Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Azure... Jak go zindentyfikowac?

redth
Wiadomość [#1]: 05.07.2005 o 08:52

Konto skasowane

Hmm... dzisiaj około godzine temu wypadł mi azure... oczywiscie UNID*... jak na niego najezdzam wyskakuje mnie znany wszystkim blad... slyszlem o jakims patchu co to poprawia... moze mi ktos zapodac linka :P? z gory dzieki

el Xuangoos De Lee
Wiadomość [#2]: 05.07.2005 o 11:43

Konto skasowane

a nie łaska poszukać :/ tyle razy już to wałkowane było :/

http://www.diablomaniak.vel.pl >> download >> patche >> modpl

Bundy
Wiadomość [#3]: 05.07.2005 o 12:32

Konto skasowane

Mozna go latwo zalozyc bez patcha: Bierzesz w lape tom/zwoj/inny item i pozniej klikasz tym na azura biggrin.gif

niepoprawny
Wiadomość [#4]: 05.07.2005 o 12:40

Konto skasowane

redth napisał:
Hmm... dzisiaj około godzine temu wypadł mi azure... oczywiscie UNID*... jak na niego najezdzam wyskakuje mnie znany wszystkim blad... slyszlem o jakims patchu co to poprawia... moze mi ktos zapodac linka :P? z gory dzieki

A może to tylko Lightsabre ? też uniq fazowe ostrze ... skoro piszesz, że UNID.

ziomalek16
Wiadomość [#5]: 05.07.2005 o 13:15

Konto skasowane

to nie moze byc swietlik, bo napisal ze go wywala. wywala tylko przy przedmiotach ktore daja aure przy noszeniu, a taka wlasciwosc ma wlasnie azure.
btw: byl ten problem juz milion razy omawiany. czy naprawde nie mozna w tym (wulg.)m guziku szukaj wpisac azure? wywali ci lekko z 30 topicow. po co tworzyc kolejny?

wethepeople
Wiadomość [#6]: 31.07.2005 o 22:03

Konto skasowane

Hehe!! A jak sobie zainstalujesz Pol Ang to tez cie nie bedzie wywalać... Przynajmniej mnie nie wywalalo jak gralem.... diablotin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :