Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 18:48
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
urshak
Wiadomość [#101]: 04.01.2006 o 13:22

Konto skasowane

wink.gif Palasi to klasa dla ludzi nie mających ambicji na nic wiecej. pala to taki mały bug. Moze wszystko. Palasami graja 15 latkowie co dostali WoWa na urodziny a przczytaly gdzies ze mozna ciezki zbroje nosic i wszystkie bronie i do tego jeszcze leczyc sie mozna. Jak maxcie honor to GRAJCIE CZYMKOLWIEK ALE NIE PALEM!! a pozatym horde4ever. Balnazzar. 51 dr. ta. welcome

dlaczego kocham WoWa? hmmm
http://www.youtube.com/watch?v=sWJ3qzk5kHo
to nie tylko gra... WoW is not only the game...its a lifestyle
Urshak druid 70
http://eu.wowarmory.co(...)n=Urshak
Metalfan mage 70
http://eu.wowarmory.co(...)Metalfan
ahhh gdyby nie wojsko.. smiley.gif
Crom
Wiadomość [#102]: 04.01.2006 o 14:11

Konto skasowane

Kolejny idiota ktory swoje zdanie opiera na sterotypach.... L2P

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Sergio
Wiadomość [#103]: 04.01.2006 o 15:17

Konto skasowane

urshak napisał:
wink.gif Palasi to klasa dla ludzi nie mających ambicji na nic wiecej. pala to taki mały bug. Moze wszystko. Palasami graja 15 latkowie co dostali WoWa na urodziny a przczytaly gdzies ze mozna ciezki zbroje nosic i wszystkie bronie i do tego jeszcze leczyc sie mozna. Jak maxcie honor to GRAJCIE CZYMKOLWIEK ALE NIE PALEM!! a pozatym horde4ever. Balnazzar. 51 dr. ta. welcome

Myslenie ma przyszlosc.....

No paladyni dzisiaj nasz Nowy Dzien biggrin.gif Wraz z nowym patchem nowe drzewka smiley.gif Jak ktos aktualnie ma 60 lvl to piszcie wasze doswiadczenia i nowe guidy, bo ja juz swoj mam. smiley.gif Bardzo mnie interesuje wasza opinia na ten temat. Ja niestety nie moge dac nic od siebie bo moja nowa postac ma za maly lvl zeby moc sie pobawic sad.gif

urshak
Wiadomość [#104]: 04.01.2006 o 16:04

Konto skasowane

:blahblah: Panie Crom prosze bez wyzwisk. A to nie ja tak zrobiłem WoWa tak że 70% graczy grających palasami to lamy. Wszelkie uwagi przosze kierowac do TYCH 70% nono.gif

dlaczego kocham WoWa? hmmm
http://www.youtube.com/watch?v=sWJ3qzk5kHo
to nie tylko gra... WoW is not only the game...its a lifestyle
Urshak druid 70
http://eu.wowarmory.co(...)n=Urshak
Metalfan mage 70
http://eu.wowarmory.co(...)Metalfan
ahhh gdyby nie wojsko.. smiley.gif
Milkyway
Wiadomość [#105]: 04.01.2006 o 17:02

Konto skasowane

Paladin Talents
Minimum Required Level: 60
Required Talent Points: 51

Holy Talents - 5 points

# Divine Intellect - rank 5/5

Protection Talents - 13 points

# Improved Devotion Aura - rank 5/5
# Redoubt - rank 5/5
# Toughness - rank 2/5
# Blessing of Kings - rank 1/1

Retribution Talents - 33 points

# Improved Blessing of Might - rank 5/5
# Deflection - rank 5/5
# Vindication - rank 3/3
# Conviction - rank 5/5
# Seal of Command - rank 1/1
# Pursuit of Justice - rank 2/2
# Eye for an Eye - rank 2/2
# Two-Handed Weapon Specialization - rank 3/3
# Sanctity Aura - rank 1/1
# Vengeance - rank 5/5
# Repentance - rank 1/1

Jak dla mnie dobre do pvp.Ale moża też zrobić spokojnie holy / prot i bedzie cacy do pve i instancji.

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Sergio
Wiadomość [#106]: 04.01.2006 o 19:22

Konto skasowane

Milkyway a co myslisz o takim eksperymencie. Mianowicie walnac czesc pkt w retri do Sanctity Aura i 2h wpn spec, reszte wrzucic do prot i dojsc do reckoning. Wydaje sie troche bez sensu, ale nie raz ludzie takimi dziwnymi buildami robili "dziwne" rzeczy (nie tylko palami). Oczywiscie nie ma mowy przy takim czyms o instncjach bo taki pala to w sumie, oprocz BoK i aury, nie przdatny do instance. Chodzi mi tu o skupienie sie bardziej na umiejetnosciach bojowych ( co mnie kreci :P) ale jednoczesnie pozostawic sobie mozliwosc uleczenia. Kto zalapal o czym mowie ? :P

Absolutnie nie bierzcie tego jako porade/jakis dobry build. Poprostu takie cos mi przyszlo do glowy i postanowilem sie dowiedziec co wy o tym myslicie. smiley.gif

Czekam na opinie. smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#107]: 04.01.2006 o 19:27

Konto skasowane

No wiesz mnie to 10% mana kręci =] Ale i tak już sobie z palem na instance podziekowałem (mam priesta) ale też zawsze sie może przydać wiece wole zorbić 70% do pvp i 30 % do pve i instacji.IMHO zkopali te talenty,te co ja widzalem na samym poczatku były swietne i w tedy można było wyciagnać niezly pvp build =]

korwin
Wiadomość [#108]: 04.01.2006 o 19:33

Konto skasowane

Trafił swój na swego biggrin.gif

Elior
Wiadomość [#109]: 04.01.2006 o 20:51

Konto skasowane

A według mnie nowe talenty sa calkiem calkie... gdyby Protection niebylo by zrabane bylo by super tzn... reckoning wczesniej w protection ;p i bysmy byli imba;p choc i tak teraz niemamy co płakac...

Milkyway
Wiadomość [#110]: 04.01.2006 o 20:56

Konto skasowane

Nom,w moim buildzie brakuje reakoning i imp hammer i byśmy byli imba =]

Elior
Wiadomość [#111]: 04.01.2006 o 21:41

Konto skasowane

Moglo by byc do rozdania jakies 70 punktow to by było good^^

Milkyway
Wiadomość [#112]: 05.01.2006 o 21:32

Konto skasowane

Hmm.....ROLLon private server and make your dreams....hehe ale te telenty co widzalem na poczatku test realmu byly lepsze =] Teraz ani reakoningu nie będe maił ani imp hammer of juistice,i powiem jedno-nie opłaca sie brać wszytkiego z retri...

FatboY
Wiadomość [#113]: 06.01.2006 o 08:30

Konto skasowane

Elior napisał:
Moglo by byc do rozdania jakies 70 punktow to by było good^^

bedzie tongue.gif .... w dodatku biggrin.gif

Elior
Wiadomość [#114]: 06.01.2006 o 20:15

Konto skasowane

Czemu niby nieoplaca sie brac all w Retri?? tzn all talenty czy tam 31 punktow czy iles?? bo wedłog mnie ten dodatkowy stun jest Super... bardzo przydatny szczegulnie dla casterow...

Apsik
Wiadomość [#115]: 07.01.2006 o 13:42

Konto skasowane

Ludzie co wy macie do palladynow?? (pytam szczegulnie hordziakow.) Dlatego ze talkie mlodziki nimi graja? Jak palladyn ma szczescie to tak wali ze taki hordziak nie wie w ktora strone spiepszac, wiec nie wiem o co wam chodzi......

[Edycja - Apsik w 07-01-2006 o 19:18]

Araondoion
Wiadomość [#116]: 07.01.2006 o 13:57

Konto skasowane

Apsik napisał:
...palladynow... szczegulnie...spiepszc...

Miedzy innymi TO mamy do paladynow, nie tylko hordziaki whinuja na palow, takze alliance wysmiewuja palkow. Moznaby powiedziec, ze troche winny jest tu blizz, ktory dal im tak debilny wyglad. Loladyni sux. Stereotypem takze jest, ze tak wiele n00bow gra ta klasa ale nawet w klamstwie moze byc ziarenko prawdy a w tym przypadku...

[Edycja - Araondoion w 07-01-2006 o 14:21]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Sergio
Wiadomość [#117]: 07.01.2006 o 14:08

Konto skasowane

Apsik napisał:
Ludzie co wy macie do palladynow?? (pytam szczegulnie hordziakow.) Dlatego ze talkie mlodziki nimi graja? Jak palladyn ma szczescie to tak wali ze taki hordziak nie wie w ktora strone spiepszc, wiec nie wiem o co wam chodzi......

Boze czemu wlasnie my.... czemu nas wlasnie obdarowales takimi przypadkami...

Mojzesh
Wiadomość [#118]: 07.01.2006 o 18:10

Konto skasowane

Ba, prawda jest taka ze skoro blizz zrobil paladyna to nie po to zeby kazdy go omijal przy wyborze stwierdzajac ze to lolek. Sam za nimi nie przepadam, ale co tam, co kto lubi. Chcialem sie glownie dowiedziec co z tymi nowymi talentami? Nie gralem paladynem wiec rozpiska talentow nic mi nie daje bo nie wiem jakie byly wczesniej, chce po prostu wiedziec czy mam sie czego obawiac? biggrin.gif

Cheelos
Wiadomość [#119]: 07.01.2006 o 23:15

Konto skasowane

Elior napisał:
Czemu niby nieoplaca sie brac all w Retri?? tzn all talenty czy tam 31 punktow czy iles?? bo wedłog mnie ten dodatkowy stun jest Super... bardzo przydatny szczegulnie dla casterow...

O jakim dodatkowym stunie mowisz ?? Nie mam chwilowo oplaconego abonamentu w WoWie wiec mi wytlumacz

Maksymilian
Wiadomość [#120]: 08.01.2006 o 00:04

Konto skasowane

Jako człowiek posiadjący krasnoluda paladyna (60lvl-aktualnie nim nie gram) moge spokojnie stwierdzić, że z mojej potężnej postaci powstała postać jeszcze silniejsza smiley.gif Nowe talenty są wg mnie dokładnie tym czego wcześniej było brak smiley.gif

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
REKLAMA
Strona 6 z 101.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :