Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 15:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla ORC

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Vogelsang
Wiadomość [#81]: 15.03.2006 o 17:43

Konto skasowane

taaaa Grubby tym razem pokazal klasę.... i na dodatek nowy strat do wypróbowania na Bn biggrin.gif

po głębszym namyśle nasuwa mi się pytanie co jak hum zrobi air ?
(w tym stracie ork nie ma nawet bestiarni żeby robić baty albo ridery, a sw vs. np. hawki to niezbyt przyjemna perspektywa uzi2.gif )

[Edycja - Vogelsang w 15-03-2006 o 17:44]

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#82]: 15.03.2006 o 19:20

Konto skasowane

Ze mną koleś zagrał tak wcześniej, tyle ze nie grał Nagą tylko DR'ką na tej samej mapce, co skończyło się Desami ^^. Możliwe ze znał Grubbego i właśnie on powiedział mu tego strata lub sam go wymsylil...

deymos
Wiadomość [#83]: 15.03.2006 o 20:57

Konto skasowane

sądze że grubby to jego mama i tak się dowiedział o tym stracie

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#84]: 16.03.2006 o 15:23

Konto skasowane

Możliwe smiley.gif

NeoDrake
Wiadomość [#85]: 11.04.2006 o 18:17

Konto skasowane

Jak najlepiej zacząć gre orkami. Jakie budynki powinienem na samym początku wybudować.

MysticMessenger
Wiadomość [#86]: 11.04.2006 o 22:20

Konto skasowane

Radze przeczytać ten temat od początku, jest tu gdzieś opisana rozbudowa (o ile pamieć mnie nie zawodzi).
Jest też kilka ciekawych wskazówek. Naprawde warto.

Frosm
Wiadomość [#87]: 18.04.2006 o 16:36

Konto skasowane

Co do stratu Grubbego to jak hum polazlby w hawki moznaby kombinowac z hh z ulepszeniem. FS/Naga/hh/sw/taury twardy orzech do zgryzieniabiggrin.gif
PS. 12 SW>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>12 hawks ~~

Gorzej z gryfami =/

Jaaa
Wiadomość [#88]: 13.05.2006 o 22:19

Konto skasowane

Słuchajcie,ja używam takiej taktyki:4-6 szamanów z bloodhustem (czy jakoś tak),4 burzycieli z płonąca oliwą,2 herów,a poza tym tylko wiwerny (i ew. pozostałości gruntów z początkowej fazy gry),i tak ostatnio zastanawiałem się czy nie zamienić burzycieli na batridery,są tansze,zajmują mniej miejsca (czyli moge ich zrobic więcej a bedą zajmować tyle samo zywności),również są dobry na budynki gdyż mają atak oblężniczy i ten ich płomień,i w ekstremalnych sytuacjach mogą sie pozbyć wrogich wyrmów/chimer/gryphonów bez większego problemu,ale za to mają słabszy atak (tylko nie wiem ile atakuje burzyciel,a ile batrider tongue.gif) i mniej życia (sytuacja jak z burzycielami) + to że w przeciwieństwie do burzycieli batridery same się leczą,działa na nie blodthust,łatwo je wycofać,i lepiej nadaja się na akcje typu hit&run
Co jest lepsze do niszczenia samych budynków? batridery czu burzyciele? byłbym wdzięczny za tabelke z obiema jednostkami,ich statsami itp.

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Xsarg
Wiadomość [#89]: 13.05.2006 o 22:56

Konto skasowane

oczywiscie ze burzyciele zauwaz na olbrzymią róznice w damegu poza tym burzyciele przydaje sie nie tylko do niszczenia wrogicz budynków...

Jaaa
Wiadomość [#90]: 13.05.2006 o 23:06

Konto skasowane

Własnie po to prosze o min. tabelke żeby porównać dmg i hp,poza tym do czego jeszcze można wykorzystać burzyciele oprócz skurecznego niszczenia wrogich budynków?

//offtopic:eee... Xsarg,czy ty przypadkiem nie wpisałeś złej daty urodzenia przy tworzenia profilu na forum,bo jak nie to by wynikało że masz 8 lat potluczony.gif

[Edycja - Jaaa w 13-05-2006 o 23:11]

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
Vogelsang
Wiadomość [#91]: 15.05.2006 o 07:25

Konto skasowane

burzyciele > priesty, czarodziejki, talony, arhy, driady, towery, budynki, drzewa, tanki ect. tongue.gif

Jaaa
Wiadomość [#92]: 01.06.2006 o 21:10

Konto skasowane

a czy 6 batów

[Edycja - Jaaa w 02-06-2006 o 11:42]

Jaaa
Wiadomość [#93]: 02.06.2006 o 11:43

Konto skasowane

Tamtego posta próbowałem edytować 3 razy,ale cały czas mi sie kasował,więc napisze nowego posta:

,,a czy 6 batów

//nie no,znowu się skasowało,to jest jakiś bug

[Edycja - Jaaa w 02-06-2006 o 12:09]

Adamuss
Wiadomość [#94]: 02.06.2006 o 12:13

Konto skasowane

Hm...Słyszałem, że znika wszystko za znakami większości i mniejszości, więc spróbuj napisać bez nich

Xsarg
Wiadomość [#95]: 02.06.2006 o 12:47

Konto skasowane

Jaaa napisał:

//offtopic:eee... Xsarg,czy ty przypadkiem nie wpisałeś złej daty urodzenia przy tworzenia profilu na forum,bo jak nie to by wynikało że masz 8 lat potluczony.gif

[Edycja - Jaaa w 13-05-2006 o 23:11]

acio nie wIędziałes? w tym r0czku ja isc do pierwsza klasa podstawuwki ja byC praWie jak sóudent jusz :P
Ps.faktycznie 9 z 8 mi sie pomyliły smiley.gif

Jaaa
Wiadomość [#96]: 02.06.2006 o 13:31

Konto skasowane

no fakt,był tam znak mniejszości

A więc:czy 6 batów też jest słabsza od 3 burzycieli?
Baty sa szybsze w ataku i ruchu,bardziej mobilne,łatwiej je wycofać,można podlecieć nimi do krawędzi mapy i stamtąd zaatakować gościowi ratusz,który podobnie jak w przypadku burzycieli bedzie się palić,więc można szybciej go zniszczyć,a po zniszczeniu ratusza przy uzyciu wind walka i blade storma dobije gościowi roboli i gg diablotin.gif.
Poza tym dzieki batom moge się też łatwo pozbyć uciążliwych wyrmów/chimer/gryfów
Ale za to burzyciele mają ogromny zasięg dzięki czemu moge bezpiecznie wrogowi zniszczyć wieże,a nawet w niektórych sytuacjach (jak na mapie ,,adrenalina") nawet atakowac wroga przez las,dzięki czemu jednostki mele ich nie zniszczą+to że dla mnie to już sa sprawdzone jednostki (znaczy że póki co zawsze używałem burzycieli,i przynajmniej w swojej roli były niezawodne)
Naprawde byłbym wdzięczny za tabelke ze statystykami różnych jednostek orków

Shunt
Wiadomość [#97]: 02.06.2006 o 21:19

Konto skasowane

Chcesz coś takiego?
http://www.net-hood.prv.pl/

//nie wiem jednak z którego to patcha, ale to chyba nieco stare, może jednak ci się przyda :/

[Edycja - Shunt w 02-06-2006 o 21:20]

Jaaa
Wiadomość [#98]: 02.06.2006 o 21:49

Konto skasowane

Może być
Jak porównuje moc ataku burzyciela i nietopetrza,to chyba jednak wole burzyciela

fygydyby
Wiadomość [#99]: 21.07.2006 o 09:58

Konto skasowane

"Uaktualnij to moze jeszcze o ten Nowy Grybby Style vs Hum co zaprezentował w SEC'u z ToD'em a mianowicie FS + Naga grunt,SW szybki tech do T3 potem Taureny i master dla SW. A i jeszcze pytanko odemnie co robic jak Ci Hum wpada z TR(Sky tak gra na orca :/)"

Moglby ktos dac link do replaya?

Doomforge
Wiadomość [#100]: 21.07.2006 o 10:29

Konto skasowane

ten strat to niestety JUŻ przeżytek (dobry był może ze 2 tygodnie). Potem ktoś wpadł na to że firelord z incinerate na trzeciego to cudowna kontra (tauren wybucha i trupa do ożywienie brak), no i że chamski mass air to pojedzie.

REKLAMA
Strona 5 z 16.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :