Dziś jest: Środa, 29 stycznia 2020, godzina 07:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: promień świetlny

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
predalien
Wiadomość [#1]: 14.06.2005 o 10:33

Konto skasowane

czy moze mi ktos powiedziec do czego to sluzy, pomaga czy przeszkadza i w ogole i jeszcze jedno pytanko do wszechwiedzacych czy DR ma max cup na 50% i czy to dotyczy tylko obrazen fizycznych czy wszystkich lacznie z elementami z gory THX ALL beerchug.gif

ziomalek16
Wiadomość [#2]: 14.06.2005 o 12:51

Konto skasowane

promien swietlny sluzy do tego ze masz jasniej dookola siebie. dr ma ograniczenie do 50% i dziala tylko i wylacznie na fizyczne obrazenia. na elementarne dzialaja resy i absorby, a na magie tylko "zmniejsza obrazenia od magii o xxx".

predalien
Wiadomość [#3]: 14.06.2005 o 13:12

Konto skasowane

big thx ziomalek wiedzialem ze moge na Ciebie liczyc beerchug.gif ale tak swoja droga to skoro promien tylko podswietla mnie troche i nic wiecej to na grzyba mi sie to zdaje w takim razie
biggrin.gif

ziomalek16
Wiadomość [#4]: 14.06.2005 o 14:17

Konto skasowane

troche wiecej widzisz naokolo siebie w ciemnych miejscach, a oprocz tego do nieczego to nie jest potrzebne ^^

KomareK
Wiadomość [#5]: 14.06.2005 o 15:14

Konto skasowane

ale i tak wszyscy uzywaja mh to nie potrzeby promien swietlny:P

DreamTheater
Wiadomość [#6]: 14.06.2005 o 15:18

Konto skasowane

Ja uzywam mh i mi promien potrzebny, bo wylaczam tą tam opcje ze wszystko widac... ogolnie uzywam tylko zeby miec mape, potworki/skrzynki/full widok wyłączam.

ALLEY
Wiadomość [#7]: 14.06.2005 o 15:44

Konto skasowane

DreamTheater napisał:
Ja uzywam mh i mi promien potrzebny, bo wylaczam tą tam opcje ze wszystko widac... ogolnie uzywam tylko zeby miec mape, potworki/skrzynki/full widok wyłączam.

Tak tak, a na duelu dziwnie takie osoby się zachowują. Zawsze wiedzą gdzie mają celować, gdzie zrobić tele. A przed walką obowiązkowo muszą sprawdzić jaki przeciwnik ma ubiór.

Ja radzę sobie bardzo dobrze bez mh. Taxi zajmuje nieco więcej czasu ale gra się przyjemnie bez świadomości używania tzw. "pomocnych programów"

rudolf4
Wiadomość [#8]: 14.06.2005 o 17:39

Konto skasowane

IMO maphack jest i dziala, wiec czemu by go nie uzywac? Powiem tak: wolalbym, zeby mh nie istnial, ale skoro istnieje i wszyscy go uzywaja, to powstrzymywanie sie jednostki z "moralnych" powodow nie ma dla mnie sensu. To jest w interesie Blizzarda, a nie moim, zeby wyeliminowac hacki. A mh nikomu nie szkodzi, wiec w czym problem? Wqrza mnie tez z lekka, jak ktos nowy nieopatrznie zapyta na forum o konfiguracje bota, a cala ekipa niczym grupa zombie podpuszcza admina jednostajnym skandowaniem BAN BAN BAN. Nie mowiac juz o chwaleniu sie z duma, jak to ktos sledzi przez x kolejnych gier i zabija Baalbota. Narzucanie innym wlasnej moralnosci - przykre. Wielkie sorki za rozwijanie offtopa, ale skoro wlasciwy temat zakonczony... A moze dostane bana za swoje poglady?

Yano
Wiadomość [#9]: 14.06.2005 o 18:44

Konto skasowane

rudolf4 napisał:
IMO maphack jest i dziala, wiec czemu by go nie uzywac?

bo to czit i jest niezgodny z umowa zawarta z blizem

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
rudolf4
Wiadomość [#10]: 14.06.2005 o 20:14

Konto skasowane

Powtarzam jeszcze raz: zabezpieczenie przed hackami jest w interesie firmy a nie graczy. Blizzard rozprowadza gre i powinien zadbac o to, zeby uniemozliwic oszustwa. A jesli mu to zwisa - coz, trudno, pogarsza swoj wlasny wizerunek. A nam co pozostaje? Grac w DII z maphackiem i nie kupic oryginalnego WoW, gdyz z doswiadczenia wiemy, ze obecne tepienie oszustow w tejze grze jest przeprowadzane wylacznie na pokaz, za kilka lat malo kogo bedzie obchodzil burdel na serwerach, a ekipa z Blizza zajmie sie banowaniem kont w Diablo III... po.gif

ALLEY
Wiadomość [#11]: 14.06.2005 o 21:37

Konto skasowane

rudolf4 napisał:
. A mh nikomu nie szkodzi, wiec w czym problem?

Mi szkodzi. Nie lubię, gdy moja postać jest skanowana. Nie lubię również jak ktos mi mówi oooo faith 15 lvl i need what need for it? To mnie naprawdę denerwuje. Poza tym przeszkadza mi również że gracz x zrobi szybciej taxi ode mnie, widzi dalej. Myślę że nie tylko mi przeszkadzają wyżej wymienione sytuacje. Na dole ktoś mądrze zauważył iż jest to niezgodne z umową. Jednakże również uważam, iż szanująca się firma nie powinna pozwalać sobie na to co dzieje się obecnie w świecie diablo2. Szkoda że jest tak a nie inaczej.

rudolf4
Wiadomość [#12]: 15.06.2005 o 00:02

Konto skasowane

To juz jest kwestia upierdliwosci, jesli ktos sie przyczepi z oferta kupna przedmiotu, ktory masz na sobie. Ale popatrz na to z innej strony - ktos oferuje np. Enigme, zostawia wlaczona gre i kazdy sobie obejrzy bez zawracania glowy. Co do szybkosci taxi - dokladnie o to mozna miec pretensje wylacznie do przedstawicieli Blizza, a nie do graczy, ktorzy uzywaja MH, bo nie chca zostac w tyle. Z reszta dyskusja o moralnosci MH podobna jest odrobine do tej samej dyskusji odnosnie robienia samego taxi - jada jada, a wplyw na to jak bedzie ma tylko i wylacznie Blizzard, Twoj wybor nie zmieni wyboru calego CBN. Natomiast co do licencji - z lekka lata mi umowa, ktora ktos mi przedstawia PO zakupieniu produktu. Zreszta zaloze sie, ze przytlaczajaca wiekszosc graczy nawet jej nie czytala. Dowod? Ilu z was pamieta, ktory fragment licencji zabrania korzystania z pomocy takich jak MH? sucker.gif Tylko szczerze. To, ze ktos minutę po wnikliwym przestudiowaniu pierwszy raz w zyciu tego dokumentu zacytuje mi zdanie o niczym nie swiadczy. Ja tylko proponuje uczciwie odpowiedziec sobie na pytanie...

ALLEY
Wiadomość [#13]: 15.06.2005 o 07:13

Konto skasowane

rudolf4 napisał:
To juz jest kwestia upierdliwosci, jesli ktos sie przyczepi z oferta kupna przedmiotu, ktory masz na sobie. Ale popatrz na to z innej strony - ktos oferuje np. Enigme, zostawia wlaczona gre i kazdy sobie obejrzy bez zawracania glowy. Co do szybkosci taxi - dokladnie o to mozna miec pretensje wylacznie do przedstawicieli Blizza, a nie do graczy, ktorzy uzywaja MH, bo nie chca zostac w tyle. Z reszta dyskusja o moralnosci MH podobna jest odrobine do tej samej dyskusji odnosnie robienia samego taxi - jada jada, a wplyw na to jak bedzie ma tylko i wylacznie Blizzard, Twoj wybor nie zmieni wyboru calego CBN. Natomiast co do licencji - z lekka lata mi umowa, ktora ktos mi przedstawia PO zakupieniu produktu. Zreszta zaloze sie, ze przytlaczajaca wiekszosc graczy nawet jej nie czytala. Dowod? Ilu z was pamieta, ktory fragment licencji zabrania korzystania z pomocy takich jak MH? sucker.gif Tylko szczerze. To, ze ktos minutę po wnikliwym przestudiowaniu pierwszy raz w zyciu tego dokumentu zacytuje mi zdanie o niczym nie swiadczy. Ja tylko proponuje uczciwie odpowiedziec sobie na pytanie...

Zakaz korzystania z mh jest wyświetlany za każdym razem, gdy tylko zalogujemy się na cbn pod karą zbanowania acc, klucza. Może i moja decyzja o niekorzystaniu z czegoś takiego nie wpłynie na całą masę ludzi grających na bn ale z pewnością zmniejszy ich liczbę (choćby o 1 sztukę). Piszesz o graczach, którzy korzystają z mh bo nie chcą zostać w tyle... Ja się tak nawet nie czuję... Dla mnie ten cały mh to żenada.

Smash
Wiadomość [#14]: 15.06.2005 o 09:13

Konto skasowane

Aktualnie gram na singla.
Zalety MH (dla mnie):
- Likwiduje warunki pogodowe (zawsze ładna pogoda)
- Likwiduje efekt dzień/noc (zawsze dzień)
- Rozjaśnia ekran, poprawia widocznoczność, czytelniejszy pasek życia potworów (czcionka, kolor, trzeba dodać, że mam stary i mocno wypalony monitor).
Powyższe efekty strasznie mnie wkurzały (spróbujcie grać w diablo na ciemnym ekranie z deszczem w nocy z niewyraźnym paskiem życia (nazwą) potwora.
Od kiedy kumpel dał mi mh na nowo zachciało mi się grać w diabełka.

Inne ciekawe rzeczy mh:
- mapa cała + potwory na niej (dla mnie ok) UWAGA! używanie tego na duelach bez wiedzy/zgody przeciwnika jest niewporządku.
- widot ekwipunku towarzysza - jak dla mnie ok ale ja nigdy nie komentuje czyjegoś ekwipunku (złośliwość to bardzo brzydka cecha).

Co do psucia klimatu przez odkrywanie całej mapy to dla mnie ta gra nigdy go nie miała (w porównaniu do pierwszej części love.gif ). Jest poprostu za łatwa brak mi dreszczyku emocji z jedynki w stylu: " ciekawe co znajduje się za rogiem... OMG... *Dead*... ".
Gra staje się dopiero ciekawa na hellu ale do niego trzeba dojść (a taxi przecież na singla sobie nie zrobie biggrin.gif, można ale było by to uciążliwe).

Wracając do MH to innych opcji poza wymienionymi nie używam (nawet niewiem czy jakieś jeszcze są).

[Edycja - Smash w 15-06-2005 o 09:17]

ziomalek16
Wiadomość [#15]: 15.06.2005 o 10:35

Konto skasowane

ALLEY napisał:
Zakaz korzystania z mh jest wyświetlany za każdym razem, gdy tylko zalogujemy się na cbn pod karą zbanowania acc, klucza.

tylko teraz powiedz co ci taka grozba daje? blizz juz dawno olal cieplym moczem uzytkownikow diablo2 (nie mowiac juz o diablo czy warcraft), i zajmuje sie tylko wowem (choc i tak z mizernym skutkiem). straszyc to se oni moga. jesli faktycznie nie zaczna banowac/usuwac konta uzytkownikow mh i innych wspomagaczy, nic sie nie zmieni. nadal ceny przedmiotow beda smiesznie niskie, runy beda dupowane, a uzytkownicy mh beda sobie latac i nic im nie bedzie grozic

ALLEY
Wiadomość [#16]: 15.06.2005 o 15:00

Konto skasowane

Smash napisał:

Co do psucia klimatu przez odkrywanie całej mapy to dla mnie ta gra nigdy go nie miała (w porównaniu do pierwszej części love.gif ). Jest poprostu za łatwa brak mi dreszczyku emocji z jedynki w stylu: " ciekawe co znajduje się za rogiem... OMG... *Dead*... ".

[Edycja - Smash w 15-06-2005 o 09:17]

Przeczysz sam sobie w tych słowach. Ciekawe co jest za rogiem piszesz, a zarazem korzystasz z tego hacka w celu odsłonięcia mapy. Pozdrawiam full legit graczy, których naprawdę niewielu zostało jednakże oni nigdy nie będą używać hacków.

Dla mnie temat finito.

Smash
Wiadomość [#17]: 15.06.2005 o 15:56

Konto skasowane

Nie przecze sobie poprostu nie zrozumiałaś. Porównywałem D1 i D2.
W D2 nie ma znaczenia co jest za rogiem jak długo nieskopałeś postaci i tak to zabijesz. Może kogoś bawić penetrowanie po trochu normalu ale nie mnie. Szczególnie, że przez potwory przechodzi się niczym gorący nóż przez masło (nawet z właczonym p8). Dopiero Hell jest jako takim wyzwaniem ale jak masz dobry sprzęt to też nie problem.
Poprostu D1 był trudniejszy i dawał więcej adrenaliny (żadnego głupiego odzyskiwania ciał w mieście).

Ok, troche się zagalopowałem. Rozumiesz? Używam odsłonięcia mapy by szybciej opuścić normal, ewentualnie by dojść do miejsca gdzie miał bym troche wyzwania (np. sanktuarium, sala tronowa etc.)

[Edycja - Smash w 15-06-2005 o 15:57]

ALLEY
Wiadomość [#18]: 15.06.2005 o 16:32

Konto skasowane

Smash napisał:
Nie przecze sobie poprostu nie zrozumiałaś. Porównywałem D1 i D2.
W D2 nie ma znaczenia co jest za rogiem jak długo nieskopałeś postaci i tak to zabijesz. Może kogoś bawić penetrowanie po trochu normalu ale nie mnie. Szczególnie, że przez potwory przechodzi się niczym gorący nóż przez masło (nawet z właczonym p8). Dopiero Hell jest jako takim wyzwaniem ale jak masz dobry sprzęt to też nie problem.
Poprostu D1 był trudniejszy i dawał więcej adrenaliny (żadnego głupiego odzyskiwania ciał w mieście).

Ok, troche się zagalopowałem. Rozumiesz? Używam odsłonięcia mapy by szybciej opuścić normal, ewentualnie by dojść do miejsca gdzie miał bym troche wyzwania (np. sanktuarium, sala tronowa etc.)

[Edycja - Smash w 15-06-2005 o 15:57]

Jak chcesz emocji to polecam tryb hardcore. Idź tam przez potwory jak przez masło smiley.gif Moje zachowanie wynika z tego iż jestem przeciwniczką wszelkiego rodzaju hacków.

Sugol
Wiadomość [#19]: 15.06.2005 o 17:07

Konto skasowane

Alley masz całkowitą rację. Ja gram full legit i jestem z tego zadowolony. Dużo wolniej wykonuję sam np. andyruny niż gracze(albo cziterzy sucker.gif ) z mh. Wiele razy proponowana mi różne badziewie typu mh, ale nie brałem. To zabija klimat gry, powoduje, że staję się strasznie masowa, nudna i nastawiona na jak najszybsz nabijanie expa. To według mnie jest chore. Wkurza mnie rożwnież jak ktoś mi bezczelnie zagląda w itemy. Wielce irytujące dla mnie jest to, że coraz więcej nowych graczy sięga po mh (niektorzy nawet nie wiedzą, że to cheat), ponieważ jest o nich głośno i łatwo je dostać. Spotykałem wielu takich ludzi, którzy grali czysto do czasu, dopóki ktoś nie dał im np.mh. Swoją drogą może rownież boty uważacie za błachą sprawę? Ludzie zaczynają od mh, a kończą na botach i oszukiwaniu czy okradaniu innych graczy. Gdy zaczynałem grę na bnecie wiele osób mówiło, że bez mh to ja nic nie zdziałam. Jakoś pomału się grając czysto dorobiłem i teraz nie narzekam., choć nie należe do zbyt bogatych (moje konto jest warte góra 20istów). Ja również pozdrawiam wszystkich graczy full legit( których jest naprawdę mało). Właśnie ci wszyscy mniejsi i więksi oszuści sprawiają,że gra się na bnecie coraz gorzej, gra daję coraz mniej satysfakcji. Trzeba przyznać, żę świat Diablo 2 kroczy w złą stronę.

ALLEY
Wiadomość [#20]: 15.06.2005 o 17:36

Konto skasowane

Sugol napisał:
Alley masz całkowitą rację. Ja gram full legit i jestem z tego zadowolony. Dużo wolniej wykonuję sam np. andyruny niż gracze(albo cziterzy sucker.gif ) z mh. Wiele razy proponowana mi różne badziewie typu mh, ale nie brałem. To zabija klimat gry, powoduje, że staję się strasznie masowa, nudna i nastawiona na jak najszybsz nabijanie expa. To według mnie jest chore. Wkurza mnie rożwnież jak ktoś mi bezczelnie zagląda w itemy. Wielce irytujące dla mnie jest to, że coraz więcej nowych graczy sięga po mh (niektorzy nawet nie wiedzą, że to cheat), ponieważ jest o nich głośno i łatwo je dostać. Spotykałem wielu takich ludzi, którzy grali czysto do czasu, dopóki ktoś nie dał im np.mh. Swoją drogą może rownież boty uważacie za błachą sprawę? Ludzie zaczynają od mh, a kończą na botach i oszukiwaniu czy okradaniu innych graczy. Gdy zaczynałem grę na bnecie wiele osób mówiło, że bez mh to ja nic nie zdziałam. Jakoś pomału się grając czysto dorobiłem i teraz nie narzekam., choć nie należe do zbyt bogatych (moje konto jest warte góra 20istów). Ja również pozdrawiam wszystkich graczy full legit( których jest naprawdę mało). Właśnie ci wszyscy mniejsi i więksi oszuści sprawiają,że gra się na bnecie coraz gorzej, gra daję coraz mniej satysfakcji. Trzeba przyznać, żę świat Diablo 2 kroczy w złą stronę.

Cieszę się że mnie poparła choć jedna osoba. Masz racje używanie mh to początek góry lodowej... Dziekuje za pozdrowienia. Napisz mi na private swój acc to chętnie z tobą pogram
smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :