Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 18:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: LILITH - co? jak? gdzie? po co? :P

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
ziomalek16
Wiadomość [#21]: 03.08.2005 o 01:52

Konto skasowane

casterzy maja strasznie przesrane w tym nowym tristram. widzialem co sie dzialo smiley.gif melee maja tam latwiej sad.gif. moze wreszcie bedzie sie oplacalo robic zelota, bo do tej pory malo sie tego widzialo. nie twierdze ze nie zabiles, bo tych pochodni juz pelno jest na cbn, ale i tak nie zmienia to faktu ze latwo nie jest smiley.gif

Joey_sc
Wiadomość [#22]: 03.08.2005 o 02:03

Konto skasowane

w przypadku mefa crushing blow wchodzil caly czas, klega chcial zobaczyc co sie dzieje, bo smial ze nie dam rady bo on juz tam ... etc. ja wszedlem on po mnie 5 sekund to juz mef polowy zycia nie mial :P. z baalem przejebane bo mnie wszystkie potwory otoczyly, ale tez dostal.. :P

Edit: naprawde fajnie jest, tylko ze ja ich bilem smitem, zeby tylko oni dostawali a nie otaczajace ich potworki. Zealem by mi sie oplacalo jakby mi nie spadl atak do 5 fpa, po wymianie levi z jewelem 15ias, na coh'a (Astreon potrzebuje tylko 40 ias do 4 klatki z fana na 20 lvl, wiec brakowala mi 10 ias :/)

[Edycja - Joey_sc w 03-08-2005 o 02:26]

Zolrax
Wiadomość [#23]: 03.08.2005 o 02:15

Konto skasowane

MAm 3 pieprzone klucze :| Nienawisci, wchodze do 5 aktu, wsadzam te klucze do kostki naciskam transmutacja i DUPA !!! .... : |

Joey_sc
Wiadomość [#24]: 03.08.2005 o 02:23

Konto skasowane

musisz miec 3 (trzy) rozne klucze. nienawisci, terroru i zniszczenia. dopiero wtedy mix i otworzy ci sie randomowy portal (piec bolu w ktorym dupe grzeje izu, legowisko matrony gdzie jest lilith, lub jakies tam piaski w ktorych duriel sie ukrywa)

Joey_sc
Wiadomość [#25]: 03.08.2005 o 03:18

Konto skasowane

lol.gifLLLLLLLLLLLL, mam screena jak bylem sa w tristram :P. Przy przeinstalowaniu diablo dalem domyslna sciezke, a nie taka gdzie bylo stare D2. Kapnalem sie dopiero wtedy jak sciagnalem loadera od Modestvermina smiley.gif (Pozdro biggthumpup.gif ). Oto link

http://img91.imageshac(...)26dg.jpg

Na screenie jest tylko jeden moj qmpel, ale wszedl zobaczyc "jak dostaje po dupie, bo tam zeznia" dopiero wtedy jak sie juz wygenerowalo na 1ppl smiley.gif. Wstyd sie przyznac (chociaz niewiem, w koncu sam bilem) ale zginalem dwa razy, poniewaz mam na kompie jakis spyware co sie uaktywnia co chwilke i diablo mi zgrywalo na pasek (dobrze ze gram na okienku, szybciej moglem recover zrobic smiley.gif).

Scarabeush
Wiadomość [#26]: 05.08.2005 o 15:34

Konto skasowane

Joey_sc napisał:
... mam na kompie jakis spyware co sie uaktywnia co chwilke i diablo mi zgrywalo na pasek (dobrze ze gram na okienku, szybciej moglem recover zrobic smiley.gif).

ja tam zrobiłem format jak coś takiego miałem.. zawsze jak cos nie tak, to zgrywam wszystko potrzbne na Kingstona512mb i formattongue.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Joey_sc
Wiadomość [#27]: 05.08.2005 o 16:31

Konto skasowane

Spoko, juz opracowalem taka taktyke, ze nawet ten gowniany spyware mi nie przeszkodzi :].

Bonethorn
Wiadomość [#28]: 05.08.2005 o 22:56

Konto skasowane

mnie tam avast pomoga. ahh... dawno w Diablo nie grałem, coś czuje,że wróce...

Scarabeush
Wiadomość [#29]: 05.08.2005 o 22:58

Konto skasowane

a mi brat diablo sprzedał crying.gif a pgorałbym teraz:////

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Sachico
Wiadomość [#30]: 06.08.2005 o 09:57

Konto skasowane

A czy wymagany jast jakis level postaci aby mozna bylo otworzyc portal ? bo mam 3 rozne smiley.gif klucze i za ch... nie idzie mam 88 level.

JACK
Wiadomość [#31]: 06.08.2005 o 10:10

Konto skasowane

Sachico napisze jeszcze raz
Dziala to tylko na zamknietym BN (na open ,single nie dziala)
Trzeba miksowac w 5 akcie hell w miescie 3 rozne klucze
musi zadzialac

Sachico
Wiadomość [#32]: 06.08.2005 o 10:29

Konto skasowane

Siedze wlasnei na CBN mam postac leader mam 3 rozne klucze jestem w 5 akcieHell i nie dziala juz nawet ksiege uzupełniłem scrolami i nic - jak nie wiezysz to za praszam na BN acc takie samo jak nick tutajsmiley.gif

[Edycja - Sachico w 06-08-2005 o 10:31]

Master dYoda
Wiadomość [#33]: 06.08.2005 o 11:55

Konto skasowane

bo to sie mutuje bez scrolli/bookow? smiley.gif trzy klucze i jadziesz

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Sachico
Wiadomość [#34]: 06.08.2005 o 14:15

Konto skasowane

Big Thx biggrin.gif

aniol007
Wiadomość [#35]: 06.08.2005 o 14:24

Konto skasowane

Robie Izuala hammerem z b.dobrym sprzetem i predzej sie zesram niz cos poradze... nikogo na /f l
Gra to placki//pl jak ktos chce pomoc to zapraszam

aniol007
Wiadomość [#36]: 06.08.2005 o 14:37

Konto skasowane

Oferta nadal aktualna a szkoda gry!

Kaktus82
Wiadomość [#37]: 06.02.2006 o 15:13

Konto skasowane

morphisiusz napisał:
3 Klucze : + Scroll town portal+Kostka= czerwony portal>>>>>>>>>>>>>>>>>Lilith
Hrabina ; demonolog ; nitlahak(czy cos takiego wszyscy wiemy o kogo chodzi)

Oko Balla+Rog Diablo+ Mózg Mefista+Kostka === sami to musicie zobaczyc (wszysko oczywiscie na hell)

[Edycja - morphisiusz w 02-08-2005 o 02:19]

to oznacza ze to wszystko dziala tylko na helu ??
pozdro

ziomalek16
Wiadomość [#38]: 06.02.2006 o 15:29

Konto skasowane

dokladnie tak. tylko na helu mozna znalezc klucze i tylko na helu mozna otworzyc portale

nie pamietam tylko czy potrzebny jest tp przy kluczach biggrin.gif. dawno sie do tristram nie wybieralem

[Edycja - ziomalek16 w 06-02-2006 o 15:30]

morphisiusz
Wiadomość [#39]: 06.02.2006 o 15:37

Konto skasowane

Prawda jeżeli grasz bez moda bo z modem "Diablo2 addon XSkat" nie musi byc hell konieczny. Tam jest możliwosc i na koszmarze i na normalu otwierać portale do nowych questów(mod nie gryzie sie z batkiem)

entropus
Wiadomość [#40]: 21.06.2006 o 14:42

Konto skasowane

a ja znalazlem klucze na singlu.nie wiem jak,nie wiem czemu i w ogole sie gubie confused.gif
2 terroru na hrabinie,1 zniszczenia na nithaltaku (czy jak tam to sie pisze).
ciskam obecnie demonologa.
zobaczymy,jak moj summoner lev 84 dostanie wp....l od prebosow tristram potluczony.gif
tylko najlepsze,ze nie wiem jak przekonac,ze to NAPRAWDE mialo miejsce. 3 klucze, mimo ze 2 takie same,ale mam! single!

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :