Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 13:02
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Postacie PvP

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
chojnik
Wiadomość [#121]: 21.05.2006 o 18:46

Konto skasowane

Ludzie,ludzie,ludzie....
Rank 14 moze osiagnać(jest w stanie) tylko 0.01 % grajacych w pvp.
Tylko po(wulg.) twierdzi ze jest to mozliwe dla kazdego.To jest jak gra w totolotka każdy może wygrać ale tylko niektórym się udaje.
Pvp wymaga od graczy skila.Pve nie zawsze.Chyba zauwazyliście za rank 14 osiagają tylko najlepsi gracze na serwie.(Nie spotkałem jeszcze slabvego gracza z rank poniżej 11)
Rank 14 pojawia sie średnio raz na 3 tygodnie na naszym serwie.A co do pve;gdy schodzisz z bg ''gdzie przed chwila twój team mierzył sie z najlepszym teamem hordy'' a leader raidu tłumaczy ,że przy 30 % przestajemy atakować i uzywamy dany potion czy zmieniamy tanka itp,itd.to jest to dla mnie (wydaje mi sie)bardzo proste i zarazem nudne.Gdy przychodzi mi 5 godzinny raid na mc czy bwl to jest to dla mnie udręka a nie zabawa- pve w porównaniu z pvp jest nudne.
ps. Jeśli osiagniesz rank 11 i wyżej to wiedz że jesteś dobry ,a w pve dasz sobie spokojnie rade.

[Edycja - chojnik w 21-05-2006 o 18:48]

Silverin
Wiadomość [#122]: 21.05.2006 o 18:56

Konto skasowane

Rofl. Do bicia rang nie potrzeba wielkiego skilla, tylko czasu na siedzenie na BGsach i farmienia ich non stop. Prawda, że nigdy nie byłeś na czymś trudniejszym od kilku pierwszych bossów MC? :>

A to ostatnie zdanie mnie rozwaliło... lmao, czyli jeśli na BGsach siedzisz 1x godzin na dobę to sobie spokojnie poradzisz w PvE?

[Edycja - Silverin w 21-05-2006 o 19:00]

[Edycja - Silverin w 21-05-2006 o 19:01]

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Ogar
Wiadomość [#123]: 21.05.2006 o 19:16

Konto skasowane

chojnik napisał:
(Nie spotkałem jeszcze slabvego gracza z rank poniżej 11)

a ja spotkalem multum.
twoja teoria upadla. gg.

ps. Jeśli osiagniesz rank 11 i wyżej to wiedz że jesteś dobry ,a w pve dasz sobie spokojnie rade.

wiekszej glupoty dawno nie czytalem. przebijasz trollice.

jako ciekawostka - znam priesta, ktory bedac holy specced ma obecnie 9 (po maintaincie pewnie 10) range, a po bgsach biega nago, jedynie z wandem i w czasie rozgrywki czesto niezbyt koncentruje sie na walce (np. lowi ryby, tudziesz altabuje na forum).
dalej cchesz (wulg.)ic glupoty, ze ranga = skill?

[Edycja - Ogar w 21-05-2006 o 19:20]

Trolli
Wiadomość [#124]: 21.05.2006 o 22:10

Konto skasowane

bo to jest chlopcze 10 ranga a nie 14 gdzi emusisz non stop siedziec i napierdzielac jestes zalosny i nie masz zielonego pojecia o pvp nie wiem moze masz range 4 cyz 5 i tak naprawde jestes 0 jestem PEWIEN ze bez problemu ciebie i twoje super extra pve przedmioty pojade z palcem w dupie pozdro internetowy noobku z kompleksami

Silverin
Wiadomość [#125]: 21.05.2006 o 22:21

Konto skasowane

Żal mi ciebie. Naprawdę, twoje posty prezentują coraz niższy poziom... zbliżasz się do niejakiego LastSlave'a, który w co drugim słowie miał "(wulg.)" i chciał na 20 poziomie pojechac właśnie Ogara, jeśli się nie mylę.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Trolli
Wiadomość [#126]: 21.05.2006 o 22:25

Konto skasowane

sorki ale nie mam 20 poziomu i znam swoje mozliwosci i mozliwosci warlocka bo on chyba akurat ta klasa gra

Ogar
Wiadomość [#127]: 21.05.2006 o 22:26

Konto skasowane

Trolli napisał:
bo to jest chlopcze 10 ranga a nie 14 gdzi emusisz non stop siedziec i napierdzielac jestes zalosny i nie masz zielonego pojecia o pvp nie wiem moze masz range 4 cyz 5 i tak naprawde jestes 0 jestem PEWIEN ze bez problemu ciebie i twoje super extra pve przedmioty pojade z palcem w dupie pozdro internetowy noobku z kompleksami

jestes chory;x
wyjdz, przez zielone drzwi najlepiej.

[Edycja - Ogar w 21-05-2006 o 22:51]

Peruk
Wiadomość [#128]: 21.05.2006 o 22:30

Konto skasowane

jestes zalosny i nie masz zielonego pojecia o pvp

W przeciwieństwie do ciebie, tak? biggthumpup.gif

jestem PEWIEN ze bez problemu ciebie i twoje super extra pve przedmioty pojade z palcem w dupie

No na forum z pewnością. Nie ma to jak składac deklaracje bez pokrycia i napierdziewać się jaki to nie jesteś IMBA prawda? Tylko dlaczego mastahu do dziś nie odpowiedziałeś mi na pytanie jak to mozliwe że gildia takich ownzorów jak kamikadze grając przeciwko grupie PvE carebearów kombinuje jak koń pod górę jak uciec z graveyarda na farmie, nie wspominając juz o zajmowaniu punktów. Umknął ci mój post? Masz wybiórczą uwagę, czy tez może jedyne co umiesz to pokrzykiwać na forum i nazywać noobami ludzi których w życiu w akcji nie widziałeś? Bo ja cie widzialem i jakoś twój skill nie odzwierciedla nawet w 10% twojego wizerunku jaki próbujesz ludziom sprzedać na forum.

bo to jest chlopcze 10 ranga a nie 14 gdzi emusisz non stop siedziec i napierdzielac

Jak się te BG wygrywa choc trochę, to nie trzeba. Jak się liczy na ochłapy za jeden mark of honor i 4HK za całe batki to sie z tobą zgadzam. To trwa diablotin.gif

pozdro internetowy noobku z kompleksami

I na koniec oczywiście wyjeżdżasz z tekstami o noobach i kompleksach. Zrozumiałe jak brakuje argumentów. Cóż Trolli, dyskutujesz z taką samą finezją jak grasz. Nic dziwnego że dostajecie baty.

[Edycja - Peruk w 21-05-2006 o 22:40]

Ogar
Wiadomość [#129]: 21.05.2006 o 22:47

Konto skasowane

dla trollicy skill = ilosc godzin wysiedzianych w zasmrodzonym pokoju, z wytrzeszczonymi oczami wlepionymi w cbt loga i punkty honoru / rep.
nabija te rangi, bo dzieki temu zawsze, gdy ktos mu da w kosc (nie mowie, ze jest zlym / dobrym graczem, bo go nie widzialem....w przeciwienstwie do niektorych tu piszacych. kazdy czasmai dostaje w dupe, ot co.), moze sie wykrecic, ze mial zly dzien / laga / okres / sth i niekotrzy w to uwierza, bo w koncu ranga musi cos znaczyc!@
a niekotrzy nie uwieza, tylko wysmieja.

przy takiej interpretacji "skilla": fakt, nie mam go za grosz.

i - chlopcze (jesli dobrze zgaduje twoj wiek, to mam wieksze prawo tak sie do ciebie zwracac) - jesli myslenie w grze idzie ci tak jak interpretacja slowa pisanego, to jestes prawdziwym gimpem, free hk dla green geared non 60lvl. gg.

[Edycja - Ogar w 21-05-2006 o 22:50]

Trolli
Wiadomość [#130]: 21.05.2006 o 22:56

Konto skasowane

Peruk napisał:
jestes zalosny i nie masz zielonego pojecia o pvp

W przeciwieństwie do ciebie, tak? biggthumpup.gif

jestem PEWIEN ze bez problemu ciebie i twoje super extra pve przedmioty pojade z palcem w dupie

No na forum z pewnością. Nie ma to jak składac deklaracje bez pokrycia i napierdziewać się jaki to nie jesteś IMBA prawda? Tylko dlaczego mastahu do dziś nie odpowiedziałeś mi na pytanie jak to mozliwe że gildia takich ownzorów jak kamikadze grając przeciwko grupie PvE carebearów kombinuje jak koń pod górę jak uciec z graveyarda na farmie, nie wspominając juz o zajmowaniu punktów. Umknął ci mój post? Masz wybiórczą uwagę, czy tez może jedyne co umiesz to pokrzykiwać na forum i nazywać noobami ludzi których w życiu w akcji nie widziałeś? Bo ja cie widzialem i jakoś twój skill nie odzwierciedla nawet w 10% twojego wizerunku jaki próbujesz ludziom sprzedać na forum.

bo to jest chlopcze 10 ranga a nie 14 gdzi emusisz non stop siedziec i napierdzielac

Jak się te BG wygrywa choc trochę, to nie trzeba. Jak się liczy na ochłapy za jeden mark of honor i 4HK za całe batki to sie z tobą zgadzam. To trwa diablotin.gif

pozdro internetowy noobku z kompleksami

I na koniec oczywiście wyjeżdżasz z tekstami o noobach i kompleksach. Zrozumiałe jak brakuje argumentów. Cóż Trolli, dyskutujesz z taką samą finezją jak grasz. Nic dziwnego że dostajecie baty.

[Edycja - Peruk w 21-05-2006 o 22:40]

coz dostajemy racja ale pokaz mi gildi e z rownymi osiagami gdzie tak naprawde gra 10 osob... dostajemy z wami jak macie ekipe zrobiona wczesniej itd itp u nas nie ma 10x druid 10x priest 10x warek itd.... tylko mamy np. 2 priestow i 1 druida wiec wiesz i to i tak nei zawsze graja wiec odpowiedz masz na to czemu z waszymi "fixed" wtapioamy natropmiast 1:1 2":2 3:3 wygrywamy bez problemu jak np.bronimy gm lub inna baze wiec przestan mi tutaj pierdzielic farmazony.

Trolli
Wiadomość [#131]: 21.05.2006 o 22:59

Konto skasowane

Ogar napisał:
dla trollicy skill = ilosc godzin wysiedzianych w zasmrodzonym pokoju, z wytrzeszczonymi oczami wlepionymi w cbt loga i punkty honoru / rep.
nabija te rangi, bo dzieki temu zawsze, gdy ktos mu da w kosc (nie mowie, ze jest zlym / dobrym graczem, bo go nie widzialem....w przeciwienstwie do niektorych tu piszacych. kazdy czasmai dostaje w dupe, ot co.), moze sie wykrecic, ze mial zly dzien / laga / okres / sth i niekotrzy w to uwierza, bo w koncu ranga musi cos znaczyc!@
a niekotrzy nie uwieza, tylko wysmieja.

przy takiej interpretacji "skilla": fakt, nie mam go za grosz.

i - chlopcze (jesli dobrze zgaduje twoj wiek, to mam wieksze prawo tak sie do ciebie zwracac) - jesli myslenie w grze idzie ci tak jak interpretacja slowa pisanego, to jestes prawdziwym gimpem, free hk dla green geared non 60lvl. gg.

[Edycja - Ogar w 21-05-2006 o 22:50]

zacznij pisac po polsku frajerze i nie uwazaj sie za boga skoro masz max 5 lat wiecej

Ogar
Wiadomość [#132]: 21.05.2006 o 23:07

Konto skasowane

Trolli napisał:
zacznij pisac po polsku frajerze i nie uwazaj sie za boga skoro masz max 5 lat wiecej

to, ze ty masz problemy z rozumieniem co bardziej zlozonych konstrukcji zdaniowych, to juz nie moj problem. wiele jednak to mowi o twoim poziomie inteligencji i wyksztalceniu, jakie odebrales (podstawowka, hmm?).

i imo mam _minimum_ 5 lat wiecej (tak wiec jak sam widzisz dzieli nas przepasc, wiec proponuje abys wycofal sie z tej dyskusji rakiem, przez zielone drzwi, i zamilkl na wieki. bye) ;]

[Edycja - Ogar w 21-05-2006 o 23:09]

Peruk
Wiadomość [#133]: 21.05.2006 o 23:15

Konto skasowane

coz dostajemy racja ale pokaz mi gildi e z rownymi osiagami gdzie tak naprawde gra 10 osob... dostajemy z wami jak macie ekipe zrobiona wczesniej itd itp u nas nie ma 10x druid 10x priest 10x warek itd.... tylko mamy np. 2 priestow i 1 druida wiec wiesz i to i tak nei zawsze graja wiec odpowiedz masz na to czemu z waszymi "fixed"

No taaaak, teraz to "no wiesz dostajemy ale to w sumie nie nasza wina bo mamy złe warunki i bili nas w dzieciństwie". Ale do darcia się na temat jak to byś ownowal n00bow w PvE gearze to jesteś pierwszy. Kto cię nie widział ten uwierzy. Prawda jest taka że dostajecie omłot. Nie mam pretensji do nikogo o to że przegrywa bo życie takie jest że żeby ktoś wygral, ktoś musi przegrać, ale ciężka cholera mnie bierze jak taki gość jak ty trolli obrywa przez cały dzień na BG a potem wchodzi na forum i gada głupoty o skillu. Rada na przyszłość. Osiągnij coś najpierw ( NIE,nie nie mam na mysli siedzienia 28h na dobę na batkach) a potem się wypowiadaj.

natropmiast 1:1 2":2 3:3 wygrywamy bez problemu jak np.bronimy gm lub inna baze wiec przestan mi tutaj pierdzielic farmazony.

Ochłon robaczku bo jak sie denerwujesz to najwyraźniej nie trafiasz w kalwisze i taki stary pryk jak ja głowi się potem co autor mial na myśli.Co do meritum, to znowu bujasz w obłokach, bo JEDEN mag z zapleczem w postaci paladyna z gotowym BOPem wygniatał was dzielni obrońcy aż miło było popatrzeć.

[Edycja - Peruk w 21-05-2006 o 23:16]

Trolli
Wiadomość [#134]: 21.05.2006 o 23:20

Konto skasowane

skoro jestes taki kozak to mowie chcesz pokazac jaki jestes boski i jak nas klepiesz umowimy sie na arenke ja tera bede miaal duuuuzo wolnego czasu wiec z checia bedzie mozna sie sprawdzic...

Ogar
Wiadomość [#135]: 21.05.2006 o 23:22

Konto skasowane

niech ktorys odpali frapsa - forumowe majority oceni skilla i poziom walki ;]

Peruk
Wiadomość [#136]: 21.05.2006 o 23:33

Konto skasowane

skoro jestes taki kozak to mowie chcesz pokazac jaki jestes boski i jak nas klepiesz umowimy sie na arenke ja tera bede miaal duuuuzo wolnego czasu wiec z checia bedzie mozna sie sprawdzic...

Ty chyba naprawdę nie trybisz biggrin.gif

1. Nie muszę się z toba sprawdzać, bo juz to zrobiłem (inaczej bym się nie wypowiadał).
2. Różnica między mną a tobą jest taka że ja piszę WYRAŹNIE że gram głównie PvE i jestem carebearem. To ty masz się za miszcza PvP z czarnym pasem w origami.
3. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam za duzo wolnego czasu a jeśli go mam, wolę spędzić go w AQ niz ganiać za jakims trollim po arenach.

I tyle
Jasniej nie potrafię
A jak szukasz okazji do podbudowania sobie ego. To zrób dobry premade i szukaj nas na batkach biggrin.gif

[Edycja - Peruk w 21-05-2006 o 23:41]

Trolli
Wiadomość [#137]: 21.05.2006 o 23:39

Konto skasowane

napewno taki bedzie jednak jak mowie nasza gildia jest narazie mala caly czas dochodza nowi i mamy nadzieje ze bedzie 15 osob na ab z naszej gildi i wtedy z checia sie zmierzymy. narazie koncze ta glupia i nic niae dajaca wymiane zdan. pozdro

Crom
Wiadomość [#138]: 22.05.2006 o 00:18

Konto skasowane

Kurr...a

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
REKLAMA
Strona 7 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :