Dziś jest: Poniedziałek, 11 listopada 2019, godzina 21:32
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc [FAQ] Battlenet a problemy sieciowe

Odpowiedź

Temat: [FAQ] Battlenet a problemy sieciowe

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Fr33FaLL
Wiadomość [#101]: 29.02.2008 o 16:36

Konto skasowane

Siema moze mi ktos powiedziec jak zarejestrowac warcrafta3 do gry sieciowejconfused.gif? prosze o pomoc POZDRO

domin996
Wiadomość [#102]: 05.03.2008 o 19:49

Konto skasowane

Mam pytanie.Mam wewnętrzny adres IP.Wszystkie zapory wyłączyłem.Mam Service Pack 2.I nadal nie moge hostować na Battle.Necie!!!!!!!!!!!!!
PROSZĘ POWIEDŹCIE MI CZEMU!!!!!!!!!!!

Osa750
Wiadomość [#103]: 05.03.2008 o 20:44

Konto skasowane

Pomyślałem, że to nadzwyczaj dziwna sytuacja, więc stwierdziłem, że zamieszczę tutaj ten problem. Jest on następujący:

Dotyczy się to zarówno Warcrafta III tft jak i Diablo 2 lod. Na warcrafcie było tak, że wchodzę na b.net, na kanał polski, jest wszystko lajtowo. Jedyne co może niepokoić, to że na pol-1 jest tylko kilka osób(tak jakby nie wyświetlało wszystkich i liczba się ich nie zmienia). Chcę wejść na czyjś profil - wyświetla się profil bez żadnych informacji. Chcę wysłać wiadomość na czacie - nie wyświetla jej w oknie. Chcę zobaczyć listę przyjaciół - jest pusta. Chcę wejść na "własna gra" - też się nie wyświetla nic z listy. Chcę założyć grę - zawiesza się gra i muszę na pasek ściągnąć i zamknąć. A w Diablo podobnie, z tym, że chcąc dołączyć do innego kanału lub jakiejś gry, to przyciskając przycisk "dołącz" lub "kanał" gra się od razu zawiesza.

Warcrafta przeinstalowałem, myślałem że to wina niedawnego formatu dysku. Zainstalowałem patcha 1.21b - i co? Daję battle.net, pisze "inicjowanie połączenia z b.net", potem "pobieranie danych" i czekam.... czekam.... czekam.... i czeeeeekam. Wtedy daję anuluj, i pisze mi że już ktoś używa tego keya (jest tam moja ksywka - czyli niby, że ja dalej używam). Przerestartowuję neo i ta sama historia. Zatrzymuje się na "pobierabie danych".

Myślałem, że to wina mojego firewalla (Sygate personal firewall). Więc z kilku aplikacji działających w tle odblokowałem niektóre - kombinowałem które mają być odblokowane. W końcu niby weszło na b.net na czat i tak dalej. Ale po kilkunastu sekundach sytuacja powtarzała się z pierwszego akapitu.

Problem dość skomplikowany, ale mam nadzieję, że mi pomożecie.

Będę BARDZO wdzięczny...

http://forum.battlenet(...)st650720 <---- jak coś, tu link do tego tematu.

[Edycja Osa750 - 05.03.2008 o 20:49]

inside
Wiadomość [#104]: 08.03.2008 o 11:31

Konto skasowane

Oczywiście chodzi o pewien problem. Mam oryginalnego wara jak co. win XP i SP2. No i nie mogę hostować gier :/. odblokowałem port i jak wchodzę na b.net-a to gra się minimalizuje i wyskakuje błąd rodzaju "nie wysyłaj". raz odblokowałem potr przy zminimalizowanej grze to sie udało, ale przy ładowaniu własnej gry wyskakuje to:

aww co mam zrobić? Pomóżcie. 1zhelp.gif crying.gif

Death_Raven
Wiadomość [#105]: 23.03.2008 o 11:12

Konto skasowane

Mam taki mały problem z grą na battlenet. Moge sie normalnie zalogować, gram sobie spokojnie i po jakimś czasie (ok 7 min smiley.gif) strasznie laguję, trwa to jakieś 40 sekund (więc nie mogą mnie jeszcze usunąć smiley.gif) i zaraz wszytko wraca do normy, śmiga bez problemu. Jednak po jakimś czasie znowu to samo i tak w kółko! Co mam zrobić, żebym mógł w końcu rozegrać rundę do końca (bo zazwyczaj leci kick po drugim lagu) bez żadnego lagowania? 1zhelp.gif

Maciex92
Wiadomość [#106]: 07.05.2008 o 20:33

Konto skasowane

Miałem podobne problemy: ip zewnętrzne, ale router... Przekierowałem wszystkie potrzebne porty ale nic to nie dalo - nadal nikt nie mogl dolaczyc do moich gier na bnecie. Wszystko zaczęło działać dopiero gdy w routerze ustawiłem na mój komputer DMZ - Demilitary Zone (wczesniej trzeba bylo jednak wyłączyć przekierowania portów). Wystarczyło poszukać sposobu na wikipedii xD. Mam nadzieje, że ktoś skorzysta.

demageron
Wiadomość [#107]: 30.05.2008 o 14:13

Konto skasowane

Witam!
Mój problem polega na tym że nie mogę dołączać do gier na BN :/ Wiem że aby hostować muszę mieć otwarte porty ale ja nawet nie mogę dołączać do już istniejących gier! Czasami mam nawet problemy z połączeniem się z BN (wywala że nie ma połączenia z internetem - a jest). Kiedy próbuję dołączyć do jakiejś gry wyrzuca mi że "Nazwa gry jest nieprawidłowa lub gra nie istnieje" czy coś w tym stylu :P Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Powyłączałem nawet wszystkie antywirusy i firewalle ale dalej to samo crying.gif

dzys
Wiadomość [#108]: 03.06.2008 o 15:10

Konto skasowane

Ej ludzie ja tez mam pytanie...mam orginalne w3 i d2 i mi wyskakuje taki błądNie udało się połączyć z Battle.net.
Możliwe, że łączysz się z niewłaściwym serwerem.Jeśli
używasz modemu to przed
połączeniem z Battle.net musisz
ręcznie połączyć się z internetem

to dziwne bo wczesniej działało a teraz wyskakuje ten błąd prosze pomóżcie crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif

Otix
Wiadomość [#109]: 01.07.2008 o 18:07

Konto skasowane

WItam.

Dołączam się do postu wyżej. Mam podobna sytuację i ten cały nowy poatch doprowadza mnie już do szału. Jeszcze wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj rano updatowałem patcha i wyskoczył mi błąd z war3.exe. Zgodnie z instrukcjami na forum, uptatowałem kilka rzeczy w windowsie i przeinstalowałem wara. Tylko, ze jak go przeinstalowałem to teraz wychodzi mi błąd:

Nie udało się połączyć z Battle.net.
Możliwe, że łączysz się z niewłaściwym serwerem.Jeśli
używasz modemu to przed
połączeniem z Battle.net musisz
ręcznie połączyć się z internetem

Mam orginalnego Roca i TFT. Myślałem, ze moze firewall blokuje połączenie, ale wyłączając go mam to samo.

Proszę o pilną pomoc.

Bart_Illidan
Wiadomość [#110]: 01.07.2008 o 18:25

Konto skasowane

w tym samym temacie masz na poczatku napisane ocb i ze raczej nic nie poradzisz -.-

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
fixer08
Wiadomość [#111]: 02.07.2008 o 11:15

Konto skasowane

Też tak mam sad.gif Czy to znaczy że już sobie nie pogram confused.gif

WRAM
Wiadomość [#112]: 06.07.2008 o 14:30

Konto skasowane

beerchug.gif Ja zaś mam taki problem beerchug.gif
Mam 2kompy i 2Warcrafty (2szt Regin of Haos i 2szt The Frozen Throne).
Posiadam sieć dzieloną na ok.10osób albo więcej i używam router.
Moim problemem jest to, że na 1kompie nie mogę się zalogować na BT na serwerze NORTHREND(EUROPA),
i pisze komunikat:
NIE UDAŁO SIĘ POŁĄCZYĆ Z BATTLE.NET

MOŻLIWE, ŻE ŁĄCZYSZ SIĘ Z NIEWŁAŚCIWYM SERWEREM.
JEŚLI UŻYWASZ MODEMU, TO PRZED POŁĄCZENIEM Z BATTLE.NET
MUSISZ RĘCZNIE POŁĄCZYĆ SIĘ Z INTERNETEM.

Używam Mozillę Firefox i wszystkie strony wczytują się bez problemu,
jednak i tak nie mogę się zalogować na BT.
Inne serwery (KALIMDOR.itd) działają bez zarzutów...

BATTLE NET GÓRĄ
Rainor
Wiadomość [#113]: 10.07.2008 o 14:24

Konto skasowane

Witam , prosze o pomoc , czytamy wszystkie fora i i jestesmy w d...
Posiadam DSL (1 ip zew.), stoi roter linksys BEFW11S4, ja sam moge bez problemu zakladac gry na bn w stara, i wszystko dziala ok,

problem pojawia sie gdy chce zagrac razem w tej samej grze z kolega, ktory wpoldzieli mojego dsl, w grach 2v2 po dolaczeniu 2 osob z bn gra sie odpala ale poczakowa laguje i pozniej jest drop,

jak gramy sami z kolega z sieci ale prze gre zalozona na bn tez wszystko jest oko

prosze o wmiare szczegolowa pomoc w rozwiazaniu mojego problemu poniewaz jak chyba wyglada jest lewy w tych sprawach,

Za wszystkie checi dziekuje.

Hmmm posiadam dokladnie ten sam problem ktore ktos juz wczesniej opisal ale niestety rowniez nie udalo mi sie znalezc na to rozwiazania:/
Czy moze ktos wie o co chodzi ?:]

szymo19991
Wiadomość [#114]: 23.07.2008 o 19:44

Konto skasowane

ulti15 napisał
Dlaczego nie mogę się połączyć z battle.net'emconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif??

a) nie masz internetu
b) masz firewall'a
c) masz pirata
rt jakby nie mial internetu to bynie mogl na forum wejsc

Malygos
Wiadomość [#115]: 24.08.2008 o 13:40

Konto skasowane

Wie ktoś może jak sprawdzić jaki ma się login w routerze?

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Bart_Illidan
Wiadomość [#116]: 24.08.2008 o 14:04

Konto skasowane

w 99,99% przypadku jest to admin tongue.gif a sprawdzic mozesz w instrukcji obslugi ;p (na stronie producenta zazwyczaj sa )

Malygos
Wiadomość [#117]: 24.08.2008 o 15:39

Konto skasowane

A da się sprawdzić hasło ;d?

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Bart_Illidan
Wiadomość [#118]: 24.08.2008 o 15:51

Konto skasowane

jesli go nie zmieniales to pewnie tez admin tongue.gif jesli zmieniales to mozesz co najwyzje zrobic jakis restart to ustawien fabrycznych czy cos w ten desen, srpawdz w manualu do routera takie rzeczy a nie na forum pytasz ;p

kamillodi
Wiadomość [#119]: 07.09.2008 o 10:51

Konto skasowane

mam pytanie mianowicie:

gdzie znajduje sie play tournament game button?na stronie blizzarda czytalem ze pojawia on sie dopiero na czacie niestety ja go nie widze biggrin.gif
bardzo prosze o pomoc smiley.gif

Mielo
Wiadomość [#120]: 07.09.2008 o 11:25

Konto skasowane

W prawym, górnym rogu, zaraz obok reklamy. Standardowo jest tam napis "battle.net", przycisk pojawia się dopiero wtedy, kiedy zbliża się jakiś turniejbiggrin.gif.

REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :