Dziś jest: Czwartek, 19 września 2019, godzina 19:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc [FAQ] Battlenet a problemy sieciowe

Odpowiedź

Temat: [FAQ] Battlenet a problemy sieciowe

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
ArKaTeL
Wiadomość [#41]: 26.11.2006 o 20:14

Konto skasowane

Ej, a dlaczego ja nie mogę w nicku stosować tych wszystkich przecinków nawiasów itp??

OzzyXXIV
Wiadomość [#42]: 30.11.2006 o 17:20

Konto skasowane

Przepraszam, nie mogę osobiście przekierować portów, bo nie mam hasła ani adresu użytkownika...
Administrator pyta o adres IP i nazwe portów... to mu podałem... ale
Pyta również o adres serwera obsługującego gre.... co odpowiedzieć ?? sad.gif

Audytor
Wiadomość [#43]: 01.12.2006 o 13:28

Konto skasowane

masz napisane 4 adresy na 4 rozne bramki na samyn poczatku tego tematu... eh

[Edycja - Audytor w 01-12-2006 o 13:28]

slk265
Wiadomość [#44]: 02.12.2006 o 10:21

Konto skasowane

Mam problem z zakladaniem gier na forum piszecie ze to przyczyna firewalla i takich glupot ,,,...
Niewiem czego to przyczyna bo kilka miesiecy temu ....Na wakacje... zamówiłem starcrafta i niemialem problemów z zakladaniem po prostu moglem zakladac ale pozniej przy kilku tygodni gry zaczely mi sie problemy z kumplem zawsze gralismy ja zakladalem i on pozniej wogule niemogl do mnie doloczyc moj brat też w warcrafcie niemoże zakładac a w starcrafcie mu porzyczylem może .....chyba u niego też niedlugo to wystopi niewiem......................................
On ma piracko wersje warcrafta ale ja od kumpla porzyczylem wara a dokladnie cd key original i niemoge..... niewiem czego to przyczyna
net to brat ma neostrade a ja Lan T1 a jak nie to cable chyba cable za bardzo niewiem może to wina neta bo z torrentów tych takich programów do pobierania niemoge 1zhelp.gif tylko niepisac glupot ze musze jakies porty udostepniac.... sry za błędy

turklii
Wiadomość [#45]: 03.12.2006 o 18:23

Konto skasowane

Dlaczwgo niemoge sie zalogowac na battlenet na europe serverze ?jeszcze pol godziny temu moglem. Na asi i tych u.s moge >:-(
jak probuje na europe to mi wyskakuje ze niemorze sie polaczyc po.gif a. neta mam b. fire wall wylaczony c. orginalka

Prosze o pomoc ;p i czy dlugo to bedzie trwalo ?

Eccentric
Wiadomość [#46]: 03.12.2006 o 19:46

Konto skasowane

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=19982 lub mówiąc skrótowo - serwer jest przeciążony i trzeba czekać. Może parę godzin a może parę dni - jednak nie pozostaje Ci nic innego.

OzzyXXIV
Wiadomość [#47]: 28.12.2006 o 18:58

Konto skasowane

Sorry, że to znowu ja smiley.gif

Administrator powiedział mi że wszystkie porty sa odblokowane na ip mojego komputera.
zapytalem czy sa tez przekierowane na moj komputer
odpowiedzial ze tak.

teraz zagadka sfinksa
czemu nie moge zakladac gier ?? sad.gif

muchacho
Wiadomość [#48]: 30.12.2006 o 01:13

Konto skasowane

Mam pytanko biggrin.gif
wyłączyłem firewalla, zapore windowsa i nadal nie moge hostować gier(nikte się nie dołancza).
Od razu mówie, że sprawdzałem na stronie którą podajecie(ta z pack service 1, replay.pl bodajże) ale u mnie jest pack service 2, więc nic się z tymi instrukcjami praktycznie nie pokrywa. Acha mam neta w TOYI (kablówka) no i słyszałem jakieś mity, że wtedy nie można hostować gier. sucker.gif

PS: Sry za wszelkie błedy językowe i ewentualnie złamanie regulaminu(jestem użytkownikiem forum przez 10 minut biggrin.gif )

slk265
Wiadomość [#49]: 01.02.2007 o 20:53

Konto skasowane

////jak zawsze Pan posępny ziemniak blukuje mi tematy
Wklejona wiadomosc)))))))))))))))
Ban?
Ostatnio grałem sobie w wara lag mnie złapał rozlączyło mnie z servera northrent
a teraz wogule niemoge się polączyc pisze ze recznie poloczyc sie z internetem
a na innych bramkach moge grac
1zhelp.gif

Shunt
Wiadomość [#50]: 01.02.2007 o 22:59

Konto skasowane

Bo jak zwykle Pan slk265 wykazał się kompletną nieumiejętnością czytania z zrozumieniem i kontynuuje śmiecenie na forum.
Otóż gdybyś wykazał się pewną mądrością, to KLIKNĄŁBYŚ NA LINKA, KTÓREGO PODAŁEM ZAMYKAJĄC TEMAT, GDZIE MASZ JASNO I WYRAŹNIE NAPISANE O CO CHODZI I ODNOŚNIKI DO KOLEJNYCH TEMATÓW!!!
Ale nie, Pan posępny ziemniak wrednie blukuje i blukuje...
Taaaak, "Ban?" to odpowiednie tu słowo...

slk265
Wiadomość [#51]: 02.02.2007 o 16:56

Konto skasowane

No.. Panie Shuncie jakos nikt nie odpowiada w tym zapomianym temacie.. po.gif

Shunt
Wiadomość [#52]: 03.02.2007 o 20:10

Konto skasowane

Że co? O co ci teraz chodzi? :/ W temacie, który jest przyklejony i zamknięty masz wyjaśnienia krótkie Doomforge'a i podane linki do dalszych wyjaśnień - całą odpowiedź na swoje "pytanie" tam masz, a tobie nie wiadomo czego brakuje :/

ArKaTeL
Wiadomość [#53]: 05.03.2007 o 15:56

Konto skasowane

Ja mam duży problem z DotA, gdyż po jakichś 5-20 minutach zostaję wywalony z gry, jest że połączenie transmisji zostało przerwane, czy to mnie ktoś kickuje czy jakconfused.gif

Audytor
Wiadomość [#54]: 05.03.2007 o 16:01

Konto skasowane

trudno to wywrozyc biggrin.gif

rafalp2
Wiadomość [#55]: 23.03.2007 o 19:51

Konto skasowane

czy ktos ma crack do warcraft 3 Reign of Chaos do wersj ver 1.20 EN jesli tak to prosze o zeby napisaB na muj numer gg 9770675 biggthumpup.gif

Gniotek
Wiadomość [#56]: 24.03.2007 o 08:00

Konto skasowane

rafalp2 napisał:
czy ktos ma crack do warcraft 3 Reign of Chaos do wersj ver 1.20 EN jesli tak to prosze o zeby napisaB na muj numer gg 9770675 biggthumpup.gif

Chyba cię pogięło. To za to dostałeś BAN'A?

szzzzzz
Wiadomość [#57]: 25.03.2007 o 23:50

Konto skasowane

witam, mam pewien problem, gdy próbuje wejsc na bn pokazuje mi sie coś takiego:
http://img250.imagesha(...)7bf2.jpg
Jest to o tyle dziwne, że tylko przy wchodzeniu na Northrend, od dzisiaj (wczesniej kilka tygodni było wszystko ok) i nagle dzisiaj wyskakuje coś takiego, przeinstalowałem gre, nic nie dalo. Mam oczywiscie oryginałke, firewalla wyłaczam- nic to nie zmienia. Rano grałem, potem poszedłem do kafei i grałem na swoim koncie, ale to chyba nie ma znaczenia bo nawet nie dostaje sie do ekranu logowania, potem kolega do mnie przyszedł i probował wejsc na bn przez profil siostry (ale nie sadze zeby to miało jakieś znaczenie) wtedy pierwszy raz sie to pokazało... i tak jest już długi czas. :/ Co robic ?

Shunt
Wiadomość [#58]: 26.03.2007 o 02:01

Konto skasowane

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=21466
Ciągle i ciągle powtarzać...

Ardhiel
Wiadomość [#59]: 06.04.2007 o 01:08

Konto skasowane

Jak już mówiłem mam net 24 (radiówka). I mam takie pytanie: ja nie znam admina, nawet nie wiem kim i gdzie on może być :P Więc co mam zrobić? Znaleźć biuro/siedzibę netu, i powiedzieć do "pani w biurze", że proszę o zewnętrzne ip? Sorry za głupie pytanie, ale ja naprawdę sobie tego nie wyobrażam, tym bardziej, że nie wiem, kto moze być adminem potluczony.gif Chyba nie mam szukać ich biura po.gif ? I nawet nie wiem jak mam o to poprosić ;P

XEQTOR
Wiadomość [#60]: 14.04.2007 o 16:07

Konto skasowane

Mój problem - usiłuję grac z kimś, kto odpala Warcrafta spod Linuxa... jesteśmy w stanie połączyć z Northrend, widzimy, że wchodzimy, ale nie możemy dołączać do swoich gier... z drugiej strony to problem lokalnej sieci (nie może hostować), ale ja w sieci lokalnej nie jestem... Neo 512... wykonałem instrukcję z linku do replays.pl... Żadnego routera, system antywirusowy avast, firewall nie blokuje... Co można zrobić?

[Edycja - XEQTOR w 14-04-2007 o 16:08]

REKLAMA
Strona 3 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :