Dziś jest: Niedziela, 23 lutego 2020, godzina 17:33
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc nie moge tworzyc gier ani dolaczac,porty sa odblokowane, firewalle wylaczone - co robic???

Odpowiedź

Temat: nie moge tworzyc gier ani dolaczac,porty sa odblokowane, firewalle wylaczone - co robic???

bazant
Wiadomość [#1]: 26.08.2005 o 16:35

Konto skasowane

jak w temacie. diablo kupilem orginalne i zaraz po zakupie wesół do domu pędzę z zamiarem rozpoczęcia kariery w diablo 2 po przesiadce z jedynki smiley.gif po okazaniu sie problemu w akcie desperacji piszę do admina(mam siec osiedlowa) aby mi odblokował porty (bo forum przeszukiwalem i takie informacje znalazlem) i w odpowiedzi dostaje ze nie ma blokady portow. i teraz juz nie wiem naprawde co robic.. confused.gif

VxXxV
Wiadomość [#2]: 28.08.2005 o 21:11

Konto skasowane

Mógłbyś bardziej dokładnie opisac swój problem...
więc co do portow...
wbijasz TU
robisz scana (trwa kolo minuty)
u mnie mam taki rezultat:
tcp 389 , tcp 1002 , tcp 1025 , tcp 1550, UDP 137 , UDP 138 - OPEN
UDP default : CLOSED
TCP default : CLOSED
Reszta FILTERED
no i wszystko umnie OK gram cbn scl d2 lod

bazant
Wiadomość [#3]: 29.08.2005 o 10:43

Konto skasowane

VxXxV napisał:
Mógłbyś bardziej dokładnie opisac swój problem...

otwieram diablo, klikam na battlenet (ten zamkniety), nastepuje sprawdzanie wersji itp. co trwa krotko, po czym wpisuje haslo na moje konto, i wybieram postac, pozniej wchodze na czat ktory chodzi plynnie, ale gdy proboje stworzyc grę to po jakis 50 sekundach zawieszenia w oknie czatu pisze ze nie udalo mi sie dolaczyc do gry. gdy proboje dolaczyc, to widnieje okienko z napisem "prosze czekac" po czym ten diablowski "loading" czyli ten czlowiek przed brama, ale brama sie nie otwiera, czyli nic sie nie laduje, i po 50 sekundach jakichś równiez pojawia sie napis "nie udalo sie dolaczyc do gry".

co do portów, hm, od admina dostałem informacje ze blokady nie ma juz od dluzszego czasu, ale ten test.., cóż oto jego wyniki:
w okienku po wcisnieciu probe:

monitor.dslreports.com scanning 80.55.206.78..
responds to an ICMP ping
does NOT respond to a TCP ping
does NOT respond to a UDP ping
Probing TCP ports with SYN packets
TCP probe finished
Probing UDP ports for echos
UDP probe finished
Scan complete.
Open TCP port 139 was NOT seen
microsoft netbios check skipped
Press results button.

tak wiec po wcisnieciu "results":

Your Results for this scan
Conclusion: Healthy Setup! We could detect no interesting responses from any of the commonly probed TCP and UDP ports. It would be difficult for an attacker to know where to start without further information.
TCP ALL : FILTERED No response packet was received.
UDP ALL : FILTERED No response packet was received.

ale na sieciach to ja sie nie znam i nie mam bladego pojecia co to oznacza..

VxXxV
Wiadomość [#4]: 29.08.2005 o 18:47

Konto skasowane

Ze skanu wynika ze porty masz zablokowane a ja nie, jednak zainstalowałem alarm zone(jakis tam firewall) zeby zablokowac porty rezultat mialem w tedy taki sam jak ty , aczkolwiek d2 chodziło mi tak jak zawsze mogłem normalnie tworzyć gry, ale i tak czegos tu nie rozumiem najbardziej wiarygodnym sposobem na sprawdzenie kogoś portow jest wpisanie w wierszu poleceń(start/programy/akcesoria/wiersz...) ping xx.xx.xxx.xx

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :