Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 17:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: LILITH - co? jak? gdzie? po co? :P

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
mati89pl
Wiadomość [#1]: 01.08.2005 o 23:53

Konto skasowane

no chyba najwazniejsza rzecz z n owego patcha, tajemnicza lilith potluczony.gif tongue.gif
jak ktos cos rozkmini na jej temat to dobrze by bylo zeby wszyscy sie dowiedzieli odrazu, jak jakis admin uwaza ze to nei jest powod wystarczajacy na nowy temat moze skasowac...
jak znalezc lilith? co trzeba zrobic?...najwazniejsze info jakie sie dowiecie , zamiesccie tutaj
no to nie pozostaje nam nic innego jak MYSLEC :P....
pozdro

Krzysztoforus
Wiadomość [#2]: 02.08.2005 o 00:13

Konto skasowane

Potrzebny jest klucz(e). Jeden wypadl z Hrabiny.

Krzysztoforus
Wiadomość [#3]: 02.08.2005 o 00:24

Konto skasowane

A TAK WYGLĄDA

Kwaku
Wiadomość [#4]: 02.08.2005 o 00:36

Konto skasowane

oczywiscie singla olano ... normalka

Grynio
Wiadomość [#5]: 02.08.2005 o 00:37

Konto skasowane

trzeba znaleźć trzy klucze:
Key of Destruction = Nilathak
Key of Hate = Summoner
Key of Terror = Countess

"3 Keys need to be cubed (not sure if it needs to be a in a specific location or not though)

I assume once successfully cubed it opens up a random portal to one of the following;

Pandemonium 1 (Matron's Den)
Pandemonium 2 (Forgotten Sands)
Pandemonium 3 (Furnace of Pain)

Within these areas are an Uber version of an original Act Boss + some other monsters etc which drop the three items Mephisto's Brain, Baal's Eye and Diablo's Horn which then need to be cubed to open Pandemonium Finale which takes you too Tristram where you fight something for that new charm.

That's what I guess/assume anyways from my notes."

Sorcerer
Wiadomość [#6]: 02.08.2005 o 00:45

Konto skasowane

Krew mnie zaleje - gram tylko tcp i sie obejde smakiem ... mam nadzieje ze ktos wymysli loadera odlblokowujacego

ImMortal
Wiadomość [#7]: 02.08.2005 o 00:52

Konto skasowane

Skoro pojawiły sie mody dodające DC na singla to z Lilith nie powinno być chyba większego problemu. Blizz faktycznie olewa single playerów ciepłym moczem.

tomekfaszcz
Wiadomość [#8]: 02.08.2005 o 01:01

Konto skasowane

single - mozliwosc pirata
cbn - gwarancja ze ktos zaplacic za to w co gra

Sorcerer
Wiadomość [#9]: 02.08.2005 o 01:03

Konto skasowane

Tomek nie ludzmy sie - keya mozna latwo zwinac komus innemu a jednak duzo ludzi gra na singlu/tcp - nie mowie o nowych runewordach ale praktycznie na to sie ten patch nastawia i wlasciwie to singlowi nic nie dodaje bo nowe itemy sa na tychze lokacjach a nie na normalnych eh

Szarti
Wiadomość [#10]: 02.08.2005 o 01:32

Konto skasowane

jezeli mnie pamiec nie myli, to było jakies halo z tymi kluczami kiedys chyba za 1.8/1.9 :P
wtedy jeszcze bylem nubkiem tu na forum tongue.gif

Z miłościa jest jak z gruszką.
Gruszka jest słodka i ma kształt.
Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.
morphisiusz
Wiadomość [#11]: 02.08.2005 o 02:15

Konto skasowane

3 Klucze : + Scroll town portal+Kostka= czerwony portal>>>>>>>>>>>>>>>>>Lilith
Hrabina ; demonolog ; nitlahak(czy cos takiego wszyscy wiemy o kogo chodzi)

Oko Balla+Rog Diablo+ Mózg Mefista+Kostka === sami to musicie zobaczyc (wszysko oczywiscie na hell)

[Edycja - morphisiusz w 02-08-2005 o 02:19]

shtchepan
Wiadomość [#12]: 02.08.2005 o 16:04

Konto skasowane

Hej, mam pytanie.
Czy te klucze z hrabiny, demonologa i nihlathaka wypadają za każdym razem czy tylko okazyjnie?
Bo juz ubiłem ich pare razy i żadnego nie znalazłem

Kill3r
Wiadomość [#13]: 02.08.2005 o 16:21

Konto skasowane

Okazyjnie ;p

"A person is smart. People are dumb"
Kamallo
Wiadomość [#14]: 02.08.2005 o 16:38

Konto skasowane

ja to sie pochlastam prze te 2 miechy... ffs!!! singla olali a ja tera na bn grac ni moge... nawet tcp/ip nie moge... a teraz jestem w i-caffe sad.gif
ale chała crying.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Joey_sc
Wiadomość [#15]: 02.08.2005 o 19:24

Konto skasowane

Wlasnie skonczylem tluc izuala smiley.gif. Malo sie nie posralem jak zobaczylem immuny o.O. Musze powiedziec ze na solo z tym uberami najlepiej sie sprawdza melee. Qmpel mowil ze dostal od izu wpier*** jak gral hammerem, a mial sprzet typu eni, hoto ... Gram zealem, Lilith 2ppl zabilem w dwie minuty, izual 1ppl zabilem w okolo 30 sekund.
Moj sprzet : Astreon, Levi, Gaza Umed, metalgrid, tarcza grisa, gorki, verdungo, dwa frosty i drakule. Z calego sprzetu mam max resy, 50 dr, life tapa (najwazniejsza rzecz) 48% na Crushing blow (druga najwazniejsza rzecz), 24k defa, 12k ar, i 4fpa. Gra sie bardzo przyjemnie. Jeszcze tylko oko baala i ide na solo w tristram.
pozdro.

Lilly
Wiadomość [#16]: 02.08.2005 o 19:30

Konto skasowane

A powiedzcie mi, po co warto bic Lilith? Rzuca cos konkretnego, czy to po prostu kwestia satysfakcji ;-)

ziomalek16
Wiadomość [#17]: 02.08.2005 o 19:40

Konto skasowane

Joey_sc napisał:
Wlasnie skonczylem tluc izuala smiley.gif. Malo sie nie posralem jak zobaczylem immuny o.O. Musze powiedziec ze na solo z tym uberami najlepiej sie sprawdza melee. Qmpel mowil ze dostal od izu wpier*** jak gral hammerem, a mial sprzet typu eni, hoto ... Gram zealem, Lilith 2ppl zabilem w dwie minuty, izual 1ppl zabilem w okolo 30 sekund.
Moj sprzet : Astreon, Levi, Gaza Umed, metalgrid, tarcza grisa, gorki, verdungo, dwa frosty i drakule. Z calego sprzetu mam max resy, 50 dr, life tapa (najwazniejsza rzecz) 48% na Crushing blow (druga najwazniejsza rzecz), 24k defa, 12k ar, i 4fpa. Gra sie bardzo przyjemnie. Jeszcze tylko oko baala i ide na solo w tristram.
pozdro.

jak bedzisz juz wchodzil do tristram upewnij sie masz pare osob na f l ktorzy by ci chcieli pomoc smiley.gif gwarantuje ci ze samemu ci sie nie uda. zobaczysz to po jakis 2-3 ripach ^^.
wspolczuje ludziom na hc O_o

pakOs
Wiadomość [#18]: 02.08.2005 o 19:48

Konto skasowane

z tego co slysze po fl to do piachu poszlo juz kilka kickass high lvl charow -.-
na hc bez good teamu niema co isc tongue.gif

pakos.biz
Joey_sc
Wiadomość [#19]: 03.08.2005 o 00:35

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
Joey_sc napisał:
pozdro.

jak bedzisz juz wchodzil do tristram upewnij sie masz pare osob na f l ktorzy by ci chcieli pomoc smiley.gif gwarantuje ci ze samemu ci sie nie uda. zobaczysz to po jakis 2-3 ripach ^^.
wspolczuje ludziom na hc O_o

uwierz mi... wlasnie ich najebalem...
Wierz albo nie, ja mam lc w ekwipunku, zrobie screena i ci go pokaze.

Zastosowalem taktyke opisana wyzej

tylko levi zamienilem na coh'a, i dorzucilem sobie cta. na dzien dobry mef mnie zaatakowal... zszedl w 20 sekund ze smite'a. potem diablo dostal po jakichs dwoch minutach, i baal zszedl na koncu bo mnie otoczyl ze stworkami... ale tez dostal

[Edycja - Joey_sc w 03-08-2005 o 00:38]

Joey_sc
Wiadomość [#20]: 03.08.2005 o 00:56

Konto skasowane

http://img187.imageshack.us/img187/2194/untitled0hc1.gif

Kurwa, przez to ze sie cos (wulg.), nie dzialal print screen i nie mam dowodow ze tam sam bylem...
Ale walic, moze to do was przekona.

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :