Dziś jest: Sobota, 24 sierpnia 2019, godzina 01:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla ORC

Pierwsza     <<   <   ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |   >   >>     Ostatnia
bezii
Wiadomość [#261]: 27.10.2008 o 19:10

Konto skasowane

gra ktos moze w RoCa? Potrzebuje kilku wskazowek, lecz niestety nigdzie nie moge znalezc poradnikow na RoC v.1.22 :/

ZiomalZiomal
Wiadomość [#262]: 28.10.2008 o 15:56

Konto skasowane

graj w TFT, to moja wskazówka

bezii
Wiadomość [#263]: 28.10.2008 o 19:37

Konto skasowane

Dlaczego? Szczerze, tft dla mnie nie ma takiego klimatu jak roc.

Przemoo770
Wiadomość [#264]: 29.10.2008 o 11:15

Konto skasowane

rotfl
Grałeś w TFT?Imo w ogóle brak balansu ,bo np ud nie ma dispella itd.
A na bnt nie liczy się chyba klimat z tego co ja wiem.

Alkohol to twój wróg, lej go w mordę.
ZiomalZiomal
Wiadomość [#265]: 30.10.2008 o 13:50

Konto skasowane

przemoo z twojej wypowiedzi nie wynika czy to w TFT nie ma tego dispela czy w RoC. Ale nie rozumiem tego zarzutu z klimatem, myślę że o ile mówimy o grze na bnecie a nie w kampanię to klimat się mało różni

bezii
Wiadomość [#266]: 30.10.2008 o 16:31

Konto skasowane

Mialem na mysli to, ze przy RoCu lepiej sie bawilem niz przy TFT przechodzac kampanie, moze dlatego ze RoC to bylo cos nowego, TFT juz mnie tak nie zaskoczylo. Wiec wole na BNie tez grac w RoCa.

Footman
Wiadomość [#267]: 30.10.2008 o 21:28

Konto skasowane

To super, ale nie licz na rady do RoCa, bo nikt w niego nie gra, nie porównuj single do multi...

"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Przemoo770
Wiadomość [#268]: 31.10.2008 o 21:23

Konto skasowane

Tak ziomal wiem, źle złożyłem zdanie :P
Ale kampania nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o multi.Tam liczą się nowi hero, nowe unity i w ogóle.
A RoC nie ma balansu bo UD nie ma dispella.Wyobraź sobie shaman+taurens vs ud.

Grzechu92pk
Wiadomość [#269]: 04.01.2009 o 19:34

Konto skasowane

Mozecie mi jakos poradzic bo mam problem z nieboszczykami...
Gram z kumplem 1 vs 1 trenujemy sobie, on UD ja orki i nie potrafie go unicestwic, nie wiem moze robie cos zle, wyglada to mniej wiecej tak, biore 4 do kopalni 3 nastepnych peonow robie a ten jeden buduje altar, potem jednego wysylam zeby zrobil burrow nastepny do drewna trzeci baraki, potem mam bohatera pierwszego, BMa, biore wind walk i wchodze mu zabic akolytow, patrze a ten juz ma fiendy, 2 akolytow zabije i uciekam na medium hp do bazy bez many. mam juz z 2 siepaczy to ide expic... potem wchodze mu z siepaczami i BMem a on ma z 4 fiendy, DK i CL (CL jako pierwszy robi) no i z szesc towerow ktore mnie zawsze dobijaja...
no i tak cala gra, probowalem raiderami to on se porobil plugactwa i mnie rozniosl w pyl... on w ogole mnie nie atakowal ja go caly czas, moze i mam slabe micro ale na necie jak gram z innym znajomym 2 vs 2 to sobie bardzo dobrze radze... jakies rady co do UD z CL, DK i plugactwami, fiendami, zmijami ? ... ... ... -.-

Jedr200
Wiadomość [#270]: 04.01.2009 o 19:43

Konto skasowane

Po pierwsze ud to jest najlepszy przeciwnik dla orc. Innymi zlowy ud powinno miec przesrane z orciem. Poogladaj repki grubbego albo wrzuc gdzies swoj daj linka i Ci powiem co zle robisz. Na udeka jak idzie w fiendy to grunty wystarcza plus sw pozniej mozesz doadac 2 raidy - siatki. Bierz FS na hero i wilki jako skill glowny scoutuj nimi zebys wiedzial czy destro ie robi jak robi to mass batow. Jak idzie w gholue na poczatku to wivy robisz. Masakra dla udeka jest jak zrobisz expa po t2. Zapamietaj Orc > UD Grunty > Fiendy. na drugiego hera wez tc ze stompem. Nie wiem co ci wiecej powiedziec. Byc oze Twoj kolega gra dluzej i jest po prostu bardziej ograny smiley.gif

Jesli chcesz pomoc wejdz tu --> http://www.youtube.com/watc(...)nel_page

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

PT Boat on the way of Havanna
I used to be a little guy pickin the bannana
Now I'm a guide for the CIA
Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Grzechu92pk
Wiadomość [#271]: 04.01.2009 o 20:23

Konto skasowane

Jak on robi pelno ziguratow i ulepsza je, to mam sie nie ruszac z bazy tylko expic bohatera czy mam wjechac burzycielami ? czy sie nie oplaca ?

GreenHands
Wiadomość [#272]: 04.01.2009 o 20:25

Konto skasowane

Grzechu92pk napisał
Mozecie mi jakos poradzic bo mam problem z nieboszczykami...
Gram z kumplem 1 vs 1 trenujemy sobie, on UD ja orki i nie potrafie go unicestwic, nie wiem moze robie cos zle, wyglada to mniej wiecej tak, biore 4 do kopalni 3 nastepnych peonow robie a ten jeden buduje altar, potem jednego wysylam zeby zrobil burrow nastepny do drewna trzeci baraki, potem mam bohatera pierwszego, BMa, biore wind walk i wchodze mu zabic akolytow, patrze a ten juz ma fiendy, 2 akolytow zabije i uciekam na medium hp do bazy bez many. mam juz z 2 siepaczy to ide expic... potem wchodze mu z siepaczami i BMem a on ma z 4 fiendy, DK i CL (CL jako pierwszy robi) no i z szesc towerow ktore mnie zawsze dobijaja...
no i tak cala gra, probowalem raiderami to on se porobil plugactwa i mnie rozniosl w pyl... on w ogole mnie nie atakowal ja go caly czas, moze i mam slabe micro ale na necie jak gram z innym znajomym 2 vs 2 to sobie bardzo dobrze radze... jakies rady co do UD z CL, DK i plugactwami, fiendami, zmijami ? ... ... ... -.-

Moze poprostu twoj kolega ma sporo lepsze mikro i lepiej wykonuje zalozenia taktyczne?
Unikaj walki z UD w jego bazie po co biegniesz do srodka kiedy przeciwnik ma 6 ziguratow? To samobojstwo... Oczywiscie nie w later game kiedy wybles mu 3/4 armi i masz sporo riderow z pillage ale 6 ziguratow to chyba nie jest early game....
Jesli gra CL i findy to graj grunty FS+TC na poczatku 1 wilka scout drugim creep z FS-em + gruntami
Probuj lapac go na creepie jesli dojdzie do walki rzucaj siatke na CL-a i wybijaj findy niepowinno byc problemu jesli jeszcze niema DK jesli juz ma grasz tak samo ale bedzie trudniej za sprawa coila
Reszte napisal kolega wyzej jesli dalej bedziesz przegrywal mimo stosowania tych taktyk to znaczy ze twoj kolega znacznie lepiej micruje
Gram Orkami 3 tyg wiec moge sie w niektorych kwestiach mylic...
Pozdrawiam

Smooothas
Wiadomość [#273]: 04.01.2009 o 20:35

Konto skasowane

Grzechu92pk napisał
...mam bohatera pierwszego, BMa, biore wind walk i wchodze mu zabic akolytow, patrze a ten juz ma fiendy, 2 akolytow zabije i uciekam na medium hp do bazy bez many...

Zbuduj sklep i kup sobie maść leczniczą i jak potrzeba to jeszcze to obok (co dodaje mane).

Jedr200
Wiadomość [#274]: 04.01.2009 o 20:39

Konto skasowane

to nic mu nie da bo jak cos o uderzy to przestanie go uzdrawiac lol.
a poza tym to on chyba o tym wie bo ten sklep to poniekad podstawa orka...

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Przemoo770
Wiadomość [#275]: 04.01.2009 o 21:18

Konto skasowane

Nie jak uderzy tylko jak ktoś go uderzy. Trzeba umieć creepić Bm'em w taki sposób by nie zostać uderzonym gdy się leczy.

Smooothas
Wiadomość [#276]: 05.01.2009 o 20:53

Konto skasowane

Wystarczy ucieknąć (najlepiej z Wind walkiem) i się uleczyć.

Jedr200
Wiadomość [#277]: 05.01.2009 o 21:06

Konto skasowane

Jedr200 napisał
to nic mu nie da bo jak cos o uderzy to przestanie go uzdrawiac lol.

Po prostu przed o mialo byc g ! :
to nic mu nie da bo jak cos go uderzy to przestanie go uzdrawiac lol.

pasi?

poza tym bez sensu stracisz polowe zycie wybijajac akoli, jak to robisz za kazdym razem to sie przygotowywuje... creepuj po prostu smiley.gif

[Edycja Jedr200 - 05.01.2009 o 21:07]

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Buczek79
Wiadomość [#278]: 12.01.2009 o 11:13

Konto skasowane

Witam
Jestem poczatkujacym graczem cos tam potrafie w BT nawet cos mi wychodzi ale... gram z kumplem (ja gram orkami on NE) zasypuje mnie zawsze lukami i driadami(te takie centaury:P) Bede bardzo wdzieczny jak by ktos napisal strategie ale tak bardziej po polsku bo ze skrotami i angielskimi nazwami (nie do konca ) ale mam problem. tu lub na gg Bede na prawde wdzieczny
Pozdrawiam

Jedr200
Wiadomość [#279]: 12.01.2009 o 13:51

Konto skasowane

Buczek79 napisał
Witam
Jestem poczatkujacym graczem cos tam potrafie w BT nawet cos mi wychodzi ale... gram z kumplem (ja gram orkami on NE) zasypuje mnie zawsze lukami i driadami(te takie centaury:P) Bede bardzo wdzieczny jak by ktos napisal strategie ale tak bardziej po polsku bo ze skrotami i angielskimi nazwami (nie do konca ) ale mam problem. tu lub na gg Bede na prawde wdzieczny
Pozdrawiam

Lukami i driadami. Nie wiem o co Ci chodzi z "lukami" ale driady mozna pokonac na kilka sposobow. Albo wivy - wiverny, ale musisz koncentrowac ogieni na jednej driadzie i najlepiej do tego wziac hero sh, shadow hunter, lowac cieni, jak kto woli (mowiles bez skrotow staram sie dopasowac aczkolwiek wystarczyloby spojrzec do slownika w3) i skill healing i caly czas leczyc wivy. Mozna zrobic tradycyjny strat - raiders + sw ( sw czyli pasterze duchow ) + katy. Polega on na tym ze sw uzywa swojego skilla - "Więź" zeby polazyc raiderow - wtedy je trudniej zabic , raiderami lapiesz w siatki driady i lacznie z katami (katapulty) uderzasz w nie. Na hero zdecydowanie BM + SH (bm blade master) chyba ze twoj kumpel bierze innego hero niz DH (demon hunter) w co szczerze watpie. Generalnie wyglada to tak

Ne>Orc>UD>Hum>Ne i ciag sie powtarza. Takze orc ma przesrane z ne. Zawzyczaj na orca gra sie mass talons, jednak ostatnio ludzie lubia grac bears + dry. Osobiscie gram orkiem dlatego mniej wiecej wiem ze to trudne. Jezeli Twoj kumpel zrobi Bears to musisz dodac kilka kodo i po prostu pozerac bears. Poogladaj jeszcze repki grubbego badz lyna vs. NE koniec kazania. Az dziw ze mi sie to chcialo pisac...

"Under The Bridge"
"Give It Away"
"Power Of The Equality"

Hooray for the USA

BabY BabY Make me LoCo
BabY BabY Make me MaMb00

YeaH
Buczek79
Wiadomość [#280]: 12.01.2009 o 14:48

Konto skasowane

Witam

E no pieknie takie skróty to ja rozumiem smiley.gif
Luki tzn łuczniczki, bardzo duzo ich robi + driady i mam przesrane bardzo szybko. Zanim bym zrobil wivy to juz moglbym zapomniec o dalszej grze. On gra nie zwracajac uwagi na koszty, jak mnie atakuje to zazwyczaj ma duze. Nawet zbytnio nie creepuje, jak juz cos to na moich orkach smiley.gif
Wielkie dzieki ze ci sie chcialo, pomogles mi smiley.gif Ale pewnie z nim bede mial ciezkie walki smiley.gif

[Edycja Buczek79 - 12.01.2009 o 14:52]

REKLAMA
Strona 14 z 16.
Pierwsza     <<   <   ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :