Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 02:23
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Świat i historia Warcrafta

Odpowiedź

Temat: Świat i historia Warcrafta

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Sethiel
Wiadomość [#21]: 18.01.2006 o 16:49

Konto skasowane

Dokładnie. Medivh był synem Strażniczki Tristfall-> na prosty język Strażnik to osoba która miała bronić świat Azeroth przed demonami z Twisting Nether i Płonącym Legionem. Strażnicy byli najpotężniejszymi magami świata. Medivh był synem najpotężniejszej z nich i przejął wszystkie jej umiejętności co pozwoliło mu stać sie potężnym(too much potężny . Były to czasy Upadku Królestwa Stormwind (zagrajcie w Warcraft: Orcs and Humans). W tym czasie młody jeszcze Medivh, nowo co wybrany Strażnik zapadł w śpiączke. Kontakt w czasie jego snu z jego podswiadomoscia nawiązał Gul' dan, orczy czarnokśniężnik klanu Siewców Burzy (Stormweavers). Ciałem Medivha zawładnął sam Sargeras i używając jego mocy otworzył demoniczny portal w Azeroth. Wojska orków weszły do Azeroth i splądrowały całe Królestwo. Medivh zawiódł ludzkość wprowadzając orków co doprowadziło do upadku największego w owym czasie Królestwa. Lothar, najwybitniejszy wśród rycerzy króla Llane' a wraz z Khadgarem, uczniem Medivha który pojął zdrade swego mistrza udali się do Karazahanu, siedziby w której rezydował Meivh i tam go zabili. Oczyścili jego duszę, wygnali z niej Sargerasa a prawdziwa dusza Medivha błąkała się po świecie pod postacią kruka.

Dokładnie- zakładmy Inc. biggrin.gif biggrin.gif )

[Edycja - Sethiel w 18-01-2006 o 16:50]

ulti15
Wiadomość [#22]: 18.01.2006 o 16:49

Konto skasowane

tego sie po prostu nie da okreslic... tzn da sie ale sporo roboty.. bo kiedy byli ci tytani to np po azerocie szalaly jakies inne bostwa zywiolow wprowadzajac chaos i gnebiac jakies inne pomniejsze istoty etc wiec nie wiadomo co i jak..

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
palpatine
Wiadomość [#23]: 18.01.2006 o 16:51

Konto skasowane

z tego co wiem to chyba najpierw smoki(gady zawsze były przed ssakamibiggrin.gif ) potem masz elfy w kalimdorze kilka set lat poźniej chyba ludzie w lordaeron i krasnale sie w ironforge obudziły co do taurenów i trolli to pojecia nie mam

ulti15
Wiadomość [#24]: 18.01.2006 o 16:53

Konto skasowane

hmm majac na mysli azeroth po wprowadzeniu nowego ladu to faktycznie smoki pierwsze, potem reszta na drodze ewolucji, ale tego nawet blizz dokladnie nie podaj, tak mi sie wydaje

Sethiel
Wiadomość [#25]: 18.01.2006 o 16:55

Konto skasowane

Tak. Ciężko jest przedstawić kolejność bo istnieje wiele ras o których nie wiemy z gry. W każdym razie najbardziej rozwiniętą rasą byli Kaldorei (nocne elfy). Po sprowadzeniu Archimonda do Azeroth doszło do podziału na High Elves i Night Elves asle to inna bajka już. Krasnoludy żyły pod opieką tytanów a prymitywni ludzie zaczynali dopiero lepić ziemianki.

palpatine
Wiadomość [#26]: 18.01.2006 o 16:56

Konto skasowane

pozatym sargeras nie był bogiem tylko tytanem któremu odpier..... do reszty diablotin.gif

jack466
Wiadomość [#27]: 18.01.2006 o 16:59

Konto skasowane

Teoretycznie można więc powiedzieć żesad.gifkolejnosc od najstarszych do najmłodszych)
Smoki - NE - Krasnale - high elfy - Trolle xD - Orkowie - Taureni - Ludzie?
chodzi mi oczywiscie tylko o te wazniejsze rasy... nie bede sie pytal o kolcobrzytwy,koboldy,gobliny;]

Shunt
Wiadomość [#28]: 18.01.2006 o 17:04

Konto skasowane

W sumie to nawet nie wiadomo dokładnie, czy trolle pochodzą od NE, czy odwrotnie, a z tego co wiadomo jedni pochodzą od drugich...

Exef
Wiadomość [#29]: 18.01.2006 o 17:24

Konto skasowane

A czy ktoś może wi co się działo podczas wyprawy Jainy i Ekspedycji na Wschód i jak udało im się tam być przed Hordą?

jack466
Wiadomość [#30]: 18.01.2006 o 17:39

Konto skasowane

Na zachód:P na wschodzie to byly krainy ludzi a na zachodzie Kalimdor:P
a tak wogole to chyba nic sie nie dzialo, a thrall miał małe problemy po drodze bo trafił w wir Maelstorm i zebrał trolle tam:P w ten sposob jaina nadrobila zaleglosci zwiazane z pozniejszym niz thrall wyplywem:P

Norinrad
Wiadomość [#31]: 18.01.2006 o 17:46

Konto skasowane

Nie zapominajmy ze przed tytanami były Elementale i Starzy Bogowie ( Old Gods )

Exef
Wiadomość [#32]: 18.01.2006 o 17:57

Konto skasowane

no tak lekka pomyłka smiley.gif

Może coś o Kael'tasie by ktoś powiedział lub o Ilidanie?

deymos
Wiadomość [#33]: 18.01.2006 o 18:02

Konto skasowane

o wlasnie czemu ilidan siedzial w ciupie?

ulti15
Wiadomość [#34]: 18.01.2006 o 18:18

Konto skasowane

bo zlamal zakaz kozystania z magii studni wiecznosci, tzn sam ja nawet w kalimdorze utworzyl, bo zabral w fiolce wode z tej ktora to wybuchla dzielac swiat na rozne kontynenty i tworzac maelstrom. no a ta nowa studnia co ja zrobil to wlasnie na niej wyroslo drzewo ktore dawalo wieczne zycie kaldorei [a wyroslo z nasienia ktore dala alexstrasza]

jack466
Wiadomość [#35]: 18.01.2006 o 18:35

Konto skasowane

Zresztą nie on jeden... Wszyscy uczniowe azshary...niektórzy jako high elves zwiali a niektórzy sie podtopili...
illidan byl tu jak widać wyjatkiem;]

Silverin
Wiadomość [#36]: 18.01.2006 o 19:20

Konto skasowane

Czy może mi ktoś powiedziec co od(wulg.)iło Neltharionowi (aka Deathwing) że nagle się wkurzył i zaatakował inne aspekty? tongue.gif

Edit: anyway, tutaj macie mapke świata WoW, może sie przydac tongue.gif www.kaldorei.com/worldmap/

[Edycja - Silverin w 18-01-2006 o 19:26]

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
palpatine
Wiadomość [#37]: 18.01.2006 o 22:30

Konto skasowane

Exef napisał:
A czy ktoś może wi co się działo podczas wyprawy Jainy i Ekspedycji na Wschód i jak udało im się tam być przed Hordą?

oto co sie działo przyajcielu z ta ekspedycja

http://forum.battlenet(...)p;page=0
a t coś o kaelt'thasie i jego elfach
http://forum.battlenet(...)0#391826
jakbyś pytał o Opuszcoznych ktoś to jeszcze nie mam gotowej powieści ;) ale mam andzieje że sie spodoba

//ale to nie są historie Blizzarda :/ Jako źródło "historyczne" bym ich nie podawał :/

[Edycja - Shunt w 18-01-2006 o 23:33]

Sethiel
Wiadomość [#38]: 19.01.2006 o 00:23

Konto skasowane

Silverin napisał:
Edit: anyway, tutaj macie mapke świata WoW, może sie przydac tongue.gif www.kaldorei.com/worldmap/

Potwierdzam. Z tej mapy wiele razy korzystałem gdyż dostępne lokacje oferują ciekawe tapety podczas briefingu i wczytywania sie misji. Niemcy którzy ją robili mają dobre doświadczenie i są skrajnymi fanatykami.N ich oficjalnej stronie nawet jest dialekt nocnych elfów z dostępnymi wave' ami.

Master13
Wiadomość [#39]: 19.01.2006 o 01:21

Konto skasowane

A ja mam pytanie, jak to było, że Gul'dan wpadł na ślad Krypty Sargersa?

jack466
Wiadomość [#40]: 19.01.2006 o 06:43

Konto skasowane

Silverin napisał:
Czy może mi ktoś powiedziec co od(wulg.)iło Neltharionowi (aka Deathwing) że nagle się wkurzył i zaatakował inne aspekty? tongue.gif

[Edycja - Silverin w 18-01-2006 o 19:26]

to co każdemu normalnemu gościowi typu napoleon hitler itd itp...
żądza władzy of course:P
A Gul'Dan dowiedział się o Krypcie i jej położeniu od Medivha (gdy Medivh był pod władaniem sargerasa of course)

REKLAMA
Strona 2 z 19.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :