Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 12:12
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Postacie PvP

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
cypis
Wiadomość [#101]: 20.05.2006 o 16:14

Konto skasowane

Urzekla mnie Twoja historia. sad.gif
Co do pve, to obawiam sie ze gowno wiesz na temat obecnego pve contentu w wowie; w AQ praktycznie w kazdej walce za pojedyncza pomylke gracza raid placi wieksza (lub mniejsza na niektorych walkach, np. bug trio) cene. W przypadku empow czy C'thuna kazda pomylka konczy sie wipem. Zreszta, korzystajac z Twojej logiki to pvp tez jest banalne, bo w 100% polega na schematach typu tapnij flage x i czekaj y sekund.

[Edycja - cypis w 20-05-2006 o 16:16]

Trolli
Wiadomość [#102]: 20.05.2006 o 16:28

Konto skasowane

dokladnie ale moby zachowuja sie tak samo a prawdziwy gracz zawsze inaczej pozdro

cypis
Wiadomość [#103]: 20.05.2006 o 16:30

Konto skasowane

Tak, moby zachowuja sie tak samo za kazdym razem. Przykladowo: mob uderza Cie w glowe i tracisz hp; przychodzisz za tydzien i znowu mob uderza Cie w glowe co konczy sie strata hp. Schematy wszedzie panocku.

Barre
Wiadomość [#104]: 20.05.2006 o 16:34

Konto skasowane

Cypis, Emps/Cthun to moze jeden stopien nad wszystkimi innymi Huuranami i nefarianami, ale nie rob z tego jakiegos wielkiego osiagnecia tongue.gif farmuje ich tysiace ludzi co tydzien.
Walka jak wszystkie inne, tutaj akurat nauczyc sie schematu i powtarzac 15min.

nadal wydaje mi sie Rank14 > farmowanie Cthuna. Wielu ludzi konczy na rank13 bo po prostu nie moga wytrzymac psychicznie 15h grania dziennie.

[Edycja - Barre w 20-05-2006 o 16:38]

Ogar
Wiadomość [#105]: 20.05.2006 o 16:40

Konto skasowane

MC farmuje 30% wszystkich grajacych w WoWa
BWL farmuje 15% wszystkich grajacych w WoWa
AQ - brak danych, ale latwo domyslec sie ile.
...14 range moze wyfarmic kazdy....

*dane podane przez blizza. nie mam linka do blue posta, wiec mozecie to obsmiac, dont care.

Trolli
Wiadomość [#106]: 20.05.2006 o 16:42

Konto skasowane

to cie obsmiewam

cypis
Wiadomość [#107]: 20.05.2006 o 16:43

Konto skasowane

@Barre
Korzystajac z takiej argumentacji, to wszystko w wowie jest schematem. Chodzi mi tylko o stopien trudnosci; zle ustawienie na C'thunie podczas eye beamu to pewny wipe, tak samo jak nieszczesliwy spawn tentacles and so on. Aktualnie tendencja jest taka, ze pve w wowie ma bardzo mala granice bledu - jedna osoba cos spieprzy i mozna zaczynac od poczatku - wymagana jest doskonala znajomosc wlasnej klasy, taktyki i szybkie reagowanie na zmieniajaca sie sytuacje (to akurat widac b. dobrze podczas walki z C'thunem). Pvp natomiast opiera sie na prostym zergowaniu i nie wymaga az tyle 'skilla' co wspomniane wczesniej pve.
edit: loltypo

[Edycja - cypis w 20-05-2006 o 16:46]

Barre
Wiadomość [#108]: 20.05.2006 o 16:54

Konto skasowane

no dobra niech ci bedzie, nie mowmy jednak ze Rank14 to pestka i kazdy moze sobie na to pozwolic, bo prawda jest inna. Na rank14 musisz grac najwiecej ze wszystkich na serwerze. ktos kto pracuje studiuje 8h dziennie nie ma szans na nawet range 13.

Ogar
Wiadomość [#109]: 20.05.2006 o 17:13

Konto skasowane

Barre napisał:
Na rank14 musisz grac najwiecej ze wszystkich na serwerze.

czyli byc (wulg.)m no-lajfem.
a to osiagniecie na poziomie zabicia hoogerra.

1st kill nawet glupiego ragnarossa to wiekszy wysilek, bo nie da sie tego osiagnac poprostu siedzac 20h na dobe w MC.

to cie obsmiewam

a ja ciebie, trololo.
idz bic range, bo ci uciekna itemzory!

Peruk
Wiadomość [#110]: 20.05.2006 o 17:17

Konto skasowane

Na rank14 musisz grac najwiecej ze wszystkich na serwerze

No właśnie. Granie dużo nie równa się granie dobrze i to prawdopodobnie próbuje powiedzieć Cypis, tylko że jakos nie chcecie tego przyjąć do wiadomości. Do BWLa możesz śmigać codziennnie, i codziennie wipować na Razorgorze nie posuwając się do przodu nawet o krok. W endgame instach naprawdę trzeba wykazać się dobrą organizacją, taktyką a przede wszystkim ludzie którzy grają muszą znać możliwości profesji ktorymi graja i wykorzystywac je adekwatnie do sytuacji. To właśnie jest skill. Nie trafiają do mnie argumenty ludzi typuTrolli, ponieważ z jego wypowiedzi ewidentnie widac że nie wyszedł w swoich doświadczeniach poza UBRSa a wypowiada się w mysl zasady "ja sie nie znam to sie chętnie wypowiem". Jak kolega trolli pokaże mi screena z zabitym przez Kamikaze nefarianem, pogadamy o porównywaniu doświadczeń. Bo na razie nie mamy wspólnego mianownika. Ja farmowałem rangę, Trolli nie farmował endgamów i tyle.

Granie PvP na batkach równiez wymaga skilla. Ale skill to nie farmienie rangi przez 8 godzin dziennie. To umiejętnośc skutecznego wygrywania tych batków i z rangą nie ma to nic wspólnego.

Acha i uprzedzam argumenty pt. "spotkajmy się gdzieś to wam pokażemy". Spotkalismy się wczoraj na AB kilka razy conajmniej (Premade Equinox) i jakos mieliście spoooore problemy z wyjściem z farmy, o zajęciu drugiego punktu nawet nie wspominam. Kiepski to wynik biorąc pod uwagę że EQ jest gildia typowych carebearów z buildami PvE a Wy jesteście jakby niepatrząc gildią PvP z ambicjami na ownage. Jak tu wypadają uwagi Trolliego o skillu?

Pozdrawiam
Czekając niecierpliwie na opinie że przecież i tak sie nie znamsmiley.gif

[Edycja - Peruk w 20-05-2006 o 17:19]

Barre
Wiadomość [#111]: 20.05.2006 o 17:17

Konto skasowane

Ogar napisał:

1st kill nawet glupiego ragnarossa to wiekszy wysilek, bo nie da sie tego osiagnac poprostu siedzac 20h na dobe w MC.

powiedz mi co robiles kiedy twoja gildia uczyla sie ragnarosa. siedziales godzinami w MC, tak? Jaki skill pokazywales spamujac Shadowbolty? Jaki skill pokazuje ten ktory farmuje Bgs? ten sam, zaden.

to WoW, nie CS.

No właśnie. Granie dużo nie równa się granie dobrze i to prawdopodobnie próbuje powiedzieć Cypis, tylko że jakos nie chcecie tego przyjąć do wiadomości

Boshe.. prosze, ludzie. Chodzilo o to, ze nie kazdy moze sobie pozwolic na 15h dziennie w BGs (r14). I dlatego jest to ranga przeznaczona dla niewielu. Nie chodzi mi o zadnego tak zwanego "skilla". Przetrwac te 4-5 miesiecy /= skill. Nie znaczy ze jest to latwe, bo daje glowe ze zaden z nas by tego sie nie podjal.

[Edycja - Barre w 20-05-2006 o 17:17]

[Edycja - Barre w 20-05-2006 o 17:21]

[Edycja - Barre w 20-05-2006 o 17:23]

Ogar
Wiadomość [#112]: 20.05.2006 o 17:27

Konto skasowane

Barre napisał:
powiedz mi co robiles kiedy twoja gildia uczyla sie ragnarosa. siedziales godzinami w MC, tak? Jaki skill pokazywales spamujac Shadowbolty?

odpowiednie wyposazenie - zbieranie itemow z fr, nabijanie repa dla craftow z fr, poty itp. skilla w tym nie ma akurat, ale wymaga to jaiegos wysilku, zaangazowania i pomyslunku, w przeciwienstwie do 20h na wsg.

banishowanie synow. ilu zbanishowac, kiedy, czy tylko raz, czy moze dwa razy. teraz to mozemy olac, bo ludzie maja w cholere fr i duzy dps, ale kiedys byl to problem, bo nie bylo stalej wartosci, a wszystko zalezalo od obecnego setupu raidu. nie ma nawet co porownywac z farma honoru na AB.

nuking i trzymanie dotow, zarzadzanie mana/hp pollem. bardziej wymagajace niz zerg na BG.

[Edycja - Ogar w 20-05-2006 o 17:29]

Barre
Wiadomość [#113]: 20.05.2006 o 17:29

Konto skasowane

Ogar napisał:
Barre napisał:
powiedz mi co robiles kiedy twoja gildia uczyla sie ragnarosa. siedziales godzinami w MC, tak? Jaki skill pokazywales spamujac Shadowbolty?

odpowiednie wyposazenie - zbieranie itemow z fr, nabijanie repa dla craftow z fr, poty itp. skilla w tym nie ma akurat, ale wymaga to jaiegos wysilku, zaangazowania i pomyslunku, w przeciwienstwie do 20h na wsg.

banishowanie synow. ilu zbanishowac, kiedy, czy tylko raz, czy moze dwa razy. teraz to mozemy olac, bo ludzie maja w cholere fr i duzy dps, ale kiedys byl to problem, bo nie bylo stalej wartosci, a wszystko zalezalo od obecnego stupu raidu. nie ma nawet co porownywac z farma honoru na AB.

nuking i trzymanie dotow, zarzadzanie mana/hp pollem. bardziej wymagajace niz zerg na BG.

Ok Ogar. Dochodze do wniosku ze wiesz bardzo malo o PvP.
Sorry, ale taka prawda.

Moj ostatni post w tej dyskusji.

Ogar
Wiadomość [#114]: 20.05.2006 o 17:31

Konto skasowane

Barre napisał:
Ok Ogar. Dochodze do wniosku ze wiesz bardzo malo o PvP.
Sorry, ale taka prawda.

o pvp wiem wystarczajaco duzo, zeby ownic 2 rogali i shamna tak, jak wczoraj w felwood. wiecej mi nie potrzeba.

btw, jakbym chcial byc niemily, to bym powiedzial, ze wiesz bardzo malo o samej grze, skoro oceniasz wiedze nt. pvp, po wypowiedziach nt. pve.
ale poniewaz byl to twoj ostatni post w tym temacie, to sie powstrzymam.

[Edycja - Ogar w 20-05-2006 o 17:34]

Trolli
Wiadomość [#115]: 20.05.2006 o 18:11

Konto skasowane

i ja zakoncze udzielanie sie w tym temacie podsumowujac ze ludzie z pvp nie przekonaja sie do pve a ludzie z pve nigdy nei zrozumujea graczy pvp a co do jakosci przedmiotow dzieki blizz znowu pvp gora;) wracaja stare dobre czasy gdzie bylo tylko mc;)
pozdro

doompoland
Wiadomość [#116]: 20.05.2006 o 18:42

Konto skasowane

Ja napisze tylko tyle, że gram na serwerze PvE i lubie tak samo gre na Battlegroundach jak i poza nimi ( moi znajomi również ), a co za tym idzie nie zgadzam sie z wnioskami Trollicy.

Peruk
Wiadomość [#117]: 21.05.2006 o 02:28

Konto skasowane

podsumowujac ze ludzie z pvp nie przekonaja sie do pve

Powtórzę to Bladegoreowi (ex Gm na the Maelstorm, obecnie prawie 100% PvE carebear). Usmieje się :P

[Edycja - Peruk w 21-05-2006 o 02:30]

Silverin
Wiadomość [#118]: 21.05.2006 o 12:02

Konto skasowane

Trolli napisał:
a co do jakosci przedmiotow dzieki blizz znowu pvp gora;)
pozdro

bur.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
cypis
Wiadomość [#119]: 21.05.2006 o 12:32

Konto skasowane

Barre napisał:
no dobra niech ci bedzie, nie mowmy jednak ze Rank14 to pestka i kazdy moze sobie na to pozwolic, bo prawda jest inna. Na rank14 musisz grac najwiecej ze wszystkich na serwerze. ktos kto pracuje studiuje 8h dziennie nie ma szans na nawet range 13.

nigdy nie mowilem, ze r14 to pestka. Jest ciezko to zdobyc, ale mimo wszystko pve jest 'trudniejsze' niz bicie rangi.
Poza tym r14 wystarczy dingnac tylko raz i zgodnie z obecna polityka blizzarda co jakis czas bedziesz dostawal za darmo upgrade. W pve nie ma juz tak latwo i co 3-4 miesiace trzeba wracac do zmudnego uczenia sie taktyk, farmowania potow etc.

fokuspokus
Wiadomość [#120]: 21.05.2006 o 14:49

Konto skasowane

Ręce opadają, cały czas te same argumenty biggrin.gif dobra dziewczyny nie drapcie się już, wiadomo że PvE jest ciekawsze lol.gif

REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :