Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Kraina Odłączona :/ Gra nie istnieje

Odpowiedź

Temat: Kraina Odłączona :/ Gra nie istnieje

wts05
Wiadomość [#1]: 30.06.2005 o 19:31

Konto skasowane

Siemka wszystkim

NO więc mam problem.........
Mam orgi D2 i LOD ....patch 1.10
Śmigam sobei cały czas na battlu ciągle i jest wszystko ok .....
Nagle robie tam chyab ok 20 Baalrun i co ? wyrzuciło mnie do głównego okna gry to sie loguje i tam kiszka............Kraina odłączona

No ale odbra myśle looz chwile pobędzie i już to ja się rozłączam z NEOTP i zmienia mi się IP więc już ok.....

To wchdoze sobei na chat lookam co tam slychać i chce iść na trade..... klikam gra nie istnieje biorę inną która jest w oknie do wyboru....i znowu nie istnieje.............potem sam chce zalożyć i klikam a tu co ? znowu GRA NIE ISTNIEJE crying.gif

I raz udaje mi się wejść to sie uradowałem ale kit poszedłem na mefa...wychodze znowu mnei wywaliło i znowu KRAINA ODŁĄCZONA !!!

Pomóżcie ludzie ja porzebuje grać w Diabełka diablotin.gif diablotin.gif

Acha słyszałem że można dostać czasowego bana czy coś takeigo :/
I wtedy wyświetla sie że kraina odłączona jest....no nie wiem czekam na wasze rady/odpowiedzi/pomoc 1zhelp.gif 1zhelp.gif 1zhelp.gif

JACK
Wiadomość [#2]: 30.06.2005 o 19:42

Konto skasowane

Zaszybko sie tworzysz /dolaczasz sie do gier zawsze bedziesz mial kraine odlaczona
wpisz w "wyszukiwarce" forumowej haslo "kraina odlaczona" napewno otrzymasz odpowiedz

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :