Dziś jest: Piątek, 25 września 2020, godzina 19:29
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Czemu Horda ciagle wygrywa ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Keris
Wiadomość [#1]: 13.07.2005 o 14:23

Konto skasowane

Zastanawia mnie to czemu Horda ciagle wygrywa na BG ?
Ilekroć jestem na BG Horda zawsze wygrywa ! Ja jestem z Aliance i mnie to nie cieszy... czy na waszych serverach też tak jest ?

KiVi
Wiadomość [#2]: 13.07.2005 o 14:33

Konto skasowane

Keris napisał:
Ilekroć jestem na BG Horda zawsze wygrywa ! Ja jestem z Aliance i mnie to nie cieszy... czy na waszych serverach też tak jest ?

Zalezy od zgrania duzyny smiley.gif

diablocz3k
Wiadomość [#3]: 13.07.2005 o 14:48

Konto skasowane

Keris napisał:

sucker.gif trzeba umieć sie dogadać

BoolvA
Wiadomość [#4]: 13.07.2005 o 15:03

Konto skasowane

kiedys był post o tytule "takiego problemu jeszcze niebyło" (koles niumiał załorzyć konta ;))... ten moglby miec podobna nazwe ;)

chojnik
Wiadomość [#5]: 14.07.2005 o 11:34

Konto skasowane

Na bloodhofie w 31-40 lvl zawsze dostawalismy po dupie.Oni byli z jednej guildi wszyscy 40 lvl ,kompletna organizacja,rutyna. U nas wiekszosc to byli 31 lvl ''niedoswiadczeni''.
furrore robili undead priesci ktorze kosili nas seriami wysysajac nam cenne hp uzi2.gif .nieraz sytuacja posuwala sie tak daleko ,ze przy 2;0 dla hordy oni podchodzili z flaga pod nasza fortece zapraszajac nas do walki lub ustawiali sie na cmentarzu i cieli nas niezmiernie hehe biggthumpup.gif .ALE, w 51-60 lvl przymierze wygrywa non stop ;) > paladyni wycinaja nienaganie

Keris
Wiadomość [#6]: 14.07.2005 o 12:47

Konto skasowane

chojnik napisał:
Na bloodhofie w 31-40 lvl zawsze dostawalismy po dupie.Oni byli z jednej guildi wszyscy 40 lvl ,kompletna organizacja,rutyna. U nas wiekszosc to byli 31 lvl ''niedoswiadczeni''.
furrore robili undead priesci ktorze kosili nas seriami wysysajac nam cenne hp uzi2.gif .nieraz sytuacja posuwala sie tak daleko ,ze przy 2;0 dla hordy oni podchodzili z flaga pod nasza fortece zapraszajac nas do walki lub ustawiali sie na cmentarzu i cieli nas niezmiernie hehe biggthumpup.gif .ALE, w 51-60 lvl przymierze wygrywa non stop ;) > paladyni wycinaja nienaganie

i to jest odpowiedz a nie se jaja robicie ... dzieki chojnik

Jasiu
Wiadomość [#7]: 14.07.2005 o 12:51

Konto skasowane

Nie wiem czemu ale z tego co zauwazylem to sojusz albo kampi przy fladze albo robi zerga na nas :P Nie wiem czy takie jest zalozerzenie ale tak to wyglada smiley.gif
I tak u nas ciagle tez horda wygrywa smiley.gif
Jeden raz zdarzylo mi sei ze cala moja druzyna skladala sie z Shamanow smiley.gif hehe swietnie to wygladalo shocki lecialy az milo smiley.gif

pzdr Jasiu

Barre
Wiadomość [#8]: 31.07.2005 o 11:52

Konto skasowane

ally -> nap
Horde -> hax

chcem sobie zdobyc Don Julios Band dla huntera, ale gram alliance, co dalej? potluczony.gif

Araondoion
Wiadomość [#9]: 31.07.2005 o 13:39

Konto skasowane

eee... wczesniej wygrywalismy, ale team gildii Apathy jak jestesmy w random grupie to idzie kiepsko ;)

BG: 51-60

[Edycja - Araondoion w 31-07-2005 o 13:40]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
KhaelThas
Wiadomość [#10]: 04.08.2005 o 16:05

Konto skasowane

Horda przeważnie wygrywa, choćby dla tego, że::
Orcowie mają szamanów
Undead mają warlocków
Tauren-shamani (ja mam na 46 lvl'u) robią ...eee... big bam...
Trolle mają dobrych Priest'ów...

A Przymierze ?? ::
Hum - paladyni ale to na wysokich lvl'ach są naprawde skuteczni...
Gnolle - no sami powiedzcie ... co one mądrego mogą zrobić ?? Priest może coś poczarować, ale z małą skutecznością :P
Krasnoludu - tesh paladyni i tesh na hight lvl'ach ... no chyba że warrior... no i tesh na hight/medium lvl'ach...
Elf - i to jest najmocniejsza rasa przymierza !! Tutaj można pokokosić sie z przeciwnikiem sucker.gif ELF PRIEST na low/medium/hard radzi sobie znakomicie i wyrzyna !!
Nie ma to jak elf - priest na hight lvl'u ... ja z qmplami (byliśmy Undead'ami) wjechaliśmy całą gildią (ze 60 ludu) elfom ... mieliśmy średnio po 30-40 lvl'e... elfów było ok. 40, z czego większość to Priest, bądx Hunter... oni tesh byli na 30 - 40 lvl'u... Huntersi padali, no a Priest'cisie trzymali i nam dokopali... :P
Elfowie to wg mnie najlepsza rasa zaraz po Taurenach...

Pytasz czemu Horda ciągle wygrywa ?? (Podsumowanie)
Orc +
Troll +
Taurin +
Undead +
Pytasz czemu Przymierze dostaje w d*pe ??
Hum +
Elv +
Gn -
Dw --/+

Jush wiesh ?? biggthumpup.gif

No chyba że dalej masz wątpliwości.... w takim razie pobiegaj po stronkach i dowiedz się jakie czary ma jaka klasa jakiej rasy... i się dowiesz biggrin.gif

PS:: Meele combat w WoW'ie moim zdaniem to niewypał... dlatego zawsze w WoW'ie stawiam na magię diablotin.gif
PPS:: Tauren - Perfect charter... czemu ?? Bo jak byś grał Taurin-Shaman to taureni mają dusho HP a i + to że Shaman... sami rozumiecie diablotin.gif

Dhanter
Wiadomość [#11]: 04.08.2005 o 16:20

Konto skasowane

Eeee tam, gówno zgranie. Na serwerze na którym ja gram wcale zgrania nie było, a i tak Alliance pogonilismy, chociaż powinniśmy przegrać (było nas mniej). Każdy latał gdzie chciał, tu chodzi o skilla! potluczony.gif

Araondoion
Wiadomość [#12]: 04.08.2005 o 16:36

Konto skasowane

lol jakie gnolle...gnomy...gnomy to calkiem niezli magowie... gowno prawda tam, pamietam duzo przegranych WSG jak gralismy random team...

[Edycja - Araondoion w 04-08-2005 o 16:39]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Barre
Wiadomość [#13]: 04.08.2005 o 16:46

Konto skasowane

na naszym serwie to takie gildie jak Unity, iHORDE czy Melavolence Incarnate po prostu nas roxxują :P wchodzimy do wsg, a 10 minut puzniej wychodzimy z rezultatem 0-3 hahaha.gif

alliance pvp potluczony.gif

Blantman
Wiadomość [#14]: 04.08.2005 o 22:48

Konto skasowane

Na Argent Dawn jest tak jezeli jest rajd organizowany z samych 60 tek to wygrywamy ale jezeli samemu wchodze do gry przewazniie trafiam na team z duza iloscia ludzi ponizej 58 poziomu i przegrywamy a jak trafimy na hidrasactum team z Eldzikiem, Trupa , Motaro itd to czasem nawet same 60 tki nie maja szans pokonalem jej team tylko w rajdzie zorganizowanym . Swoja droga zawsze chetnie na Elda wszyscy polacy poluja nie wiedziec czemu:] ja tam wole na hidre bo jest warlordem a Eldziki ma jeszcze jedna rank do warlorda:P

Mailarz
Wiadomość [#15]: 05.08.2005 o 01:45

Konto skasowane

to jest tak:
horda ma shamanow
alliance nie ma shamanow
end of topic

Sergio
Wiadomość [#16]: 05.08.2005 o 07:11

Konto skasowane

Z tymi shamanami to nie jest do konca prawda rozwalilem o 2 lvl wiekszego od siebie i co jakos niby shaman a mnie nie pokonal.
To ze alliance przegrywa ciagle to sprawka tego ze sie nie umiemy zgrac i nie chodzimy w grupie proste
zero strategi kazdy wali na chama do przodu i ma daleko w tyle innych

Takie jest moje zdanie. biggrin.gif

Dhanter
Wiadomość [#17]: 05.08.2005 o 10:25

Konto skasowane

Poprostu wieśniaki tongue.gif Ja już swoje przeżyłem (a nawet swoje umarłem), to nie dziw, że doświadczenie wygrywa nad młodzieńczą "odwagą" tongue.gif

RaCiK
Wiadomość [#18]: 05.08.2005 o 13:51

Konto skasowane

Blantman napisał:
Swoja droga zawsze chetnie na Elda wszyscy polacy poluja nie wiedziec czemu:]

Eldzik pisze w CDA to dlatego :P

Dhanter
Wiadomość [#19]: 05.08.2005 o 17:36

Konto skasowane

A ja wiem czemu... Nie tylko dlatego, że w CDA pisze. Byłem z nim w gildii, nawet się z nim duelowałem, ale ogólnie facet jest bardzo drażliwy i wulgarny tongue.gif Jeśli nie masz skończonych 20 lat, nie masz co liczyć na poparcie z jego strony w NICZYM. No nic, odszedł z naszej gildii tongue.gif

Barre
Wiadomość [#20]: 05.08.2005 o 18:27

Konto skasowane

1. bo horda jest hax
2. bo horda ma szamanow wywijajacych z FLD i są imba
3. i z AR, Sulfurasem i Unstoppable force tez ;P
4. bo alliance zamiast hunterow ma "xxlegolazzxx" i podobnych "fanowi" Lotr [grimli, foroodo itp]
5. bo fajnie sie wskakuje na North Bunkier w bazie alliance na AV
6. bo fajnie sie wskakuje na hordzi GY w WSG
7. bo alliance nie potrafi exploitowac Av i cliff'walkowac do bazy hahaha.gif
8. bo 15 lagolasuf siedzi w Av schowani w jakichs jaskiniach i "farmuja" rep'a zamiast grac .
9. bo 90% dziewczyn gra hordą a one są true power hahaha.gif potluczony.gif

REKLAMA
Strona 1 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :