Dziś jest: Sobota, 29 lutego 2020, godzina 02:34
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Sergio
Wiadomość [#21]: 14.11.2005 o 15:15

Konto skasowane

Jesli chodzi o bron do pvp to to jest niezle http://wow.allakhazam.(...)m=18542, bonusy do sily, zrecznosci i staminy a do tego szansa na crit czynia z tego miecza niezla bron dla pala-wojowinika. Popieram zdanie Milkywaya, zawsze nos ze soba rozne rodzaje broni, u paladyna role moga odwrocic sie natychmiastowo i z atakujacego mozesz sie przerodzic momentalnie w healera zeby ratowac team, a takim mieczem napewno nie bedziesz tak efektywny jak z czyms do intelectu. Dlatego jesli posiadalbys dwie bronie:
-jedna z bonusami do walki
-druga z bonusami do magii
bedziesz mogl szybko zmienic typ broni, rzucic szybciutko odpowiednie aury, buffy itp. i walisz heala smiley.gif

@Milkyway-Peace brother beerchug.gif

[Edycja - Sergio w 14-11-2005 o 15:15]

FatboY
Wiadomość [#22]: 14.11.2005 o 15:30

Konto skasowane

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=10092

a macie tongue.gif

Sergio
Wiadomość [#23]: 14.11.2005 o 15:39

Konto skasowane

lol.gif te filmiki WoP sa strasznie smieszne juz zasysam. smiley.gif

Bastar
Wiadomość [#24]: 15.11.2005 o 18:32

Konto skasowane

Brakuje mi do zestawu lightforge - shoulder oraz chest. Hełm czy jak to nazwać wyjątkowo nieefektownie wygląda. Niedawno widziałem palladyna ubranego w w cloth priesta, widac ktos dobil 60 i ..... stwierdził, że czas na zmianę, albo wyjątkowo się nastawił na wsparcie drużyny. Czy jest coś lepszego niż lightforge?? Np. jakiś nie setowy zestaw, ale mający inne, czasami lepsze dodatki?

Sergio
Wiadomość [#25]: 15.11.2005 o 18:44

Konto skasowane

1. Judgment -najlepszy set
2. Lawbringer
3. Lightforge

Masz od najlepszego w dol smiley.gif Nie uwzglednilem setow PvP bo to troche inna bajka smiley.gif

Bastar
Wiadomość [#26]: 15.11.2005 o 18:49

Konto skasowane

Jak rozumiem, jest to lista pokazująca zestawy które najtrudniej zdobyć smiley.gif Na początek uda mi się zebrać nr 3. dlatego, że teraz chodzę do tych "lżejszych" instanców, a potem kto wie. Gdzie można upolować te dwa pierwsze?

Sergio
Wiadomość [#27]: 15.11.2005 o 18:57

Konto skasowane

http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=217- Judgment
http://wow.allakhazam.(...)tid=208- Lawbringer
http://wow.allakhazam.(...)tid=188- Lightforge

Klikasz na dany element, i drop status masz po prawej.

Enjoy. smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#28]: 15.11.2005 o 19:24

Konto skasowane

Ja posiadam pełny set lightforge i powiem że nie jest taki rewelacyjny..........

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
bogdan
Wiadomość [#29]: 15.11.2005 o 19:36

Konto skasowane

Milkyway napisał:
Po co ci na 58 offensywaconfused.gif a po drugie pala ma najmniejszy dmg z wszystkich klas wiec po co offensyfa?? Ja ci proponuje Holy,a to ze pala ginie zrególy na końcu to nic nowego nie powiedzales,bo trudno zeby taki sukienkowy priest wytrzymal udezenie ktoregos (obojetnie ktorego) Bossa w MC,build holy/prot,holy/retri (który posiadam) sa najbardziej efektywne w instanciach.Palkowi najprosciej zazdroszcza i to jest powodem drwin z niego,taka sama sytuacjia jest z shamanem ktory jest imba i ally go nie lubi.Kiedys ktos napisal ze buff paladyna daje easy mode dla MT w MC,a to ze taki tauren/warrek ma tego racial stompa jako dodatkowy "aggro-zbieracz".Tak jak napisalem wal w holy,i zbieraj lawbringera (epic set dajacy duzy bonus do inteligencji).Moze sie kiedys doczekamy buffa i to my bedziemy patrzyc "z góry" na horde i wysmiewac tego ich shamana (ah te marzenia:P)

Co Ty bredzisz?? jasne Shaman Rulez a palla jest kiepski... kolejny wyznawca teorii ze shaman jest najlepsza postacia w grze hahahaha

Milkyway
Wiadomość [#30]: 16.11.2005 o 14:45

Konto skasowane

Chłopie jak nie wiesz co to jest sarkazm to najpierw sprawdz sobie w słowniku a potem pisze głupie posty nie zwiazane z tematem.I po co wogule cytowałes cala wypowiedz?

Bastar
Wiadomość [#31]: 16.11.2005 o 16:42

Konto skasowane

Wkurza mnie, że jak idę na raid to prawie zawsze dostaję pytanie, czy mogę nie rolować ............ ( tutaj trzeba wstawić - feet, gloves, chest etc ) ponieważ ktoś już jest tutaj 39 raz i chce wygrać. To dotyczy oczywiście każdej klasy, moja żona gra obok magiem i też od innych magów ma błagalne prośby. Jeśli nie mam akurat tej częsci zestawu to piszę, że mamy równe szanse. Niestety później ( szczególnie od 60 ) padaj narzekania, że źle leczę, nie atakuję itp. Aż strach pomyśleć co będzie się działo, kiedy ruszę na kompletowanie fioletowego zestawu smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#32]: 16.11.2005 o 16:58

Konto skasowane

Na epiki (fioletowy) zestaw nie da sie rollowac poniewaz wypada on tylko w MC,BWL onyxia ,i tam panuja zasady Rp lub DKP wiec nie bedziesz otrzymywal takich whispów.

Elior
Wiadomość [#33]: 16.11.2005 o 18:28

Konto skasowane

Co do tej Broni http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18542 Niezgodze sie by była ona dobra do PvP. Jest duzo za szybka co oznacza ze z tej broni beda slabe crytyki... Bron an PvP powinna miec speed od 3.40-3.80 gdzies dzieki czemu mozesz walnac takiego np maga za jakies 3000 oczywisice z SoCem...

Cheelos
Wiadomość [#34]: 16.11.2005 o 19:42

Konto skasowane

Pala jest dobra postacia na PvP, gra sie nim dosyc przyjemnie

Robsonf
Wiadomość [#35]: 16.11.2005 o 20:15

Konto skasowane

Cheelos napisał:
Pala jest dobra postacia na PvP, gra sie nim dosyc przyjemnie

Ja bym powiedział tak:
Pala jest w miarę dobrą postacią na PvP, ale gra się nim niezbyt przyjemnie (długie nudne walki). Mozna włączyc combat mode, wyjsc do kibla wrócic, uleczyć sie i walczyć dalej...

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Milkyway
Wiadomość [#36]: 16.11.2005 o 20:44

Konto skasowane

Elior napisał
walnac takiego np maga za jakies 3000 oczywisice z SoCem...

Ej takiego crita pala nigdy nie walnie!!! Jak ci sie zdarzy 2k to jest max!!!!

Dragonius
Wiadomość [#37]: 16.11.2005 o 21:37

Konto skasowane

Z tego co ostatnio słyszałem/widziałem paladyn wcale nie ma takiego małego dmg znowu.
Ktoś tam mówił (40 lvl mial) że paladyn ma dobry dmg.
Ostatnio widziałem pala 48 lal moby na 49 lvlu szybciej niż ja (rogal, ale 46 lvl)
Może ktoś powiedzieć mi ile czasu srednio zajmuje bicie moba na równym lvlu, liczac od 45 lvla?

Milkyway
Wiadomość [#38]: 16.11.2005 o 21:49

Konto skasowane

Pala ma słaby dmg i koniec.Moze zabic szybciej niz rouge ale tak :
-musi mieć wysokiego crita z Death Ray'a i ogulnie wysokie cirty w tej walce.Ale w walce z moobkami tego nie widac,sprobuj pvp to zobaczysz jaki bedziesz mial slaby dmg.

Dragonius
Wiadomość [#39]: 16.11.2005 o 21:59

Konto skasowane

No nie wiem czy taki pala by jechał cały czas criticalami w ponad 3 walkach.
Jak bym w ogóle miał robić pala to bym na RP grał.

litlekacper
Wiadomość [#40]: 16.11.2005 o 22:02

Konto skasowane

Sergio musze cie rozczarowac nie chodzi tu o ogladanie filmow z palami ale chodzi tu o prakttyke sam w pratkyce chodze do zg i mc uzywam http://www.thottbot.com/?i=37263 na tych raidach + pare innych fajnych palowych healing gearow do pvp i do instancow typu scholo noshe http://www.thottbot.com/?i=40261 a talent build mam 15 / 0 / 36 i jest to jeden z najlepszych talent buildow masz 37 lvl wiec daleka droga przed toba pamietaj nigdy przy palku nie laduj w trzy buildy wal albo healing / retri jak uzywasz 2 h broni lub holy / protection jak masz shield + 1 h pozdro mam nadzieje ze ktos skozysta z tych porad

REKLAMA
Strona 2 z 101.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :