Dziś jest: Poniedziałek, 19 listopada 2018, godzina 08:14
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   ... | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 |   >   >>     Ostatnia
Alzat
Wiadomość [#1921]: 12.11.2010 o 14:35

Konto skasowane

moshe29 napisał
Tak faktycznie pokazuje. Mam teraz jakies 5k gs ale nie jestem pewien czy dam rade tankowac ToC10 albo VoA10, głównie chyba dlatego ze boje sie zbłaźnic.

kazdy kiedys zaczynal i mial podobne rozterki, najlepiej uczyc sie na instancjach normal, pozniej hc, a najlepiej jescze robic to z wlasna gildia i wyrozumialymi ludzmi, bo pug potrafi byc brutalny dla poczatkujacych tankow. Bardzo wazne jest zeby sie nie zrazac poczatkowymi trudnosciami w trzymaniu agro bo tych sie nie uniknie, poprostu grac i trenowac, trening czyni mistrza a i mistrz musi trenowac zeby mistrzem pozostac
Jak sie zapoznasz ze specyfika gry tanka na instancjach dopiero wtedy proponuje udac sie na raidy, bo tam juz niestety zazwyczaj nie ma czasu na pomylki i tank ma byc tankiem a nie miernym dpsem

moshe29 napisał
Szukałem tutaj na forum taktyki na raidy pod kątem tanka ale nie znalazłem nic ciekawego.

nie znalazles taktyk tutaj poczytaj te link

poogladaj filmiki z pov jakiegos tanka jesli masz na to czas, ale najwazniejsze jak najwiecej grac tankiem, po 20 razy poczytac co jaki skill daje i je wykorzystywac w odpowienim czasie, reszta sama przyjdzie z czasem.

moshe29 napisał
Z bossami to jest tak ze biore go na klate i przewaznie tankuje tylem do raidu, uwazam na stacki by w odpowiednim momencie zmienic drugiego tanka ?

przewaznie tankuje sie tylem do raidu, smoki bokiem do raidu. Co do stackow to tak jak piszesz kiedy drugi zlapie ich alarmowa ilosc, albo wogole jakiegos debuffa typu Runed of Blood na Saurfangu albo Soul Reaper na Lich Kingu musisz stauntowac bossa na siebie i trzymac go tak dlugo az 2 tank go z ciebie nie wezmie.
Co by ci ktokolwiek tutaj nie pisal to tylko teoria, oczywiscie wazna, ale ulotna i dlatego praktyka ponad teorie, zrobisz cos raz skutecznie zapamietasz na dlugo

Pozdrawiam

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#1922]: 12.11.2010 o 15:21

Konto skasowane

Jesli chodzi o instancje hc to nie ma problemu choc jeszcze nie byłem tylko na HoR. Na FoS żaden problem, PoS tez jakos idzie o reszcie instów nie pisząc. Najbardziej trudne dla mnie momenty to kiedy miedzy rzuceniem AS a HoR albo Cons moby przerzucą sie na kogoś innego a Hand of Reckoning ma jednak troszke cooldownu. Jeszcze spytam czy jesli mam wiecej niz jednego moba na sobie to uzywanie CS ma sens czy tylko i wylacznie walic HoR a kiedy HPower ma 3 stacki walnac SoR? I czy lepiej bufac BoK czy BoM ? Bo jesli chodzi o seale to uzywam tylko Seal of Truth. A co byście powiedzieli o moich statystykach? Bo nie bradzo wiem czy bardziej zwracac uwage na expertise czy parry, block czy dodge ?
No i waham sie jesli chodzi o enchant na bron, blood draining czy co innego ?

[Edycja moshe29 - 12.11.2010 o 15:22]

moje armory
Alzat
Wiadomość [#1923]: 12.11.2010 o 15:46

Konto skasowane

CS uzywasz na singel target HoR na 2 +, majac 3 stacki holy power SoH pilnujac zeby bonus z holy shield byl caly czas na Tobie (polecam addon power auras do tego)

skoro dajesz rade na innych instach to i HoRa dasz rade jesli dps bedzie bil pojedyncze targety a nie spamowal aoe, markuj moby i niech dps bije tylko zamarkowanego adda.

- 1. priest, 2.mercenaries, 3.hunter reszta bez znaczenia

Wyjatek ucieczka przed Lichem tam aoe beda musieli bic wszyscy, a Twoje zadanie zlapanie jak najwiekszego agro na kazdym mobie, z tym ze paladyn do tego jak najbardziej sie nadaje, zmieniaj targety, uzywaj aoe skilli zaraz po zejsciu cd i musi byc dobrze.
Seal tylko Truth z glyphem dostaniesz bonus do expertise, ktory tez jest wazny przy nabijaniu threatu

buff jesli nie ma druida to bok, jak jest drut bom

jesli chodzi o enchant na bron to ja od dluzszego juz czasu mam nalozony blade ward, czy jest obecnie najlepszy dla tanka nie wiem, mnie odpowiada jak procnie daje bonus do parry

[Edycja Alzat - 12.11.2010 o 15:51]

Arena -Albionu
baka14
Wiadomość [#1924]: 20.11.2010 o 15:35

Konto skasowane

Mógłby ktoś spojrzeć na statystyki i powiedzieć czego mi brakuje jeżeli chodzi o PvE? Bo zdaje mi się że tracę DPS przez niski poziom haste. Ostatnio sporo dałem w mastery przez reforging, ale nie wiem czy to był dobry ruch.

http://wow-heroes.com/(...)e=Thulon

nabonid
Wiadomość [#1925]: 20.11.2010 o 22:22

Konto skasowane

Tu masz siebie na nowym armory http://eu.battle.net/w(...)advanced

Alzat
Wiadomość [#1926]: 24.11.2010 o 09:48

Konto skasowane

baka14 napisał
Mógłby ktoś spojrzeć na statystyki i powiedzieć czego mi brakuje jeżeli chodzi o PvE? Bo zdaje mi się że tracę DPS przez niski poziom haste. Ostatnio sporo dałem w mastery przez reforging, ale nie wiem czy to był dobry ruch.

http://wow-heroes.com/(...)e=Thulon

chcesz robic dps to zdejmij z siebie wrathfule...

masz duzo za malo haste m.in dzieki noszonym wratom, masz duzo za duzo expertise

co do reforging to jak najbardziej jest to przydatna rzecz, a to co na co reforgowac zalezy (prio to hit cap i exp cap) jesli je masz to tu gdzie sie da reforg na haste, jesli haste bazowo juz jest na itemie to ja zostawialem go bez reforga (chyba ze gdzies brakowalo hita albo expertise) ale nigdy przenigdy nie reforguj haste na cos innego, jesli juz to cryt albo nadmiar innego atrybutu jak expertise czy hit rating ale nigdy haste.

Osobiscie w mastery dla retri palka nie dodalem nic, mam bazowe 8%

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#1927]: 24.11.2010 o 09:54

Konto skasowane

A co reforgowac u prot pala?

moje armory
Alzat
Wiadomość [#1928]: 24.11.2010 o 10:15

Konto skasowane

jesli hit capa i expertise capa osiagniesz z itemow to caly reforge w mastery, ktory podnosi ci szanse na block, jesli brakuje ci hita albo expertise to do osiagniecia capa regorge tych statow i reszte w mastery.

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#1929]: 24.11.2010 o 12:30

Konto skasowane

A jakie to są wartosci te capy hit i exp? A jesli chodzi o build bo dzis reset telentów nastapil to cos sie zmienilo czy dawac tak jak poprzednio?

[Edycja moshe29 - 24.11.2010 o 13:29]

moje armory
natrakh
Wiadomość [#1930]: 24.11.2010 o 13:27

Konto skasowane

bodajże hit 8% a exp 26

moshe29
Wiadomość [#1931]: 24.11.2010 o 13:31

Konto skasowane

o jezu mam hita 2% a expertise 14 i gear rzedu 5,5k gs, no to ladnie mi brakuje jeszcze. Spytam co myslicie o tym prot buildzie ?

moje armory
Alzat
Wiadomość [#1932]: 27.01.2011 o 11:59

Konto skasowane

trzeba troche ozywic ten watek smiley.gif

Mnie zastanwia jedna rzecz zwiazana z mastery i jego hand of light. Wiadomo, ze jak procnie to wtedy Templar Verdict, Inquistion nie zuzywaja holy power, ale czy majac 1 holy power i wlaczone hand of light templar verdict uderzy tak jak gdyby mial 3 holy power czy z sila 1 hp ale go nie zużyje ?
na EJ pisza

It is possible we will modify this further to: Inq > HoW > Exo > 3 HP TV > CS > HoL TV at 1 or 2 HP > J > HW > Cons. This may have less delays in CS, thus more total CS in a fight. The greater CS usage would provide additional HP, thus additional TV. Trading these CS and TV for fillers should be a DPS gain.

gdzie wyraznie jest napisane ze 3 HP TV jest nad CS z oczywistych wzgledow bo kolejny CS nic nam nie da, ale majac hand of light i 1 lub 2 holy power to CS ma wiekszy priorytet. Wyglada na to ze majac buff hand of light i 1 holy power nie warto od razu z niego korzystac. Szczerze powiem ja do tej pory myslalem ze kiedy HoL procnie nawet przy 1 HP to gwarantuje damage z TV tak jakby 3 holy power byly nabite.

jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Pozdrawiam

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#1933]: 04.02.2011 o 15:08

Konto skasowane

Mam ogromną prośbę, czy ktoś mógłby popatrzeć na moje statystyki i napisac czy moge isc na Baradin Hold albo nawet na którys z raidów jako tank ? Do tej pory tylko tankuje instancje a przydaloby sie zalapac wiekszego doswiadczenia i moze lepszych itemow. Pytam bo byc moze mam za malo bloku albo czegos tam jeszcze a nie chce robic obciachu bo w koncu od tanka sporo zalezy i na raidzie gdzie jest nas 2 lub 3 ciezko sie ukryc w tłumie.

moje armory
Alzat
Wiadomość [#1934]: 04.02.2011 o 15:39

Konto skasowane

zrob reforge na itemach gdzie nie masz mastery na ten stat kosztem dodge, parry czy nawet hita. Mastery dla prot pala jest najbardziej wartosciowym statem bo zwieksza jego szanse na blok. Naloz enchant na shouldery

Pytasz czy masz gear na raidy, a ja odpowiadam ze na pewno .TAK . Baradin, pierwsi Bossowie w BoT, BWD nie powinni stanowic problemu jesli chodzi o Twoj sprzet, jesli cokolwiek w rozpoczeciu raidowania moze ci przeszkodzic to znajomosc taktyk i dobranie odpowiedniej grupy na raid bo to jednak sa dosc wymagajace walki szczegolnie dla poczatkujacych raiderow czy gildi dopiero zaczynajacych swoja zabawe z raidami.

[Edycja Alzat - 04.02.2011 o 15:47]

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#1935]: 07.02.2011 o 21:48

Konto skasowane

Teraz lepiej ?

moje armory
mastersiara
Wiadomość [#1936]: 16.02.2011 o 21:41

Konto skasowane

Cześć,

Jest to moja pierwsza postać w WoWie. Więc mam parę pytań.

Postać -> http://eu.battle.net/w(...)advanced
Talenty -> http://www.wowhead.com/tale(...):zR0bzRM

1. Czy wszystkie itemy do statów mam odpowiednio dobrane ( czy nie brakuje czegoś )
2. Czy dobrze poszedłem w talenty?
3. Czy wrzuciłem odpowiednie glyphy.
4. Czy są odpowiednie gemy.
5. Jakie enchanty wrzucić ?
6. Co byście zmienili ?

Postać ma być do battlegroundów i aren (gram z frost death knightem i assassination rogue).

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

[Edycja mastersiara - 16.02.2011 o 21:42]

krowa
Wiadomość [#1937]: 16.02.2011 o 21:56

Konto skasowane

Skoro nie znasz odpowiedzi na te pytania to jak zdobyles ten ekwipunek ?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
mastersiara
Wiadomość [#1938]: 17.02.2011 o 09:57

Konto skasowane

yyyy... bo gralem?
chce sie upewnic czy aby na pewno wszystko dobrze prowadze...

General86
Wiadomość [#1939]: 17.02.2011 o 17:42

Konto skasowane

Kup sobie enchanty na wszystkie możliwe itemy. Zmień gema w Relikcie , mozna tam włożyć każdego gema oprocz Meta gema .

W prime glph jeżeli nie masz expertise capa wloz sobie glypha od Seal of Trutch. Co do bulidu proponuje ten :

http://www.wowhead.com/tale(...)Mzc0RMzm (dodalem też glyphy)

Human Paladin
mastersiara
Wiadomość [#1940]: 18.02.2011 o 18:24

Konto skasowane

a ile trzeba miec expertise zeby miec ten cap

mozna wyjmowac gemy z przedmiotow ?

REKLAMA
Strona 97 z 101.
Pierwsza     <<   <   ... | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :