Dziś jest: Środa, 26 lutego 2020, godzina 22:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc rozlaczanie z bn i dziwny komunikat hlp !!

Odpowiedź

Temat: rozlaczanie z bn i dziwny komunikat hlp !!

panoramixxx
Wiadomość [#1]: 29.08.2005 o 15:06

Konto skasowane

kurde co to ma byc gram sobie niema laga jest spox nagle mnie wyrzuca z gry a potem jak sie prubuje zalgowac to wyskakuje mi takie cos "niemzesz sie zalogowac napewnien czas ograniczono Ci dostep do tej krainy........ " co to ma byc !! moze ktos wie o co chodzi czy bn jush jest tak przeciarzony czy co ?!!? cos mi sie w ydaje ze te servery ostania chodza jak chca czyli prawie wcale lagi wyrzucanie z gry itp !!! takze czekam na odpowiedz biggrin.gif moze ktos wie cos na ten temat biggrin.gif POzdRO

ps : zapomialem dodac ze wczesniej to sie dzialo tylko na chiwile moze na minute i moglem wejsc na bn a dzsiaj jush 30 min i nic niechce mnie wpuscic biggrin.gif przecierz nic nie zrobiłem !!!: (

[Edycja - panoramixxx w 29-08-2005 o 15:08]

Vardal
Wiadomość [#2]: 29.08.2005 o 15:24

Konto skasowane

Ja myślę, że to ban. A jak nie to rd. A jak nie to grasz na modemie czego NIE polecam...

panoramixxx
Wiadomość [#3]: 29.08.2005 o 16:05

Konto skasowane

no ban to raczej napewno nie bo troche inaczej wyglada smiley.gif a co do sieci to radiooofka czasami alguje ale mozna grac i jak mnei wywala to akurat niemam laga i takie cos !! elo

eh jeszcze jedna zecz to jest tylko an europe na innych bramkach dziala noralnie !!

[Edycja - panoramixxx w 29-08-2005 o 16:09]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :