Dziś jest: Środa, 29 stycznia 2020, godzina 07:31
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Druid Wilk pytanie

morfine
Wiadomość [#1]: 04.08.2005 o 15:38

Konto skasowane

Meczy mnie pewna kwestia aczkolwiek to czy kiedy dru pod postacia wilkołaka atakuje dzikim szałem(atak wykradajacy życie) i wokol postaci kreci sie czerwona kula to atakujac furia rowniez dostaje efekt dzikiego szału ? czy wyssysam tylko wtedy kiedy atakuje dzikim szalem bezposrednio ? czy wystarczylo najpierw uderzyć szalem nabijajac kulke a potem ssac furia to było by oplacalne a tak wacham sie czy inwestowac ptk skilli w szal. czekam na odpowiedzi z gory thx biggrin.gif

RoXxXxXor
Wiadomość [#2]: 04.08.2005 o 16:34

Konto skasowane

wydaje mi sie ze gdy kulka kreci sie wokol ciebie to wysysasz z fury takze... przeciez pisze czas trwania lol.gif

5eba
Wiadomość [#3]: 04.08.2005 o 22:20

Konto skasowane

wirujaca kulka oznacza zwiekszenie frw i LL, ktore dzialaja rowniez na furii. gdy jest rozkrecona na maxa trzeba ja tylko podtrzymac w tym stanie jednym pacnieciem co jakis czas dzikim szalem.

morfine
Wiadomość [#4]: 06.08.2005 o 11:09

Konto skasowane

Thx za odpowiedz mam jeszcze jedna kwestie aczkolwiek - Co bardziej sie oplaca dac na max misia czy mis jeden i upiornego wilka ktory zwieszksza mu hp keidy mis bedzie mial wiecej hp ??

5eba
Wiadomość [#5]: 06.08.2005 o 13:13

Konto skasowane

max grizzly, 1 pkt. w kruki a reszta w synergie do grizzly. ja wole maxnac dwa duszki (w zaleznosci od sytuacji np.: w grze jest 2 druidow, wiec moga kooperowac dajac druzynie ducha hp i ducha dmg/ar) bo grizzly to syf w grach gdzie jest wiecej ludzi niz 3-4;))
a gumisia zastapi nam dobrze ubrany merc z aura freez+kosa z klatwa decre.

morfine
Wiadomość [#6]: 06.08.2005 o 14:31

Konto skasowane

Chodzi o to ze misiek jest mi tylko potrzebny do koncentrowania na sobie uwagi potworów wiec dajac mu max strace ptk poniewaz nie zwieksza mu to zycia ale dmg za to dajac misia na 1 ptk a upiornego wilka na max zwieksze misiowi zycie do 4k

5eba
Wiadomość [#7]: 07.08.2005 o 12:35

Konto skasowane

spoko dla klimatu mozna zrobic misia. synergia+duch oak mis bedzie niezlym sciagaczem uwagi. mozesz wdrazac plan tylko szkol merca od razu aura moc+reaper kosa.
odnosnie kosy jest bardzo dobra gdy bijesz baala. klatwa uniemozliwia mu teleport..chyba ze masz z czego zarzucic mu ze 50% slow tez dziala;))

[Edycja - 5eba w 07-08-2005 o 12:43]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :