Dziś jest: Wtorek, 18 lutego 2020, godzina 21:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: JA CHCE GRAC!!

Ziemniak01
Wiadomość [#1]: 26.07.2005 o 23:53

Konto skasowane

Ja to mam pecha... najpierw od 2 tygodni na moim kluczu <oryginalnym> siedzial pewien koles. dzis sie z nim dogadalem i nareszczie!! gram kiedy chce... a tu nagle lipa! wywalilo mnie z gry i jak chcialem wejsc jeszcze raz to: twojego klucza uzywa "(wulg.)a nie zajmow" i co teraz mam zrobic??

YuenPL
Wiadomość [#2]: 27.07.2005 o 00:16

Konto skasowane

No jak sie chlop uprze, to masz lipe... Jak to sie stalo, ze on dorwal twoj klucz?

http://gimeproject.pl/utada/utada.html
Ziemniak01
Wiadomość [#3]: 27.07.2005 o 00:43

Konto skasowane

bo ja wiem... na 100% nikomu nie dawalem mojego klucza. ten koles z ktorym sie dogadalem nie mam pojecia skad mial moj klucz, ale mial miec nowe d2 i grac na innym kluczu, a ten frajer co teraz jest to ja go nie znam, i tez nie wiem skad ma klucz, co moge z tym zrobic??

ImMortal
Wiadomość [#4]: 27.07.2005 o 00:58

Konto skasowane

Możesz tylko czekać aż klucz sie zwolni i wbić się na jak długo tylko możesz. Podobno jest też taka możliwosc ze wysyłasz jakieś pismo do cdprojektu i ci nowy klucz dają (pisało o tym w innych topicach)

ALLEY
Wiadomość [#5]: 27.07.2005 o 05:25

Konto skasowane

Mnie ciekawi jak się mogłes z nim dogadać nawet go nie znając i nie mając z nim jakiegokolwiek kontaktu. Czyżby w nazwie rejestracyjnej klucza wpisał swój telefon bądź numer gg?

xMohaax
Wiadomość [#6]: 27.07.2005 o 09:05

Konto skasowane

wlasnie... piszesz ze nikomu nie dawales cdkeja no to skad tego kolesia znasz ze sie z nim dogadales? telepatycznie?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :