Dziś jest: Środa, 22 stycznia 2020, godzina 10:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Questy Przymierze

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
palpatine
Wiadomość [#41]: 25.11.2005 o 19:46

Konto skasowane

a ja mam taki quest że musze uratować córke magniego porwał ją jakiś menel i trzyma w blackrock depths moje pytanie to: czy to jest w okolicach Blackrock Spire?? jeśłi tak to trafie

blizzkiller-pl
Wiadomość [#42]: 25.11.2005 o 22:49

Konto skasowane

to jest w BRD [blackrock deeps-instate musisz zejsc na dul po łancuchach albo zeskoczyc i tam tunelem dojdziesz do BRD i robisz q...

Emperor q...[wiec lepiej zbierz dobra ekipe...bez maga i woja i hilera nawet nie idz...]

palpatine
Wiadomość [#43]: 12.01.2006 o 23:34

Konto skasowane

o zespół mnei głow anie boli tylko jakąs dokąłdna droge do tego emperora? bo jak wchdoze d o tego shadowforge city i troche poziwedam to sie kompeltnie gubie :/

Crom
Wiadomość [#44]: 13.01.2006 o 08:53

Konto skasowane

Sciagnij sobie Atlas. Tam masz mapy instancji. Zawsze mozesz tez zajrzec do tematu z linkami tam podawalem tez mapy.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Midoe
Wiadomość [#45]: 25.03.2006 o 22:17

Konto skasowane

Elf Rulzzz napisał:
jezz1910 napisał:
jesli gra ktoś na servie "Earthen Ring" to bardzo bym prosił o pomoc w zdobyciu głowy VanCleef jestem dopiero na poziomie 19 paladynem i jak ide to tej kopalni to troche mnie biją ci panowie z tamtąd teoretycznie nie są na wysokich poziomach ale są to ziomki "elite" i nie atakują pojedynczo

PS mam takie pytanko bo nie wiem czy tego zioma należy szukać po przejściu przez portal czy wcale nie trzeba do porlau wchodzic

wiem że powinienem szukać teamu w grze ale mój angielski nie jest za wspaniały i ni chrery nie mogę się z zomami dogadac

Jakby co to koles jest na samym szczycie tego wypasionego statku:P
Ja priestem(wtedy 25lvl) z Elfem warriorem(22lvl) to przeslismy bez problemu w sumie.smiley.gif
Ja zrobiłam tego questa z 42 lvl hunterem i 16 lvl rougem(ja 20 priest).
Rouge i hunter zdążyli go zlootować a mnie zabili defiasi.
Potem ten hunter wszedł na swojego 60 lvl paladyna,wziął na party 11 lvl warlocka i 21 lvl huntera.
Wszystko trza było robić od nowa ale fajnie było.
Warlock miał za niski lvl i dopiero jak 5 razy pod rząd umarła,to kazali jej trzymać się z tyłu.
Potem zabiliśmy tego bossa i umarłam przy piratach na dole,ale paladyn mnie zrespawnował.
Wyszliśmy od tyłu instancji i na tym kuniec
biggrin.gif

Varjus
Wiadomość [#46]: 04.04.2006 o 13:50

Konto skasowane

Mam problem... mam druida na 46 lvlu i nie mam pojecia gdzie mam robic q crying.gif chodze od wiiochy do wiochy i nic sensownego nie moge znalezc.
Moze ktos kto aktualnie ma 60 lvl napisal by gdzie trzeba robic q na mniej wiecej x lvlu... chodzi mi o cos w stylu:
darkshire -> lakeshire-> wastefall -> SV..

nabonid
Wiadomość [#47]: 04.04.2006 o 14:07

Konto skasowane

Nie trzeba miec 60lvl by wejsc do tego topiku: http://forum.battlenet(...)ID=16470

bochen
Wiadomość [#48]: 11.07.2006 o 16:32

Konto skasowane

Mam tylko prośbe mam zadanie "Simple Letter" i powiedcie czy dobrze przetłumaczyłem ten tekst
"Read the Simple Letter and speak to Llane Beshere in Northshire Abbey"
Powyżej pisze że mam przeczytać ten list i powiedzieć to Llane Beshere w Northshire Abbey czy tak??

Ryaikuu
Wiadomość [#49]: 18.06.2008 o 12:13

Konto skasowane

No wienc tak mam problem z questem, Quest: Never Again ! w Ashenvale. Trzeba znalesc dwa Demony i je zabic jednego juz znalazłem Diathorus the Seeker ale nie moge znalessc Gorgannon polazlem do Demon Fall Canyon i znalazlem ta zlamana wlucznie gdzie ma niby byc tam Gorgannon nie bylo go czekalem 25 min i nadal nic i nie wiem co dalej zrobic bo tego Gorgannona wciaz tam nie ma :/
Muj lvl 34.

[Edycja Ryaikuu - 18.06.2008 o 12:14]

Crom
Wiadomość [#50]: 18.06.2008 o 15:57

Konto skasowane

On tam jest. Musisz poczekac az sie pojawi. Chyba ze grasz na piracie to ci nie pomozemy. Wtedy szukaj pomocy gdzie indziej.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :