Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kilka krótkich pytań.

_Rene
Wiadomość [#1]: 05.07.2005 o 07:03

Konto skasowane

1) Czy na classicu można znaleść zbroje i hełmy z dziurami, czy tylko bronie i tarcze?

2) Zna ktoś może jakiegoś drop calculatora dla classica?

Następne pytania pewnie się pojawia jeszcze. Pozdr.

ziomalek16
Wiadomość [#2]: 05.07.2005 o 11:59

Konto skasowane

na classiku na 100% mozna znalezc helmy z dziurami (wiem bo widzialem smiley.gif 3x perf rubin i 3x perf szafir). zbroje tez da sie znalezc

Boracz
Wiadomość [#3]: 05.07.2005 o 15:09

Konto skasowane

Przez ponad pol roku gry w classicka nie widziałem jeszcze zadnej zbroi z miejscami na klejnot ( nie licze rare ze zrobionym w kostce socketem ) Na 100% niema szarych pancerzy

_Rene
Wiadomość [#4]: 05.07.2005 o 17:49

Konto skasowane

Hełm już widziałem. Wypadł mi. smiley.gif W takim razie zbroja też powinna.biggrin.gif yabol.gif

kolorek
Wiadomość [#5]: 05.07.2005 o 19:19

Konto skasowane

z dziurami są tylko hełmy, tarcze i bronie, socketować mozna zbroje, ale tylko rare w kostce i tylko sojem bo run też nie ma smiley.gif... i to wszystko co da się zrobić
a co do dropu to jak sądzę (ale nie wiem) sprawa ma sie podobnie jak na lod, jesli chcesz się bawić w mf to najlepiej hamerem na cs, no i ew mefa jak lubisz ale to już nie hamerem :P no i exp min do 86lvlu
pozdro

NeVeR
Wiadomość [#6]: 13.07.2005 o 12:51

Konto skasowane

lol jak ja dawno tu nie bylem ^^ . Aby nalesc dobry stuff na cl ld robisz hamma z 1x-5x mf i csy na jakis grach tak, aby bylo 7-8 osob z toba lacznie. Mozna takze zrobic sobie baba na golda szukajac stuffu na gold i jakis 2xx dmg mieczyk lub martel.
Proponuje stuff do baba gold: tarn, byle jaki mf, gold skin, goldwrap byle jaki mf, chance gloves, Amu z 1+ baba prism i gold, buty frw dex res moze gold, na cl nl sa 118% ^^, ringi z 20-30% gold ar, life , moze str lub res.
Mozna takze zwykla sorca na mf i na mefa, dajemy: mewa,twitch, shield 3 soc pd, goldwrap max mf, tarn max mf lub jakis kicky helm fhr dex life res z soc pt, amu 1+/2+ prism life str, ringi soj+ nagel, buty frw, res mf, gloves dajecie do wymiany, magefist/ chance gloves. To dam nam jakies 240-270 z tarnem i to nam starczy.
Albo baba na mf "poszukiwacza" 2 mewy w lapie 3 sock pt helm max mf gold wrap, chance gloves, nagels, buty max mf, amu+ armor tancred i dajemy w skille 20 w wyszukiwanie, max w resy, bieganie, iron skin, BO, i wypas baba szybko biega ma resy w miare i szukamy po cialach czy cos ciekawego wypadnie ^^. JA kiedys znalazlem perfect pike :C no coz pike nie lanca 2+ baba 193% ed 9 max dmg -20 req 14x ar 5ll i do tego czerwona i na 35 lvlu ^^.

NeVeR
Wiadomość [#7]: 13.07.2005 o 12:58

Konto skasowane

Btw kamil nadal grasz w ten shit ?!?!?! Omg jak to mozna jeszcze w to grac... Rozumiem na AR ale ... (wulg.) gra ktos jeszcze na non ladder cl ^^? Podobno 20 osob i maja wszystkie itemy starego nl cl oprocz tych co sobie pokonwertowali ludzie ;//// A ty tam nadal grasz czy na lod ?
Czekam na 1.11 i jakby wprowadzili znowu przebijanie w ga to by sie dopiero dzialo ! Taka amka by miala rownych sobie i dopiero masa ludzi by wrocila na cl nl, bo (wulg.) amka by miala niezlych przeciwnikow, necro, foh, fb sorc , hamma oO .

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :