Dziś jest: Piątek, 6 grudnia 2019, godzina 00:21
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   ... | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | ...  >   >>     Ostatnia
watman
Wiadomość [#1861]: 12.04.2010 o 14:15

Konto skasowane

Belert napisał
wiem wyjde na nooba ale , co to znaczy tank’n’spank,?

walka bez zadnych addow, faz, kombinacji itp. po prostu jeden tankuje, jeden leczy, reszta wali na oslep byle szybciej...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Belert
Wiadomość [#1862]: 27.04.2010 o 09:36

Konto skasowane

gram tankiem i ostatnio dostalem whispera od innego tanka ze divine sacriface i divine guardian sa niepotrzebne ?Mial racje ?

Hunterek
Paladyn
luney
Wiadomość [#1863]: 15.05.2010 o 21:14

Konto skasowane

był idiotą.

To jest dodatkowy CD nie dający Forbearance i zmniejszający obrażenia o 50%.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Arthasus
Wiadomość [#1864]: 15.05.2010 o 22:31

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/spell=64205 i http://www.wowhead.com/spell=53527 =/= http://www.wowhead.com/spell=498

[Edycja Arthasus - 15.05.2010 o 22:32]

Arthasus Burning Blade
luney
Wiadomość [#1865]: 16.05.2010 o 10:21

Konto skasowane

chyba wiadomo, że się nie równa.

Anyway, nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć, ale jeśli chcesz udowodnić, że to nie może być używane jako dodatkowy "shield wall" to... cóż...

PS. Ofc pomyliłem się w poprzednim poście pisząc, że redukcja wynosi 50%. Chodziło o 20%.

[Edycja luney - 16.05.2010 o 10:22]

Ydby
Wiadomość [#1866]: 17.05.2010 o 16:44

Konto skasowane

Palek retri na 80 lvl dalej jest takim koxem na pvp?

Arthasus
Wiadomość [#1867]: 17.05.2010 o 16:54

Konto skasowane

nie, jak nie umiesz grac i nie masz gearu to nic nie zrobisz

Arthasus Burning Blade
Ydby
Wiadomość [#1868]: 17.05.2010 o 17:14

Konto skasowane

A jak wypada on na tle innych pastaci? Jakby powiedzmy warr i palek mieli podobny gs ?

Kelam
Wiadomość [#1869]: 17.05.2010 o 17:47

Konto skasowane

omg te zagadnienie nie raz było wałkowane na tym forum...w skrócie:
Skillowy warek arms pojedzie palka noobka a i ze średnio skillowym może sobie poradzić:f
Jeśli spotka się 2 kozaków arms vs retri w podobnym gearze jednak loladnin ma sporo większą szansę na wygraną. Chodzi mi ofc o duele, ale i tak jakby nie było jest to dość teoretyczne podjęcie tematu.

Langol
Wiadomość [#1870]: 16.06.2010 o 15:11

Konto skasowane

Witam mam pytanie. Niedługo zdobędę lvl 80 i nie wiem skad mam wziasc gear. Mam kupic t9 za emblemy czy jakies inne itemy za emblemy??

Nekkro
Wiadomość [#1871]: 18.06.2010 o 17:28

Konto skasowane

Langol napisał
Witam mam pytanie. Niedługo zdobędę lvl 80 i nie wiem skad mam wziasc gear. Mam kupic t9 za emblemy czy jakies inne itemy za emblemy??

dla jakiej specjalizacji ? Generalnie to itemy na swieza 80 bierzesz z
- dungeonow
- emblemow jakie nazbierales za daily na drodze do 80
- od ludzi majacych profesje crafterskie - JC, BS, Tailor itp.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Silmarillion
Wiadomość [#1872]: 25.07.2010 o 01:03

Konto skasowane

Mam pytanie dotyczącego mojego paladyna, link w sygnaturze. Wydaje mi się, że dobrze dobrałem glyphy, gemy oraz enchanty. Tankując hc na nexusie zaczynając i na halls of reflection kończąc idzie mi to dobrze, nie mam problemów z utrzymaniem threatu i szybkim spadkiem życia. I teraz jeśli chodzi o aurę to gdzieś kiedyś czytałem, że po przekraczając 25k armoru można się przerzucić z devotion na retribution. Bez devotion aury mam 63% zredukowane obrażenia (26k armoru), a z włączoną 65% (68k) . Pytanie tylko czy lepiej mieć 2% większą redukcję obrażeń czy też większy dmg zadawany przy pomocy retribution aury? I na jakim etapie rozwoju mogę zacząć robić ICC? Jakię tam są wymogi dotyczące armoru, parry, dodge, block value, hp? Wg gearscore mam 4600 pkt.

maestrino
Wiadomość [#1873]: 25.07.2010 o 01:27

Konto skasowane

Z własnego doświadczenia tankowaniem dk powiem Ci, że w ICC liczy się w większości stamina, dużo staminy i dotyczy to każdego tanka. Dobij do ~5k gs, żeby za często się Ciebie nie czepiali i możesz jechać pełną para. Ja zaczynałem z 4,8k, ale to są alt runy, więc poziom wyższy niż na pugach.

[Edycja maestrino - 25.07.2010 o 01:29]

LoL referral link
watman
Wiadomość [#1874]: 26.07.2010 o 07:18

Konto skasowane

szybkie: w tankowaniu low-lvl (Faesrohll w sigu) lepiej uzywac szybkiej broni, czy jest to calkowicie wha/eva'?

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
MasterpiteR
Wiadomość [#1875]: 26.07.2010 o 08:45

Konto skasowane

watman napisał
szybkie: w tankowaniu low-lvl (Faesrohll w sigu) lepiej uzywac szybkiej broni, czy jest to calkowicie wha/eva'?

Jak masz talent reckoning to odrobinke lepiej spisuje sie bron z okolo 2s weapon speed niz te 2,7s, ale roznica jest bardzo mala, potem w endgame i tak wiele osob pomija ten talent bo po prostu za malo daje.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Alzat
Wiadomość [#1876]: 26.07.2010 o 09:05

Konto skasowane

maestrino napisał
Z własnego doświadczenia tankowaniem dk powiem Ci, że w ICC liczy się w większości stamina, dużo staminy i dotyczy to każdego tanka. Dobij do ~5k gs, żeby za często się Ciebie nie czepiali i możesz jechać pełną para. Ja zaczynałem z 4,8k, ale to są alt runy, więc poziom wyższy niż na pugach.

[Edycja maestrino - 25.07.2010 o 01:29]

pozwole sobie uscislic nie co Twoja wypowiedz
stamina zaczyna sie liczyc dopiero wtedy kiedy masz wszystkie capy ( hit cap i def cap) bo nic ci nawet po 100 k HP kiedy boss co 2 strzal bedzie ci zadawal crity po 60 k lub wiecej...

czasami na raidach z pugiem da sie zauwazyc wlasnie ta bledna tendencje do maksowania staminy kiedy nie ma sie def capa (albo nie pamuieta o nim) taki tank to nie tank to popierdulka jakas

Pozdrawiam

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
luney
Wiadomość [#1877]: 26.07.2010 o 09:17

Konto skasowane

hit capa nie trzeba mieć.

Alzat
Wiadomość [#1878]: 26.07.2010 o 09:23

Konto skasowane

luney napisał
hit capa nie trzeba mieć.

bez zartow...
moze dla dpsa brak hit capa nie jest tragiczny w skutkach bo najwyzej dmg bedzie nizszy i dps slabszy, ale dla tanka... wyobrazasz sobie walke z Festergutem kiedy to po 9 stacku OT ktory nie ma hit capa probuje stauntowac Bossa i ma miss ? a kilka sekund pozniej MT blow up a zaraz pozniej jest wipe i jesli o jst pug mamy duza szanse na to ze jest po raidzie tylko dlatego ze tank nie ma podstawowego capa.
dla tanka hit cap jest bardzo wazny wlasnie po to zeby jego taunty zawsze wchodzily

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
MasterpiteR
Wiadomość [#1879]: 26.07.2010 o 09:50

Konto skasowane

Silmarillion napisał
Mam pytanie dotyczącego mojego paladyna, link w sygnaturze. Wydaje mi się, że dobrze dobrałem glyphy, gemy oraz enchanty. Tankując hc na nexusie zaczynając i na halls of reflection kończąc idzie mi to dobrze, nie mam problemów z utrzymaniem threatu i szybkim spadkiem życia. I teraz jeśli chodzi o aurę to gdzieś kiedyś czytałem, że po przekraczając 25k armoru można się przerzucić z devotion na retribution. Bez devotion aury mam 63% zredukowane obrażenia (26k armoru), a z włączoną 65% (68k) . Pytanie tylko czy lepiej mieć 2% większą redukcję obrażeń czy też większy dmg zadawany przy pomocy retribution aury? I na jakim etapie rozwoju mogę zacząć robić ICC? Jakię tam są wymogi dotyczące armoru, parry, dodge, block value, hp? Wg gearscore mam 4600 pkt.

Z 31k unbuffed hp zaden pug Cie nie wezmie na icc10, absolutne minimum to 35k, a z 40k jest juz latwo sie dostac.
Jestes na ten moment critable, wiec odradzam rajdy,aby rajdowac potrzebujesz 5,6% zredukowanej szansy na otrzymanie obrazen krytycznych, i to jest albo 540defense(689 defense rating) albo 537def i pvp chant na shoulders(resilence pomaga).

Apropo aury to na trash/5many zakladasz retri, zeby zwiekszyc swoj threat, a na bossa devo, zeby zmniejszyc otrzymywane obrazenia.

Polecam zaczac kupowac gear za frost badge, dla Ciebie pierwszy zakup to cape, potem belt, potem trinket, bardzo dobry ring dropi z htoc5 1szy boss, postaraj sie wymienic ten blue co masz.
Z N toc5 ostatniego bossa dropi black heart, polecam wyfarmic i stosowac zamiennie kiedy pug chce hp to stamina trinkety, kiedy wymaga odpowiedniego GS to ten co masz armor trinket+ 60frosties trinket.

Jesli Cie stac to polecam ilvl 245 wrist i chest, ilvl 264 boots i legs kupic/zrobic.

Jako ze jestes inzynierem zaloz sobie 800 armor na hands, armsman to lipa. Na chest zaklada sie +275hp, ten co masz chant uzywaja dpsy.

Nigdy nie gemuj sie pod parry, 1x dodge/sta albo exp/sta ewentualnie agi/sta gem, zeby uaktywnic meta i to wszystko, reszta czysta sta albo sta/def jesli balansujesz na granicy 5,6% crit immune.

Jesli Twoj 2gi spec to spec rajdowy to wyjmij 1 punkt ze spiritual attunment i dobij na max pursuit of justice, zamien glyph na seal of corruption/vengance, bo glyph of hammer to jest na 5many/trash. Wyjmij punkt z seal of comand i 1 z divinity i oba daj do vindication. Dzieki temu boss bedzie Cie lal jakies 15% mniej z meele/physical attacks.

Polecam znalezc gildie, nawet slabo ubrane rajdy sa teraz w stanie ubic pierwsze 4 bossy w icc( obejrzyj filmiki na you-tube czy tankspot/wowiki,zeby wiedziec co i kiedy robic), dzieki 30% buff, wiec wykorzystaj to zeby zdobyc pare dodatkowych frostow i ilvl 251 ring dzieki ashen verdict rep na friendly.

Na razie tyle, w razie czego pisz ^^

Alzat napisał
wyobrazasz sobie walke z Festergutem kiedy to po 9 stacku OT ktory nie ma hit capa probuje stauntowac Bossa i ma miss ? a kilka sekund pozniej MT blow up a zaraz pozniej jest wipe i jesli o jst pug mamy duza szanse na to ze jest po raidzie tylko dlatego ze tank nie ma podstawowego capa.
dla tanka hit cap jest bardzo wazny wlasnie po to zeby jego taunty zawsze wchodzily

Bedac raid tankiem uzywasz Glyph of Righteous Defense, wtedy missy na tauncie sie praktycznie nie zdarzaja, poza tym akurat na festerze masz okienko 10sekund na taunt, wiec nawet gdy za pierwszym razem masz miss to zdarzysz drugi raz uzyc+ masz 2 rozne taunty( righteous defense i hand of reckoning) wiec tak czy siak bedzie oki ;)

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
watman
Wiadomość [#1880]: 26.07.2010 o 09:52

Konto skasowane

MasterpiteR napisał
watman napisał

Jak masz talent reckoning to odrobinke lepiej spisuje sie bron z okolo 2s weapon speed niz te 2,7s, ale roznica jest bardzo mala, potem w endgame i tak wiele osob pomija ten talent bo po prostu za malo daje.

low-lvl!
ja tego palasia dopiero leweluje, 26 atm ;P

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 94 z 101.
Pierwsza     <<   <   ... | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :