Dziś jest: Niedziela, 18 sierpnia 2019, godzina 04:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla ORC

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
GarfFun
Wiadomość [#101]: 23.07.2006 o 15:34

Konto skasowane

Czy ktos moze mi powiedziec kogo replaye ogladac zeby nauczyc sie grac orkami. Jak narazie sciagam tylko te Grubbego. Znacie jeszcze jakis innych dobrych graczy grajacych orkami?

Frosm
Wiadomość [#102]: 24.07.2006 o 18:05

Konto skasowane

Zacard, Lyn, Farseer, Fly100%, Xiaot, Rotterdam

HugoN
Wiadomość [#103]: 15.08.2006 o 21:22

Konto skasowane

Zacarda to bym polecił żebyś oglądał tylko mirrory bo w tym jest jeszcze dobry zwłaszcza te na LT , a w reszcie to jakby się wypalił. No i fakt że Ty stoując te same taktyki miałbyś ciężko bo ten kosmita żadko kiedy spada poniżej 300 APM.

akhor
Wiadomość [#104]: 27.08.2006 o 13:58

Konto skasowane

Powiem szczerze, że nie wiem jak można mieć apm non-stop 300 :o Ja nie jestem noobem, gram tak średnio ;] bo powróciłem po 7 miesiecach przerwy to apm mi się wacha od 70-120 zależy z jakim przeciwnikiem gram, bo jak z noobem to nawet spada do 50 smiley.gif bo z takim to nie wiele trzeba robić, zależy też w jakim momencie gry, w bitwach i buildingu jest ofc wieksze niż creepie.

Voodoopl
Wiadomość [#105]: 30.08.2006 o 15:13

Konto skasowane

A jaki build orkowi poecacieconfused.gifZaczynam grać rkiem bo UD i NE uważam za noobowskie rasy (UD bo findy robią wymiotkę a NE to mają ogólnie imba jednostki)a orki są strasznie fajne.

Noli
Wiadomość [#106]: 30.08.2006 o 18:10

Konto skasowane

nie no same fiendy wymiataja jak cholera... prawdziwa imba,powinienes to zaskarzyc!!

crying.gif

Voodoopl
Wiadomość [#107]: 30.08.2006 o 18:12

Konto skasowane

A nie dodasz 2 posągi i zrobisz im wszystkie umiejętności to są niepokonane.

Mielo
Wiadomość [#108]: 30.08.2006 o 19:01

Konto skasowane

Lol. To już kilka ridów z HH może je zmiażdżyć O_o.

Ale w sumie to są niepokonane, jak zakopiesz się gdzieś, gdzie nie widzi Cię przeciwnik :d

Voodoopl
Wiadomość [#109]: 30.08.2006 o 19:03

Konto skasowane

Właśnie a jak wiadmomo orkowie mają tlyko pył do wykrycia gówien, co mnmie wkurza, n jeszcze FS ale żadko kto ulepsza FS z ujawneiniem.Odpowie ktoś na pytanie jak się budowaćconfused.gif

[Edycja - Voodoopl w 30-08-2006 o 19:07]

Mielo
Wiadomość [#110]: 30.08.2006 o 19:20

Konto skasowane

Dzięki za pomysł. W moim UMS'ie wstawie "pył do wykrycia gówien".

Nie ujawnienie, tylko "Jasnowidzenie".

Poza tym jak dobrze wiem, to "pył do wykrycia gównien" jest dostępny WSZYSTKIM rasom w sklepie goblinów.

Mój standardowy build: 3 peonów do kopalni, jeden buduje ołtarz, drugi legowisko. Zamawiasz kolejnych peonów. Idzie budować koszary. Potem kolejni (2) do drewna. Jeden z nich może budować tartak. Potem jeszcze dwóch peonów do kopalni. Jak się skończy budowa koszar, robisz 2 grunty. Hero dowolny (jak nie lubisz micrować, to FS. Jeżeli na b.necie masz nich 4k.Grubby, to idziesz w BM'a). No i harrass. A potem sam się baw.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#111]: 30.08.2006 o 19:24

Konto skasowane

OMFG Ork narzeka na imbe w MU vs UD ahihihi! Na fiendy gra sie Kodo raider fs tc expo gg -.-

[Edycja - UnHolyPri3sT w 30-08-2006 o 19:25]

Jaaa
Wiadomość [#112]: 30.08.2006 o 20:57

Konto skasowane

mam takie pytanie:czy dobrym pomysłem jest używanie gruntów berserków i szamanów? (grunty jako tanki dla berserkerów,szamani rzucają im bloddthusta i inne czary)

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Noli
Wiadomość [#113]: 30.08.2006 o 22:42

Konto skasowane

zalezy na co,uniwersalnej strategii raczej nie ma.

sowiet77
Wiadomość [#114]: 30.08.2006 o 22:46

Konto skasowane

ja mam zgoła inna takte ktora sprawdza sie na at. najpierw fs i około 3 sierpów na creep i tier 2. na creep 2 buduje trola łowce dusz na leczenie dom duchów i bestiarnie. i wale tier 3 buduje około 3 wilczych i najpierw 2 znachorów po 1 upg dla nich potem daje do 3 szhamów i 3 znachorów a na teir 3 buduje taureny i boha wodza taurenów w sklepie kupuje kazdemu kule. takta trudna do dojsca ale jak wyjdzie to wymiata . najlepsza gdy sojusznik idzie w jakis casteró i latajki np ud z zmijami i biesy . takta jak juz sie dojdzie jest praktycznie do do pokonania. oczywiscie jak nie mam lagów. czestym problemem jest rush :/ ale jak sie umie grac to da sie ąłtwo go odeprzec chyba ze zaleje cie masą XD ^^ biggrin.gif diablotin.gif

Noli
Wiadomość [#115]: 30.08.2006 o 22:47

Konto skasowane

co to jest "łowca dusz"??

//nie domyśliłeś się, że chodzi o shadow huntera? Nie no, w końcu tyle jest bohaterów-trolli...

[Edycja - Shunt w 31-08-2006 o 00:11]

McBurak
Wiadomość [#116]: 31.08.2006 o 00:30

Konto skasowane

Jaaa napisał:
mam takie pytanie:czy dobrym pomysłem jest używanie gruntów berserków i szamanów? (grunty jako tanki dla berserkerów,szamani rzucają im bloddthusta i inne czary)

To nie dota, tutaj nie ma czegos takiego jak "tanki"... Przeciwnik po prostu oleje grunty, najpierw wybije trolli, potem szamanow (caly czas dispelujac), a na koniec dobije bezbronne grunty.

Voodoopl
Wiadomość [#117]: 31.08.2006 o 09:27

Konto skasowane

Odpowie mi ktoś jaki build/??

McBurak
Wiadomość [#118]: 31.08.2006 o 11:20

Konto skasowane

Omg, zalezy na jaka rase... Wszystko masz opisane na pierwszej stronie tego tematu. Ogolnie zwykle zaczynasz od altara, nastepny peon buduje burrowa, nastepny koszary, pozniej shop, kolejny burrow i tech. W miedzyczasie musisz umiejetnie peonow rozdzielac do golda i drewna.

GarfFun
Wiadomość [#119]: 03.10.2006 o 15:49

Konto skasowane

Co do bulida: ogladajac repy czolowych graczy orkiem zauwazylem, ze wiekszosc z nich robi tak ze:
1 peon altar
pozostale cztery do kopalni
jak altar ma okolo 200hp to biezemy 1 peona z kopalni i budujemy nim burrow. Efekt jest taki ze burrow skonczy sie budowac razem z altarem, co oszczedzi nam czekania.
I jeszcze jeden trik na zwiekszenie ilosci wydobywanego zlota. Jezeli dobrze sie przypatrzec to peony wchodza do kopalni strona lewa, wracaja prawa. Chodza tez "na ukos", co minimalnie zabiera czas. Aby temu zaradzic na jednej z drog(lewej lub prawej, zalezy od mapy) budujemy burrow, wieze, altar lub inny budynek. Peony dzieki temu beda chodzic krotsza droga, dzieki czemu zlota bedzie szybciej przybywac.
Nie wiem czy juz to bylo pisane, ale jezeli nie to juz jest. Efekty sa naprawde zuwazalne.

Sephiroth666
Wiadomość [#120]: 05.10.2006 o 16:04

Konto skasowane

hej mam pytanko do Doomforga czy dalo by sie zrobic taki update dla orka jaki zrobiles dla ud? Najlepiej jak najewczesniej poki dopiero poczatek studiow xD btw doom te twoje poradniki sa najss. GJ

REKLAMA
Strona 6 z 16.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :