw. "Dark Portal" - inny świat właściwie. Cały czerwony, jakieś wielkie grzyby i różne dziwaczne istoty biggrin.gif

ulti15
Wiadomość [#300]: 07.07.2007 o 22:29

Konto skasowane

Tasker - Ogry pochodzą z Azeroth, nie Draenoru.

Maestrino - tak jak o Ziemi mówi się Ziemia, tak o Azeroth mówi się Azeroth, a jeśli chodzi Ci o to, że tak też się nazywa jeden kontynent.. cóż - po prostu tak go nazwali to i tak się nazywa.

[Edycja - ulti15 w 07-07-2007 o 22:30]

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
REKLAMA
Strona 15 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :