Dziś jest: Środa, 26 lutego 2020, godzina 21:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: i co teraz ???

mikusPL
Wiadomość [#1]: 30.08.2005 o 12:12

Konto skasowane

Jest taki problem, dzisiaj grałem z moim kumplem w d2 no i chcieliśmy iść na krowy, no to znalazłem grę ale w niej byly 2 wolne miejsca,więc wszedłem ale mój kumpel sie nie wyrobil i ktos był szybszy i wlazł na jego miejsce. Ale muj kumpel sie łączył kiedy ten szybszy już w grze był wiec u mojego kumpla te dzwi pokazujące stan zaladowania sie nie otwozyły. Niestety muj kumpel dopiero zaczynał grac i nie wiedzał ze po chwili sie ma pojawic napis " nie udało ci sie dołoczyc do gry " i myslał, że sie zacieło ( bo dzwi sie nie otwierały) i wyłoczył d2 przy uzyciu ALT + F4 ale kiedy uruchomił ponownie d2 okazało sioe ze jego cd-key jes uzywany przez jego !!! Jego konto sie nie wyloczyło!! Jego postac cigle stoi na czacie Diablo II Europe-POL-6 jako kafar_pal a muj kumopel nie moze grac bo mu pisze ze jego cd-key jest uzywany przez jego!!! i co teraz zrobic confused.gifconfused.gifconfused.gif? ( przepraszam za błędy ortograficze i interpukcyjne :P )

ps. mozecie se zobaczyc jego postac dalej stoi na Diablo II Europe-POL-6

[Edycja - mikusPL w 30-08-2005 o 12:13]

Smilodon
Wiadomość [#2]: 30.08.2005 o 12:21

Konto skasowane

Niech wyłączy kompa, poczeka kilka minut i po sprawie. Ja też tak parę razy miałem.

mikusPL
Wiadomość [#3]: 30.08.2005 o 12:35

Konto skasowane

ok wielkie dzęinki!!!!! juz po sprawie ( jescz przy okazji ja weszłem na jego konto zeby sprawdzic czy to pomoze oto maly screen http://img377.imagesha(...)60bw.jpg ) biggthumpup.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :