Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 19:00
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Huragan
Wiadomość [#81]: 07.10.2005 o 13:10

Konto skasowane

Araondoion napisał:
w sumie na AB to wygrywa Ally lol.gif

nie zauwazylem jakos, ale moze dlatego ze gram w zorganizowanych rajdach i zawsze allianci w dupe dostaja smiley.gif

Gilgalad
Wiadomość [#82]: 07.10.2005 o 14:13

Konto skasowane

BloodyElf napisał:
LoL...Według was horda używa cheatów...OMG. Ani razu...ANI RAZU ! Nie widziałem i nie słyszałem żeby jakiś hordziak użył hacka na naszym serverze...Ale qfa przyszła sobie elfka 48 lvl...No fajno...mamy gościa w orgrimmar którego za ni huja nie da sie zranić !! Za każdym atakiem pisze "Error bla bla" Rozpierdyliła bossa i poszła...Tja...Nie wspomne o honorze alliance...Większość to rozwydrzone dzieciaki...Nie mówie że wszyscy ;p
Ale np. taki zawas hehe (dżołk). Przykład: Desolace,Valey of spears...mam 36 lvl`ek...Mam questa...napiździelałem się z dwoma centaurami (40,39 lvl),a tu nagle w trakcie walki przychodzą dwa alliance 44 i 45 lvl...Hmm...Zgadnijcie co zrobili ? Ano co ? ZABILI MNIE QFA ! Nie spotkałem ani razu hordziaka mordującego low lvla, w dodatku walczącego !!!! Aaaha...Jak by im było mało poczekali na mnie...Czekaj czekaj...Corpse camp ? O tak...Ale spierdzieliłem tym osłom chociaż gonili mnie na mountach...OMG Tja...Alliance rulSsS forever...

OMG omg a ja raz byłem w Ungoro Crater omg!1! I był tam undead mag 51 lvl omg i ja go zostawilem w spokoju omg i poszedlem bic moby ffs omg !!1 i on mnie zaatakował kiedy bilem sie z mobami omg omg lol ale mnie nie zabil bo ja jestem pro gamer omg omg lol ffs rotfl pozdro 600

nie zauwazylem jakos, ale moze dlatego ze gram w zorganizowanych rajdach i zawsze allianci w dupe dostaja

A może dlatego, że on gra na innym serwie?

Matrixowo
Wiadomość [#83]: 07.10.2005 o 14:17

Konto skasowane

hheheh ale sie usmialem z tegp osta o Zawasie :P biggrin.gif

Ale fakt jest faktem, że jeżeli na BG ida ludzie w zorganizowanych raidach to na nich chyba nie ma szans w random raid. No chyba że trafi się Raid Allance i Raid Horda to moze byc wtedy ciekawie :P biggrin.gif

Araondoion
Wiadomość [#84]: 07.10.2005 o 14:36

Konto skasowane

Huragan napisał:
Araondoion napisał:
w sumie na AB to wygrywa Ally lol.gif

nie zauwazylem jakos, ale moze dlatego ze gram w zorganizowanych rajdach i zawsze allianci w dupe dostaja smiley.gif

hmm... chodzilo mi o randomy vs. randomy to czesto wygrywaja alliance ale jak horda na naszym serwie wystawi swoj team to nic ich nie powstrzymuje lol.gif

heh hordy coraz mniej u nas http://www.warcraftrealms.c(...)erid=502 lol.gif

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Matrixowo
Wiadomość [#85]: 07.10.2005 o 15:00

Konto skasowane

a zobacz jak ciekawie jest na naszym servie :P biggrin.gif

http://www.warcraftrealms.c(...)typeid=2

Raven123
Wiadomość [#86]: 07.10.2005 o 18:56

Konto skasowane

Matrixowo napisał:
a zobacz jak ciekawie jest na naszym servie :P biggrin.gif

http://www.warcraftrealms.c(...)typeid=2

hehe popatrz na thunderhorn jakie roznice miedza ally a horde lol.gif

Araondoion
Wiadomość [#87]: 07.10.2005 o 19:05

Konto skasowane

yeah 26% hordy...suuuper 1zhelp.gif potluczony.gif

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Raven123
Wiadomość [#88]: 07.10.2005 o 19:22

Konto skasowane

ale za to ile warriorow lol.gif

Razoth
Wiadomość [#89]: 07.10.2005 o 19:22

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
OMG omg a ja raz byłem w Ungoro Crater omg!1! I był tam undead mag 51 lvl omg i ja go zostawilem w spokoju omg i poszedlem bic moby ffs omg !!1 i on mnie zaatakował kiedy bilem sie z mobami omg omg lol ale mnie nie zabil bo ja jestem pro gamer omg omg lol ffs rotfl pozdro 600

Omg!11!1!shiftoneone

Drag
Wiadomość [#90]: 15.10.2005 o 01:53

Konto skasowane

KhaelThas napisał:
Horda przeważnie wygrywa, choćby dla tego, że::
Orcowie mają szamanów
Undead mają warlocków
Tauren-shamani (ja mam na 46 lvl'u) robią ...eee... big bam...
Trolle mają dobrych Priest'ów...

A Przymierze ?? ::
Hum - paladyni ale to na wysokich lvl'ach są naprawde skuteczni...
Gnolle - no sami powiedzcie ... co one mądrego mogą zrobić ?? Priest może coś poczarować, ale z małą skutecznością :P
Krasnoludu - tesh paladyni i tesh na hight lvl'ach ... no chyba że warrior... no i tesh na hight/medium lvl'ach...
Elf - i to jest najmocniejsza rasa przymierza !! Tutaj można pokokosić sie z przeciwnikiem sucker.gif ELF PRIEST na low/medium/hard radzi sobie znakomicie i wyrzyna !!
Nie ma to jak elf - priest na hight lvl'u ... ja z qmplami (byliśmy Undead'ami) wjechaliśmy całą gildią (ze 60 ludu) elfom ... mieliśmy średnio po 30-40 lvl'e... elfów było ok. 40, z czego większość to Priest, bądx Hunter... oni tesh byli na 30 - 40 lvl'u... Huntersi padali, no a Priest'cisie trzymali i nam dokopali... :P
Elfowie to wg mnie najlepsza rasa zaraz po Taurenach...

Pytasz czemu Horda ciągle wygrywa ?? (Podsumowanie)
Orc +
Troll +
Taurin +
Undead +
Pytasz czemu Przymierze dostaje w d*pe ??
Hum +
Elv +
Gn -
Dw --/+

Jush wiesh ?? biggthumpup.gif

No chyba że dalej masz wątpliwości.... w takim razie pobiegaj po stronkach i dowiedz się jakie czary ma jaka klasa jakiej rasy... i się dowiesz biggrin.gif

PS:: Meele combat w WoW'ie moim zdaniem to niewypał... dlatego zawsze w WoW'ie stawiam na magię diablotin.gif
PPS:: Tauren - Perfect charter... czemu ?? Bo jak byś grał Taurin-Shaman to taureni mają dusho HP a i + to że Shaman... sami rozumiecie diablotin.gif

oO niemozna tego zostawic bez komentarza .. gnoll ? .. tak widzialem jak paru po westlands latalo -.- . Pozatym czy myslisz ze kazdy z wymienionej rasy gra akurat ta klasa ktora wymieniles ? .... humani tez maja priestow, tak samo karly. Wychodzi na to ze ty musisz troche poczytac na stronkach.
Prawda jest ze Racial skills najlepsze ma horda, ale nie stawiaja alliance na straconej pozycji nie daja tak duzego kopa ... pozatym wyobrazenie o szamanach jest wielce przesadzone :] (Moim zdaniem .. zeby na mnie niejechali [ co juz wlasnego zdania niemozna miec ! :P ])

sarumar
Wiadomość [#91]: 31.10.2005 o 03:52

Konto skasowane

Bedzie tylko o BG dla 60 lvl.

AB - malo nas PVPuje na serwerze na ogol jest jedno czasem dwa AB jednoczesnie

Biegamy w Zorganizowanym Raidzie wiekszosc pierwsza strona rankingu smiley.gif - wygrywamy 95%

Przegrywamy czasem z tzw Ali Elite Team gdzie graja ludzie z jednej guldii i tez sa z pierwszej strony rankingu smiley.gif

A wygrywamy dlatego ze nikt sie nie wylamuje i sluchamy polecen Genela, szybko przemieszczamy sie miedzy poitami. Informujemy o statusie,
zostawiamy defenderow. NIE FARMIMI HK liczy dobro druzyny, a nie HK.
Nikt sie nie boi zginac wszyscy ida na zywiol, nikt nie chowa sie za plecami innych. Zabijami w kolejnosci Healerow - Casterow - Warriorow
Zlodziej jak sie pojawi to idzie w pierwszej kolejnosci smiley.gif , Hunterow nie licze bo na nich wystarczy 1 shaman i jego pol many :P a paladyni w "bombelkach" gina na koncu biggrin.gif

Dlaczego wygrywamy hm?? moze dlatego ze ali nie robi tego o czym pisalem, a moze jestesmy lepsi, moze ranga robi swoje

WSG - mnie denerwuje .. staram sie unikac.
Z dobra druzyna mozna troche honoru latwo i szybka zdobyc, ale u nas Ali maja tendencje do farmienia HK czyli bronia w 8-9 i nie idzie ich pojechac
bo nawet jak sie przyjdzie sie w 8-9 to jak sie wybije wiekszosc to juz przybiegaja nowi z GY.

Podobna sytuacja jest jak maja flage a my ich, to tez sie muruja przy FC i kaplica 1h zglowy,

Tak czy inaczej na Hellscreamie Horda rzadzi nadal chodz coraz czesciej wygrywaja Ali sad.gif
Pewnie daltego ze duzo Ali porobilo sobie alty w Hordzie tongue.gif

Huragan
Wiadomość [#92]: 01.11.2005 o 09:08

Konto skasowane

sarumar napisał:
Pewnie daltego ze duzo Ali porobilo sobie alty w Hordzie tongue.gif

nie ma mozliwosci zalozenia sobie alta w przeciwnej frakcji na serverze PvP

Araondoion
Wiadomość [#93]: 01.11.2005 o 09:27

Konto skasowane

oto dlaczego ally przegrywa http://eyonix2play.ytmnd.com/ smiley.gif

korwin
Wiadomość [#94]: 01.11.2005 o 09:51

Konto skasowane

Ja dzisiaj Altem zabilem jakiegoś rogue biegającego po Moonbrook na 19 [ud ] a ja na 14 ne hunter lol.gif

Przechodze sobie spokojnie przez moon. a tu nagle ambush i gouge... wysylam peta i rozwalilem go bo nie byl w stanie do mnie podejść ...[no jeszcze kilka krytyków było]

a mój kolega druid zamiast mnie uleczyć to się gapił jak go rozwalam lol.gif

[Edycja - korwin w 01-11-2005 o 09:52]

Milkyway
Wiadomość [#95]: 08.11.2005 o 19:05

Konto skasowane

Kurna juz wiem dlaczego horda wygrywa.......oni zawsze ( na 60 lvl BG) właża w ustawionym squadzie.....Ally to samo ,a sie tak zastanawiam dlaczego nigdy nie widuje tych gosci z high rankami? (a gram na BG bardzo często) .Oni graja w ustawionym squadzie i my gramy w ustawinym squadzie i tyle.Cala filozofia........

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Silverin
Wiadomość [#96]: 08.11.2005 o 19:37

Konto skasowane

Araondoion napisał kiedyś, że jak horda wystawi swój sqad, to nic ich nie powstrzyma - coś w tym jest tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Milkyway
Wiadomość [#97]: 08.11.2005 o 21:09

Konto skasowane

Horda czejsciej ma squad ustawiony,o ile dobrze pamietam u nas na servie jest 70% ally i 30% Hordy i jakos tak wychodzibiggrin.gif i oczywiscie oni maja SHAMANÓW!!!! NERF!!!tongue.gif

Silverin
Wiadomość [#98]: 08.11.2005 o 22:22

Konto skasowane

wiem co odpowiedzą szamanowie : "Learn to play your class, pala!" potluczony.gif

And then not stab them?
And then not laugh?
Milkyway
Wiadomość [#99]: 09.11.2005 o 14:33

Konto skasowane

A blizz odpowie "It's fine,learn 2 play" NERF Shamans!!!:P

Silverin
Wiadomość [#100]: 09.11.2005 o 17:09

Konto skasowane

Nerf Pala, make priest imba! tongue.gif

And then not stab them?
And then not laugh?
REKLAMA
Strona 5 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :