Dziś jest: Poniedziałek, 28 września 2020, godzina 17:12
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Nolaan
Wiadomość [#121]: 01.02.2006 o 02:31

Konto skasowane

Chcesz przegrac z ally AB w 5 min?? zapraszamy na The Maelstorm!!! Chociaż Exe cos ostanio zadko gra i bierze nowych członków wiec nie jest tak tragicznie, a w skrocie Fixed>Random

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Dhanter
Wiadomość [#122]: 01.02.2006 o 10:11

Konto skasowane

Stereotypy... Cylon_anim.gif

urshak
Wiadomość [#123]: 01.02.2006 o 10:29

Konto skasowane

Hej ludziska... Co wy pie..... cie ze horda ma lepsza organizacje i wiecej czasu na BG spedza.. Nic bardziej mylnego. Sam jako poczatkujacy PvP wbijalem kilka razy na AV i jedyna sprawa organizacyjna to PUSH PUSH!!! na generalu. to wszystko. a przegrywamy co najwyzej co trzecia bitwe. na WSG to juz hoda 4ever. na AB roznie bywa ale z reguly tez horda wygrywa jak tylko na poczatku Stbles przejmie. Pozdro dla Khala. wirtuoz PvP ................... Urshak dr00d Balnazzar

dlaczego kocham WoWa? hmmm
http://www.youtube.com/watch?v=sWJ3qzk5kHo
to nie tylko gra... WoW is not only the game...its a lifestyle
Urshak druid 70
http://eu.wowarmory.co(...)n=Urshak
Metalfan mage 70
http://eu.wowarmory.co(...)Metalfan
ahhh gdyby nie wojsko.. smiley.gif
bogdan
Wiadomość [#124]: 02.02.2006 o 12:57

Konto skasowane

Silverin napisał:
Araondoion napisał kiedyś, że jak horda wystawi swój sqad, to nic ich nie powstrzyma - coś w tym jest tongue.gif

Niestety Araonoid sie myli, non stop siedze na bg gram po stronie hordy na sunstrider ...horda tam to COMPLETE LOSERS gralem w nie raz w grupie z Toxicami i innymi warlordami niestety zazwyczaj tocza nas porazki...NA 40 BG KTORE ZAZWYCZAJ STACZAM(A ODBYWA ICH SIE CZASEM NA RAZ 9)to 30 porazkowych jak 10 dziennie uda nam sie wygrac to cud. Kolesie pekaja ze smiechu (mowa o alli) i sypia teksty ALWAYS LOSE HORDA SUX itd ponoc jest perla w postaci fatality ale udalo mi sie 3 razy wejsc jak ktos z druzyny od nich zaniemogl i tez nas sklepano wiec na sunstrider ally always rulez. Zreszta wlazisz na bg a tu same marshale nie dziwota na takich karykaturach jak my hordziaki na sunstrider nie problem nabic to w miesiac

yabol.gif crying.gif

brachman
Wiadomość [#125]: 27.02.2006 o 10:17

Konto skasowane

lol
horda ciagle wygrywa buhahahaha

jakos tego nie doswiadczylem

czasami zdazy sie ladna ekipa to sie wymiata jak nic biggrin.gif

zbir
Wiadomość [#126]: 28.02.2006 o 10:31

Konto skasowane

Ragnaros:

AV - Horda raczej zawssze wygrywa. ostatnio alluchy się wzieli do roboty i troche ciężej jest ale i tak ich wgniatamy w Stormpike

AB - tu jest różnie. Ally maja niezłą gildię PvP - Godlike (gey nubz) i jak sie trafi, na któryś z ich premade to wiadomo. masakra ( choć ostatnio zebralismy grupke ludzi i nawet z nimi juz walczymy), a jak nie ma premade to zazwyczaj Horda wygrywa. Kazdy wie co robic, szybkie raportowanie na raidzie i szybki czas reakcji 'grupy masakrujacej'

WSG - sytuacja podobna do AB, z tym że hordzie troche czasami brakuje wiekszej organizacji i nie zawsze jest raid pelen wiec przez general raportowanie co nie jest wygodne. 50%-50% wygranych jesli to nie premade Godlike

w terenie - Horda pwns ally nubz :P jesteśmy rzeżnikami jakich mało.
dzis w silithius twardziele ally mnie w 5 chcieli bic. ochrona ich wytlukla ofc. pozniej parami na boczek - fear, succi seduce, fear,DeathC, soulfire, immolate, conflagrate = bye bye biggrin.gif

DHFatAl
Wiadomość [#127]: 06.03.2006 o 09:49

Konto skasowane

matko ludzie poniewaz ilekroc na bg wchodze cala druzyna sie rozprasza a ja na nich wrzeszcze "keep stick"
no wiec sami widzicie mam 1 nego hordziaka na 19 i wiem jak to jest oni ciagle wchodza razem zaufana grupa
... a nasz aliansik jest bardzo niezgrany :P no wiec sami widzicie...
a co do dziewczyn to na Vashji w mojej gildi (armia przymierza)laski sa nawet dobretongue.gif na gg mi zdjecia przesylaly
(pozdrowienia dla tradycji)..
no to ja jusz koncze bo na infie nie moge za dlugo siedziec na kompie bo mnie informatyk
wygania...
no to CYA!!!!!

horyzont
Wiadomość [#128]: 06.03.2006 o 10:11

Konto skasowane

Jest tyle mozliwosci i tyle kombinacji, ze nie ma zadnej stalej prawdy poza jedna chyba -> Teamwork rox. Zgrany team pokona liczebnijesza i nawet lepiej opancerzona grupe, nie wazne po jakiej stronie konfliktu stoi.

zbir
Wiadomość [#129]: 06.03.2006 o 10:33

Konto skasowane

true true

ja juz pomalu wchodze w duze generalskie premaidy smiley.gif
rank 9 zaraz rank 10 ha!

dzieje sie dzieje.

cale szczescie moja grupa to grupa pvp a nie farmerzy honoru.
nie ma /afk tak jak to robia inni jak trafiaja na generalke ally
my walczymy.
i co najlepsze zaczynamy z r11-r14 wygrywac
i to generalka ally zaczyna juz robic scouta i nie wchodza biggrin.gif

wiele podpatrzylem na filmach slawnego pana Drakedog'a

warlock+succi pawnz u all! hehe

feagroth
Wiadomość [#130]: 24.03.2006 o 09:42

Konto skasowane

Ja zauważyłem pewną ciekawą rzecz.
Jak chodze czasami na WSG to widze, że każdy wie co robić bez żadnych rozkazów szefa. W życiu tylko raz przegrałem.

bykoslaf
Wiadomość [#131]: 24.03.2006 o 13:30

Konto skasowane

Wszystko zalezy od serwera.

U mnie (Arathor) jest kilka osob ktore organizuja AB, zbieraja ludzi itd. i nie ma mowy o przypadkowosci. Na AB leader steruje poszczegolnymi teamami i naprawde trudno jest przegrac. Od dluzszego czasu nabijam rank pvp grajac caly czas na AB i przegralismy doslownie jeden raz. Za to Ally ma prawie zawsze random squad wiec trudno jest im sie zorganizowac. Byc moze na innym serwerze jest na odwrot i to Horda przegrywa bo ma samych randomow, a Ally wygrywa bo ma ladny, zgrany sklad.

Piuu - lvl 70 blood elf rogue @ vek'nilash - Main
lvl 70 human mage @ burning legion
lvl 70 tauren hunter @ vek'nilash
ponuraq
Wiadomość [#132]: 05.07.2006 o 18:57

Konto skasowane

najwieksza bieda jest na kilroggu...
od 2 tyg. chodze na BG i ledwie rank 3..
na setke walk jakie tocyzlem bylem tylko 3 razy w takiej grupie w ktorej nikt nie musial nic mowic a walka w koncu trwala wiecej niz 5 minut...
Po 40 minutach same wygrane praktycznie do zera liczylem ze znow tak bedzie i co? nie dosc ze przy levelu 30-40 na BG czekam 30-50 minut to jeszcze po 4 minutach konczy sie zabawa bo albo ktos placze ze dostajemy po dupie i wychodzi albo beczy bo ich jest 10 nas 6:/ zwsze pod koniec walki jest ally 3 zas hordy 10 playerow... swietnie sie gra... ;/
pare razy bylo najlepsze to ze trafilismy chyba 4-5 razy na ta sama grupe to jak juz zobaczyli kto gra po stronie hordy to zostalem sam... WYpas..
No i najlepsze gadanie... " ja mam 30 lvl a leci na mnie 4 skurwieli z lvl 28 i wez tu czlowieku sobie poradz pier... taka gre" i wychpodzi
Mnie tez to (wulg.)a bo wg mnie bg powinno byc tak roziwazane jak jest rozwiazane dla klas 60levelowych czyli tylko 60lvlowce sie tluka i nie wyskoczy im zaden smrod z 50 lvl ktory w aprty nie ebdzie wiedzial co robic...

REKLAMA
Strona 7 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :