Dziś jest: Sobota, 25 maja 2019, godzina 20:14
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   ... | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | ...  >   >>     Ostatnia
Alzat
Wiadomość [#1881]: 26.07.2010 o 10:10

Konto skasowane

MasterpiteR napisał
Bedac raid tankiem uzywasz Glyph of Righteous Defense, wtedy missy na tauncie sie praktycznie nie zdarzaja, poza tym akurat na festerze masz okienko 10sekund na taunt, wiec nawet gdy za pierwszym razem masz miss to zdarzysz drugi raz uzyc+ masz 2 rozne taunty( righteous defense i hand of reckoning) wiec tak czy siak bedzie oki ;)

praktycznie sie nie zdarzaja ale zdarzyc sie zawsze moga i to w najmniej oczekiwanym i porzadanym momencie. Z tego co piszesz wydaje mi sie ze jestes doswiadczonym graczem dlatego dziwi mnie troche fakt ze bronisz tezy iz brak hit capa nie jest grzechem dla tanka. Dla mnie jest oczywiste ze hit cap jest istotniejszy niz stamina, jak osignie sie wymaganego capa dla hit rating ma sie def capa wtedy jasna sprawa stamina jest prio ale bez capow schodzi na plan dalszy. To tyle o hit capie dla tanka
hit cap dla dpsa jesli chce sie robic dobry dps tez jest podstawa, jesli sie go nie ma nie ma dps, proste i logiczne skoro 1/3 naszych hitow bedzie missowac

Moze ja jestem graczem "starej szkoly" ale dla mnie cap jaki by nie byl to podstawa a juz u gracza od ktorego zalezy powodzenie raidu (czyt. tanka) trzeba tego poprostu wymagac, takie jest moje zdanie

watman napisał
low-lvl!
ja tego palasia dopiero leweluje, 26 atm ;P

im szybciej bijesz tym wiekszy threat nabijasz, wiec jako tank powinienes miec szybsza bron

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
luney
Wiadomość [#1882]: 26.07.2010 o 12:38

Konto skasowane

Alzat napisał

moze dla dpsa brak hit capa nie jest tragiczny w skutkach bo najwyzej dmg bedzie nizszy i dps slabszy, ale dla tanka...

I Ty niby uważasz siebie za doświadczonego gracza pisząc takie brednie?

Hit cap NIE jest wymagany dla tanka pod żadnym względem. Jasne, że na walce gdzie trzeba robić threat hit cap jest mile widziany. Tank to nie jest jeden gear i róbta co chceta, trzeba go dostosowywać do walki.

Po za tym, Twój argument o tym, że hit cap jest po, aby nie missnąć taunta wydaje się co najmniej śmieszny.

PS. Ok, spojrzałem na Twojego paladyna i wszystko stało się jasne.

[Edycja luney - 26.07.2010 o 12:43]

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Alzat
Wiadomość [#1883]: 26.07.2010 o 13:11

Konto skasowane

luney napisał
I Ty niby uważasz siebie za doświadczonego gracza pisząc takie brednie?

skoro dla Ciebie hit cap to brednie... coz moge dodac, chyba tylko
powodzenia

luney napisał
Hit cap NIE jest wymagany dla tanka pod żadnym względem. Jasne, że na walce gdzie trzeba robić threat hit cap jest mile widziany. Tank to nie jest jeden gear i róbta co chceta, trzeba go dostosowywać do walki.

no jasne trzeba sie przebierac inny gear na trash, inny na Marrowgara a jeszcze inny na Deathbringera, na polowe bossow trzeba miec hit capa a na druga nie
zamiast seta do OS kazdy gracz nosi 5 roznych kombinacji dla tanka
Widziales kiedys raid w ktorym jest walka gdzie tank nie musi robic threatu? to po co komu tam tank ?

luney napisał
Po za tym, Twój argument o tym, że hit cap jest po, aby nie missnąć taunta wydaje się co najmniej śmieszny.

miedzy innymi po to zeby nie missnac taunta... a jesli dla ciebie to malo istotne na raidach to pomysl jaki Ty jestes smieszny

luney napisał

Nie wiem co ci w nim nie pasuje, ale ja przynajmniej gram paladynem (tak w tanku tez) a nie priestem holy ktory faktycznie hit capa nie potrzebuje...

Arena -Albionu
MasterpiteR
Wiadomość [#1884]: 26.07.2010 o 13:16

Konto skasowane

luney napisał

Zgaduje, ze luney zauwazyl uzywanie hit trinket majac 12,3% hit, resilence neck oraz okropny spec i glyphy w prot( bez 15% movement speed i att power debuffa, bez glyph of divine plea i glyph of righteous defense- zamast tego glyph of concentrate, ktory psuje rotacje 969 i glyph na+1 dodatkowy attack przy hammer of righteous uzywany wylacznie na trash/5manach).
Takie moje przypuszczenie tylko.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Alzat
Wiadomość [#1885]: 26.07.2010 o 13:46

Konto skasowane

Trinket - jak ktos ma srednie szczescie do rolla to bije w tym co ma, lepszy ten niz zaden
Neck - w zasadzie jak wyzej + to ze ten daje sporo staminy dla tanka

co do glyphow i buildu w sumie racja dawno sie im nie przygladalem, mozna pomyslec nad wymiana, tank wygirowany juz dawno temu teraz od dluzszego czasu zbroje OS czyli dps, ale faktycznie musz sie temu przyjzec blizej

Arena -Albionu
Lilly
Wiadomość [#1886]: 26.07.2010 o 13:58

Konto skasowane

Alzat napisał
Widziales kiedys raid w ktorym jest walka gdzie tank nie musi robic threatu? to po co komu tam tank ?

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak hunterowy MD albo rogalowe Tricky? Tank jest po to, żeby dostawać dmg zamiast innych :P

Graczu "starej szkoły", czasami warto odświeżać swoje informacje na temat gry, która się zmienia i poczytać trochę aktualnego theorycrafta ;) Posiadanie capów tylko dla samego faktu ich posiadania jest bez sensu, jeśli szkodzi to innemu aspektowi postaci, jaką się gra.

[Edycja Lilly - 26.07.2010 o 14:00]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Alzat
Wiadomość [#1887]: 26.07.2010 o 14:33

Konto skasowane

Lilly napisał
Alzat napisał

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak hunterowy MD albo rogalowe Tricky? Tank jest po to, żeby dostawać dmg zamiast innych :P

sama madrosc przez ciebie przemawia... tank jest po to zeby obrywac za innych, w zyciu bym na to nie wpadl...
tak wlasnie po to jest tank, tylko ze bedzie on obrywal wtedy jak bedzie robil wiekszy threat niz inni, samo MD i ToT nie pomoga mu w tym jak co chwila bedzie chybial celu...
ToT i MD mocno pomagaja tankowi chwycic agro to prawda, ale samemu tez mozna zrobic porzadne agro kiedy hity wchodza tak jak powinny

Lilly napisał
Graczu "starej szkoły", czasami warto odświeżać swoje informacje na temat gry, która się zmienia i poczytać trochę aktualnego theorycrafta ;) Posiadanie capów tylko dla samego faktu ich posiadania jest bez sensu, jeśli szkodzi to innemu aspektowi postaci, jaką się gra.

posiadanie capow dla samego ich posiadania... cokolwiek to ma znaczyc brzmi jakos dziwnie, bo bez posiadania capow chyba bardziej zaszkodzisz niz pomozesz wlasnej postaci... nie mowiac o innych ktorzy licza na to ze je masz
wytlumacz mi prosze co masz na mysli mowiac ze posiadanie capow moze zaszkodzic innemu aspektowi postaci jaka sie gra ?

posiadanie hit capa w tanku moze mi w czyms zaszkodzic ? czy jego nie posiadanie ? i moze nie do konca mnie a calej grupie

Arena -Albionu
Silmarillion
Wiadomość [#1888]: 26.07.2010 o 14:49

Konto skasowane

Dzieki za pomoc. Czekam tylko, aż dojdziecie do porozumienia i wtedy będę mógł wiedzieć nieco więcej bo na razie nie wiem jeszcze kto ma co do czego rację. I małe sprostowanie co do mojego posta wcześniej, nie pisałem tam, że chcę iść na ICC w takim stanie tylko pytałem o wymogi jakie muszę spełnić aby tam pójść. W planach mam kupno cape'a za frosty (brakuje mi jeszcze 14), bracery 245ilvl z bs oraz buty 264ilvl również z bs. A mój nieaktywny build jest nieużywany, ostał się tam po wbiciu 80, a że gram tylko jako tank to leży w odstawce. Jeśli chodzi o hit cap to czytałem, że jakiś tam jest potrzebny, jednak z glyphem of righteous defense nie muszę się o hit cap martwić - info z angielskiej strony z buildami dla klas.

[Edycja Silmarillion - 26.07.2010 o 14:53]

Alzat
Wiadomość [#1889]: 26.07.2010 o 15:09

Konto skasowane

Glyph of Righteous Defense zwieksza szanse na trafienie jednego celu Twoim tauntem Hand of Reconing i skillem righteus defense, ale bywa ze potrzeba robic threat na wiecej niz jednym targecie (a ciebie czeka farmienie hc przez jakis czas) brak hit capa utrudni trzymanie agro na multi targetach taka jest moja opinia, co z tym zrobisz pozostawiam Twojemu wlasnemu wyborowi.

Arena -Albionu
Lilly
Wiadomość [#1890]: 26.07.2010 o 15:20

Konto skasowane

Alzat napisał
Lilly napisał
Alzat napisał

sama madrosc przez ciebie przemawia... tank jest po to zeby obrywac za innych, w zyciu bym na to nie wpadl...
tak wlasnie po to jest tank, tylko ze bedzie on obrywal wtedy jak bedzie robil wiekszy threat niz inni, samo MD i ToT nie pomoga mu w tym jak co chwila bedzie chybial celu...
ToT i MD mocno pomagaja tankowi chwycic agro to prawda, ale samemu tez mozna zrobic porzadne agro kiedy hity wchodza tak jak powinny

Zdajesz sobie sprawę jak ogromną ilość threata dają tankowi te umiejki? Szczególnie, że threat tanków nie skaluje się tak dobrze, jak threat dpsów, dlatego te skille na chwilę obecną stanowią różnicę pomiędzy robieniem threata lub nie robieniem. Owszem, jest coś takiego jak gear pod threat i używa się go w tych sytuacjach, kiedy nie masz w grupie huntera/rogala a dps musi się spinać ... i nawet wtedy dpsi będą tankowi deptać po piętach. Tank powinien posiadać gear z hit i ewentialnie expertise capem, ale jest on potrzebny tylko w szczególnych okazjach.

Lilly napisał

posiadanie capow dla samego ich posiadania... cokolwiek to ma znaczyc brzmi jakos dziwnie, bo bez posiadania capow chyba bardziej zaszkodzisz niz pomozesz wlasnej postaci... nie mowiac o innych ktorzy licza na to ze je masz
wytlumacz mi prosze co masz na mysli mowiac ze posiadanie capow moze zaszkodzic innemu aspektowi postaci jaka sie gra ?

posiadanie hit capa w tanku moze mi w czyms zaszkodzic ? czy jego nie posiadanie ? i moze nie do konca mnie a calej grupie

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak budżet przedmiotów? Inwestując w jeden stat przeważnie jesteś stratny na innym. Biorąc pod uwagę, że większość grup rajdowych nie chadza bez rogali/hunterów, hit cap na zdecydowaną większość kontentu jest tankowi zbędny.

Zamiast się dochodzić bez sensu, może poczytałbyś wreszcie trochę tankowego theorycrafta albo chociaż popatrzył na tanków z gildii, które wyczyściły kontent albo jego większość.

[Edycja Lilly - 26.07.2010 o 15:24]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

Alzat
Wiadomość [#1891]: 26.07.2010 o 15:56

Konto skasowane

Lilly napisał
Alzat napisał
Lilly napisał
Alzat napisał

Zdajesz sobie sprawę jak ogromną ilość threata dają tankowi te umiejki? Szczególnie, że threat tanków nie skaluje się tak dobrze, jak threat dpsów, dlatego te skille na chwilę obecną stanowią różnicę pomiędzy robieniem threata lub nie robieniem. Owszem, jest coś takiego jak gear pod threat i używa się go w tych sytuacjach, kiedy nie masz w grupie huntera/rogala a dps musi się spinać ... i nawet wtedy dpsi będą tankowi deptać po piętach. Tank powinien posiadać gear z hit i ewentialnie expertise capem, ale jest on potrzebny tylko w szczególnych okazjach.

to teraz powiedz tankowi na dorobku, ktory dopiero zaczyna sie dozbrajac ze ma miec 5 roznych wersji gearu dla tanka...
Ja zycze kazdemu zeby mial i 10 wersji tylko ze na poczatek niech zrobia 1 a porzadna i z hit capem, a pozniej jak bedzie oplywal w bogactwa niech gra i ubiera sie jak chce z capem lub bez

Lilly napisał
Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak budżet przedmiotów? Inwestując w jeden stat przeważnie jesteś stratny na innym. Biorąc pod uwagę, że większość grup rajdowych nie chadza bez rogali/hunterów, hit cap na zdecydowaną większość kontentu jest tankowi zbędny.
Zamiast się dochodzić bez sensu, może poczytałbyś wreszcie trochę tankowego theorycrafta albo chociaż popatrzył na tanków z gildii, które wyczyściły kontent albo jego większość.

jasne koncze dochodzenie sie bez sensu bo to naprawde nie ma sensu jak dla mnie...
Ludzie ogarnijcie sie troche, nie kazdy jest w gildii w ktorej na kazdy raid dobiera sie graczy, spece i talenty pod kazdego bossa oddzielnie... niektorzy maja jeden set i nim graja bo nie maja innego wyjscia
Ja pisze o zwyklych wyrobnikach jak ja, ktorzy nie maja szczescia, czasu czy checi na bycie w gildii pro, gdzie kazdy jest wygirowany w najlepsze itemy z ICC hc i moze rotowac sprzetem bo mu juz z bagow wypadaja.

Powiedz takiemu tankowi bez hit capa ze nie moze isc na raid gdzie nie ma huntera i rogala

EoT z mojej strony
GL & HF

[Edycja Alzat - 26.07.2010 o 15:59]

Arena -Albionu

luney
Wiadomość [#1892]: 26.07.2010 o 18:10

Konto skasowane

Kochany misiu. Dla Twojej informacji posiadam alta paladyna tanka: http://eu.wowarmory.co(...)n=Naomie Nie wypowiadałbym się tutaj, gdybym nie miał jakiegoś doświadczenia.

I teraz tak:

komentarz o Twoim paladynie wziął się z tego, że wystarczyło, że spojrzałem na Twój build i jeden glyph. Nie zagłębiając się w szczegóły buildu (który jest tragiczny), posiadasz Glyph of Consecration, co znaczy, że nie masz ZIELONEGO pojęcia o tankowaniu paladynem. Czemu? Chodzi oczywiście o rotację 6-9. Zapewne nie wiesz o co chodzi, więc szybciutkie wyjaśnienie:

aby najoptymalniej robić threat paladynem tankiem należy utrzymywać rotację: skill z cd 6 sek -> skill z 9 sek. cd.

Czyli na przykład:
Hammer of Right. -> Consecation -> Shield of Right. -> Holy Shield -> Hammer fo Right. -> Judgement -> Shield of Right.

Dlatego WYMAGANE jest, aby mieć przynajmniej 1/2 talent Improved Judgements. Teraz bierze się 2/2 i to nie przeszkadza w rotacji. Zmniejszenie cd poniżej 9 sekund rotacji nie rozwala. Natomiast zwiększenie cd (jak w Twoim przypadku) ją w 100% rozwala.

Po za tym, nie masz nawet tak podstawowego glypha jak Divine Plea. Już pomijam fakt nie posiadania minor glypha "of Sense Undeads", ale to pewnie część uznałaby za czepianie się.

Sprawa druga: śmiejesz się, że tankowie nie noszą gearu zależnie od walki. No cóż, jeśli Ciebie to bawi, to ciekawe jak zabawne się to wyda tankom, którzy są na tyle rozgarnięci, aby kompletować odpowiednie zestawy gearu.

Hit cap nigdy nie był i nie jest wymagany przy ubieraniu tanka. Jest potrzebny przy threat gearze. I tyle.

PS. Żeby nie było: na armory mam założony gear właśnie do threatu: expertise cap + hit cap (prawie ;p). Reszta itemów jest jaka jest, gdyż zwyczajnie nie mam nic lepszego. Posiadam też gear bardziej pod armor, gdzie mam około 3% hita!

[Edycja luney - 26.07.2010 o 18:31]

Alzat
Wiadomość [#1893]: 27.07.2010 o 09:50

Konto skasowane

luney napisał
komentarz o Twoim paladynie wziął się z tego, że wystarczyło, że spojrzałem na Twój build i jeden glyph. Nie zagłębiając się w szczegóły buildu (który jest tragiczny), posiadasz Glyph of Consecration, co znaczy, że nie masz ZIELONEGO pojęcia o tankowaniu paladynem. Czemu? Chodzi oczywiście o rotację 6-9. Zapewne nie wiesz o co chodzi, więc szybciutkie wyjaśnienie:

build byc moze jest i przestarzaly, glyphy tez, juz spory kawalek czasu nie gram w tanku... hmmm bedzie ze m-ce
Co do braku pojecia o tankowaniu to szczerze ci powiem gleboko w powazaniu mam co sobie myslisz, ja wiem ze nie mam najmniejszego problemu z trzymaniem agro tak na singel targecie jak i multi targetach i wyobraz sobie mam tylko 1 gear dla tanka, jak to mozliwe, zle ubrany tank, bez pojecia o grze daje rade, na pewno cheater.... I nie musialem miec ani rogala ani huntera do pomocy...

luney napisał
Po za tym, nie masz nawet tak podstawowego glypha jak Divine Plea.

tu sie zgodze, ten glyph wydaje sie konieczny, jak tylko wroce do gry tankiem, na pewno go wymienie

luney napisał
Sprawa druga: śmiejesz się, że tankowie nie noszą gearu zależnie od walki. No cóż, jeśli Ciebie to bawi, to ciekawe jak zabawne się to wyda tankom, którzy są na tyle rozgarnięci, aby kompletować odpowiednie zestawy gearu.

gdzie widziales moj szyderczy smiech z takich graczy confused.gif Luney my piszemy caly czas o 2 roznych swiatach graczy, Ty caly czas piszesz o tankach w najlepszych gildiach ktore graja ICC 25 hc, tam zapewne faktycznie potrzeba jest rotowania sprzetem w zaleznosci od potrzeb, od bossa bo to jest hard mode, z tym ze tacy gracze maja mozliwosc zebrania najlepszego sprzetu w 5 wersjach. Ja natomiast pisze o graczach ktorzy sprzet dopiero zbieraja, musza farmic nie ICC 25 hc a random hc, ToC 25, ICC 10/25 normal mode i bywa ze czesto nie z gildia ktora doskonale zna taktyke na kazdego bossa, uklada sklad w najlepszym setupie a ludziach grajacych w zwyklych gildiach ktore dopiero progresuja zwykle raidy czy wrecz biegaja z pugiem. Uwazasz ze nie wygirowany tank w zwyklej gildii (jak moja zrzeszajaca przyjaciol, znajomych z pracy czy ludzi poznanych z innych gier typu Diablo a nie profesjonalistow ktorzy wiedza wszystko) i tank na dorobku nie potrzebuje hit capa ? ja uwazam ze go musi miec, bo jesli on o to nie zadba a bedzie musial liczyc na pomoc rogala czy huntera to nie raz nie dwa razy a dziesiatki razy srogo sie na tym przejedzie. Odroznijmy troche Twoj swiat WoW od swiata zwyklych graczy, pojdz sobie w swoim tanku bez hit capa ze 2 razy na ICC 25 z pugiem to zobaczysz roznice...

Arena -Albionu
luney
Wiadomość [#1894]: 27.07.2010 o 10:18

Konto skasowane

Byłem wczoraj nim w pugu ICC-10 i dałem radę wyobraź sobie.

Magia!

Lilly
Wiadomość [#1895]: 27.07.2010 o 10:26

Konto skasowane

Mój DK tank w beznadziejnym gearze na poziomie T9+crafty+hero5man nie ma problemów z trzymaniem agro bez hit capa... O takim świecie mówimy?

Silmarillion
Wiadomość [#1896]: 27.07.2010 o 14:28

Konto skasowane

Ja też nie wbijam nic w hita, mam 4.5k gs i często robię hc z dpsami mającymi prawie 6k gs. Mimo tego nie są w stanie wziąć aggro z jakiegokolwiek moba nawet przy ściąganiu większych grup. Skoro twierdzisz, że dawno nie grałeś na tanku to być może masz przeterminowane informacje?

sepuku
Wiadomość [#1897]: 13.09.2010 o 12:33

Konto skasowane

Witajcie,

zaczelem przeliczac, kompletowac, wymieniac gear pod helera paladyna, przeczytalem kilka informacji, zrobilem sobie liste BiS'ow za emblemy (bez frostow). Na tym etapie zaczelem sie zastanawiac nad jedna sprawa. Czy paladyn heler by zwiekszyc crity z hela powinien zbierac itemy z critical strike rating, czy owa statystyka ma sie tylko do crita maale atak?

marcin45o
Wiadomość [#1898]: 13.09.2010 o 15:05

Konto skasowane

Mnie zawsze intryguje fakt polemiki malo lub srednio doswiadczonych graczy z ludzmi ktorzy w tej grze osiagneli wszystko co jest mozliwe na dana chwile. To tak jak zabralbym sie za polemike z Usainem Boltem i powiedzial mu ze jego trening nie jest opytymalny, ze jego styl biegania jest zly itp itd...sam biegajac powyzej 13 sec na "100"

Oczywiscie kazdy moze miec wlasne zdanie, ale musi byc one poparte jakims doswiadczeniem i najlepiej osiagnieciami.

Warto czasami spojrzec nieco dalej niz czubek wlasnego nosa.

sepuku
Wiadomość [#1899]: 18.09.2010 o 12:42

Konto skasowane

Dobrze, ze nikomu nie wciskam pasty miedzy zeby i kitu miedzy wersy; begam powyzej 100 s na 13 metrow i nos mam tak wielki, ze ledwo dociera do mnie swiatlo.

Reasumujac widze, ze critical strike rating wplywa na oba typy atakow. Dzieki za pomoc.

--- EDIT ---

Nie dopuszczajac do kolejnego pol rocznego zastoju, zadam pytanie z odpowiedzia juz nie tak pewna.

Paladyn heler. Zastanawiam sie nad wyborem libramu. Przegladalem kilku graczy, czestym wyborem byl: http://www.wowhead.com/item=47662 , co w sumie b. czesto procuje i daje nam dodatkowy SP. Moze na samym poczatku tak czesto nie uzywam HL, ale juz niebawem wydaje mi sie, ze bedzie to czar uzywany caly czas, gdyz w icc bossy raczej nie zadaja 5k dmg, wiec moglbym wziac ten libram pod uwage, ale... znalazlem tez taka opcje: http://www.wowhead.com/?item=40705 - ktory zmniejsza koszt HL, co przy spamowaniu tym czarem moze byc korzystne.

Uwazam, ze sa to najlepsze pozycje dla helera paladyna, ale nie wiem jak to wyglada w praktyce i czy dodatkowy SP, nie bedzie powodowal nadmiernego overhelingu, a tanszy HL slabiej leczyl, choc i tak ma sporo mocy.

Rozgladajac sie w temacie, przeanalizowalem inne wariacje, ktore z uwagi na wczesne kroki w dziedzinie paladyna helera nie jestem w stanie ocenic w pelni prawidlowo.

http://www.wowhead.com/item=50460 - tutaj jest dodatkowy SP z uzycia HS, stakowany do 3 razy, co daje nam ok 10 SP wiecej niz w przypadku pierwszego opisywanego libramu. Wg mnie zabawa nie warta swieczki z uwagi na mniejsza wygode w uzyciu, a 10 SP wiecej na 80 lvl to nie jest sporo.

http://www.wowhead.com/item=51472 - tutaj mam wieksza wariacje. Moze korzystniejsze w tym przypadku byloby uzywanie FL. Wg. informacji, ktore zebralem taki paladyn heler ok 5k+ gs potrafi z FL w critiku dodac ok 10k hp (moze wiecej), wiec majac owy libram gdzie dostajemy ponad 500 SP dla tej umiejetnosci, moglibysmy b. mocno uleczyc. Wychodzilo by na to, ze paladyn majac proca z jugementu plus troche haste, moglby w 1s wygenerowac heal w okolicach 13-15k, co przy jego koszcie bylo by oplacalniejsze.

Podpowiedzcie co mogloby byc korzystniejsze.

Maxemir
Wiadomość [#1900]: 16.10.2010 o 13:22

Konto skasowane

Cześć wykombinowałem sobie taki oto build pod tanka i chciałem was spytać o opinię (w tym przydatność glyphów):
http://cata.wowhead.co(...)s0rqRVMm

REKLAMA
Strona 95 z 101.
Pierwsza     <<   <   ... | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :