Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 09:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kronika 4um

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Damador
Wiadomość [#61]: 04.10.2002 o 16:13

Konto skasowane

o moj " blog" gg ktos czyta biggrin.gif

SaraniX
Wiadomość [#62]: 04.10.2002 o 17:37

Konto skasowane

Damador napisał:
o moj " blog" gg ktos czyta biggrin.gif

pewnie! przeciez tam leza prawdy swiata... ;)

Damador
Wiadomość [#63]: 05.10.2002 o 19:13

Konto skasowane

zlot biggrin.gif

noc z piatku na sobote Stress i jego problemy z "ubikacja" - wtajemniczeni wiedza o co chodz i

kolacja i sniandanie w pizza hut ( steru po co ci ten 1,7 l kufel - az tak sie podobal ze musiales "pozyczyc" biggrin.gif )

wizyta w klubie jazzowym i popisy stera

Pizza hut ( znow ^_^ - diune - nie zafundowal w koncu tego piwa - jak wszedl to sie lekko przerazil )

po zlocie mam spalone kilka miejsc spotkan / pizza hut , klub jazzowy , i mila knajpka z piwem po 4 zl gdzie saranix musial zostawic ... butelke .. )

Dune
Wiadomość [#64]: 05.10.2002 o 21:10

Konto skasowane

no nie no wiesz Dam tak moja ksywke przekrecic to bys sie wstydzil. tak w zasadzie to i tak niezle przepalcilem za 2 kawalki pizzy i 2 szklanki browca wiec mozna powiedziec ze z piwem wyszlismy na zero. zreszta co to Cie obchodzi nie Ty za moje piwo placiles 2 tyg temu.

Pavlo
Wiadomość [#65]: 05.10.2002 o 22:19

Konto skasowane

Dam musiałeś przypominać o "wyczynach" Stressa biggrin.gif. Znowu się smiać zacząłem. A Marek jak se przypomni to już chyba bedzie płakać ze śmiechu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Damador
Wiadomość [#66]: 05.10.2002 o 22:32

Konto skasowane

Pavlo napisał:
Dam musiałeś przypominać o "wyczynach" Stressa biggrin.gif. Znowu się smiać zacząłem. A Marek jak se przypomni to już chyba bedzie płakać ze śmiechu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

:w tym miejscu pozdrowienia dla panow z niebieskiego poloneza biggrin.gif i of corse dla stresa biggrin.gif

SaraniX
Wiadomość [#67]: 05.10.2002 o 23:13

Konto skasowane

ej, skad beda wiedzieli ze to ja zostawilem ta butelke? zreszta z 2 qmplami i kolezanka lazimy tam namietnie jakies 3-4 razy w tygodniu i juz tyle na nas zbili ze schylenie sie po moja butelke to powinien byc... zaszczyt ;)
a co do cytowania... niedlugo sobie poprzypominam to walne tutaj...
ale najlepsze texty jakie pamietam z miejsca to Stera - te 'zadziorne' ;) ale od razu go polubilem ;D

Pavlo
Wiadomość [#68]: 06.10.2002 o 00:13

Konto skasowane

"co mam płacić 25 zeta żeby zobaczyć jak polka robi laskę asfaltowi" - by Steru biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

SaraniX
Wiadomość [#69]: 06.10.2002 o 00:19

Konto skasowane

Steru spoglada na kolezanki Dune'a w pizzy hut (jakies dzieci...) i:
"Jak maja powyzej 15-tki to nie bedzie to molestowanie nieletnich..." or sth like dat

nie lubie sie smiac z czyjegos nieszczescia ale...
"BTW: jak poleciałem ze sceny na ręce publiki (ROX!) to mi ktoœ portfel zajebał z zamekanej na zamek kieszeni " by Michoo

[Edycja - SaraniX w 06-10-2002 o 00:29]

Czeœ
Wiadomość [#70]: 06.10.2002 o 02:25

Konto skasowane

Pavlo napisał:
"co mam płacić 25 zeta żeby zobaczyć jak polka robi laskę asfaltowi" - by Steru biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

paskudne ale moglbys chociaz powiedziec w jakim to kontekscie

Pavlo
Wiadomość [#71]: 06.10.2002 o 02:36

Konto skasowane

Staliśmy pod klubem zastanawialiśmy się nad wejściem (wjazd 25 zł) i kreciło się dużo czarnych.

Dune
Wiadomość [#72]: 06.10.2002 o 12:11

Konto skasowane

SaraniX napisał:
Steru spoglada na kolezanki Dune'a w pizzy hut (jakies dzieci...) i:
"Jak maja powyzej 15-tki to nie bedzie to molestowanie nieletnich..." or sth like dat

[Edycja - SaraniX w 06-10-2002 o 00:29]

ej tylko jedna z nich to moja koleznaka poza tym ona jest w moim wieku

Greeksoon
Wiadomość [#73]: 06.10.2002 o 23:31

Konto skasowane

Zróbcie tu porządek! Do kroniki nadaje się numer Stressa i Stera z kuflem - pozostałe 163539494 postów niepotrzebne - sam skasuję jak do was dotrze!

P.S. Steru!
diablotin.gif uzi2.gif :skull: confused.gif >sad.gif sorki za komix ale wisisz mi 2 zł. za szatnię! Jak Ci się kurcze asfalty nie podobają to powiedz to zanim się kur..............a rozbiorę. Tam mogłu być CZEKOLADY!!!!!!

marqsblood
Wiadomość [#74]: 07.10.2002 o 01:14

Konto skasowane

numer Stera z kuflem, co w tym smiesznego?

Niewola człowieka na tym polega, ze musi mieć więcej niż mu potrzeba.
TheStructor
Wiadomość [#75]: 09.10.2002 o 20:00

Konto skasowane

niewypal ze stronka o NWN i DS sad.gif - odpowiedni topik jest na tablicy specjalnej, a tu tresci ktoe napisalem :

http://strony.wp.pl/wp/dssite/
sad.gif

Wspaniale.
stress31
Wiadomość [#76]: 11.10.2002 o 09:10

Konto skasowane

Specjalne podziekowania dla moich ulubionych kolegow ze zlotu za okazane milosierdzie, wspolczucie i zachowanie dyskrecji oraz dla panow z niebieskiego poloneza za niezwykle cenne pouczenie (cyt. "Jak go pan bedzie wyciagal na mrozie to moze go pan zgubic").
Dzieki chlopaki - wstyd mi sie teraz na forum pokazac sucker.gif

belzebub
Wiadomość [#77]: 11.10.2002 o 22:47

Konto skasowane

dla wtajemniczonych:

niedziela (ostatni dzien zlotu)
- a czemu stressa nie ma?
marqs - "daje po garach" biggrin.gif

marqsblood
Wiadomość [#78]: 11.10.2002 o 23:17

Konto skasowane

e tam, to chyba Greeksoon mówił nie ja, w każdym razie nie przypominam sobie biggrin.gif

Niewola człowieka na tym polega, ze musi mieć więcej niż mu potrzeba.
Karo_l
Wiadomość [#79]: 11.10.2002 o 23:52

Konto skasowane

Eeeee...... to ja powiedzialem biggrin.gif Powiedzialem, ze go nie ma, bo teraz musi zmywac naczynia za kare. Tekst "daje po garach" zaraz potem ktos dorzucil.

SaraniX
Wiadomość [#80]: 12.10.2002 o 01:25

Konto skasowane

Karo_l napisał:
Eeeee...... to ja powiedzialem biggrin.gif Powiedzialem, ze go nie ma, bo teraz musi zmywac naczynia za kare. Tekst "daje po garach" zaraz potem ktos dorzucil.

no tak ale co do Stressa to ogolnie niezle jaja byly biggrin.gif

REKLAMA
Strona 4 z 23.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :