Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 18:09
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Dhanter
Wiadomość [#21]: 05.08.2005 o 21:05

Konto skasowane

Yep, dzisiaj nie jarzę jakoś tych waszych żartów... Cylon_anim.gif

nadina
Wiadomość [#22]: 05.08.2005 o 21:28

Konto skasowane

Barre napisał:

9. bo 90% dziewczyn gra hordą hahaha.gif potluczony.gif

nie wydaje mi sie lol.gif

[Edycja - nadina w 05-08-2005 o 21:29]

Araondoion
Wiadomość [#23]: 15.08.2005 o 22:24

Konto skasowane

Strategia Hordy uwaga lol.gif:

1. Zergujemy na srodek w kupie
2. Rozwalamy grupe alliance po drodze
3. idziemy po flage
4. alliance nam biora flage
5. odbieramy flage
6. zdobywamy punkt potluczony.gif lol.gif

A jak jest dobry team i jak healerzy robia swoje to jest very good lol.gif A no i staramy sie utrzymac srodek, ja nigdy po flage nie ide tylko stoje na srodku by odebrac flage smiley.gif

[Edycja - Araondoion w 15-08-2005 o 22:25]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Mailarz
Wiadomość [#24]: 15.08.2005 o 23:32

Konto skasowane

lol nie to jest taktyka hordy na kazdy bg
start
frostshock
end

BloodyElf
Wiadomość [#25]: 16.08.2005 o 00:18

Konto skasowane

LoL...Według was horda używa cheatów...OMG. Ani razu...ANI RAZU ! Nie widziałem i nie słyszałem żeby jakiś hordziak użył hacka na naszym serverze...Ale qfa przyszła sobie elfka 48 lvl...No fajno...mamy gościa w orgrimmar którego za ni huja nie da sie zranić !! Za każdym atakiem pisze "Error bla bla" Rozpierdyliła bossa i poszła...Tja...Nie wspomne o honorze alliance...Większość to rozwydrzone dzieciaki...Nie mówie że wszyscy ;p
Ale np. taki zawas hehe (dżołk). Przykład: Desolace,Valey of spears...mam 36 lvl`ek...Mam questa...napiździelałem się z dwoma centaurami (40,39 lvl),a tu nagle w trakcie walki przychodzą dwa alliance 44 i 45 lvl...Hmm...Zgadnijcie co zrobili ? Ano co ? ZABILI MNIE QFA ! Nie spotkałem ani razu hordziaka mordującego low lvla, w dodatku walczącego !!!! Aaaha...Jak by im było mało poczekali na mnie...Czekaj czekaj...Corpse camp ? O tak...Ale spierdzieliłem tym osłom chociaż gonili mnie na mountach...OMG Tja...Alliance rulSsS forever...

Mailarz
Wiadomość [#26]: 16.08.2005 o 01:34

Konto skasowane

btw bloody setki razy widzialem jak horda i alliance exploituje wg albo av wiec stfu plz

mati89pl
Wiadomość [#27]: 16.08.2005 o 03:42

Konto skasowane

BloodyElf....to ma byc zart? Cylon_anim.gif

nie widziales hordziaka zabijajacego low lvl?.... i tym bardziej podczas walki?.... sucker.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

dobra dobra jzu wracam do normalnosci :P potluczony.gif ... ej taka jest kolej rzeczy... horda jest nie fair i zabija aliantow afk/w walce/itp a takze ally jest nei fair i zabija hordziakow afk/w walce/itp...

taka kolej rzeczy :P nikt nigdy nie bedzie do konca w porzadku smiley.gif

Araondoion
Wiadomość [#28]: 16.08.2005 o 09:07

Konto skasowane

U nas ci goscie z najlepszej alianckiej gildii ciagle exploituja nie wydaje mmi sie by to fair bylo, raz widzialem jakktos mi pokazal jak to zrobic z Hordy.

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
mati89pl
Wiadomość [#29]: 16.08.2005 o 14:23

Konto skasowane

no spoko, ale teraz nalezy zwrocic oczy na najlepsza gildie po stronie hordy...... diablotin.gif

ej niby gildia theDust na BL jest taka honorowa i w ogole.... na forum mojej bylej gildii na czarnej liscie wiekszosc hordziakow jest wlasnie z tej listy....
kiedys 50lvl gonilm ojego kumpla na okolo 30 bo nie mial widocznie co robic...
mnie nie raz 60lvl zabil jak bylem afk [przewaznie w BB]

mi , mowiac tak serio z reką na sercu, zdarzylo sie zabicie nizszego lvl albo kogos afk moze ze 4 razy, ale to musialem byc na maxa zly.... raz pamietam sytuacje jak z kumplem robilismy questy w SV i nas zaciachalo dwoch taurenow na blisko 60lvl =/ .... bylismy na maxa wqrwieni.... i patrze jakis koles na nizszym jest no to go rozwalilismy [pod wplywem zlosci za to wszesniejsze] a po chwili pojawilo sie znow tych samych kolesi i nas.... uzi2.gif uzi2.gif uzi2.gif ...okazalo sie ze wszsycy byli z tej samej gildii tongue.gif

ni piszcie ze ta frakcja jest fair a ta nie ..... bo naprawde nie ma realma na ktorym jedna byla by NAPRAWDWE fair, a druga nie...

pozdrawiam wszystkich wow maniaków tongue.gif
MATI

Araondoion
Wiadomość [#30]: 16.08.2005 o 14:40

Konto skasowane

Na The Maelstorm z Hordy nikogo nie widzialem by exploitowal chyba, ze ten 1 raz ktos mi pokazal, widzialem bardzo duzo razy jak paldkowie to robili...

Huragan
Wiadomość [#31]: 16.08.2005 o 14:46

Konto skasowane

mati89pl napisał:
ni piszcie ze ta frakcja jest fair a ta nie ..... bo naprawde nie ma realma na ktorym jedna byla by NAPRAWDWE fair, a druga nie...

pozdrawiam wszystkich wow maniaków tongue.gif
MATI

Zabijam kazdego allianta bez wzgledu na level.... a tych z nizszymi levelami tym bardziej gdyz sa zdradliwi i ci wbija noz w plecy jak tylko beda mieli okazje. Nie ma przebacz.

mati89pl
Wiadomość [#32]: 16.08.2005 o 17:00

Konto skasowane

@Araondoion - upierasz sie przy swoim smiley.gif , gralem zawsze na BL... po stronie ally i zawsze w gildii dyskutowalismy ale te hordziaki hamskie i w ogole....corpse camping itp...
a potem wszedlem kiedys na forum bn.pl i czytam jak to hroda z BL wyzywa aliantow jacy sa zli i w ogole :P..... NAPRAWDE nie wierze zeby horda na jakimkolwiek serwie byla fair...... ale tak samo nie wieze NAPRAWDE zeby ally byli fair na jakimkolwiek serwie :P

@Huragan - kee? .... ech.... lol? .... n/c ... Oo [brak słów]

[Edycja - mati89pl w 16-08-2005 o 17:01]

Araondoion
Wiadomość [#33]: 16.08.2005 o 17:14

Konto skasowane

O rany mati89pl jak czytam co piszesz to mam ochote robic jak Huragan smiley.gif Powiedz czy jest jakas różnica miedzy ludźmi grajacymi alliance a tymi co graja Horda? Nie ma! Ja np. bede gral alliance tez, powiedz mi czy to mnie zmieni? Nie! lol.gif Przygotuj sie na szok Alliance jest chamska, kampuje ciala, zabija Cie gdy walczysz z mobami, a Horda sie odwdziecza tym samym...

PS. Wskaz gdzie ja wczesniej pisalem w tym topicu o zlym zachowaniu Alliance

[Edycja - Araondoion w 16-08-2005 o 17:15]

mati89pl
Wiadomość [#34]: 16.08.2005 o 17:23

Konto skasowane

hahaha.gif hahaha.gif
a teraz ty mi powiedz gdzie ja napisalem ze horda jest zla tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ja ciagle pisze o tym ze kazda strona jest tak samo sobei winna, mi chodzilo o to zebys nie mowil ze to TYLKO alianci sa nie fair

pozdrawiam
MATI

Huragan
Wiadomość [#35]: 16.08.2005 o 17:28

Konto skasowane

Warcraft nie jest gra fair ! To jest W-A-Rcraft a nie jakis peace-and-love-craft... i jak to na wojnie, jesli ty nie zabijesz wroga to on zabije ciebie.
Tak samo horda gankuje jak i alliance.. ba.. nawet sami GMi Blizza gankuja.. nie dawno byl topic na europejskim forum jak jeden admin campowal ludzi smiley.gif Blizzard nie ma nic przeciwko gankowaniu i zaleca w takich wypadkach wycofac sie z pola walki.
Zabijanie nizszych leveli jest niehonorowe ?? Jak to ? Przeciez dostaje sie punkty honoru za zabicie nawet 12 leveli nizszego, hehe.. smierc wszystkim.. ot co.

Araondoion
Wiadomość [#36]: 16.08.2005 o 18:48

Konto skasowane

o kurde to wyniklo z mojego lenistwa nie doczytalem do konca " ale tak samo nie wieze NAPRAWDE zeby ally byli fair na jakimkolwiek serwie :P" sorka beerchug.gif yabol.gif

mati89pl
Wiadomość [#37]: 16.08.2005 o 22:18

Konto skasowane

te 'sorka' nie potrzbne bo jestem tego samego zdania ;)....

beerchug.gif biggthumpup.gif

Dhanter
Wiadomość [#38]: 16.08.2005 o 22:34

Konto skasowane

Proponuję zamknięci topicu i ogłoszenie stanowiska, że każdy gracz to Corpse Camper etc.
Naprawdę myślicie, że przekłócanie się wspominając o własnych, złych doświadczeniach z przeciwną frakcją?! Ja spotykałem dobrych Aliantów, jak i złych Aliantów. Tak samo dobrych Hordemanów jak i złych Hordemanów... Ta dyskusja jest bezcelowa oraz nieefektywna (jako rzekł Ed!)! Cylon_anim.gif

Barre
Wiadomość [#39]: 17.08.2005 o 02:34

Konto skasowane

corpse camp to mi sie nie chce robic, ale red = dead

a gank/corpse camp etc sa najlepsze pod MC ^^ na maxa wkurzeni leaderzy, 60 trupow, no i masa smiechusmiley.gif

[Edycja - Barre w 17-08-2005 o 02:36]

hornblower
Wiadomość [#40]: 17.08.2005 o 05:31

Konto skasowane

Jestem w najlepszej gildi po stronie alliancu "United" na serwerze Ravencrest. Alterac Valley wygrywamy w maxymalnie 45 min od rozpoczecia a warsong to za kazdym razem nawet w random... tylko, że do tego potzreba skilla i zgranej gildi, a nie jak wiekszosc PvE tylko ciagle do instanców... Jak ktoś mówi że ciagle przegrywa tzn że nie umie grać i tyle bo wchodzi na BG raz na tydzien i mysli że wygra.... tzreba znaleść ludzi i chodzić tam codziennie to zaczniecie wygrywać. MC ostatnio zrobilismy w rekordowym czasie ( 4h 7 min ) jezeli chodzi o nasz serwer niewiem jak jest na innych ;]. Jeżeli ktoś potrzebuje dowodu lub chce zobaczyc taktyki itp to posiadam dużo gildiowych filmów z walk na BG i instanców.

Nhiha from Ravencrest
hornblower_(at)_cdprojekt.com

-= Nhiha 90 lvl Priest:
-= Profile: EU WoW Armory Nhiha Profile =-
REKLAMA
Strona 2 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :