Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 18:31
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Huragan
Wiadomość [#41]: 17.08.2005 o 08:05

Konto skasowane

hornblower napisał:
Jestem w najlepszej gildi po stronie alliancu "United" na serwerze Ravencrest.

lol.gif, wasza malutka gildia nie jest nawet w pierwszej dziesiatce na Ravencrest smiley.gif http://www.warcraftrealms.c(...)id=90611

bobiaczek
Wiadomość [#42]: 17.08.2005 o 08:56

Konto skasowane

Horde v.s. Alliance - kto jest wporzo a kto nie.

Zawracanie głowy. Każdy gra tak jak umie. Jak nie umie wygrać w otwartym boju to atakuje graczy podczas levelowania postaci jak się tłuką z mobami i mają mało życia albo z many zeszli. Czasem mnie to złości bo ja przynajmniej staram się tak nie robić, z tym że staram się nie oznacza, że tak nie robię. Jaka to w końcu satysfakcja dobić kogoś jednym strzałem, hę? Tak więc staram się, by przyświecała mi maksyma "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" ale jak mnie ktoś wpieni nooooo .... to wieczór spędzam na poszukiwaniu delikwenta co mi za skórę zalazł (ok, za czachą to latał nie będę). Jak spienienie duże to nap.... dowolnego delikwenta co się akurat miał pecha napatoczyć (tak dla odreagowania).
Dlaczego? Kurcze wszak jest to, jak zauważył przedmówca, WOJNA a nie jakieś tam pitu pitu. Nie ma spania ani latania do kibla na terytorium wroga ... ok, AFK nie ruszam bo to już max obciachu. Wiem jednak, że są, ba a nawet się tym chwalą, osobnicy co zabicie AFK uważają za kwintesencję sztuki wojennej. Błeeeee sad.gif

Huragan
Wiadomość [#43]: 17.08.2005 o 09:08

Konto skasowane

bobiaczek napisał:
... ok, AFK nie ruszam bo to już max obciachu. Wiem jednak, że są, ba a nawet się tym chwalą, osobnicy co zabicie AFK uważają za kwintesencję sztuki wojennej. Błeeeee sad.gif

punkty honoru sie dostaje za zabicie AFK pacana, wiec leje wszystkich jak leci.. smiley.gif

a wracajac do tematu.... czemu Horda ciagle wygrywa ?? wszystko zalezy od zgrania teamu, raz wiec wygrywa horda raz allianci.. nie ma tutaj reguly. chociaz wczoraj wpadlem na chwile na WSG i na 10 walk , 9 wygrala horda, wiec cos w tym chyba jest smiley.gif

[Edycja - Huragan w 17-08-2005 o 09:10]

mati89pl
Wiadomość [#44]: 17.08.2005 o 14:30

Konto skasowane

ej musze o czyms powiedziec :P...
na poczatku gralem moim kontem ally ale potem nei mialem kasy na abonament wiec gralem na kumpla koncie czesto...

no i ja jak gralem zawsze to jak zobaczylem czerwony nad postacia np. aundeada to czesto gesiej skorki dostawalem..a jak u kumpla gralem i widziaaelm czerowny napis nad postacia gnoma 'la santa claus albo elfa to tylko podchodzilem i nawalalem :P...

moze cos w tym jest lol.gif

Huragan
Wiadomość [#45]: 17.08.2005 o 14:46

Konto skasowane

mati89pl napisał:
ej musze o czyms powiedziec :P...
na poczatku gralem moim kontem ally ale potem nei mialem kasy na abonament wiec gralem na kumpla koncie czesto...

no i ja jak gralem zawsze to jak zobaczylem czerwony nad postacia np. aundeada to czesto gesiej skorki dostawalem..a jak u kumpla gralem i widziaaelm czerowny napis nad postacia gnoma 'la santa claus albo elfa to tylko podchodzilem i nawalalem :P...

moze cos w tym jest lol.gif

masz racje... smiley.gif allianci raczej swoim wygladem nikogo nie przestrasza... a jak taki gnom zobaczy ARa 3 razy wiekszego niz on sam to juz ze strachu sika smiley.gif To jest efekt psychologiczny. Kogo przestrasza kolorowi a'la Britney Spears allianci ?? Nikogo.. w hordzie wywoluja tylko smiech smiley.gif

Crom
Wiadomość [#46]: 17.08.2005 o 20:35

Konto skasowane

Szczerze powiedziawszy wyglad ma znaczenie (ci wredni rogale ze stunem na mnie maga :P brrrr).

[Edycja - Crom w 17-08-2005 o 20:39]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
KiVi
Wiadomość [#47]: 17.08.2005 o 22:48

Konto skasowane

mati89pl napisał:
no i ja jak gralem zawsze to jak zobaczylem czerwony nad postacia np. aundeada to czesto gesiej skorki dostawalem..

Strach sie bac :

mati89pl
Wiadomość [#48]: 18.08.2005 o 16:15

Konto skasowane

ej tu nie chodzi o strach..tylko o to ze horda przewaznie [nie zawsze] wyglada na wyzszy lvl , a ally na odwrot...
dzisiaj bylem u kumpla ktory gra horda... jakie 3 godziny temu .... i w gadgetzan stal NE druid i on juz na niego chcial isc a tu oooo ZONK... byl o 8lvl wyzszy :P..a kumpel juz naciskal szarze wojownikiem lol.gif byl pewien ze to jakis low levelowiec tongue.gif
a ja zawsze jak widze hrode to sie najpierw odsuwam, a potem patrze -->> WTF? Oo? keee? lol? ... i sie okazuje ze ma 10lvl mniej tongue.gif tongue.gif

pozdro smiley.gif

btw: Huragan..teraz cos doczytalem dopiero...pisales ze za zabicie koelsia 12lvl mniej sie dostaje HK... Oo? chyba sie lekko pomysliles...

Gilgalad
Wiadomość [#49]: 18.08.2005 o 17:17

Konto skasowane

Huragan napisał:
a jak taki gnom zobaczy ARa 3 razy wiekszego niz on sam to juz ze strachu sika smiley.gif To jest efekt psychologiczny. Kogo przestrasza kolorowi a'la Britney Spears allianci ?? Nikogo.. w hordzie wywoluja tylko smiech smiley.gif

Ta bo kazdy Alliant na widok zmutowanej garbatej krowy albo krzyżówki dzika z patyczakiem odruchowo robi w porty :>

Razoth
Wiadomość [#50]: 18.08.2005 o 19:31

Konto skasowane

Ale przyznaj że jak byś zobaczył w realu to byś zrobił. potluczony.gif

eNdryu
Wiadomość [#51]: 19.08.2005 o 00:16

Konto skasowane

ja bym nie zdazyl bo bym spierdalal potluczony.gif tongue.gif

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
hornblower
Wiadomość [#52]: 19.08.2005 o 02:30

Konto skasowane

Huragan napisał:
hornblower napisał:
Jestem w najlepszej gildi po stronie alliancu "United" na serwerze Ravencrest.

lol.gif, wasza malutka gildia nie jest nawet w pierwszej dziesiatce na Ravencrest smiley.gif http://www.warcraftrealms.c(...)id=90611

Najlepsza to nie znaczy ze najwieksza ;] Po co mam duzo ludzi w gildi jak wystarczay nam 50-60 osob ktora graja codziennie po 10h i wiecej ?smiley.gif Jestesmy piersza gildia ktora zabila ragnarosa i Razorgore wiec to samo mowi za siebie..

-= Nhiha 90 lvl Priest:
-= Profile: EU WoW Armory Nhiha Profile =-
Huragan
Wiadomość [#53]: 19.08.2005 o 08:24

Konto skasowane

hornblower napisał:
Najlepsza to nie znaczy ze najwieksza ;] Po co mam duzo ludzi w gildi jak wystarczay nam 50-60 osob ktora graja codziennie po 10h i wiecej ?smiley.gif Jestesmy piersza gildia ktora zabila ragnarosa i Razorgore wiec to samo mowi za siebie..

a w PvP jak wam idzie ? smiley.gif

[Edycja - Huragan w 19-08-2005 o 08:24]

chojnik
Wiadomość [#54]: 24.08.2005 o 11:16

Konto skasowane

Ok,teraz gram ba bg w kategori 51-60 lvl. Miodzio. Po 20 minutach dostalem sie na bg,ja mam 51 lvl,reszta 60 :P.Pierwsze spojrzenie; Field marshal oblepiony epikami az milo.Dalej elf hunter (tez general) ,paladyni ze zbrojami ktore oslepiaja oczy smiley.gif. Szef zazadzil(zdziwilem sie bo w low lvl kategoriach to jest wolna amerykanka) zebym polimorfowal tego i tego,bo nie dam rady ich zranic.W obronie zostal tylko elf hunter co mnie zdziwilo. Co sie pozniej dzialo to trudno opisac ,ja wlasciwie tylko zbieralem insignia smiley.gif ,co 2-5 sec ''champion'' , ''centurion'', ''blood guard'' ,punkty lecialy . Jeden gosc mowil kto jest w zamku,lvl,pokazuje w ktorym miejscu obecnie sie znajduje,szef wyznaczal 2 ziomali co mieli ich przystopowac , i tak caly czas .Po 2 minutach spokojniutko 1;0 ,potem 2;0 i 3;0. Musze powiedziec ze bylem pod duzym wrazeniem.Oby tak dalej alliance.

Mani3k
Wiadomość [#55]: 24.08.2005 o 13:08

Konto skasowane

Fair czy nie fair ja nie mam WoW'a ale dzisiaj moze kupie smiley.gif a jak kupie to bede gral Night ELfem Druidem albo Taurenem shamanem ale raczewj shamanem ;P

Razoth
Wiadomość [#56]: 25.08.2005 o 23:18

Konto skasowane

Przed chwilą znalezione na mmorpg.pl

ROTFL

Owned. potluczony.gif

Huragan
Wiadomość [#57]: 26.08.2005 o 01:52

Konto skasowane

Razoth napisał:
Przed chwilą znalezione na mmorpg.pl

ROTFL

Owned. potluczony.gif

zajebisty film, hahahahahahahahhaa.................... cala prawda o palkach smiley.gif
a koncowy tekst spowodowal ze spadlem z krzesla, hihihihihihihi

Ulisses
Wiadomość [#58]: 12.09.2005 o 21:06

Konto skasowane

Gram na servie PvP, wiec z założenia każdy leje się z każdym. Mimo tego gdy spotykałem kogoś z przymierza o lev znacznie nizszym, nie atakowałem, dlaczego? bo sam wiem jak to wkurza, gościu robi questa a ktoś mu w plecu sztylecik wkłada.
Jednak od pewnego czasu moje nastawienie zmieniło się, przymierze zaczeło robić się strasznie wredne, z moich doświadczeń natrafiałem b. czasto na chamskich ally. Bo jak to nazwać, gostek 60 lev hunter, meczył mnie koło 20min. diablotin.gif skubaniec czekał i nie pozwalał uciec. Doszło do tego że gdy wreście udało mi się dobiec do miasta on dalej nie odpuszczał, to się nazywa nawziętość. Niskolevelowi to też zdradliwe żmije, niby są spokojni jak się ich mija, ale wystarczy obrocić sie do nich tyłem i już sztylecik pod żeberko.
Wię teraz nie ma zmiłuj się dla żadnego!! Ciąć wszystkich równo bez skrupułów. smash.gif

promyk
Wiadomość [#59]: 13.09.2005 o 19:48

Konto skasowane

Ja na 29 spotkalem szamana na 22lvl. on mnie jeszcze nie zobaczyl, ja mysle sobie no ok jest o pare lvl nizszy zostawie niech sobie questuje. Minute potem zobaczyl mnie i uciekl gdzies za gorke. Ja myslac ze uciekl robilem q dalej, po chwili wjechal mi na plery frost schockiem, przejehcal toporem Nie duzo czasu minelo i padlem.... Mozecie sobie mowic ze nie umiem pvp ale sram na wasze gadanie ;] Poprostu teraz wiem ze trzeba naparzac kazdego z hordy. Nie wazne jaki lvl nie wazne kto i czy afk. wszyscy sa tak samo niebezpieczni.

Czarny42
Wiadomość [#60]: 16.09.2005 o 15:11

Konto skasowane

Po prostu horda ma lepszych warlocków, szamanów i kapłanów...tyle....bo chyba w walce na oręż( biggthumpup.gif )
nie są lepsi...no moze orkowie sa niexli w tych sprawach. lol.gif

REKLAMA
Strona 3 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :