Dziś jest: Niedziela, 9 sierpnia 2020, godzina 10:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Questy Przymierze

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Esterad
Wiadomość [#1]: 10.06.2005 o 23:39

Konto skasowane

Tak, żeby nie stworzył się tutaj zbytni bałagn chciałbym aby w razie jakiś niejasnośći każdy gracz z przymierza zamiast zakładać odzielny temat pisał tutaj.
Prosze pamiętać o podaniu dokładnego opisu, nazwy questa i poziomu swojej postaci.
Dla kompletnie leniwych http://www.thottbot.com (uwaga! psuje zabawe tongue.gif)

Ps.
Ważne, zanim zadacie jakieś tutaj jakieś pytanie sprawdzcie w SZUKAJ czy takowe już nie padło.

SzalonyHuher
Wiadomość [#2]: 11.06.2005 o 15:19

Konto skasowane

Hmm podałeś Naprawde fajna stronke z questami ^^
Ale dla osób słąbo znajacych j. ang. to moze byc problem
Nie zebym ja miał z tym problem.... ale znam wiele osób które moga miec klopoty :blahblah:
Ale o co mi chodzi?
Mianowicie:
Mozna by zrobic wpełni POLSKI opis wykonywania questów ^^
Wiadomo zajeło by to troche ale warto.... potluczony.gif

BoolvA
Wiadomość [#3]: 11.06.2005 o 17:31

Konto skasowane

nierozumiem jak mozna grac w wow'a nieznajac angielskiego :/ przynajmiej podstaw. Przecierz questy ażdy moze zrozumiec wystarczy czytać słowa klucze ;) np kill south i jakas nazwa moba i tyle smiley.gif

co do pomysłu tłumaczenia questow to niema to sensu, to nie jakis mały rpg al gra posiadająca tysiace (?) questow.

Crom
Wiadomość [#4]: 11.06.2005 o 22:17

Konto skasowane

Hmm 3000 tys. questow? Good Luck, Have Fun potluczony.gif Znac angielski i juz. Nie ma wyjscia.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
BoolvA
Wiadomość [#5]: 12.06.2005 o 10:47

Konto skasowane

inna dobra sotrna to http://wow.allakhazam.com/

a co od angielskiego.... mój brat ma 11 lat i jakos sobie radzi ;)

pamiętajcie słowa klucze....i strony z questami i wszystko da sie zrobic ;)

SzalonyHuher
Wiadomość [#6]: 12.06.2005 o 16:13

Konto skasowane

Wiadome ja mam marne 15 lay i rodze sobie hmm... nieskromnie mówiąc BardzoDobrez ^^ ale najwiekszym zaskoczeniem bylo dla mnie ze mój 6 letni TAK ! 6 letni brat rozumial co trzeba zrobic przy kilku questach a on ledwo czyta po polsku... Cylon_anim.gif narazie "Testuje" WoW na niecalkiem legalnych servach potluczony.gif ale coraz powazniej mysle nad zakupel plytki oplaceniem abonamentu i graniem na Globalu biggrin.gif

edit: Moim zdaniem mozna by bylo zrobic tlumaczenie tak dla Szpanu ;PPP

[Edycja - SzalonyHuher w 12-06-2005 o 16:13]

Esterad
Wiadomość [#7]: 12.06.2005 o 19:03

Konto skasowane

to se tłumacz, o pirackich serwerach na tym forum być nie może.
Powodzenia w dalszym rodzeniu.

Thanquol
Wiadomość [#8]: 21.06.2005 o 18:40

Konto skasowane

Mam problem w quescie dla paladyna krasnala na 12 lv. Musze znalezc jakiegos goscia i uzdrowic go za pomoca krzyzyka. Quest nazywa się Tome of Divinity a mob ma na imie chyba Nami FAulk.

Destro
Wiadomość [#9]: 26.06.2005 o 13:31

Konto skasowane

robilem ten quest tlko ze Humankiem coolgleamA.gif i mam czar wskrzeszenia!

Keris
Wiadomość [#10]: 13.07.2005 o 14:26

Konto skasowane

SzalonyHuher napisał:
Hmm podałeś Naprawde fajna stronke z questami ^^
Ale dla osób słąbo znajacych j. ang. to moze byc problem
Nie zebym ja miał z tym problem.... ale znam wiele osób które moga miec klopoty :blahblah:
Ale o co mi chodzi?
Mianowicie:
Mozna by zrobic wpełni POLSKI opis wykonywania questów ^^
Wiadomo zajeło by to troche ale warto.... potluczony.gif

Ten pomysl mi sie podoba smiley.gif
bardzo duzo razy mam problem z questami bo calego quest loga nie przeczytam tylko to gdzie pisze co trzeba zrobic smiley.gif (Podstawy znam)

Serdziu
Wiadomość [#11]: 03.08.2005 o 14:03

Konto skasowane

mam kłopot z questem gdzie musze przynieść głowe jakiegoś Targorr'a i nie wiem gdzie on jest prosze o pomoc i z góry dzięki

Silverin
Wiadomość [#12]: 07.09.2005 o 21:50

Konto skasowane

o ile dobrze pamietam to ten caly targrorr czy jak mu tam jest w podziemiach stormwind The Stockades

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
chivasPL
Wiadomość [#13]: 29.09.2005 o 22:20

Konto skasowane

Quest od kowala krasnoluda w Auberdine. Mam znaleź coś w dwóch wrakach na północ od miasta... Przeszukałem oba w miarę dokładnie ( na tyle na ile pozwoliło mi wstrzymanie oddechu i te cholerne żaby), i nie znalazłem nic z czym dałoby się wejść w jakąś interakcje. Może to dlatego, że nie bardzo wiem czego mam szukać w na którympokładzie tych wraków... Może ktoś mi poda jakąś małą podpowiedź....
Acha, zgodnie z życzeniem: elf/roque/17lvl, dokładnej nazwy questu teraz nie pamiętam...

Elf Rulzzz
Wiadomość [#14]: 29.09.2005 o 23:08

Konto skasowane

nazwa to deep ocean vast sea, pod pokladem( muszis nurkowac gleboko) w akzdym statku jest skrzynia tam znajdziesz co trzeba.
good luck

blizzkiller-pl
Wiadomość [#15]: 30.09.2005 o 10:01

Konto skasowane

plyniesz do wraku...dajesz sie zabic a potem respujesz sie przy samej skrzynce [i nie (wulg.)ic ze ghostem NIE da sie pod woda zasuwac diablotin.gif PPM i w duł ] i na 2 wraku to samo potluczony.gif

jezz1910
Wiadomość [#16]: 30.09.2005 o 15:00

Konto skasowane

jesli gra ktoś na servie "Earthen Ring" to bardzo bym prosił o pomoc w zdobyciu głowy VanCleef jestem dopiero na poziomie 19 paladynem i jak ide to tej kopalni to troche mnie biją ci panowie z tamtąd teoretycznie nie są na wysokich poziomach ale są to ziomki "elite" i nie atakują pojedynczo

PS mam takie pytanko bo nie wiem czy tego zioma należy szukać po przejściu przez portal czy wcale nie trzeba do porlau wchodzic

wiem że powinienem szukać teamu w grze ale mój angielski nie jest za wspaniały i ni chrery nie mogę się z zomami dogadac

blizzkiller-pl
Wiadomość [#17]: 30.09.2005 o 15:36

Konto skasowane

a jaki problem znalesc sobie na LFG party do dm ?? zawsze sie znajda chetni

chivasPL
Wiadomość [#18]: 30.09.2005 o 22:01

Konto skasowane

blizzkiller-pl napisał:
plyniesz do wraku...dajesz sie zabic a potem respujesz sie przy samej skrzynce [i nie (wulg.)ic ze ghostem NIE da sie pod woda zasuwac diablotin.gif PPM i w duł ] i na 2 wraku to samo potluczony.gif

Dzięki, ale nie zamierzam psuć sobie zabawy... Raczej złowię odpowiednią rybkę ( na razie Fishing na 0 diablotin.gif ), zrobię sobie ten olejek, potem miksturkę do oddychania pod wodą... A potem zrobię tym cholernym żabkom "Jesień średniowiecza".. Wiecie z czego...confused.gif uzi2.gif
A tak poważnie, to cała ta otoczka większości qestów stanowi dla mnie sedno WoW`a. I to ona jest warta te 60 dych na miesiąc. Tego właśnie najbardziej mi brakowało w GW...

Elf Rulzzz
Wiadomość [#19]: 30.09.2005 o 22:57

Konto skasowane

jezz1910 napisał:
jesli gra ktoś na servie "Earthen Ring" to bardzo bym prosił o pomoc w zdobyciu głowy VanCleef jestem dopiero na poziomie 19 paladynem i jak ide to tej kopalni to troche mnie biją ci panowie z tamtąd teoretycznie nie są na wysokich poziomach ale są to ziomki "elite" i nie atakują pojedynczo

PS mam takie pytanko bo nie wiem czy tego zioma należy szukać po przejściu przez portal czy wcale nie trzeba do porlau wchodzic

wiem że powinienem szukać teamu w grze ale mój angielski nie jest za wspaniały i ni chrery nie mogę się z zomami dogadac

Jakby co to koles jest na samym szczycie tego wypasionego statku:P
Ja priestem(wtedy 25lvl) z Elfem warriorem(22lvl) to przeslismy bez problemu w sumie.smiley.gif

jezz1910
Wiadomość [#20]: 04.10.2005 o 00:09

Konto skasowane

As Water Cascades

Jak napelnic te smieszna buleleczke bylem obok krysztalu .....

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :