Dziś jest: Piątek, 25 lipca 2014, godzina 00:58
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Jak zarabiać dużą kase ?

Odpowiedź

Temat: Jak zarabiać dużą kase ?

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Remx
Wiadomość [#101]: 13.09.2006 o 10:59

Hi

Ja podobnie jak kolega powyzej ale jeszcze mam nie tak duze parametry dopiero moja postac ma 10lvl
Po pierwsze powiem ze jestem Hunter-Elf a wybralem skinning i szycie ze skor .. zapytam odrazu czy dobze zrobilem ??
czy da sie na tym duzo zarobic ?? i jest mocno potrzebne ??
gram chyba na stosunkowo mlodym servie Ravenholdt...

oczywiscie wiem ze skining bedzie przydatny do zarabiania na poczatku bo bede przeciesz teraz non stop zabijal stworki i skora ta bedzie jakas smiley.gif a skill rosl i rosl...
ale niewiem co do szycia czy mi sie to przyda tak bardzo ? wiem ze jest kilka fajnych blue receptorek ktre mozna zdobyc tanio i to bardzo a zarazem nawed niezle zarobic ale to tylko moje wspomnienia zprzed roku :P

thx

PM Email
ponuraq
Wiadomość [#102]: 13.09.2006 o 11:23

Remx napisał:
Hi

Ja podobnie jak kolega powyzej ale jeszcze mam nie tak duze parametry dopiero moja postac ma 10lvl
Po pierwsze powiem ze jestem Hunter-Elf a wybralem skinning i szycie ze skor .. zapytam odrazu czy dobze zrobilem ??
czy da sie na tym duzo zarobic ?? i jest mocno potrzebne ??
gram chyba na stosunkowo mlodym servie Ravenholdt...

oczywiscie wiem ze skining bedzie przydatny do zarabiania na poczatku bo bede przeciesz teraz non stop zabijal stworki i skora ta bedzie jakas smiley.gif a skill rosl i rosl...
ale niewiem co do szycia czy mi sie to przyda tak bardzo ? wiem ze jest kilka fajnych blue receptorek ktre mozna zdobyc tanio i to bardzo a zarazem nawed niezle zarobic ale to tylko moje wspomnienia zprzed roku :P

thx

Moim skromnym zdaniem (ze sporym naciskim na MOIM) skin/leather to najgorsze i najmniej oplacalne profesje.. Mam druidka na 43lv skining wysoko roziwniety (zacyznalem od chyba 10lvlu...) i co tu duzo gadac nie zarobilem na tym anwet 10 goldow... przez te 43lvle... kiedy zas altem rpiestem mam ench/tailoring i 26 lvl z 59goldami w plecaku... Mozliwe ze na moim servie jest zbyt tanio ze skorami i rpzez to nie zarabiam.. ale nawet jesli chodzi o sprzedaz tego to mzona kupic lepsze itemy na ah za niewiele wyzsza cene... niz te ktore sam zrobisz... a czasem sam koszt zrobienia jakiegos "ciucha" jest wyzszy niz cena za ktora go sprzedasz..

PM Email
TheOliz
Wiadomość [#103]: 15.09.2006 o 13:17

Ja tak nie uwazam a by mogl ktos odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie dzieki

PM Email
faraon19992
Wiadomość [#104]: 17.09.2006 o 21:54

Konto skasowane

ja za to poszedlem w herbalizm i alchemy!a postac mam dopiero na 10 lvl!ale na tym dobrze sie zarabia!ja tam sprzedaje mikstury które wczesniej zrobilem np :leczenia,obrony czy sily!i one bardzo dobrze ida w wowie na aukcjach czy nawet w party gdy sprzedaje je innym innym graczom!zarabiam na najprostrzych miksturach okolo 40-50 srebra!!!a na tym poziomie to bardzo duzo wiec polecam alchemy,hebralizm a potem warto jeszcze inwestować w rybolustwo

TheOliz
Wiadomość [#105]: 19.09.2006 o 08:30

Sluchajcie panowie mam juz 25 lvl i jest to moja pierwsza postac i do 40 lvl jeszcze troszke ale juz blisko i narazie mam tylko 10g mam leatherworking i skinning. Prosze powiedzcie co najlepiej robic zeby zarobic wlasnie moja postacia dzieki za wyrozumialosc

PM Email
erybnik
Wiadomość [#106]: 19.09.2006 o 10:58

herbalism i enchantig wedlug mnie mozna duzo zarobic biggrin.gif wystarczy chodzic na roslinki miedzy instancjami

PM Email
ponuraq
Wiadomość [#107]: 19.09.2006 o 11:07

TheOliz napisał:
Sluchajcie panowie mam juz 25 lvl i jest to moja pierwsza postac i do 40 lvl jeszcze troszke ale juz blisko i narazie mam tylko 10g mam leatherworking i skinning. Prosze powiedzcie co najlepiej robic zeby zarobic wlasnie moja postacia dzieki za wyrozumialosc

Najlepeiej czytac wszystkie postyw topicu...

Wiedzialbys ze .:

1. skin/leather to najmniej oplacalne i "goldodajne" profesje
2. dobre polaczenie profesji to ench/tailoring - tauloringiem malym kosztem tworzysz green itemy disenchantujesz je i sprzedajesz skladniki na ah... mam 31 lvl i 69gld w backpacku... to wystarczy chyba za komentarz
3. gornictwo i inzynieria tez sa dobre
4. herbalism/alchemy aczkolwiek to od wyzszych lvli jest oplacalne...

PM Email
TheOliz
Wiadomość [#108]: 19.09.2006 o 12:42

Wiesz teraz to ja juz wiem ale co zrobic mam sie tego pozbyc i zaczac od nowaconfused.gif Jesli nie zaczac od nowa to co mam np. zrobic zeby uzbierac 80g na mounta

[Edycja - TheOliz w 19-09-2006 o 12:45]

PM Email
Wymiatacz
Wiadomość [#109]: 19.09.2006 o 18:18

I can tell you why

TheOliz napisał:
Wiesz teraz to ja juz wiem ale co zrobic mam sie tego pozbyc i zaczac od nowaconfused.gif Jesli nie zaczac od nowa to co mam np. zrobic zeby uzbierac 80g na mounta

[Edycja - TheOliz w 19-09-2006 o 12:45]

założyć mini i spróbować o północy zaczepiać orków/ taurenów czy UD :P

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
PM Email
TheOliz
Wiadomość [#110]: 19.09.2006 o 20:07

Widze ze z normalnego tematu juz robi sie offtopic. Ludzie nie mozecie normalnie odpowiedziec

PM Email
ponuraq
Wiadomość [#111]: 19.09.2006 o 23:18

TheOliz napisał:
Widze ze z normalnego tematu juz robi sie offtopic. Ludzie nie mozecie normalnie odpowiedziec

dostales prosta odpowiedz...
I normalna..

Ja mam 32 lvl tailoring na 126 i enchant na 76... rozumiesz ? nma tym lvlu powinienem miec cos kolo 200tailoringu + 170-200enchantingu...
Ale nie widze potrzeby jak narazie roziwjania tego (enchanting jest dosyc drogi) i na tym lvlu mi wystarcza aby zrobic sobie green itema i disenchantingiem go potraktowac azeby wypadl z niego.:

- wypada gdzies kolo 90skilla w enchantingu... 20 sztuk na ah = 2-3gold**
-bardzo czesto wypada... cena na ah od 1.40 do 2goldow za 20 sztuk**
(small glimmering shard)- ciezko trafic (na takim niskim skilu) ale za 2-3 sztuki mozesz zarobic nawet 1.5golda**
-czesto wypda 20 sztuk na ah =2gold**
-jak powyzej-cena na ah za 20 sztuk (aczkolwiek chyba "pakowane"po 10)-2-3nawet do 4 goldow**
-jak powyzej**
-2-4goldow (na moim serwie rzadko spotykane o.O i dosc drogie ;) )

Oczywiscie wraz z umiejetnosciami i lepsyzmi itemkami wypadaja lepsze i drozsze reagenty.
Sprawdzaj cene na ah daj o 10s nizsza niz konkurencja i amsz chetnych i kasa pewna i syzbka...

** - Cena uzalezniona od danego serwera i cen panujacyh na AH. (przedzialy cenowe podane z mojego serwera)

i co najwazniejsze disenchantuj kazdy zielonby item jaki znajdziesz a ktory ci sie nie przyda (ja np jak mam lepszy item na sobie a dostaje jakis z questa to dienchantuje go)
Wystawiajac zielone itemki i golnie wszystkie itemy na ah placisz duzo za wystawienie aukcji... a w przypadku reagentow z disenchantingu prowizja za wystawienie na 4-8-24h jest ZEROWA wiec masz czysty zysk..

I nie zadawaj wiecej glupich pytan bo sa juz nudne :P

[Edycja - ponuraq w 19-09-2006 o 23:24]

PM Email
dragowroclaw
Wiadomość [#112]: 20.09.2006 o 08:52

Konto skasowane

dobra ja ci pomoge mam rogue z lw/skin i na 40 lvl mialem juz 100g musisz sobie przyczaic co i jak ja duzo siana zarobilem na lvl 35 albo i wiecej bo zaczynasz juz dobre skiny zbierac na shadow panterach kolo bb c dropuja skory co u mnie po 1 g za sztuke chodzily wiec musisz zobaczyc po ile chodza u ciebie a jak narazie rob se itemki i wystawiaj je pamietaj ze za robienie ich wzrasta ci skill i mozesz robic jeszcze lepsze smiley.gif ja o kase sie nie martwie pozniej robisz itemki co duzo kasy daja no to tak jak ci mowie okolo 36-38 lvl chodz sobie kolo bb boty bay czy jakos tak ;] i tam sa pantery ktora sa niewidzialne dopuki do nich nie podejdziesz ;] maja oolo 15-20 % na dropa zabijaj tez tygrysy tam jak cos zawsze wiecej skina a pozniej mozesz zrobic itemy czy co tam kolwiek chcesz ;] pnurak tak apropo to twoja 1 postac ?? bo wydaje mi sie ze podobnego topica wczesniej wdzialem biggrin.gif

Ogar
Wiadomość [#113]: 20.09.2006 o 09:14

skining / LW nie jest az tak nieoplacalny.

na mlodych serverach masz mase klienteli, w postaci huntow / rogali / druidow (tych bardziej rozgarnietych, ktorzsy wiedza, ze inwestycja w sprzet sie zwraca).

na starszych serverach ludzie beda kupowac sprzet dla swoich twinkow.

na srednich serverach, coz, mozna powiedziec, ze klepiesz biede....ale zaradna osoba zawsze sobie poradzi ;]

pamietaj tez, ze kasa to nie wszystko. itemy, ktore wytworzysz dla twojej postaci "nie chodza piechota", jak to sie mowi i tez nalezy je zaliczac do potencjalnych zyskow.

ps. theOliz, nie wymagaj od nas abysmy mysleli za ciebie. w tej chwili wiesz o trade skillach znacznie wiecej niz ja, gdy zaczynalem swojego locka i jesli nie potrafisz teho wykorzystac i sobie poradzic, to nie masz co mazyc o jakims wiekszym zarobku.

PM Email
Simonus
Wiadomość [#114]: 20.09.2006 o 10:02

Ja miałem mining/ench, wcześniej mining/skinning. Ench tylko na DE, a mining mialem na 300 ... ale zmieniłem juz. Tailoring/ench bo mam 530g a wiec nie musze sie o nic martwic. Trzeba miec mozg ... zarabianie w wowie jest bardzo latwe. Duzo takiego dziadostwa, random dropow ludzie biora na DE, 50s za jeden taki item. Poza tym kase można zarabiać w Tyr Hands(jak jesteś 60 lvl) bo zabijesz 5 mobów i może epix dropnac Oo

My last.fm
Armory
PM Email
ponuraq
Wiadomość [#115]: 20.09.2006 o 10:19

Ogar napisał:
skining / LW nie jest az tak nieoplacalny.

Nie wiem czemu ale na moim serwie to najmniej oplacalna profesja... mam 51-52lvl druidem skin/LW i marne 30golda w backpacku...
a taki shadowskin (pisownia?) za 20 sztuk kosztuje w granicach 80s-1.20gld wiec nawet nie oplaca sie tam leciec zabijac tuzinami panterki i zarabiac na tym..
Z jednej strony powinienem zmienic profesje ale z drugiej... cholernie mi szkoda tracic tego skilla kiedy wlozylem troche goldow w niegosmiley.gif

Najlepszym sposobem na zarobeinie kasy w wowie jest sprawdzenie na ah co jest "na topie".. u mnie sa to reagenty do enchantingu i najczesciej hilvle kupuja u mnie i ost nawet dostalem maila czy moglbym przeslac komus kilka reagentow za pare sztuk zlota biggrin.gif.

(najlepsze co mnie spotkalo to dark rune w ilosci 5 sztuk.[otrzymane od kogos z guildi]ystawilem na ah na 24h za cene 5 goldow dzisiaj patrze na bidy i cena wzrosla juz do 17biggrin.gif)

PM Email
Ogar
Wiadomość [#116]: 20.09.2006 o 10:25

black dragonscales zawsze beda schodzic, bo sa potrzebne w kilku 60 lvl questach i jako regeant do FR gearu (wyjatek to naprawde stare realmy, gdzie malo kto chodzi do MC).

PM Email
TheOliz
Wiadomość [#117]: 20.09.2006 o 11:00

Dzieki dragowroclaw za pomoc napewno skorzystam z twoich rad, a jeszcze mozesz mi cos powiedziec bo wiem ze pozniej trzeba wybrac jaks profesje dragon tribal i jeszce cos to co lepiej wziasc

PM Email
Ogar
Wiadomość [#118]: 20.09.2006 o 15:50

TheOliz napisał:
bo wiem ze pozniej trzeba wybrac jaks profesje dragon tribal i jeszce cos to co lepiej wziasc

a to juz zalezy od tego, jaka klasa grasz.

PM Email
Muradin
Wiadomość [#119]: 20.09.2006 o 17:06

P-P-Ponyface!

Tylko, żeby farmić b dragonscale, trzeba mieć samemu dobry sprzęt i / lub być jedynym skinningerem w ubrs.

B Dragonscale najlepiej się sprzedaje ze skinningera (oprócz Hide of the Beast).

LW to inna sprawa, Druidzi i Rogale lubią Elemental LW, dlatego, że robią bardzo dobre fr'y. Tribal nie kojarze, ale to chyba właśnie w nim się robie Hide of the Wild (czy coś, pelerynka dla healerów) co też bardzo dobrze schodzi (Shamany, Priesty, Druidzi, Paladyni). Dragonscaling to taki elemental dla Hunterów i Shamanów (xD), dość dobry fr set to jedna z najlepiej sprzedających się rzeczy na w miare normalnych servach gdzie ludzie chodzą do MC.

[Edycja - Muradin w 20-09-2006 o 17:07]

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
PM Email
dragowroclaw
Wiadomość [#120]: 20.09.2006 o 23:59

Konto skasowane

to zalezy od ciebie grasz hunterem co nie ?? to bedzie chyba dragonscale albo cos takiego ale to jeszcze daleka droga przed toba ;] to dop kolo 50 lvl bedziesz te qesty robic smiley.gif jak cos to poszukaj na forum LW i tam bedzie wszystko albo wejdz na www.thottbot.com i tam masz wszytskie qesty itp ;]

REKLAMA
Strona 6 z 16.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :