Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 19:11
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Milkyway
Wiadomość [#101]: 09.11.2005 o 19:42

Konto skasowane

U pala nie ma co nerfowac potluczony.gif Moga zabronic HS podczas DS :P I to by było świetne rozwiazanie biggrin.gif NERF Shamans and HS+DS combo potluczony.gif

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Silverin
Wiadomość [#102]: 09.11.2005 o 19:56

Konto skasowane

Nerf all without priest, he must be imba! (omg offtop sie robi)

[Edycja - Silverin w 09-11-2005 o 19:57]

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
eu08
Wiadomość [#103]: 10.11.2005 o 09:14

Konto skasowane

a ja sądzę że tak jak ktoś już to powiedział. Napieprzać można każdego. W końcu to wojna. Jak się gra żeby wczuć się w rolę no to jak przejść obojętnie obok śmiertelnego wroga pozwalając mu zdobywać doświadczenie żeby później mnie mógl zabić. Ludzie trzeba się wczuć. Ja ostatnio hehhe brałem udział w zabiciu jakiejś alliancowej babki. Heh byłem na 15lvlu a ona chyba na 60 biggrin.gif Oczywiście żeby nie obstawa 60 lvlowych warriorow to by była lipa ;) ale 1 pointa dostałem biggrin.gif TO JEST WOJNA i trzeba walczyć tak żeby przeżyć wczujcie się w ten świat rządzny prawami wojny smiley.gif

Cheelos
Wiadomość [#104]: 10.11.2005 o 16:19

Konto skasowane

na BG horda juz nie wygrala z nami dugo, chodzi mi o lvl 40-50. Ale ostatnio wygrali na AB

Drapichrust
Wiadomość [#105]: 10.11.2005 o 16:50

Konto skasowane

Ja miałem taki przypadek w Darkshore noob undead 15 lvl chodził sobie i mnie spotkal emotami błagał mnie o litość no i sie zgodziłem. Facet sobie lazil i patrze a tu inny gosciu na mniejszym niz ja lvlu biegnie i zabija undeada, poczułem się nie swojo bo jak widze orków 60 lvle to mnie zabijaja wiec nie mam litosci juz dla hordy bo horda nie ma jej dla mnie

kreeya
Wiadomość [#106]: 25.11.2005 o 10:43

Konto skasowane

Przeczytałam te wywody biednych aliancików,udręczonych poczynaniami tej niedobrej hordy. Ręce opadają!
Też często dostaje od hordziaków, ale odrobina zgrania , wykonywanie poleceń i nie wpadanie w panike czyni cuda.
Jak to mówi mój przyjaciel "myszka w palec nie ugryzie".
W mojej gildii jest specjalna grupa PvP, na początku byliśmy rozdeptywani -a teraz, po tygodniu grania nie jest juz tak latwo!
Tylko trzeba słuchać! Mam przykłady wysoko rangowców, co skitraja sie w krzakach i nabijaja honorki, niestety głównie polacy.
Takim sposobem raczej sie nie wygrywasmiley.gif
Co do zabijania niskich lvl w szczerym polu- server PvP, wojna to wojna!

bogdan
Wiadomość [#107]: 02.12.2005 o 10:54

Konto skasowane

Nie wiem czemu narzekaja co poniektorzy. jak sie wybiera PvP to normalne, ze wszystko sie moze zdarzycsmiley.gif Ja obecnie nikomu nie przepuszczam czy ma 10 czy 60 level. Leje kogo sie da. pare radzy chycilo mnie milosierdzie i sie przejechalem. Np darowalem knypowi na 35 levelu bo klekal mi niedaleko BB, a pozniej jak wracalem z garrubashi Arrena to spotkalem go z 2 kumplami na 60 i ten szczyl mnie 1 zaatakowalbiggrin.gif wiec nie ma co sie bawic w samarytanina kosic wszystkich jak popadnie wkoncu to PvP

Arivald
Wiadomość [#108]: 03.12.2005 o 13:14

Konto skasowane

Eeee .. no nie przesadzajmy z tym zabijaniem wszystkiego co sie rusza i ma czerwony napis... Jasne ze serv. jest PvP a trwa wojna - a dzialanie prewencyjne w postaci mordowania 30lvli slabszych przeciwnikow ma oczywiscie sens , ale czasem poprostu nie chce sie zsiadac z konia ..
Poza tym mordowanie nisko lvlowych graczy przez horde to nawet klimatyczne w koncu to HORDA - to nie jest banda grzecznych chlopcow z miejscowego gimnazjum tylko zadni krwi najezdzcy, i ja sie z tym zgadzam.. Tylko koledzy , na boga nie wypisujcie tu bredni ze wy tak nie robicie i ze "Moj shammy jest uczciwy i rycerski " bo to zenujace. Na palcach jednej reki moge policzyc przypadki kiedy zostalem wyzwany na pojedynek przez gracza przeciwnej frakcji (a gram od dnia premiery). Natomiast przewaznie jestem atakowany przez pojedynczego hordziaka gdy mam conajmniej 2 moby na glowie. Ale nawet to nie jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi - w koncu to wojna a za takie cos moglbym ewentualnie obrazic sie na paladyna.. :P. Sa oczywiscie przypadki kiedy nie zastanawiam sie czy hordziak jest zajety mobami, ma rez.. sicknesa ,albo jest AFk - Ale takie cos nazywa sie KOS i na mojej KoS liscie sa tylko koledzy z Helionu i Blodcloth Clan za n00bostwo i lamerstwo ..
Co sie dotyczy Batkow - to jasna sprawa - Alianci na Maelstormie rowno obskakuja po tylkach .. Ale - dzieje sie tak poniewaz alianci nie maja stalych skladow PvP. To znaczy ze jak ide w random na AB to po stronie Hordy spotykam ciagle tych samych ludzi a po stronie ally za kazdym razem jest ktos nowy. Oczywiscie spotykam czasem takich kolesi jak np pan Elminsterw co opowiada ze jest Best rogue ever , ale to tylko barwy batkom nadaje bo ubaw wszyscy z niego maja nadzwyczajny.
Z drugiej strony wystepuja takie osobniki jak np pan Maouno co niedawno reaktywowal sie na servie po dlugiej nieobecnosci. No coz wyglada na to ze bliz tylko zamrozil mu konto a nie tak jak liczylem zbanowal na wieki. No ale jak ktos umieszcza na serverze wowmovies czy jakos tak film instruktarzowy , jak wykorzystywac exploity w grze oraz jak zrobic zeby byc immune na sap, musi sie z tym liczyc.
Zakoncze wiec ten przydlugi post o niczym i zycze powodzenia oraz odrobiny wyrozumialosci i wyobrazni..

Pozdrawiam ..
Arivald the mage ..
The Maelstorm serv..
Equinox guild ..

Milkyway
Wiadomość [#109]: 04.12.2005 o 21:03

Konto skasowane

Wpadnij do mojego miasta........niektórzy gimnazjalisci sie gorzej zachowója od krwio-żerczej hordy.... diablotin.gif Ja gram na serwerze normal ale musze zobaczyć co to gra na pvp,class rouge or shaman i koniecznie Horda!

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Apsik
Wiadomość [#110]: 25.12.2005 o 11:10

Konto skasowane

Na naszym serverze horda zawsze wygrywwa na wsg +60 a na ab ciagle przegrywa:P

Araondoion
Wiadomość [#111]: 25.12.2005 o 11:32

Konto skasowane

zalezy czy random team czy nie.

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
bogdan
Wiadomość [#112]: 25.12.2005 o 20:58

Konto skasowane

na sunstrider Horda ciagle przegrywa bylem chyba z 20 razy p[oz rzad na AV i za kazdym razem porazka

Apsik
Wiadomość [#113]: 28.12.2005 o 23:31

Konto skasowane

Wiecie czymu Alliance ciagle przegrywaconfused.gifi. Poniwaz Kur... nie słuchaja szefa robia wszystko po swojemu i jak na AB jakas baze przejma to nie daja obrony tylko wszyscy do walki i se podchodzi jakis zbutowany w ryj undead i se przejmuje a czasami trudno odbic. Oto dlaczego Alliance przegrywaja 0 organizacji, wszystko po swojemu (przynajmniej jest tak na naszym serwie)

Araondoion
Wiadomość [#114]: 29.12.2005 o 11:01

Konto skasowane

jak bedziesz mial 60 lvl i reszta to beda umieli sie zorganizowac lol.gif

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Raven123
Wiadomość [#115]: 29.12.2005 o 11:21

Konto skasowane

Apsik napisał:
Wiecie czymu Alliance ciagle przegrywaconfused.gifi. Poniwaz Kur... nie słuchaja szefa robia wszystko po swojemu i jak na AB jakas baze przejma to nie daja obrony tylko wszyscy do walki i se podchodzi jakis zbutowany w ryj undead i se przejmuje a czasami trudno odbic. Oto dlaczego Alliance przegrywaja 0 organizacji, wszystko po swojemu (przynajmniej jest tak na naszym serwie)

A Myślisz że horda ma z góry ustaloną strategię i skład?
btw strategię to ma =shami rzuca shocki :P

Drapichrust
Wiadomość [#116]: 29.12.2005 o 14:56

Konto skasowane

Horda wygrywa ponieważ tam więcej osób siedzi na Bg zamiast na instancach i grindach tak jak Ally :P
No a ciężko jest wygrać jak jest więcej hordziaków na BG, nawet jak ma się w miare zorganizowany squad potluczony.gif

Reflux
Wiadomość [#117]: 29.12.2005 o 20:49

Konto skasowane

A ja wiem czemu wygrywa bo ma dużo szczęścia lol.gif . A tak poważnie to nie zawsze wygrywa jak jest dobry team po stronie aliantow to pare razy widzialem jak uciekali przed nami coolgleamA.gif

Araondoion
Wiadomość [#118]: 29.12.2005 o 20:52

Konto skasowane

e ja tu czegos nie rozumiem... horda zwykle wygrywala na WSG ale na AB zwykle wlasnie przegrywala.

Osk_kc
Wiadomość [#119]: 03.01.2006 o 00:21

Konto skasowane

u mnie na BB

random horde > random alliance
fixed horde < fixed alliance

horyzont
Wiadomość [#120]: 01.02.2006 o 02:11

Konto skasowane

BB = bronzebeard xD ?

Za to u mnie na bb, glownie wygrywamy na wsg, czasem mi nawet szkoda elfinow tak 6 razy pod rzad pograc sobie po 10 minut i do domu... Oczywiscie sa sytuacje gdzie trafiamy na mocny sklad Ally i wtedy musimy sie nameczyc sporo. Zawsze gramy random team z racji tego, ze jest nas zbyt malo. Stosunek Hordy do Ally ok 34% do 66% wg Cenzus'a.

Nie mowie ze nie zotajemy rozjechani, ale rzadko sie to zdarza. Bardo zadko. Byly sytuacje gdzie team 10 ally przegrywal z nami 7 nawet 3 do 0. Ale to musialy byc zwyrodniale dzieci. Raz przerazilem sie bo zjechali nas dosczetnie w sytuacji 10 na 4 O.o Ale przez 14 minut nie potrafili nam flagi odebrac xD. Smiech na sali. Potem dolaczyl kumpel [2 minuty przed zakonczeniem walki] i byoo juz 10 na 5, a wiec wedlug blizza wystarczajaca zeby walcyc o honor heh. No zostalismy zgwalceni.

Co do noobowatosci... sam nie wiem, sa wszedzie ksiecia i ksiezniczki z sianem w glowie, naturalne jest ze jako hordziak uwazam, ze jest ich wiecej po tamtej drugiej stronie... ale nie wierze w to slepo.

Mala konkluzja: Wiekszosc naszeych random teamow to ludzie, ktorzy juz ze soba ramie w ramie walczyli, a wiec to taki polowiczny random. Rzadko pojawia sie nowa twarz...

AB nie odbywa sie prawie nigdy, bo nie ma ludzi po naszej stronie zapewne sad.gif. Co sie dzieje w AV tego nie wiem mam dopiero 46 lvl.

Jescze mniejsza konkluzja: wydaje sie ze w przypadku mojego BB to skill graczy i moze lekka karnosc decyduje o zwyciestwie. Dzis wpadla elfka priest do bazy i miala szanse zabrac flage nam, bo wiekszosc w ofensywie, ale podbiegla do niej i zaczela uciekac xD widocznie nie wiedziala, ze prawy klawisz myszki sluzy do jej podlapania. Oczywiscie zaraz potem byla martwa. Byc moze do 60 poziomu nie dowie sie, ze trzeba flage podniesc, bo nie przyczepia sie ona automatycznie do nas, gdy sie na nia wejdzie...Moral z teog : nie badz glupi biggrin.gif

REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :