Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 00:23
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   ... | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 |   >   >>     Ostatnia
General86
Wiadomość [#1941]: 19.02.2011 o 16:33

Konto skasowane

mastersiara napisał
a ile trzeba miec expertise zeby miec ten cap

mozna wyjmowac gemy z przedmiotow ?

Można zamieniać gemy (wkładasz inny na tego) wyjmować się nie da

Co do capa to nie pamiętam jaki jest w pvp

Human Paladin
milfek
Wiadomość [#1942]: 23.02.2011 o 15:37

Konto skasowane

Pala protection na PvE którego seala powinien uzywac Insight czy Truth ?

no_face
Wiadomość [#1943]: 23.02.2011 o 21:01

Konto skasowane

Uzywa Seal of Truth czesto wraz z glyphem: Glyph of Seal of Truth, dzieki czemu moze zaoszczedzic 10 expertise, a to sporo. Dzieki temu, mozna zreforgowac sie mastery, lub czesciowo tez w inne potrzebne statystyki.

[Edycja no_face - 16.03.2011 o 22:21]

Zycie byloby o wiele latwiejsze do zrozumienia gdyby Matka Natura udostepnila nam kod zrodlowy.
mastersiara
Wiadomość [#1944]: 16.03.2011 o 21:26

Konto skasowane

http://eu.battle.net/wow/en/character/boulderfist/paynebringer/advanced - paladyn retribution
http://eu.battle.net/w(...)advanced - death knight frost

PYTANIE:

1. jaka taktyka na 2v2 areny ?
2. czy deathknight ma dobrze rozlozone glyphy i talenty?
3. jak uwalić holy paladyna + 1dps / bądź też mag+warlock

powiem szczerze, że ciężko się nam gra: ogólnie vs 2dpsów w większości wygrywamy, albo tam gdzie nie ma healer'a... ale jak jest heal albo mag+warlock to baty totalne.
W walce korzystamy ze wszystkich czarów uwalniających z tych spowolnień etc. Aura zawsze odpowiednia do przeciwników. Nie wiemy ogólnie w czym tkwi problem, w 85% walk wygląda na to, że mamy dużo wyższy item lvl od innych, a czasami dostajemy srogie baty. Tzench gra na froście + unholy presence, ja retri.

Meffisto
Wiadomość [#1945]: 16.03.2011 o 21:40

Konto skasowane

To niech sie zmieni na unholy bo frost nie ma zadnego surviva. Pierwszym atakiem w hila powinniście go zniszczyć bo dk+ret pal ma chyba jeden z większych burstow w grze.

mastersiara
Wiadomość [#1946]: 16.03.2011 o 23:56

Konto skasowane

co to znaczy burstów? czeste wyprowadzanie czarow czy cos?

i czemu niektorzy jak wygraja maja +96 ratingu na przykład? od czego to zalezy ile sie dostanie ratingu po walce?

Lilly
Wiadomość [#1947]: 17.03.2011 o 09:55

Konto skasowane

mastersiara napisał
co to znaczy burstów? czeste wyprowadzanie czarow czy cos?

Burst to znaczy, duża ilość obrażeń w krótkim czasie.

i czemu niektorzy jak wygraja maja +96 ratingu na przykład? od czego to zalezy ile sie dostanie ratingu po walce?

To zależy od różnicy raitingu między walczącymi drużynami. Jeśli wygra się z dużo wyżej notowaną drużyna, dostanie się więcej punktów (a ta drużyna tyle też straci)

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Nekkro
Wiadomość [#1948]: 17.03.2011 o 10:14

Konto skasowane

mastersiara napisał
powiem szczerze, że ciężko się nam gra: ogólnie vs 2dpsów w większości wygrywamy, albo tam gdzie nie ma healer'a... ale jak jest heal albo mag+warlock to baty totalne.
W walce korzystamy ze wszystkich czarów uwalniających z tych spowolnień etc. Aura zawsze odpowiednia do przeciwników. Nie wiemy ogólnie w czym tkwi problem, w 85% walk wygląda na to, że mamy dużo wyższy item lvl od innych, a czasami dostajemy srogie baty. Tzench gra na froście + unholy presence, ja retri.

item lvl nie ma duzego znaczenia na arenach.
a dk jak jest frost to chyba powinien miec frost presence hm ?
setup 2dps vs healer+dps = 2dps raczej ma srednie szanse przeciw ogarnietemu teamowi ktory umie kitowac i odpowiednio reagowac na wasze posuniecia, takie moje zdanie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mastersiara
Wiadomość [#1949]: 17.03.2011 o 11:02

Konto skasowane

wszedzie gdzie czytalem to frost ma byc na unholypresence bo szybciej nawala

nabonid
Wiadomość [#1950]: 17.03.2011 o 15:05

Konto skasowane

Przeczytaj dokladnie co dostaje frost dk bedac w innych presence.

baka14
Wiadomość [#1951]: 30.03.2011 o 22:09

Konto skasowane

Już raz poruszałem ten temat, ale ostatnio znów poczytałem trochę elitistjerks i znów zastanawiam się nad tym tematem. Tak więc chodzi mi o problem Hit Capu dla tankującego paladyna. Słyszałem wiele głosów od osób z gildii, jak też i na tym forum, że obecnie zbieranie hit capu, szczególnie przy braku możliwości zmissowania taunta mija się z celem. Mimo to, jak już wspomniałem, w kompletnym poradniku na powyższej stronie zaktualizowanym dla 4.0.6 jest napisane, że tankowie powinni/mogą zbierać hit na przedmiotach w taki sposób, aby osiągnąć ten cap.

Proszę więc o głosy osób tankujących na tym dodatku w tej sprawie. Wiem że teoretycznie nie ma podstaw by twierdzić że Hit jest czymś nie zbędnym przy obecnym wyglądzie enounterów, szczególnie że brakuje mi trochę Dodge, który mógłbym w łatwy sposób otrzymać reforgeując hit z przedmiotów, nie mówiąc już o atrakcyjnym dla mojego speca mastery. Wątpię żeby ludzie z elitejerks się mylili, stąd moje wątpliwości dotyczące tego problemu.

Vajzardo
Wiadomość [#1952]: 31.03.2011 o 12:44

Konto skasowane

Zbieranie Cap hita jakimkolwiek tankiem mija się z celem, ponieważ Threat jest w głównej mierze generowany przez stackujący sie venegance, problem może być tylko na pulu a do pomocy są toty i MD. Dlatego w żadnym wpadku nie opłaca się gemowanie czy reforgowanie pod hita.

Alzat
Wiadomość [#1953]: 29.04.2011 o 09:03

Konto skasowane

Mialbym pytanie do dpsujacych paladynow. W patchu 4.0.6 bylo widac moc w tym specu, dps robilo sie jak na palka bardzo dobry, teraz mamy patch 4.1 i w notce do niego nie ma zadnej wzmianki o jakims nerfie ofensywnych skilli paladyna, natomiast widze duzy spadek w dps, np na Halfusie z regularnych 35 do 40 k + w poprzednim patchu dps spadl mi do 30 k wczorajszego dnia.
Niby templar verdict zadnego nerfa nie dostal, a przed patchem 4.1 kryty wchodzily znacznie mocniejsze niz to mialo miejsce wczoraj. Nie martwi mnie to ze nie topowalem wczoraj recounta na raidzie, martwi mnie to ze nie mam pojecia co jest grane.
Moze ktos wie co ten blizz nawyczynial i jakie naprawde byly zmiany w temacie retribution paladyna ?

Pozdrawiam

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
General86
Wiadomość [#1954]: 29.04.2011 o 13:02

Konto skasowane

Prędzej bym stawiał na zmiany bossa i innych klas

Human Paladin
moshe29
Wiadomość [#1955]: 29.04.2011 o 21:44

Konto skasowane

A ja zauważyłem na nowych instancjach nagminne tracenie aggro. Nie wiem z co jest ale na instach Cata tych starych nie mam problemu a na tych nowych ZG i ZA jak tylko jakis dps mocniej przycisnie to mobki wedruja do niego.

moje armory
Garn
Wiadomość [#1956]: 29.04.2011 o 23:45

Konto skasowane

Może jakaś pozostałość po Zul Gurub 20? :P

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
General86
Wiadomość [#1957]: 30.04.2011 o 13:40

Konto skasowane

Nie ma się co przejmować 4.1.0 dopiero wszedł na realmy , Blizz na pewno wyda jeszcze parę małych "updatow" poprawiających właśnie te błędy , bo ludzie na bieżąco informują o takich sytuacjach ;p

Human Paladin
baka14
Wiadomość [#1958]: 01.05.2011 o 13:55

Konto skasowane

Orientuje się ktoś, czy jest jakaś szansa na poprawę tego idiotycznego CD na Word of Glory w przypadku Prota? Przecież to najgorsze co można było zrobić temu specowi, DK dostał kolejnego boosta, a Paladynem niedługo nie będzie można zrobić Daily Q w Tol Barad ...

Lilly
Wiadomość [#1959]: 02.05.2011 o 15:55

Konto skasowane

baka14 napisał
Orientuje się ktoś, czy jest jakaś szansa na poprawę tego idiotycznego CD na Word of Glory w przypadku Prota?

No Blizzard może wie...

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
baka14
Wiadomość [#1960]: 14.05.2011 o 22:52

Konto skasowane

"Holy Shield now increases block chance by 5% while active, instead of increasing the amount of damage blocked by 10%."

Zastanawiał się ktoś nad tym, jak wpłynie to na grę? Zamiast 40% będziemy mieli 30% blokowanych obrażeń, z kolei szansa na block wzrośnie o 5%. Nie wiem jak się do tego ustosunkować, traktować to jako buff czy nerf?

REKLAMA
Strona 98 z 101.
Pierwsza     <<   <   ... | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :