Dziś jest: Poniedziałek, 17 lutego 2020, godzina 08:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: SOJ

maximus666
Wiadomość [#1]: 19.10.2005 o 10:48

Konto skasowane

Witam all !

Mam pytanko które od jakiegoś czasu mnie nurtuje. Konkretnie chodzi o Uber Diablo i sprzedawanie SOJ.
Moje pytanie brzmi : czy sprzedając SOJ moge je natychmiast odkupić (i czy w przypadku SOJ jest możliwość odkupienia u Kupców SOJ'a bo sam nie miałem odwagi próbować z przyczyn wiadomych) i tak wkółko żeby zaliczyło niezbędną ilość sprzedaży SOJ dla wygenerowania Uber czy muszą to być
za każdym razem inne pierscienie.
Proszę o logiczne i konkretne wypowiedzi mądrzejszych odemnie 1zhelp.gif
THX

Viro
Wiadomość [#2]: 19.10.2005 o 12:17

Konto skasowane

Nie da rady odkupić - jak ja z mefrunów sprzedaje złote itemki to po sprzedaniu nie pojawiają się one u kupców. Żółte owszem, ale złote znikają...

mnie tam zawsze ciekawi kto i po co sprzedaje SOJE?? Zeby to jeszcze gwarantowało pojawienie się Ubera... jak ktoś chce sprzedać u kupca za te 35 tys to ja dam 70 i niech sprzeda mi biggrin.gif

ziomalek16
Wiadomość [#3]: 19.10.2005 o 17:06

Konto skasowane

soja jak sprzedaz w sklepie to znika. nie mozna go odkupic.
a co do pytania kto i po co sprzedaje soje:
po to ze 1 soj jest duzo mniej warty niz anni. pomysl sobie ile ludzi gra w d2. nastepnie podziel to przez liczbe ip (nie ma chyba nwet 100 nie chce mi sie juz sprawdzac). wyjdzie ci ile osob siedzi mniej wiecej na jednym ip. teraz wystarczy ze kazda osoba sprzeda 1 soja, i wszyscy co siedza na danym ip otrzymuja clona. tak to dziala i jak widac jest oplacalne ~~

Kamallo
Wiadomość [#4]: 19.10.2005 o 20:40

Konto skasowane

soj jako jedyny item znika zaraz po sprzedaniu go do NPC i nie ma znaczenia na jakim poziomie trudnosci go sprzedasz, jednak DC pojawi sie tylko w grach na poziomie HELL, na pozostalych poziomach ludzie ujrza tylko licznik sojkow. Co do sprzedarzy innych przedmiotow ktore znikaja to jest tak, ze jesli NPC nie ma miejsca na zakladce na ktorej owy item mialby swoje miejsce to on bezpowrotnie znika. Sprzedany item rowniez znika gdy wyjdziemy z miasta i do niego wrocimy, poniewaz NPC wowczas maja re-generowanie stuffu.
Co do licznika sojkow: nie zawsze ujrzysz licznik po sprzedaniu pojedynczego sojka, ow licznik jest odswierzany co kilkadziesiat sekund (stad czasem moze byc widoczny skok o kilka sojkow). DC nie wyskakuje rowniez zaraz po sprzedaniu odpowiedniego sojka, a dopiero po kilkunastu/kilkudziesieciu sekundach od jego sprzedarzy.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
KuntaKinte
Wiadomość [#5]: 19.10.2005 o 20:53

Konto skasowane

OT : SPRZEDARZ O_o

odpowiadacie mu nie na tewmat ~~ spytał sie czy mozna odkupic SOJa ,odpowiedz padła...

Kamallo
Wiadomość [#6]: 19.10.2005 o 20:58

Konto skasowane

KuntaKinte napisał:
OT : SPRZEDARZ O_o

odpowiadacie mu nie na tewmat ~~ spytał sie czy mozna odkupic SOJa ,odpowiedz padła...

bo wielu czytajacych mogloby o to spytac, poza tym padlo kolejne pytanie na ktore ziomalek odpowiedzial, a ja do tego dodalem dlaczego tak sie dzieje.

Hammerdin PvP
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
maximus666
Wiadomość [#7]: 20.10.2005 o 08:34

Konto skasowane

Wielkie dzięki all za wyczerpującą odpowiedź beerchug.gif
Wielkie THX.

doublekiler
Wiadomość [#8]: 21.10.2005 o 13:22

Konto skasowane

sory ale ja tego jeszcze nie rozumiem , mam 6 soji narazie i chciałbym sie wybrać na dc ale:
1 czy to nie za malo soji
2 chce zrobić to tak że zakladam gre pod hasło i sprzeaje wszystkie soje i czekam na dc ale czy jest pewne że sie pojawi czy nie jest to pewne ?
3 od czego zalezy czy dc sie pojawi czy nie ? czy jest jakaś minimalna ilość soji ? albo liczna od której sie pojawia na 100%

ps : nie mam pojęcia o dc bo nigdny na bn go nie widziałem a jak sprzxedałem 1 soja to nic nie było ...

ziomalek16
Wiadomość [#9]: 21.10.2005 o 14:51

Konto skasowane

minimum na clona to bodajrze 40 max to 125. soje musza byc sprzedane na 1 ip (nie ma znaczenia czy ty sprzedaz 125 czy 125 ludzi po 1 soju kazdy). wazne byscie byli na tym samym ip i wszyscy dostana dc.

JACK
Wiadomość [#10]: 21.10.2005 o 15:47

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
minimum na clona to bodajrze 40 max to 125. .

Min 75 max 125

Mikhail
Wiadomość [#11]: 21.10.2005 o 16:10

Konto skasowane

Liczba soi potrzebnych do wywolania ubera moze sie wahac.... Wszystko zalezy ile w ostatnim czasie jest world eventow.... Im jest ich wiecej tym minimum soi na ubera wzrasta. Ale maximum jest stale.

Kamallo
Wiadomość [#12]: 21.10.2005 o 17:00

Konto skasowane

Info o DC - http://diablo2.battlenet.pl/?dzial=73
czesc jest by ME coolgleamA.gif tongue.gif
Co do minimum sojkow to info sa pomieszane, ale uznaje sie ze hot ip zaczyna sie od 40 sojkow (czyli wowczas ludzie zaczynaja polowac na owe ip) ale osobiscie nie spotkalem sie zeby DC wyszedl ponizej 75 sojkow od poprzedniego WE na danym ip, z tym ze juz dosc dawno nie polowalem na DC a jak wiemy wszedl nowy patch i reset ladderka.

[Edycja - Kamallo w 21-10-2005 o 17:05]

Hammerdin PvP
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź