Dziś jest: Niedziela, 29 marca 2020, godzina 13:30
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Bart_Illidan
Wiadomość [#201]: 14.05.2006 o 21:04

Konto skasowane

nazjatar mi sie cos jako jakies miasto czy cos kojarzy, ale nie mam NAJMNIEJSZEGO pojęcia dlaczego xD

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Jaaa
Wiadomość [#202]: 14.05.2006 o 21:04

Konto skasowane

Taaa,a po zabiciu śniącego by się szkoliło poszukiwaczy,a w sklepie u nich były by tylko blanty dajace herom premie do ataku,życia,expa,siły,inteligencji i zwinności,nie?? ^^
Może od razu zrobić klase ,,elita" dostępną tylko dla orków dzięki której będą mogli chodzić w płytówkach,ale za to będą tak głupie że na taran nie będą potrafiły wejśc i łatwo można je stamtąd wybić z kuszy i łuku,nie?? ^^
Od razu zamieńmy znane obecnie trole:wysokie,błękitne itd. na wielkie,owłosione i debilne bydlaki

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Zoltrax
Wiadomość [#203]: 15.05.2006 o 14:42

Konto skasowane

A widzicie jakie wam zagadki znalazłem biggrin.gif A może wiecie coś o kaplicy super ryby ? Jeżeli nie jest to tylko żart przygotowany przez Blizzarda.
Jeśli chodzi o Gothica to najlepszym creepem humana będą teraz Hageny lol.gif Może ktoś zrobi kampanię o Gothicu ? Byłbym wdzięczny. Jakby co moge pomóc w fabule , jestem w tym mistrzem.

DOWN
Przecież ja o to pytałem
http://www.wc3sear.ch/index(...)amp;sid=

[Edycja - Zoltrax w 15-05-2006 o 18:59]

Jaaa
Wiadomość [#204]: 15.05.2006 o 14:48

Konto skasowane

jakieś 2 miesiące temu w mojej głowie się juz zalęgł taki pomysł,ale niestety dosłownie nic nie wiem o wyzwalaczach itp.

//Chyba nawet znalazłem coś co może udawać błotnego węża ^^ http://www.wc3sear.ch/index(...)amp;sid=

[Edycja - Jaaa w 15-05-2006 o 15:03]

//,,W jakiś sposób którego nikt nie mógł pojąć, Królowej Azsharze i jej najbardziej oddanym Szlachetnie Urodzenym udało się przeżyć katastrofę. Okaleczeni i zmutowani przez moce jakie sami uwolnili, Azshara i jej towarzysze zostali wciągnięci głęboko pod wodę podczas eksplozji Studni. Przklęci - zmutowani - przybrali nowy kształt, stając się pełnymi nienawiści wężowatymi nagami. Azshara pogłębiła się w swoim szale i gniewie stając się prawdziwym monstrum, odzwierciedlającym niegodziwości i zjadliwości jaką zawsze kryła w swym wnętrzu.
Tam, na dnie Maelstormu, nagi wybudowały swoje nowe miasto, Nazjatar, w którym zajęły się odbudowywaniem swej potęgi. Zajmie im ponad dziesięć tysięcy lat zanim ujawnią swe istnienie światowi na powierzchni."-to co do pytania Wespazjana

[Edycja - Jaaa w 15-05-2006 o 16:03]

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Silverin
Wiadomość [#205]: 15.05.2006 o 19:26

Konto skasowane

Co do dranei.
Ci co do Alliance dolaczyli to nie są ci zmutowani, którzy walczyli za Illidana w Czarnej Cytadeli. To są jacyś ziomkowie Eredarów, którzy pozostali dobrzy. Do tego w lore Dranei pisze (jesli jeszcze nie zmienili), że przylecieli oni na Azeroth statkiem kosmicznym hahaha.gif

Co do BElfów.
Kael'Thas będzie kolejnym bossem w dodatku do WoWa. Ci BElfowie co dołączyli do Hordy to jakiś inny odłamek, który został w Azeroth i nie chciał dołączyc do Kaela co biega jak wierne psisko za Illidanem.

A co do Illidana... (chyba jeszcze nikt o tym nie pisał)
Z gadaniny Malfuriona w WoW wynika, że po przegranej z Arthasem, facet ma się źle na psychice, siedzi sobie na swoim zakrwawionym tronie w Outlands i odtwarza walkę w myślach raz po raz, tyle że wydaje mu się, że to on wygrywa tongue.gif

[Edycja - Silverin w 15-05-2006 o 19:29]

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
r135
Wiadomość [#206]: 15.05.2006 o 20:10

Konto skasowane

Właśnie co z tymi Draenei ?
Interesuje mnie historia tych ktorymi mozemy grac w wowie. Ci co pomagali Illidanowi na Pustkowiach to pewnie sa tam dalej ? :P

Ci Draenei to potomkowie kogo ? I jak z tym latajacym statkiem czy czyms ?

Zoltrax
Wiadomość [#207]: 15.05.2006 o 20:45

Konto skasowane

No i na czym miało polegać to zmutowanie Drenei ? Możecie zapodać jakieś screeny zmutowanych i normalnych. Aha i nadal czekam na odpowiedź co do Zamfira i kaplicy super ryby.
O fuck ! Te Drenei wyglądają jak Eredarowie , ciekawe co spowodowało tą mutację ? Hmmm... r135 wydaje mi się , że to raczej brama międzywymiarowa , być może demony z Draenoru przeszły przez bramę do ich nieszczęsnego świata i wytępiły ich lud , a niedobitki wykiwali ich i sami przeszli przez bramę i zamkneli ją za sobą.

[Edycja - Zoltrax w 15-05-2006 o 21:15]

r135
Wiadomość [#208]: 15.05.2006 o 20:50

Konto skasowane

http://www.wowwiki.com/Origin_of_the_races#The_Evolution_of_the_Silithids

Nie wiem cos nie moge linka zrobic w kazdym razie tam na dole strony jest o Draenei

Znalazlem to o Draenei
Zoltrax tobie tez powinno pomuc

Tylko dalej nei wiem co z tym ich statkiem calym

[Edycja - r135 w 15-05-2006 o 20:53]

PureEvil
Wiadomość [#209]: 16.05.2006 o 22:31

Konto skasowane

Zoltrax napisał:
No i na czym miało polegać to zmutowanie Drenei ? Możecie zapodać jakieś screeny zmutowanych i normalnych. Aha i nadal czekam na odpowiedź co do Zamfira i kaplicy super ryby.
O fuck ! Te Drenei wyglądają jak Eredarowie , ciekawe co spowodowało tą mutację ? Hmmm... r135 wydaje mi się , że to raczej brama międzywymiarowa , być może demony z Draenoru przeszły przez bramę do ich nieszczęsnego świata i wytępiły ich lud , a niedobitki wykiwali ich i sami przeszli przez bramę i zamkneli ją za sobą.

[Edycja - Zoltrax w 15-05-2006 o 21:15]

Shrine of the Uberfish
"When Tyrande Whisperwind was in the Barrow Deeps to free Illidan she saw an opening behind some trees. She went in and walked around a gate to get to a warpgate. She went through the warpgate to find the in-game secret of the Shrine of the Uberfish. Inside was a Mantle of Intelligence that gave +3 to intelligence when worn. "
z WoWWiki

Co do Draenei to ci od Przymiera są normalni i mają wspólnych przodków z Demonicznymi Eredarami z Legionu, których nazywa się po prostu Eredarami. Te teletubbisie wierne Illidanowi są ich mutacją diablotin.gif

r135 napisał:
Ci Draenei to potomkowie kogo ? I jak z tym latajacym statkiem czy czyms ?

1. Jak wyżej
2. Ich statek (albo jego część) został zaadoptowany na miasto. Nazywa się Exodar i jest położone na Azuremyst Isle. Oczywiście jet stolicą niezmutowanych Draenei.

Shunt... We miss you sad.gif

Fan Pokemonów, Kodu Lyoko i Power Rangers.

http://www.pokemonff.prv.pl - moje opowiadanie o Pokemonach diablotin.gif
Wespazjan
Wiadomość [#210]: 16.05.2006 o 23:03

Konto skasowane

A to Azuremyst Isle to znajduje się jak mniemam w Draenorze?

PureEvil
Wiadomość [#211]: 17.05.2006 o 16:16

Konto skasowane

Wespazjan napisał:

Niestety, nie. Są dwie wersje, ale chyba znajdzie się nieco na południe od Teldrassil. Ewentualne ploty mówią o północno-wschodnim wybrzeżu Kalimdoru...

Jaaa
Wiadomość [#212]: 17.05.2006 o 16:27

Konto skasowane

Wespazjan napisał:

taaa,będą draenei zaczynać gre w miejscu dla postaci od 60lvl,nie? tongue.gif
ja z kolei dalej czekam na jakis graf z hierarchią wazności w Płonącym Legionie/Pladze

Silverin
Wiadomość [#213]: 18.05.2006 o 00:03

Konto skasowane

Hierarchia w BL jest na http://wowwiki.com/BurningLegion

Co powiecie na premierę historii królestwa Ahn'Qiraj? tongue.gif

[Edycja - Silverin w 21-05-2006 o 00:46]

And then not stab them?
And then not laugh?
PureEvil
Wiadomość [#214]: 21.05.2006 o 11:39

Konto skasowane

Premierę na tym forum? Chce ci się pisać całą to proszę bardzo biggrin.gif Właściwie czytałem tylko o wojnach, C'Thunie i 1st World Kill'ach bossów diablotin.gif

Silverin
Wiadomość [#215]: 21.05.2006 o 12:09

Konto skasowane

No, nie widziałem jeszcze na tym forum całej historii Ahn'Qiraj, poza tym kawałkiem o wojnie Qiraji z NElfami i smokami, który zamieszczony był w moim własnym poście tongue.gif Jak znajdę chwilę to skrobnę jakąś dłuższą historyjkę.

Edit : Zacząłem coś pisac, ale na jutro muszę napisac dwie pracki, wiec prawdopodobnie zajme sie tym Ahn'Qirajem na serio dopiero jutro tongue.gif

In progress... zajęty jestem więc wolno idzie.

[Edycja - Silverin w 21-05-2006 o 18:04]

[Edycja - Silverin w 22-05-2006 o 21:42]

And then not stab them?
And then not laugh?
sqarier
Wiadomość [#216]: 07.06.2006 o 21:11

Konto skasowane

Tak się wtrące ale mam taka prośbe...
Czy ktoś mógłby mi podać link do jakiejś historii WOWa bo nie gram w to, a jestem ciekaw co się w ogóle dzieje w WOWie co ma wpływ na fabułe gry

Rafax_
Wiadomość [#217]: 13.06.2006 o 19:32

Konto skasowane

lol.gif... Przecież historię świata masz na oficjalnej stronie gry, a na tej znajdziesz jej przetłumaczoną wersję...

Jaaa
Wiadomość [#218]: 13.06.2006 o 21:54

Konto skasowane

sqarier-Forsaken sprzymierzyli się z hordą,a NE z Sojuszem,i tak sobie wojowali aż tu nagle... na niebie pokazał się jakis dziwny obiekt,który spadał w kierunku ziemi...
Gdy juz spadł,to wyszły z niego niezmutowane Draenei o których nikt nigdy nie słyszał,i zaczęli wszędzie szczelać działami antygrawitacy... oj sory-to nie ta bajka biggrin.gif
Przyłączyli się do sojuszu,więc Horda wzięła sobie BE

[Edycja - Jaaa w 13-06-2006 o 21:55]

lilek69
Wiadomość [#219]: 20.06.2006 o 23:12

Konto skasowane

siema chłopaki. mam prosbe tongue.gif . mogłby ktoś cos napisac o eredarach lub dranei bo oprucz tego co bylo w Warcraft III to nic niewiem smiley.gif z gory thx biggthumpup.gif angel2.gif

GarfFun
Wiadomość [#220]: 28.06.2006 o 10:37

Konto skasowane

http://www.wowwiki.com/Draenei

znalazłem to na necie, ale moj angielski jest slaby wiec wole nie tlumaczyc zeby nie wprowadzac cie w blad.

A ja mam taką prosbe: Niech mi ktos wypisze wszystkie królestwa Przymierza i władców w nich panujących(w tym samym czasie). I to samo jeśli chodzi o Hordę. Tylko wazne jest zeby wszyscy władcy królestw i klanów panowali w tym samym czasie.

REKLAMA
Strona 11 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :