Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 11:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: ZabawnE SytuacjE na bn :D :D

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
modestvermin
Wiadomość [#101]: 28.07.2005 o 20:43

Konto skasowane

Joey_sc napisał:
Nie smiley.gif. Zwykle shako ^^

Ja nie wiem czemu ale nigdy nie moge trafić na takich noobków... sad.gif

MaD-ziO
Wiadomość [#102]: 29.07.2005 o 04:15

Konto skasowane

W sumie na euro trade można dużo takich akcji zaobserwować. Dziś oddałem 3 pb skille czyste za ohm a kolo thx thx thx. Nie tak dawno sprzedałem Hoto 38 za 3 bery , kolo miał offerte need hoto's 38 offer ber's myślałem, że 1:1 a on mówi nie 3 za 1 , poruszał zaakceptował. Runki napewno dupowane ale zdążyłem je puścić dalejsmiley.gif

screwdriver
Wiadomość [#103]: 29.07.2005 o 21:30

Konto skasowane

czytajac wasze histroie przypomniala mi sie jedna jeszcze z patcha 1.09...jak wiadomo bylo w nim pelo czitów róznego rodzaju (occu ringi, ith'y, 290sc,40/15jewels,wf 6sox,occu 3 sox, const rigni i wiele wiele innych) z tego c opamietam, const ringi mialy dobre statsy (100%mf, resy, costam costam) ale jedno bylo feralne.. smiley.gif nie pamietam jak to sie nazywalo, ale noszac const ringi ubywalo zycie smiley.gif i podczas gry, chyba cowrun'u, wyskoczyl napis: xxx zabija cie constring smiley.gif)))) smialem sie wtedy z chlopaka, bo te ringi wymagaly 95 lvl, i na pewno starcil cennego expa smiley.gif

inna smieszna histroyjka to jak mi gosciu na trejdzie pokazal bugged noge wirta i chcial za to hr :| wygladalo to jak noga wirta z 3 sokami i jakies badziewne bonusy z kiepskiego ringu o zoltym kolorze....

jeszcze jedno...keidys kumpel robil mi taxi i wylecial unique sacred armor...chlopak do mnie, ze to templars might zbeym wzial...podnosze, identyfikuje, patrze: tyraels might...! na poczatku sie zalamalem, b o chcialem templars might...myslalem ze nic dobrego za to nie wyciagne...pisze na lod-trading europe "o tyraels might bla bla lbla" i odzywea sie gosciu, "offer 2*eth botd ba, eth botd war pike,+pare soji i jakies hajruny"... to byla pierwsza oferta jaka mi zlozono, wiec od razu walnalem gre i przekonaniu ze bije dobry interes oddalem zbroje...potem smialem sie i cieszylem na kanale, a ktos mi powiedzialem ,ze moglem 2 razy wiecej zadac, bo to najzadszy przedmiot w grze.. . sad.gif nei wiem czy to prawda ale zlamalo mnei to dosyc smiley.gif

i ostatnie, moze malo zabawne ale ciekawe...grajac nekromanta nosilem set trang-oul, co automatycznie zmeinialo mnie w tego pajaca co biega w drodze d omefisto, rzuca ognista kule i sciane ognia...i kiedys w grze jakis agent do mnei ze jestem cziterem, noobem i wogule...

[Edycja - screwdriver w 29-07-2005 o 21:42]

BzzT
Wiadomość [#104]: 30.07.2005 o 10:04

Konto skasowane

ja raz wchodze sorka z ciekawosci na gre need occu .. stoi tak 70 lvl pall ( wszyscy jak widza gre need ocuu/wizz/vipera nawet nie wchodza bo wiedza ze duzo nie zarobia .. na dodatek jak wdzia ze stoi tam pala na 70 llv ) okazuje sie ze ma na sobie eni hoto mara etc.. koels pishe : " i need occu fast pls " .. no to daje mu trade wsadzam occu patrze on daje runke i daje ok przygladam sie ->> VEX!
.. i tak stalem sike wlascicielem mojego 1szego vexa na hc ld ;D

modestvermin
Wiadomość [#105]: 30.07.2005 o 16:51

Konto skasowane

Hmm nie gram na HC ale orientuje się w tym że tam obowiązuje inny cennik. Wszystkie jest droższe no bo wiadomo, ale żeby dawać Vexa smash.gif

[Edycja - modestvermin w 30-07-2005 o 16:51]

screwdriver
Wiadomość [#106]: 30.07.2005 o 20:05

Konto skasowane

nikt nie dodał do smiesznych sytuacji tego, ze sa osoby uzywajace botow, i sobie biegaja po dworzu/siedza na necie/robia cokolwiek, bot wlaczony a potem sie chwala, ze sa bogaci i wyzywaja biendiejszych od noobów, robia "lol" i wogule...nie tyle sytuacja smieszna co ludzie

modestvermin
Wiadomość [#107]: 30.07.2005 o 20:10

Konto skasowane

screwdriver napisał:
nikt nie dodał do smiesznych sytuacji tego, ze sa osoby uzywajace botow, i sobie biegaja po dworzu/siedza na necie/robia cokolwiek, bot wlaczony a potem sie chwala, ze sa bogaci i wyzywaja biendiejszych od noobów, robia "lol" i wogule...nie tyle sytuacja smieszna co ludzie

Ohoho... i kto to mówi :P ale nie będe wnikał w sczegóły tongue.gif grins.gif biggrin.gif beerchug.gif
A co do takich ludzi to rzeczywiście lolów oni sami z siebie robią biggrin.gif A niejeden pyszałek na clear by dostał po dupie.

[Edycja - modestvermin w 30-07-2005 o 20:12]

[Edycja - modestvermin w 30-07-2005 o 20:20]

Master dYoda
Wiadomość [#108]: 31.07.2005 o 03:35

Konto skasowane

screwdriver napisał:

bociarze zadko kiedy byi bogatsi od ludzi ktorzy srprzedawali self found items na diablo II ladder trading europe0-x ;]

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Smoczydło
Wiadomość [#109]: 03.03.2006 o 15:41

Konto skasowane

Już miałem założyć temat "opad szczeny przy grze w D2"... ale postanowiłem poszukać (żeby nie dostać po uszach od Adminów hahaha.gif ) i znalazłem ten. Odświeżam zatem diablotin.gif

Wczoraj takie coś przeżyłem. Założyłem grę (na bnecie, hell) soską, poczekałem chwilę, żeby się utrwaliła i wlazłem nekruskiem od szkieletów, żeby młodej drogę do amu przeczyścić (2 akt). Merc, szkielety i żelaźniaczek tłuką wszystko, ile wlezie, ja wstałem od kompa po papieroska dla relaksu -i wtedy coś mnie ubiło, podlazło pewnie od tylca, kiedu grupa zajęta była krojeniem bandy viperów hahaha.gif Wychodzę z gry (żeby ciałko w mieście było, na ekspie na razie mi nie zależy), wracam... i opad szczeny w tym momencie bo merc cały i zdrowy dookoła mnie się plącze confused.gif
Noobem i lamerem już raczej chyba nie jestem, gram w d2 w sumie ponad rok (kilka miesięcy na poprzednim ladderze, teraz ponad pół roku) i różne rzeczy już widziałem, ale tego, żeby najemnik przeżył własnego szefa -to jeszcze nie potluczony.gif potluczony.gif potluczony.gif
Zaskoczenie pełne -ale nie da się ukryć, że miłe biggthumpup.gif
Zdarzyło się komuś z was coś takiego?

Ice-RiK
Wiadomość [#110]: 15.03.2006 o 00:07

Konto skasowane

To może w końcu ktoś napisze cos na temat.
Ja, choć by ostatnio w grze N pgs O items trafiłem na Polaka, który za 20 pg oddal mi bk3 potluczony.gif
Na dodatek był bardzo zadowolony :]
Jak by nie patrzeć są ludzie normalni i tacy, na których można zarobić.

IkariShinji
Wiadomość [#111]: 15.03.2006 o 08:18

Konto skasowane

wchodze do gry N tal amu, mysle se napisze o tal amu n um ale koles od razu trade, daje ista chociaz nic nie mowie-bioretongue.gif
i jeszcze mi podziekowal

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
sus3l
Wiadomość [#112]: 15.03.2006 o 08:56

Konto skasowane

kiedyś sobie wchodze na bn i chciałem sprzedać czako za mala. No i koleś mi pokazuje mala, pula i uma i mówi że kupi za pula i uma. Ja mówie że need mal. Ale to było tak gdzies 5 rano, ja już nie kontaktowałem i napisałem, że dawaj pula i koniec. No to koleś dał pula, ja czako, trade i dopiero jak sie obudziłem o 13 to doszło do mnei co zrobiłem... hehehtongue.gif

grałem z jakimś kolesiem duela, najpierw wchodzimy na kanał op pcl. Tam ładnie pingi pokazało, że mamy po 20. No to gramy, powiedział że ma non-stop dziś lagi. Wchodzi znowu na op pcl a tam ping 16.. . N/C

kiedyś polowałem na ubery, zrobiłem ładnie wszystkie klucze, tristram otwieram, z mefem się meczyłem jakąś godzinę, został sam baal... I już na niego nachodze, gdy... komp coś się zawiesił. Myslę "szybki restart i jestem w grze". Co się okazało? Ramy się spaliły...

ojj i było tego pełno... było takie coś że wypadł kiedys chyba ik armor czy coś tam z cows, wszyscy się rzucili na niego, a wziął koleś z 8 lvlem... (jeszcze za czasów 1.09)

jak sobie przypomne to dopisze;)

dziadek
Wiadomość [#113]: 15.03.2006 o 10:21

Konto skasowane

robie gre - za przeproszeniem - "huj wam w dupe", a tu wpierdzielaja sie kolesie z tekstami typu
plz plz can u dupe?

mikusPL
Wiadomość [#114]: 15.03.2006 o 13:48

Konto skasowane

http://img124.imageshack.us/img124/8593/screenshot1391cy.jpg confused.gif potluczony.gif

TORPEDOS
Wiadomość [#115]: 15.03.2006 o 16:53

Konto skasowane

Wczoraj miałem przypadek może nie tyle zabawny co zyskowny (no chyba że zaczynam mieć problemy z osobowością hehe) - eth CTA 3/3/1 zmieniło mi się w 5/6/1 - fajnie nie? Szkoda że tak nie ma na codzień hehe

V001
Wiadomość [#116]: 16.03.2006 o 16:05

Konto skasowane

uzurpator
Wiadomość [#117]: 17.03.2006 o 12:05

Konto skasowane

Panowie ostrzegam. jeszcze raz będziecie się wdawać w pyskówki z trollem to polecą bany dla wszystkich.

Robsonf
Wiadomość [#118]: 17.03.2006 o 15:06

Konto skasowane

Ciekawe kiedy da sobie spokój, na razie temat zamykam (potem otworze), żeby ten koleś juz tu nie pisał...

Dobra, otwieram. Posty z ciekawskim zaraz skasuje.

Zrobione, wszystkie nie na temat pousuwane (przepraszam pozostałych moderatorów za usunięcie ich postów, ale w zwiąsku z usunięciem postów ciekawskiego, pozostawienie ich było bez sensu.

[Edycja - Robsonf w 17-03-2006 o 20:40]

[Edycja - Robsonf w 17-03-2006 o 21:13]

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Iw@nov
Wiadomość [#119]: 08.04.2006 o 23:44

Konto skasowane

ELO. Śmieszne sytuacje .... heh chciałbym. Ja tylko powiem że Battle net przepełniony jest bandą po(wulg.)ch kretynów !! Tam się nie da grać !! Nie da się rozegrać 1 normalnego duela, NIE DA SIĘ !! Walcze i dostałem, idę po ciało a tam typ stoi przy bramie i mnie klepie gołego. No można oszaleć !!!!!!!!!! Albo te jebane assy co nasrają też przy wejściu wpizdu pułapek i ta sama sytuacja.... NIE DA SIĘ GRAĆ !! Albo duel jest znowu a typ chleje potiony a jak już nie ma to się chowa do miasta... Albo ja się biję z drugim i nagle podbiega typ 90 lev i nas zabija, mam pytanie - czy on jest jakiś po(wulg.) ?? PRZECIEŻ ZA TO NIE MA ŻADNYCH PUNKTÓW CO ONI Z TEGO MAJĄ PYTAM SIĘ ??

[Edycja - Iw@nov w 08-04-2006 o 23:45]

sus3l
Wiadomość [#120]: 08.04.2006 o 23:58

Konto skasowane

Zacznij grać ligowo, ustawki jakieś, op pcl czy coś... Jest wiele ludzi grających only pvp. Albo idź na realma jakiegoś (salva czy coś).

REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :