Dziś jest: Niedziela, 31 maja 2020, godzina 15:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla ORC

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Doomforge
Wiadomość [#141]: 04.11.2006 o 17:25

Konto skasowane

Sądzę że tak, za bardzo lubię to forum.

W co teraz gram? póki co w nic. A czemu skończyłem? Bo mi się w3 przejadło po prostu.

ArKaTeL
Wiadomość [#142]: 26.11.2006 o 17:50

Konto skasowane

Pytanie, moglibyście poradzić jakie keye do orka zrobićconfused.gifJak się za to zabierma to nigdy mi dobrze to nie pasi, to może ktoś za mnie by wymyślił keye do orkowskich budynków, i unitów itp.

Hubim7
Wiadomość [#143]: 26.11.2006 o 20:29

Konto skasowane

1-hero
2-jednostki pierwszy oddzial
3-drugi oddzial
4- koszary
5-bestiarnie ewentualnie dom duchow czy cos
6-przewaznie hall
7-oltarz
8-kilku peonow

torpida
Wiadomość [#144]: 27.12.2006 o 18:05

Konto skasowane

Heh ladnie biggrin.gif

Lancerer
Wiadomość [#145]: 27.12.2006 o 18:34

Konto skasowane

Ja mam tak:
1,2- herosi razem z jednostkami (ewentualnie 1 to hero i jednostki a 2 to air)
3. Budynki do budowania woja
4. legowiska

MONSTERSGAME 2
Hubim7
Wiadomość [#146]: 27.12.2006 o 22:12

Konto skasowane

Moją ulubioną formą gry jest hero killing xD a orkowi przychodzi to najlatwiej ... bm + sh + ridery z ensnare(siatka) i gg for hero :P ewentualnie bardzo lubie bm + naga witch z frost arrowem :] Czasami warto zrobic fast techa do tier2 i na second hero wziąść nage albo sh i jazda ;]

skubsa
Wiadomość [#147]: 18.01.2007 o 21:59

Konto skasowane

Ja ostatnio próbowałem grać 4vs4 i iść tylko w taureny^^No i udało się!!!Jak już miałem całą armię taurenów to już poprostu przeciwnicy piszą gg ^^

ArKaTeL
Wiadomość [#148]: 19.01.2007 o 09:29

Konto skasowane

E tam, gdyby z ich teamu ktoś walił w vazie mass wyrm, to byś ty powiedział /GG, taureny im nic nie zrobią.

skubsa
Wiadomość [#149]: 19.01.2007 o 14:55

Konto skasowane

No a co qmple?Przecież to nie solówka któryś z qmpli robił by strzelajace or latające potrafiace atakować latające XD

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#150]: 19.01.2007 o 19:29

Konto skasowane

123 unity
4 main
5 altar
6 Krypty / Krypty + rzeznie
7 graveyard

//nie pomyliły Ci się tematy?

[Edycja - Shunt w 19-01-2007 o 20:54]

NeVeR
Wiadomość [#151]: 21.01.2007 o 01:28

Konto skasowane

Doomforge napisał:
skończyłem z warcraftem, ten poradnik musi wystarczyć niestety.

haha wreszcie uwolniony od nalogu :P

torpida
Wiadomość [#152]: 27.01.2007 o 12:52

Konto skasowane

Ja tam robię tak zazwyczaj:
3peonów do kopalni
2peonów do altaru i domku
nastepnie robie 2 peonow do polalnie, potem 2 do drewna

Unity: Hero BM/FS/TC ale najczesciej to chyba bm
robię 2 gruntów i creep do 2 lvl potem atack (rush)
nastepnie przy podlepszeniu halu do warowni zabieram sie za:
wolfriderów ( jezeli gram kontro nocny elf/undead - chociaz oni się na wszystki rasy przydają ).
Blademasterem robie zamieszanie w bazie wroga, szpieguje go kiedy on sobie creepuje i zawalam mu itemy ( z niewidzialnocia ).
Nastepnie atakuje go, wróg zazwyczaj goni mojego herosa rzucam do walki 10 raiderów i wsyzstkich w sieć, jeżeli herosi uciekna to juz gg (jezeli uzyja tp to nie jest jeszcze zle)
robie kilka wiwern i podlepszam warownie do fortecy.
Kolesia wkurzam atakuje z jednej strony potem drugiej sprawdzam mu exe czy przypadkiem nie ma kopalni, staram sie aby pozostał w bazie.
Robię soie w bazie jednostki: taureny i wiwerny, które czekają.
nastepnie biore je wszystkie i wyciagam wroga z bazy (tzn odchodze wtedy to on zazwyczaj opuszcza bazę)
Rzucam na niego mass peonów jako mięso aramtnie (będzie wpierw zajęty ich zabijaniem) nastepnie daje radierów wiwerny i taurenów (i moze torche doców) i jest gg.
Wprawdzie dziwny pomyśł z tymi peonami, ale czesto sie mi udaje - wysyłając na pierwsza linie 14 peonów tworze sobie cos w rodzaju muru oczywiscie szybko zginą ale pierwszych obrazen nie otrzymają jednostki typu melle.]
Czesto także jak wróg nie ma tp juz to niszcze mu maina, potem jak znowu odbuduje to jeszcze raz. Ważne jest aby mieć przynajkniej 2 nietoperzy z płynnym ogniem, bowiem budowniczy nie będą mogli naprawić maina.

I to chyba wyszstko co ja robię :P łatwo pokonuje elfa i mniej wiecej humana, ale z udem sa same problemy, on jet dla mnie imba i nie wiem co powinienem na niego używać, jak on idzie w spidery desi i abosy i zmije to ja daje wiwerny taureny raiderów oraz troche batów, wtedy neistety nie opłaca mi sie robic doców bo desi zniszca mi znaki (min.)

ArKaTeL
Wiadomość [#153]: 29.01.2007 o 15:17

Konto skasowane

skubsa napisał:
No a co qmple?Przecież to nie solówka któryś z qmpli robił by strzelajace or latające potrafiace atakować latające XD

Sry za to że nie w temacie o UD, wyrmy 1350 HP, atak 123 magicznego ataku, widok zamrażających się jednostek bezcenny, są rzeczy których kupić nie można, rifle 500 hp, jastrzębie etc, giną(spętanie, na co?, my biesy i pappa kajdankom)

IkariShinji
Wiadomość [#154]: 29.01.2007 o 15:54

Konto skasowane

Wyrmów masz zwykle 7-8. 56 supply+15 hero+5 aco+6 ghule.82 supply zajęte przy 8 wyrmach. Gdzie wpychasz wystarczająco dużo fiendów?

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
ArKaTeL
Wiadomość [#155]: 29.01.2007 o 20:35

Konto skasowane

7 mam, 6 ghuliconfused.gifMi wystarczą 5, 3 hero, mi wystarczą dwa czyli 75-10-10 i 5 akoli.Jeszcze pomnoż 120 dmg razy 7, i 1350 hp razy 7, i DK z coilem, to narawdę zjedzie, mass garg, etc.

[Edycja - ArKaTeL w 29-01-2007 o 20:36]

skubsa
Wiadomość [#156]: 03.02.2007 o 11:53

Konto skasowane

Ale one atakują jak ballisty ^^Zresztą jakbym zrobił Grunty iTrolle łowcy głów i Shamani z żądzą Krwi to przecież winno wystarczyć ^^Albo raiderów i siatkę ,wystarczy 7-8 rairedów, atakujemy Gargi, potem znowu siatka , ataukjemy pozostałych i twoje wyrmy mogą tylko popatrzeć ^^

ArKaTeL
Wiadomość [#157]: 03.02.2007 o 22:29

Konto skasowane

skubsa napisał:
Ale one atakują jak ballisty ^^Zresztą jakbym zrobił Grunty iTrolle łowcy głów i Shamani z żądzą Krwi to przecież winno wystarczyć ^^Albo raiderów i siatkę ,wystarczy 7-8 rairedów, atakujemy Gargi, potem znowu siatka , ataukjemy pozostałych i twoje wyrmy mogą tylko popatrzeć ^^

NIE ATAKUJA ATAKIEM OBLEZNICZYM TYLKO MAGICZNYM lol.gifU, raider 550 HP, wyrmy atak obszarowy, plus spowolnienie, a jeszcez w siatkach też atakują, więcv wyrmy, robią swoje, shaman dwa wyrmy jadą 1/2 hitami więc, co ci po nich, a bloodlusty, nie za bardzo, bo trollki, po 2/3 hitach gina, a grunty nie atakują z bloodem za szybko.

Korgdens
Wiadomość [#158]: 21.02.2007 o 08:26

Konto skasowane

Wszyscy pieprzą na około że UD ma przesrane u Orca. I to jest tylko część prawdy. Jak wiemy UD rozwija się wolno. Do rusha nie nadaje (chyba że mass ghoul, ale na 2 ghule 1 siep wystarczy). Orc ma przewage nad UD w początkowym stadium gry gdyż UD posiada zazwyczaj tylko 1 jednostke mele - DK. Lecz gdy osiągnie Tier 3 to nasze szanse na win spadają do 25%. Nieraz grałem z UD co dochodził do tiera 3 i momo dużej przewagi w wojsku (JA: 4 riders, 4 siep, docsy/walkerzy, czasem bats. UD: 2/3 destro 2/3 spidery i ci 3 jebani hero...)), świni na 8 lvl'u i FS na 6 nie udało mi się pokonać pieprzonych imba 3 hero UD - Dk,LICH,CL. Jeżeli chcesz wygrać z UD to na liczebność twojego wojska nie licz.

Radze jak najszybciej w najmniej możliwym miejscu zrób expa i go otoweruj (chociaż jak UD będzie miał destro to i tak mu gówno zrobisz towerami...) wjeżdżaj do jego bazy wilkami i atakuj w 1 kolejnośći budynki które przyzywa mające mało "hp" a jeżeli takich niema to idz na akolitów (najwet jeżeli chociaż jednego niezabijesz to zyskasz przewage w złocie bo będzie uciekał akolitą abyś go nie zabił). Nawet posiadając grupe gruntów i ridersów nie wdupisz ud bo on ją zje novą, a na pół żywe jednostki scoiluje. Radze od samego począku krążyć na creepach koło ud, a jak zbudujemy 2-3 cata od razu na baze. Jeżeli się tpnie - lepiej dla nas będziesz go mógł atakować catami. Jeżeli przybiegnie z którejś strony każdym - riderem żuć siatke na pająka i atakuj. Co do cata : jeżeli wybiegnie z bazy i będzie chciał nas do niej wciągnąć radze pierwsze złapać w siatke spidery ( jeżeli widzisz że atakując je jednostkami jego tower, townhall będzie miał do ciebie zasięg, użyj tylko cata, - jeżeli będzie je leczył ty żuć siatke jeszcze raz - jest szansa że straci na leczenie 2/3 pająków całą manę ;D) które gdzieś mu się zaplątały (wyszły troszke za daleko) i je ubić a potem ruszać na niego. Nie martwcie się o hero, na niego przyjdzie czas - zajebcie pierwsze unity i budynki atakujące.

Doomforge
Wiadomość [#159]: 21.02.2007 o 09:48

Konto skasowane

Korgdens napisał:
Wszyscy pieprzą na około że UD ma przesrane u Orca.

Dziwisz się? jak wszyscy grają stratami UD pro gamerów, to przegrywają. Znaleźliby coś pasującego do swojego poziomu..

I to jest tylko część prawdy. Jak wiemy UD rozwija się wolno. Do rusha nie nadaje (chyba że mass ghoul, ale na 2 ghule 1 siep wystarczy).

Chyba że otaczasz grunty - wtedy to już inna bajka.

Orc ma przewage nad UD w początkowym stadium gry gdyż UD posiada zazwyczaj tylko 1 jednostke mele - DK. Lecz gdy osiągnie Tier 3 to nasze szanse na win spadają do 25%.

Co ma w early? Przewagę? Lol! Przewagę ma od momentu wyprodukowania pierwszego raidera. ;p

Nieraz grałem z UD co dochodził do tiera 3 i momo dużej przewagi w wojsku (JA: 4 riders, 4 siep, docsy/walkerzy, czasem bats. UD: 2/3 destro 2/3 spidery i ci 3 jebani hero...)), świni na 8 lvl'u i FS na 6 nie udało mi się pokonać pieprzonych imba 3 hero UD - Dk,LICH,CL. Jeżeli chcesz wygrać z UD to na liczebność twojego wojska nie licz.

Siatka i focus na DK może? DK pod focusem pada jak zdechła kawka.

Tak swoją drogą to na UD jest stuprocentowy i prosty strat: Blade, 4 towery w bazie, tech do t2, bez baraków. Robimy 8 raiderów i jedziemy do bazy UD rozwalić maina (nawet jak się UD teleportuje to i tak zwykle nie zdąży rozwalić tylu raiderów zanim main padnie). Potem powtarzamy atak będąc już na t3, stawiając jednocześnie kilka towerów (z upem!)+expa w jakimś odległym miejscu. No i ciągły scout blademasterem by UD nie zrobił konkurencyjnego expa. Od tego momentu wygramy choćby i samą ekonomią : O

mikidz
Wiadomość [#160]: 24.02.2007 o 17:49

Konto skasowane

eeee.... A co to jest focus, talon, hex, creep, kat, rifles, huntconfused.gif Bo dopiero zaczynam.. confused.gif confused.gif

[Edycja - mikidz w 24-02-2007 o 18:03]

[Edycja - mikidz w 24-02-2007 o 21:03]

[Edycja - mikidz w 24-02-2007 o 21:05]

REKLAMA
Strona 8 z 16.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :