Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 11:44
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Araondoion
Wiadomość [#61]: 16.09.2005 o 15:45

Konto skasowane

promyk--> widocznie byles niedoinformowany a shmmy byl smiley.gif ze trzeba kazdego z alliance atakowac lol.gif bo alliance=horda wiec jakbym zaczal od nowa grac to bym killowal wszystko co sie rusza ale, ze dotarlem do 60 lvl raczej pokojowo dlatego nie bede killowal grupek 30 czy 40+ lvl no chyba, ze mnie zaatakuja to bede mogl sobie pobic rekordy w critach lol.gif

po prostu ludzie z Hordy sa bardziej hardcorowi a nie swietoszkowaci... a tak na powaznie to dziwne, ze malo spotkalem ludzi z Hordy piszacych "Horda Rox my nie gankujemy, a alliance to smiecie i gankerzy" zwykle ludzie grajacy w alliance sa zapatrzeni w siebie, ze nie widza, ze oni to samo robia...

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
korwin
Wiadomość [#62]: 28.09.2005 o 20:34

Konto skasowane

ej jak chodzisz z "składem niespodzianką" no to GZ ! wygrasz ... Batona w szkolnej loteri sklepikowej...

Na Bg ma się stałe składy ^_^

przykra prawda ? ;/

Ally graja dużo dzieci co się boją złego pana orka :P

ofc nie wszyscy bo ja ally lubie smiley.gif

korwin
Wiadomość [#63]: 28.09.2005 o 20:36

Konto skasowane

buehehe ^^

ja zawsze lubie się z kolegą "Shadowelmed" taki bajer elfów xD zaczaic na horde za drzewami =]

Dhanter
Wiadomość [#64]: 28.09.2005 o 21:32

Konto skasowane

Dlatego zawsze na nieznanych terenach trzymam kursor nad Howl of Terror, a poźniej przyzywam mounta i jadę w możliwe najbliższe bezpieczne miejsce tongue.gif

Drapichrust
Wiadomość [#65]: 04.10.2005 o 21:28

Konto skasowane

Ja jestem hunter i raz jest dobrze raz źle ostatnio wygraliśmy 3 razy pod rząd a mam 24 lvl i tylko dlatego że było duzo hunterów - wszyscy zastawiali pułapki że jak ktos podchodził pod flage to był pieczony ork albo tauren smiley.gif no i jeszcze te spowolniające strzaly ahhh. No a reszta po flage najczęściej druid albo rouge! TO JEST MOJA TAKTYKA DLA ALLIANCE!!!!! wszelkie prawa zastrzezone smiley.gif

LAMERSGollum
Wiadomość [#66]: 04.10.2005 o 22:06

Konto skasowane

granie AB lbu WSG bez zgranego teamu ( nie musi byc ta sama gildia .. ) i bez TS nie ma sensu tzn ma na randomy a jak trafi sie inny Auto team i do tego dobry to trzeba na maxa sie sprezac cala gre
AV po wejsciu AB nie dziala ale jak dzialal to nie trzeba bylo miec etamu tylko dobrego leadera ktory kazal ruszyc dupe do Ice Blood i gg ( ehh te 8 godzinne AV ) biggrin.gif

Huragan
Wiadomość [#67]: 04.10.2005 o 23:27

Konto skasowane

LAMERSGollum napisał:
( ehh te 8 godzinne AV ) biggrin.gif

8 godzinne ?? lol.. przeciez was alliantow sie w AV rozwalalo w godzine max smiley.gif

darusin
Wiadomość [#68]: 05.10.2005 o 05:01

Konto skasowane

A ja mam takie spostrzezenie, co prawda ankiety nie robiłem ale zauważyłem że: gdy wchodze do jakiejkolwiek cafejki internetowej w Krakowie i widzę od lat przewijające sie te same twarze hardcorowych graczy... zjadających każdą pojawiającą się gre na rynku, iż: wszyscy grający w WOWa grają po stronie hordy biggrin.gif.

Sam mam 2 postacie w Allies na 60 lvl oraz kilka pomniejszych i 1 w Hordzie na 35lvl, więc sobie zadaje pytanie.. jak oni wszyscy graja po stronie Hordy.. to kurna z kim ja gram?

pozdrawiam

D.R.

Raven123
Wiadomość [#69]: 05.10.2005 o 10:52

Konto skasowane

RaCiK napisał:
Blantman napisał:
Swoja droga zawsze chetnie na Elda wszyscy polacy poluja nie wiedziec czemu:]

Eldzik pisze w CDA to dlatego :P

dobrze ze nie ma tego debila na naszym serwie lacznie z gemem ktory spieprzyl recke wowa

Raven123
Wiadomość [#70]: 05.10.2005 o 10:55

Konto skasowane

darusin napisał:
A ja mam takie spostrzezenie, co prawda ankiety nie robiłem ale zauważyłem że: gdy wchodze do jakiejkolwiek cafejki internetowej w Krakowie i widzę od lat przewijające sie te same twarze hardcorowych graczy... zjadających każdą pojawiającą się gre na rynku, iż: wszyscy grający w WOWa grają po stronie hordy biggrin.gif.

Sam mam 2 postacie w Allies na 60 lvl oraz kilka pomniejszych i 1 w Hordzie na 35lvl, więc sobie zadaje pytanie.. jak oni wszyscy graja po stronie Hordy.. to kurna z kim ja gram?

pozdrawiam

D.R.

helo a gdzie chodzisz do kafei[ja tez jestem z Kraka zapraszam na Gołebiowska[fajny klimat mnostwo gosci ktorzy pomagaja w Wowku dobierac talenty itp..maja z 5 postaci na 60 lvl siedza caly dzien i graja bo to ich kafeja^^ tobie to moze nie potrzebna to pomoc ale jak czasem wyskakiwalem do kafei bo w domu komp byl zajety a mialem 30 lvl naprawde sie przydawalo

Raven123
Wiadomość [#71]: 05.10.2005 o 10:59

Konto skasowane

Araondoion napisał:
promyk--> widocznie byles niedoinformowany a shmmy byl smiley.gif ze trzeba kazdego z alliance atakowac lol.gif bo alliance=horda wiec jakbym zaczal od nowa grac to bym killowal wszystko co sie rusza ale, ze dotarlem do 60 lvl raczej pokojowo dlatego nie bede killowal grupek 30 czy 40+ lvl no chyba, ze mnie zaatakuja to bede mogl sobie pobic rekordy w critach lol.gif

po prostu ludzie z Hordy sa bardziej hardcorowi a nie swietoszkowaci... a tak na powaznie to dziwne, ze malo spotkalem ludzi z Hordy piszacych "Horda Rox my nie gankujemy, a alliance to smiecie i gankerzy" zwykle ludzie grajacy w alliance sa zapatrzeni w siebie, ze nie widza, ze oni to samo robia...

Chyba nie rozumiesz o co nam chodzi...MY WSZYSCY ALLY zastanawiamy sie nad tym : skoro na stronie ally i horde graja ci sami ludzie[jedni glupsi gorsi lepsi silniejsi itd]to czemu ally sucks? Zgrania w hordzie czesto nie ma a nas klepia ale chyba nie chodzi tu o skilla bo w walce 1vs1 wszyscy sa na podobnym poziome z tego co widze wiec co sie dziejeconfused.gif??^^
e

promyk
Wiadomość [#72]: 05.10.2005 o 13:07

Konto skasowane

Highlander napisal:

sranie w banie po 1 i po 2 stronie sa takie same zjebay ;] mniejsze czy wieksze. Normlni i nienormlani. Gadnie ze horda jest bardziej hardcore jest idiotyczne ;] Owszem wyglada 'fajniej' ale osoby przed kompami moga miec tak samo zryta psyche ;] no offence do nikogo ;] nie uwazam was za zjebow ;]

BloodyElf
Wiadomość [#73]: 05.10.2005 o 13:40

Konto skasowane

nie wmówicie mi że Horda hackuje gorzej od allianca...BOŻE !!! TO SĄ CI SAMI LUDZIE KTÓRZY GRAJĄ ALLIANCEM !!! CO TO ZA RÓŻNICA ? HaHaHaHaHa

Elf Rulzzz
Wiadomość [#74]: 05.10.2005 o 14:52

Konto skasowane

true true

Milkyway
Wiadomość [#75]: 05.10.2005 o 20:24

Konto skasowane

Horda wygrywa bo ma SHAMANÓW,a my co mamy palka?jak shaman kladzie wszytkich to jak my mamy zalać horde?Ale tak na prawde to sie zgdze ze "dzieci" tzw.maloletni gracze graja czesciej po stronie przymierza.Ja jak juz zaczolem grac po stronie ally(mam znajomych do pomocy,mam taktyke gdzie questówac i kiedy,znam questy,mam wyzsze chary co moga wyslac pare golda na dobry poczatek) i nie zabardzo jesetm zapalony zeby przejsc na strone hordy.Zeby naprawde wiedziec dlaczego tak jest to trzeba miec pojecie o obu stronach konfliktu na danym serveze tzw . miec high lvlowe(ale nie koniecznie )postacie po obu stronach,i z wlasnych doswiadczen wywnioskowac ilu glupich,malointeligentych graczy spotkalem.Gram dlugo i naprawde wdzialem wielu nooooobów nawet na "wyższych lvl-ach".Mam zamiar zrobic sobie chara po stronie hordy,nawet wiem kim bedzie......a bedzie to shaman!!!!:P

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Cokolwiek
Wiadomość [#76]: 05.10.2005 o 20:40

Konto skasowane

Keris napisał:
Zastanawia mnie to czemu Horda ciagle wygrywa na BG ?
Ilekroć jestem na BG Horda zawsze wygrywa ! Ja jestem z Aliance i mnie to nie cieszy... czy na waszych serverach też tak jest ?

BloodyElf napisał:
LoL...Według was horda używa cheatów...OMG. Ani razu...ANI RAZU ! Nie widziałem i nie słyszałem żeby jakiś hordziak użył hacka na naszym serverze...Ale qfa przyszła sobie elfka 48 lvl...No fajno...mamy gościa w orgrimmar którego za ni huja nie da sie zranić !! Za każdym atakiem pisze "Error bla bla" Rozpierdyliła bossa i poszła...Tja...Nie wspomne o honorze alliance...Większość to rozwydrzone dzieciaki...Nie mówie że wszyscy ;p
Ale np. taki zawas hehe (dżołk). Przykład: Desolace,Valey of spears...mam 36 lvl`ek...Mam questa...napiździelałem się z dwoma centaurami (40,39 lvl),a tu nagle w trakcie walki przychodzą dwa alliance 44 i 45 lvl...Hmm...Zgadnijcie co zrobili ? Ano co ? ZABILI MNIE QFA ! Nie spotkałem ani razu hordziaka mordującego low lvla, w dodatku walczącego !!!! Aaaha...Jak by im było mało poczekali na mnie...Czekaj czekaj...Corpse camp ? O tak...Ale spierdzieliłem tym osłom chociaż gonili mnie na mountach...OMG Tja...Alliance rulSsS forever...

Reroll Pve

Huragan napisał:

lol.gif, wasza malutka gildia nie jest nawet w pierwszej dziesiatce na Ravencrest smiley.gif http://www.warcraftrealms.c(...)id=90611

Gówno prawda, ten ranking nie ma nic do tego, mogę ci zebrać gildie 60 lv noobów, ninja looterów, corpse-camperów i 12 letnich dzieci i bendę pierwszy w rankingu, bo mam najwięcej 60 lv. U nas na FW każdy Ci powie, że najlepszą gildią na servie jest The Core, chciaż w rankingu są dopiero na 7 miejscu. Powód? Tylko 55 osób, ale szyscy są pro (jakby ktoś się pytał, nie, nie należę do The Core, choćby dlatego, że jestem w alliance

Ulisses napisał:
Gram na servie PvP, wiec z założenia każdy leje się z każdym.

Gram na serverze PvP i jedyne, co mnie spotyka ze strony hordy to spam /love /cheer i /clap, czasami sheep jak mam mało hp. Typ serva nie ma nic do rzeczy, bo zawsze znajdą się dzieci/chińscy farmerzy, którzy KoS wszystko, co się rusza.

korwin napisał:
ja zawsze lubie się z kolegą "Shadowelmed" taki bajer elfów xD zaczaic na horde za drzewami =]

Chyba na low lv, bo ludzi w shadowmelcie widać z pół kilometra :P

Raven123 napisał:
dobrze ze nie ma tego debila na naszym serwie lacznie z gemem ktory spieprzyl recke wowa

Ciekawe, jakbyś ty to napisał mając max tydzień na testowanie gry.

promyk napisał:
sranie w banie po 1 i po 2 stronie sa takie same zjebay ;] mniejsze czy wieksze. Normlni i nienormlani. Gadnie ze horda jest bardziej hardcore jest idiotyczne ;] Owszem wyglada 'fajniej' ale osoby przed kompami moga miec tak samo zryta psyche ;] no offence do nikogo ;] nie uwazam was za zjebow ;]

Ale to jest najprawdziwsza prawda, po stronie alliance gra o wiele więcej dzieci niż po stronie hordy. Oczywiście nie mówię o wszystkich, ale regułą kes, że im mniej lat na karku, tym więcej szansy na "create new class: loladin"

[Edycja - Cokolwiek w 05-10-2005 o 21:40]

Razoth
Wiadomość [#77]: 06.10.2005 o 20:21

Konto skasowane

Cokolwiek napisał:
Ciekawe, jakbyś ty to napisał mając max tydzień na testowanie gry.

max dwa tygodnie na testowanie gry plus open beta na której recenzent z cda nie omieszkał grać.

[Edycja - Razoth w 06-10-2005 o 20:21]

Araondoion
Wiadomość [#78]: 06.10.2005 o 23:03

Konto skasowane

w sumie na AB to wygrywa Ally lol.gif

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Matrixowo
Wiadomość [#79]: 07.10.2005 o 08:52

Konto skasowane

Dokładnie jak na WG horda wygrywała to teraz na AB większość Allance wygrywa, lub ja mam takiego pecha ciągle, ze allance gra ustawionym składem itp.

Ale czasami niezłe baty dostajemy :P biggrin.gif

Ale prwadę mówiąc przez AB w ogóle nie da się juz wejśc na AV i WG wszyscy siedzą na AB!!!!!!

Tez tak macie na swoich servarch?

Silverin
Wiadomość [#80]: 07.10.2005 o 09:20

Konto skasowane

ja mam dokladnie to samo na Spinebreaker.... wyszukuje ludzi siedzacych na warsongu : jeden team albo zero ludu. Wuszukuje Arathi Basin........ musze czekac pol minuty az mi sie lista zapelni potluczony.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
REKLAMA
Strona 4 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :