Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 04:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kronika 4um

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Marqsblood
Wiadomość [#81]: 12.10.2002 o 13:45

Konto skasowane

Odstosunkujcie się od Stressa, myślicie że znikąd wziął sobie tą ksywę, i tak ma chłopak przechlapane, nawet sie spokojnie odlać w centrum nie może.... a to jakieś lampy a to policja kekekekeke

Niewola człowieka na tym polega, ze musi mieć więcej niż mu potrzeba.
Sandro
Wiadomość [#82]: 12.10.2002 o 16:50

Konto skasowane

Marqsblood napisał:
nawet sie spokojnie odlać w centrum nie może.... a to jakieś lampy a to policja kekekekeke

Zawsze zostaje Wisła.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Abraham Lincoln

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
ElemenT
Wiadomość [#83]: 13.10.2002 o 00:02

Konto skasowane

Forum zamkniete bo cos sie rombnelo.
nie bawic sie i nie wchodzic na phpa bo bedzie ban
Czytac nie umiecie : Cześ, Dune, GrzeSieK88, Khazall, KOBE, mikee, PolQba, SaraniX czy chcecie mnie dalej denerwowac !

zerowac musialem baze co chwile bo wlazil ktos i kurde czegos szukal na forum.. wywieszka na drzwiach byla a mimo to wlazili i zerkali co sie dzieje (społki confused.gif) smiley.gif

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
SaraniX
Wiadomość [#84]: 13.10.2002 o 00:18

Konto skasowane

ElemenT napisał:
zerowac musialem baze co chwile bo wlazil ktos i kurde czegos szukal na forum.. wywieszka na drzwiach byla a mimo to wlazili i zerkali co sie dzieje (społki confused.gif) smiley.gif

jak to byl jakis popup to sie nie dziw - ja mam popupcop'a ;D [co prawda juz dalem permit na f.bn.pl ale wczesniej.. no wczesniej to inna bajka ;]]

stress31
Wiadomość [#85]: 14.10.2002 o 09:19

Konto skasowane

Sandro napisał:
Zawsze zostaje Wisła.

Sandro - chyba Cie pogielo - mialem dygac taki kawal (z Pl Defilad) zeby sie odlac do Wisly kiedy kazdy krok przyprawial mnie o niewypowiedziany bol w dolnych partiach brzuchaconfused.gif
To skandal zeby w centrum stolicy nie mozna bylo sie spokojnie odpryskac do kosza na smieci biggrin.gif

Caradrayn
Wiadomość [#86]: 14.10.2002 o 12:23

Konto skasowane

Oj Stress, Stress niby to Kaznodzieja i prawi nam o zgubnym wpływie Zlotów i gier komputerowych a z drugiej strony... nono.gif

[Edycja - Caradrayn w 14-10-2002 o 12:23]

Przyjdź pod ten mur, jeśli źle ci tam, gdzie jesteś
to próbka tego, jak wygląda kosmiczna przestrzeń
w której życia brak - na pewno
a jeśli co ginie - to przedmiot
stress31
Wiadomość [#87]: 15.10.2002 o 09:29

Konto skasowane

Caradraniu ;)
Jestem zywym dowodem zgubnego wplywu zlotow m.in. na spokoj domowego ogniska yabol.gif

TheStructor
Wiadomość [#88]: 15.10.2002 o 09:42

Konto skasowane

lollllllllllllllllll

Wspaniale.
Dune
Wiadomość [#89]: 21.10.2002 o 19:33

Konto skasowane

"jak zlapie skaner to zeskanuje moja klase" by Kubajanusz biggrin.gif

edit: tak z persektywy czasu to wcale nie jest takie fajne

[Edycja - Dune w 03-11-2002 o 12:10]

Caradrayn
Wiadomość [#90]: 16.11.2002 o 00:11

Konto skasowane

I oto mozemy dopisać kolejny epizod jakim była wojna między forumowiczami ze Stolicy i tymi z Łodzi. W tą wojnę został też wplatany Administrator Forum, który solidarnie stanął po stronie swych "rodaków" (chociaż mieszka na Gocławiu biggrin.gif), był też banan dla jednego z użytkowników (i chyba dla całego ACN tym samymbiggrin.gif) zamykanie i otwieranie topików, czyli wojna podjazdowa jak i starcia frontalne z użyciem broni Gadu-Gadu.
Ostatecznie podpisano porozumienie, w którym Wysokie Umawiajace się Strony zobowiązały się do wyrzeczenia przemocy i wojny jako środków nacisku wzroując się na słynnym pakcie Braianda-Kelloga z 1932 r. jak i bardziej bezpośrednio nawiązując do chlubnej tradycji Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wszystko to jak najlepiej świadczy o poziomie intelektualnym forumowiczów jak i istnieniu możliwości zawierania kompromisów pomiedzy frakcjami o tak odmmiennych poglądach i sympatiach piłkarskich. Jednakowoż stan psychiczny autora tego tekstu pozostawia wiele do zyczenia, niestety ale cóż, errare humanum est.
Dobranoc.

Przyjdź pod ten mur, jeśli źle ci tam, gdzie jesteś
to próbka tego, jak wygląda kosmiczna przestrzeń
w której życia brak - na pewno
a jeśli co ginie - to przedmiot
Dune
Wiadomość [#91]: 18.11.2002 o 21:07

Konto skasowane

dzisiejszy opis Dama na gg: "la la la Dam sie opierdala ..."

[Edycja - Dune w 18-11-2002 o 21:07]

Rakaniszu
Wiadomość [#92]: 25.11.2002 o 17:34

Konto skasowane

txt. by SOLFAR
" Po cytacie Bola jestem na "Tak" i proponuje wystawic go na Idola smiley.gif"

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
RoToR
Wiadomość [#93]: 25.11.2002 o 18:07

Konto skasowane

"Ma dar ale chyba na cos czeka - jestem na NIE" lol.gif lol.gif

[Edycja - RoToR w 25-11-2002 o 18:11]

Dune
Wiadomość [#94]: 25.11.2002 o 20:13

Konto skasowane

bys napisal czyje to

RoToR
Wiadomość [#95]: 25.11.2002 o 20:20

Konto skasowane

no dobra biggrin.gif "Ma dar ale chyba na cos czeka" Matrix (taka stara baba na ktora mowiono Wyrocznia) a to "jestem na NIE" Idol - Kuba Wojewodzki :P :P :P :P

Dune
Wiadomość [#96]: 25.11.2002 o 21:00

Konto skasowane

no to masz racje bardzo pasuje do KRONIKI FORUM biggrin.gif

serinde
Wiadomość [#97]: 26.11.2002 o 22:12

Konto skasowane

gg. Patrze na Caradrayna - ma away pt 'kolacja'. - od razu pod spodem Farin - 'wegetacja'. Brakuje mi kogos trzeciego kto by mial 'masturbacja' ;D

RoToR
Wiadomość [#98]: 26.11.2002 o 22:26

Konto skasowane

a Kuniarz teraz ma "Kilka BRO w dupie.....)" ostatnio tez mial "WC juz dziala!" <-- przez 3 dni chyba biggrin.gif pamietam jego standardowy opis to "Zwarty i gotowy" biggthumpup.gif ElemenT czesto ma "loguje sie" Co ma Slash to nie pamietam - bo ma za dlugi lol.gif Phoenix ma "Natural born day walker" ja ostatnio mam "Away" lol.gif lol.gif innych opisow to za bardzo nie pamietam, ale jak sobie przypomne to napisze :P :P

ChosenOne
Wiadomość [#99]: 26.11.2002 o 22:35

Konto skasowane

Może jestem nie na czasie, ale Rotor o co chodzi z tą stronę zostałeś redaktorem czy jak?

All humans will, without exception, eventually die.
RoToR
Wiadomość [#100]: 27.11.2002 o 17:31

Konto skasowane

Jakbyć nie wiedział jest takie coś jak redakcja (menu PORTAL) lol.gif Wiesz jak to jest popilismy troche razem z reszta redakcji etc. lol.gif lol.gif

REKLAMA
Strona 5 z 23.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :