Dziś jest: Czwartek, 20 czerwca 2019, godzina 21:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: best char na hc?

pajel
Wiadomość [#1]: 21.11.2005 o 22:03

Konto skasowane

jaka jest najlepsza postac na hc wg. was procz hammera(ofcorz hammer pvm rox):Pwg. mnie nawet niezle spisuje sie zealot lub javkabiggrin.gif

pakOs
Wiadomość [#2]: 21.11.2005 o 23:03

Konto skasowane

kazda jest dobra, tylko zalezy co chcesz nia robic biggrin.gif

pakos.biz
biafra
Wiadomość [#3]: 22.11.2005 o 17:43

Konto skasowane

Mi sie wydaje, ze necro jest stosunkowo "bezpieczna" inwestycja a pvm tez sie niezle sprawuje.

dobrozloczynca
Wiadomość [#4]: 22.11.2005 o 19:20

Konto skasowane

a mi sie wydaje ze pora zaczac samemu sprawdzac zamiast sie ciagle pytac.Dla jednego najlepszy jest hammer,dla innego elektryk,dla kogos tam czarka cold/fire a dla innego jeszcze necro z armia szkieletow.najlepiej bedzie jak sam sprawdzisz co dla Ciebie najlepsze...

Kamallo
Wiadomość [#5]: 22.11.2005 o 21:24

Konto skasowane

nie ma wiekszej satysfakcji niz odkrywanie swojej ulubionej postaci samemu smiley.gif Uczenie sie na bledach itd... na tym to polega, jak dostaniesz gotowy produkt to sie nim szybko znudzisz bo niekoniecznie bedzie ci pasowal coolgleamA.gif .

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
pajel
Wiadomość [#6]: 22.11.2005 o 22:45

Konto skasowane

dla mnie najlepiej sie gra hammerem oraz zealotem wogole jakos tak palka polubilem bardzo:P
necro summoner mi sie nie podoba gdyz nie lubie jak ktos odwala za mnie brudna robote
javka nigdy nie lubialem amki:P
a czarka to raczej nie zbyt dobry pomysl przynajmniej dla mnie bo ja ja gine prawie caly czas

flaver
Wiadomość [#7]: 30.11.2005 o 19:46

Konto skasowane

necro summon.

dajesz max szkielety max wybuch zwolok zwiekszenie obrazen 1 zniedolezenie 1. zabijasz pierwszego stworka(to najwiekszy problem^^) robisz szkieleta rzucasz zwiekszenie obrazen tworzysz armie idziesz grac szkielety zabijaja pierwszego wroga ty po rzuceniu zwiekszenia obrazen wybijasz reszte wybuchem.

dziadek
Wiadomość [#8]: 30.11.2005 o 20:09

Konto skasowane

flaver napisał:
zabijasz pierwszego stworka(to najwiekszy problem^^)

merc ubija tongue.gif

dobrozloczynca
Wiadomość [#9]: 01.12.2005 o 16:23

Konto skasowane

Przy neciu na szkielety to jeszcze kwestia czy lod czy cl,poniewaz nie wiem czy dobrze pamietam ale na cl szkielety chyba nie przechodzily do innego aktu,a to skutecznie pieprz**o gre summonerem...

flaver
Wiadomość [#10]: 02.12.2005 o 23:25

Konto skasowane

dziadek napisał:
merc ubija tongue.gif

na cl merce sa slabe...chyba

no na cl wlasnie szkielety nie przechodza z aktu do aktu :/

dobrozloczynca
Wiadomość [#11]: 03.12.2005 o 00:19

Konto skasowane

merc tez na cl nie przechodzi,niestety;/

REKLAMA